Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
1. Amtsturnering 1. omg. (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
Alle foreninger
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
Glumsøegnens Skytteforening
Holbæk Skytteforening
Højby Skytteforening, Sjælland
Høng Skytteforening
Knabstrup Skytteforening
Korsør Skytteforening
Kyse Skytteforening
Nr. Asmindrup Skytteforening
Nykøbing Sj. Skytteforening
Ringsted Skytteforening
Sorø Skytteforening
Svinninge Skytteforening
Tuse Skytteforening
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
89170
Alexander Larsen
Tuse Skytteforening
BK3
147.000
147.000
Mesterskab
94008
Natasha Madsen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK3
138.000
138.000
Mesterskab
62299
Karin Iversen
Svinninge Skytteforening
1
146.000
146.000
Mesterskab
59244
Søren Skov
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
148.000
148.000
Mesterskab
60188
Jeppe Jørgensen
Ringsted Skytteforening
ÅK1
143.000
143.000
Mesterskab
111555
Søren Rasmussen
Svinninge Skytteforening
J1
145.000
145.000
Mesterskab
57419
Lars Lund Frederiksen
Tuse Skytteforening
V1
147.000
147.000
Mesterskab
59037
Pelle Rogert Pedersen
Korsør Skytteforening
V1
148.000
148.000
Mesterskab
80894
Daniel Olesen
Korsør Skytteforening
UNG
139.000
139.000
Mesterskab
57582
Flemming Madsen
Nr. Asmindrup Skytteforening
V2
136.000
136.000
Mesterskab
60211
Erik Jørgensen
Ringsted Skytteforening
ÅK1
147.000
147.000
Mesterskab
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
ÅK1
147.000
147.000
Mesterskab
94007
Rasmus Madsen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK3
132.000
132.000
Mesterskab
92230
Mikkel Kurtzweil
Højby Skytteforening, Sjælland
BK3
145.000
145.000
Mesterskab
93330
Cecilie Rasmussen
Korsør Skytteforening
BK3
135.000
135.000
Mesterskab
59412
Thorkil Nielsen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
ÅK2
148.000
148.000
Mesterskab
59497
Mads Nielsen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
149.000
149.000
Mesterskab
82476
Tine Christensen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
147.000
147.000
Mesterskab
96669
Laura Larsen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK3
130.000
130.000
Mesterskab
89316
Simon Nielsen
Holbæk Skytteforening
BK3
142.000
142.000
Mesterskab
57295
Poul Kristensen
Højby Skytteforening, Sjælland
3
133.000
133.000
Mesterskab
57325
Kenneth Pedersen
Tuse Skytteforening
ÅK1
145.000
145.000
Mesterskab
94147
Cecilie Petersen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK1
147.000
147.000
Mesterskab
75382
Louise Jørgensen
Høng Skytteforening
J2
140.000
140.000
Mesterskab
96402
Gustav Jedig
Høng Skytteforening
BK3
133.000
133.000
Mesterskab
96404
Niels Jacobsen
Høng Skytteforening
BK3
146.000
146.000
Mesterskab
57219
Kjeld Petersen
Nr. Asmindrup Skytteforening
3
125.000
125.000
Mesterskab
96401
Camilla Larsen
Høng Skytteforening
BK3
137.000
137.000
Mesterskab
87202
Jack Lessow
Høng Skytteforening
2
133.000
133.000
Mesterskab
82659
Mathias H Sørensen
Høng Skytteforening
BK2
144.000
144.000
Mesterskab
57469
Kaj Egebro Jensen
Svinninge Skytteforening
V2
145.000
145.000
Mesterskab
71840
Troels Pedersen
Svinninge Skytteforening
BK2
147.000
147.000
Mesterskab
64338
Alberte Sørensen
Høng Skytteforening
J2
139.000
139.000
Mesterskab
59234
Ulla Benée Petersen
Korsør Skytteforening
V1
150.000
150.000
Mesterskab
92497
Frederik Leander Larsen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK3
