Landsdelsturnering, gevær 2. omg. (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
89170 Alexander Larsen Tuse Skytteforening JUN 136.000 136.000 Hovedskydning
62299 Karin Iversen Svinninge Skytteforening 1 143.000 143.000 Hovedskydning
62299 Karin Iversen Svinninge Skytteforening 1 141.000 141.000 Mesterskab
58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening V2 144.000 144.000 Hovedskydning
59244 Søren Skov Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 139.000 139.000 Hovedskydning
59244 Søren Skov Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 141.000 141.000 Mesterskab
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 145.000 145.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 147.000 147.000 Mesterskab
57669 Steen Rossander Hørve Skytteforening 3 115.000 115.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 1 140.000 140.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 1 142.000 142.000 Mesterskab
57868 Poul Boye Hansen Værslev Skytteforening V2 130.000 130.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening V1 146.000 146.000 Hovedskydning
58326 Kjeld Pedersen Tuse Skytteforening V1 145.000 145.000 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening V1 143.000 143.000 Hovedskydning
57857 Rud Ove Nielsen Værslev Skytteforening V2 106.000 106.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 145.000 145.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 145.000 145.000 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
59919 Andreas Andersen Tuse Skytteforening ÅK2 144.000 144.000 Hovedskydning
96690 Hans Fabricius-Rahbek Tuse Skytteforening JUN 147.000 147.000 Hovedskydning
60136 Lisbeth Iversen Svinninge Skytteforening 1 146.000 146.000 Hovedskydning
60136 Lisbeth Iversen Svinninge Skytteforening 1 147.000 147.000 Mesterskab
92230 Mikkel Kurtzweil Højby Skytteforening, Sjælland JUN 145.000 145.000 Hovedskydning
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening 1 141.000 141.000 Hovedskydning
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening 1 143.000 143.000 Mesterskab
96397 Jesper Lund Svinninge Skytteforening 3 135.000 135.000 Hovedskydning
96397 Jesper Lund Svinninge Skytteforening 3 132.000 132.000 Mesterskab
57706 Gert Bøgild Pedersen Holbæk Skytteforening V2 141.000 141.000 Hovedskydning
58282 Ole Lundov Holbæk Skytteforening V2 134.000 134.000 Hovedskydning
57295 Poul Kristensen Tuse Skytteforening 2 139.000 139.000 Hovedskydning
57295 Poul Kristensen Tuse Skytteforening 2 137.000 137.000 Mesterskab
57325 Kenneth Pedersen Tuse Skytteforening ÅK2 142.000 142.000 Hovedskydning
57621 Magnus Nielsen Hørve Skytteforening 3 142.000 142.000 Hovedskydning
57469 Kaj Egebro Jensen Svinninge Skytteforening V2 137.000 137.000 Hovedskydning
57369 Brian Larsen Tuse Skytteforening 3 130.000 130.000 Hovedskydning
57428 Carsten Pedersen Tuse Skytteforening 3 120.000 120.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening V1 148.000 148.000 Hovedskydning
58372 Jacob Flintholm Tuse Skytteforening 3 140.000 140.000 Hovedskydning
58372 Jacob Flintholm Tuse Skytteforening 3 141.000 141.000 Mesterskab
94781 Bo Hansen Korsør Skytteforening ÅK2 147.000 147.000 Hovedskydning
57551 Kim Jensen Højby Skytteforening, Sjælland 2 144.000 144.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening UNG 137.000 137.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening UNG 137.000 137.000 Mesterskab
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening V1 140.000 140.000 Hovedskydning
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening V1 141.000 141.000 Mesterskab
98390 Ditte Panduro Hørve Skytteforening ÅK2 135.000 135.000 Hovedskydning
57492 Finn Hemmingsen Svinninge Skytteforening V2 134.000 134.000 Hovedskydning
57446 Ole Nielsen Svinninge Skytteforening V2 138.000 138.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 142.000 142.000 Mesterskab
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 140.000 140.000 Hovedskydning
58028 Jan Vilhelmsen Holbæk Skytteforening V1 140.000 140.000 Hovedskydning
58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening V1 141.000 141.000 Hovedskydning
58287 Niels Greve Holbæk Skytteforening V2 138.000 138.000 Hovedskydning
57183 Rikke Larsen Tuse Skytteforening ÅK1 144.000 144.000 Hovedskydning
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK1 144.000 144.000 Hovedskydning
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
57380 Per Jensen Hørve Skytteforening ÅK2 132.000 132.000 Hovedskydning
57835 Arno Rasmussen Tuse Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
57134 Bjarne Larsen Værslev Skytteforening V2 115.000 115.000 Hovedskydning
106733 Kjeld T. Rasmussen Værslev Skytteforening V2 133.000 133.000 Hovedskydning
59218 Chevy Hansen Korsør Skytteforening BK 147.000 147.000 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening V1 140.000 140.000 Hovedskydning

Til toppen