140.000
140.000
Mesterskab
59300
Mads Just
Korsør Skytteforening
J2
141.000
141.000
Mesterskab
93433
Sebastian Nielsen
Korsør Skytteforening
BK3
143.000
143.000
Mesterskab
96397
Jesper Lund
Svinninge Skytteforening
3
129.000
129.000
Mesterskab
60081
Søren Madsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
149.000
149.000
Mesterskab
92159
Keven Hashøj Hansen
Kyse Skytteforening
BK3
140.000
140.000
Mesterskab
59247
Simone Skov
Korsør Skytteforening
UNG
141.000
141.000
Mesterskab
60136
Lisbeth Iversen
Svinninge Skytteforening
1
149.000
149.000
Mesterskab
79138
Bitten Nielsen
Tuse Skytteforening
ÅK1
147.000
147.000
Mesterskab
59745
Helle Korngaard
Sorø Skytteforening
ÅK2
147.000
147.000
Mesterskab
57551
Kim Jensen
Højby Skytteforening, Sjælland
3
130.000
130.000
Mesterskab
59536
Johnny Olsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
142.000
142.000
Mesterskab
95724
John Helstrup
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
ÅK2
144.000
144.000
Mesterskab
59359
Erik Benée Petersen
Korsør Skytteforening
V2
147.000
147.000
Mesterskab
58326
Kjeld Pedersen
Tuse Skytteforening
V1
143.000
143.000
Mesterskab
57599
Bent Jørgensen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2
142.000
142.000
Mesterskab
58387
Gurli Pedersen
Tuse Skytteforening
V2
137.000
137.000
Mesterskab
58624
Steen Sønderby
Høng Skytteforening
ÅK1
149.000
149.000
Mesterskab
57787
Jens Frimann Olsen
Knabstrup Skytteforening
V2
139.000
139.000
Mesterskab
57593
Claus Andersen
Nykøbing Sj. Skytteforening
2
139.000
139.000
Mesterskab
57411
Sigurd Bohl Jensen
Tuse Skytteforening
1
146.000
146.000
Mesterskab
58449
Allan Jørgensen
Tuse Skytteforening
1
147.000
147.000
Mesterskab
57446
Ole Nielsen
Svinninge Skytteforening
V1
146.000
146.000
Mesterskab
59767
Bo Jensen
Sorø Skytteforening
ÅK1
150.000
150.000
Mesterskab
55932
Knud Hansen
Kyse Skytteforening
V2
128.000
128.000
Mesterskab
59509
Kurt Linhart Jensen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
V1
144.000
144.000
Mesterskab
57328
Jens Westphal
Nr. Asmindrup Skytteforening
V2
141.000
141.000
Mesterskab
93384
Matilde Skjærbæk
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK2
145.000
145.000
Mesterskab
57220
Kjeld Larsen
Nr. Asmindrup Skytteforening
V2
130.000
130.000
Mesterskab
57603
Anders Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
3
139.000
139.000
Mesterskab
57310
Thomas Lindberg Hermann
Nykøbing Sj. Skytteforening
3
138.000
138.000
Mesterskab
89146
Mikkel Jensen
Kyse Skytteforening
BK3
139.000
139.000
Mesterskab
96403
Mie N. Hoe
Høng Skytteforening
BK3
135.000
135.000
Mesterskab
57534
Martin Hansen
Nr. Asmindrup Skytteforening
3
137.000
137.000
Mesterskab
57547
Kurt Pedersen
Nr. Asmindrup Skytteforening
3
111.000
111.000
Mesterskab
58322
Kurt Petersen
Tuse Skytteforening
V1
145.000
145.000
Mesterskab
59246
Sine Just
Korsør Skytteforening
BK2
140.000
140.000
Mesterskab
60087
Steen Hansen
Ringsted Skytteforening
V1
146.000
146.000
Mesterskab
90557
Cecilie Petersen
Korsør Skytteforening
BK2
144.000
144.000
Mesterskab
89209
Niklas L. Svendsen
Korsør Skytteforening
J2
136.000
136.000
Mesterskab
90778
Simon Jørgensen
Ringsted Skytteforening
BK2
141.000
141.000
Mesterskab
96465
Jan Holberg
Ringsted Skytteforening
ÅK2
143.000
143.000
Mesterskab
83989
Johan Nytra Nielsen
Svinninge Skytteforening
BK1
148.000
148.000
Mesterskab
92160
Katrine Hashøj Hansen
Kyse Skytteforening
BK3
146.000
146.000
Mesterskab
94522
Gustav Hansen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
128.000
128.000
Mesterskab
93072
Anders Holm
Glumsøegnens Skytteforening
BK3
139.000
139.000
Mesterskab
84058
Kristian Larsen
Høng Skytteforening
BK3
144.000
144.000
Mesterskab
85762
Tony Hvied
Høng Skytteforening
ÅK2
141.000
141.000
Mesterskab
57214
Torsten Poulsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V1
144.000
144.000
Mesterskab
94220
Frederik Pedersen
Høng Skytteforening
BK1
147.000
147.000
Mesterskab
57762
Bent Rasmussen
Knabstrup Skytteforening
V2
130.000
130.000
Mesterskab
74727
Mathias Hvied
Høng Skytteforening
J2
148.000
148.000
Mesterskab
57558
Jørn Dybmark
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2
140.000
140.000
Mesterskab
57224
Finn Hansen
Nr. Asmindrup Skytteforening
V2
136.000
136.000
Mesterskab
58324
Kristoffer Lauridsen
Holbæk Skytteforening
BK3
140.000
140.000
Mesterskab
57451
Michelle Hansen
Svinninge Skytteforening
ÅK2
148.000
148.000
Mesterskab
57413
Morten Larsen
Tuse Skytteforening
1
144.000
144.000
Mesterskab
57425
Dennis Frederiksen
Tuse Skytteforening
UNG
145.000
145.000
Mesterskab
58034
Erik Hansen
Holbæk Skytteforening
V1
146.000
146.000
Mesterskab
91095
Mads C. Larsen
Svinninge Skytteforening
BK1
149.000
149.000
Mesterskab
88707
Kevin Friboulet Sørensen
Korsør Skytteforening
BK1
145.000
145.000
Mesterskab
57835
Arno Rasmussen
Tuse Skytteforening
V1
149.000
149.000
Mesterskab
59218
Chevy Hansen
Korsør Skytteforening
BK2
148.000
148.000
Mesterskab
59269
Ole S. Madsen
Korsør Skytteforening
V1
146.000
146.000
Mesterskab
59402
Torben Kaalund-Ramm
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
V1
149.000
149.000
Mesterskab
59650
Allan Knud Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
143.000
143.000
Mesterskab
58884
Ebbe W. Hansen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
V2
135.000
135.000
Mesterskab
92221
Claus Møller
Korsør Skytteforening
BK3
135.000
135.000
Mesterskab
59640
Andreas Hansen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
148.000
148.000
Mesterskab
95588
Nadja Holberg
Ringsted Skytteforening
BK3
136.000
136.000
Mesterskab
82582
Malene Svendsen
Glumsøegnens Skytteforening
BK2
146.000
146.000
Mesterskab
91000
Adrian Andersen
Glumsøegnens Skytteforening
J2
144.000
144.000
Mesterskab
91172
Jannick Fransson
Glumsøegnens Skytteforening
BK1
145.000
145.000
Mesterskab
84047
Christoffer Sørensen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
145.000
145.000
Mesterskab
94010
Lasse Dissing Hansen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK3
143.000
143.000
Mesterskab
90839
Vicky Nielsen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK3
138.000
138.000
Mesterskab
94009
Gustav Larsen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK3
139.000
139.000
Mesterskab
58274
Preben Fabricius
Holbæk Skytteforening
V2
147.000
147.000
Mesterskab
59471
Mike Eriksen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
ÅK2
144.000
144.000
Mesterskab
59484
Mathias Hansen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
ÅK2
147.000
147.000
Mesterskab
57549
Klaus Nielsen
Højby Skytteforening, Sjælland
3
131.000
131.000
Mesterskab
57588
Dennis Mikkelsen
Højby Skytteforening, Sjælland
ÅK1
135.000
135.000
Mesterskab
88881
Mikkel E. Nielsen
Korsør Skytteforening
BK3
148.000
148.000
Mesterskab
85445
Caroline Hansen
Svinninge Skytteforening
BK2
144.000
144.000
Mesterskab
94412
Niclas Brøndum Holm
Korsør Skytteforening
BK3
144.000
144.000
Mesterskab
57183
Rikke Larsen
Højby Skytteforening, Sjælland
ÅK2
145.000
145.000
Mesterskab
94116
Katrine Lauritsen
Holbæk Skytteforening
BK3
140.000
140.000
Mesterskab
72604
Sofia Kildebæk Christensen
Høng Skytteforening
J2
145.000
145.000
Mesterskab
57171
Mogens Olsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2
140.000
140.000
Mesterskab
57529
Niels Chr Jensen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2
138.000
138.000
Mesterskab
V1
142.000
142.000
Mesterskab
57431
Søren Egebro Jensen
Svinninge Skytteforening
2
138.000
138.000
Mesterskab
57464
Knud B. Jensen
Svinninge Skytteforening
3
130.000
130.000
Mesterskab
66600
Frank Lyngsø
Nykøbing Sj. Skytteforening
2
143.000
143.000
Mesterskab
57543
Leif Nielsen
Svinninge Skytteforening
2
140.000
140.000
Mesterskab
83207
Tonny Nielsen
Svinninge Skytteforening
3
139.000
139.000
Mesterskab
89853
Per Jelen
Kyse Skytteforening
V2
144.000
144.000
Mesterskab
95552
Torben C. Larsen
Svinninge Skytteforening
ÅK2
141.000
141.000
Mesterskab
92122
Karina Hvid Jørgensen
Ringsted Skytteforening
ÅK2
146.000
146.000
Mesterskab
85907
Andreas Saxe Andersen
Ringsted Skytteforening
BK2
148.000
148.000
Mesterskab
60150
Knud H. Andersen
Ringsted Skytteforening
V2
137.000
137.000
Mesterskab
90556
Mathilde Boas Larsen
Korsør Skytteforening
J2
144.000
144.000
Mesterskab
86621
Rikke Behrendsen
Korsør Skytteforening
UNG
136.000
136.000
Mesterskab
57761
Bent O. Jensen
Knabstrup Skytteforening
V2
133.000
133.000
Mesterskab
89852
Hanne Jelen
Kyse Skytteforening
V2
141.000
141.000
Mesterskab
57799
Bent V. Hansen
Knabstrup Skytteforening
V2
130.000
130.000
Mesterskab
V2
143.000
143.000
Mesterskab
92369
Sebastian Pedersen
Korsør Skytteforening
BK3
137.000
137.000
Mesterskab
83921
Kenneth Sieck
Korsør Skytteforening
J1
149.000
149.000
Mesterskab
85447
Ditte Skov
Korsør Skytteforening
BK3
146.000
146.000
Mesterskab
57218
Laila Sørensen
Knabstrup Skytteforening
ÅK2
143.000
143.000
Mesterskab
96515
Katja Christiansen
Sorø Skytteforening
ÅK2
145.000
145.000
Mesterskab
96668
Sofie Larsen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK3
132.000
132.000
Mesterskab
57569
Jean-Claude Porret
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2
141.000
141.000
Mesterskab
74342
Mie Larsen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK1
146.000
146.000
Mesterskab
94411
Mathias Nielsen
Korsør Skytteforening
BK3
148.000
148.000
Mesterskab
87204
Rasmus Falkner
Høng Skytteforening
BK1
148.000
148.000
Mesterskab
57504
Aage Willumsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V1
141.000
141.000
Mesterskab
96696
Joanna Heiding
Svinninge Skytteforening
J2
144.000
144.000
Mesterskab
59363
Daniel Jensen
Korsør Skytteforening
UNG
136.000
136.000
Mesterskab
89371
Christian Hansen
Holbæk Skytteforening
BK3
144.000
144.000
Mesterskab
80643
Thomas Eichler Andersen
Holbæk Skytteforening
J1
146.000
146.000
Mesterskab
58319
Lars Eichler Andersen
Holbæk Skytteforening
J2
140.000
140.000
Mesterskab
59504
Lena Jensen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
V2
141.000
141.000
Mesterskab
58473
Michael Bragt
Sorø Skytteforening
ÅK1
148.000
148.000
Mesterskab
58145
Dorte Nørregaard Rasmussen
Svinninge Skytteforening
1
146.000
146.000
Mesterskab
92158
Alex Hashøj Hansen
Kyse Skytteforening
BK2
140.000
140.000
Mesterskab
56025
Hans Nielsen
Kyse Skytteforening
V2
139.000
139.000
Mesterskab
58705
Tonni D. Andresen
Høng Skytteforening
UNG
142.000
142.000
Mesterskab
Til toppen