Landsdelsturnering pistol 3. omg. (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
57706 Gert Bøgild Pedersen Holbæk Skytteforening V2 238.0 238.0 Hovedskydning
55989 Jeanette Hartman Ditlevsen Hyllinge Menstrup If 3 220.0 220.0 Hovedskydning
100793 Robert Wiehe Wehage Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK1 236.0 236.0 Hovedskydning
57775 Leo Nielsen Jyderup Skytteforening V2 247.0 247.0 Hovedskydning
57801 Allan Petersen Jyderup Skytteforening 3 223.0 223.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening V1 259.0 259.0 Hovedskydning
93796 Ingelise Keis Hørve Skytteforening 4 203.0 203.0 Hovedskydning
87026 Cecillia S. Stoltenberg Ringsted Skytteforening ÅK1 268.0 268.0 Hovedskydning
57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening 2 272.0 272.0 Hovedskydning
98645 Martin Kramer Frandsen Knabstrup Skytteforening 4 249.0 249.0 Hovedskydning
101095 Claus Sander Jensen Sorø Skytteforening ÅK1 263.0 263.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening 2 268.0 268.0 Hovedskydning
57272 Erik Nygaard Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 252.0 252.0 Hovedskydning
80641 Erika Frandsen Svinninge Skytteforening BK 123.0 123.0 Hovedskydning
79014 Brian Stauning Karsholte Skytteforening ÅK1 268.0 268.0 Hovedskydning
97426 Anders Persson Karsholte Skytteforening ÅK2 244.0 244.0 Hovedskydning
91764 Niels Møller Tølløse Skytteforening V1 283.0 283.0 Hovedskydning
55777 Thomas Hansen Hyllinge Menstrup If 3 267.0 267.0 Hovedskydning
57396 Flemming Andersen Hørve Skytteforening 3 240.0 240.0 Hovedskydning
59417 Svend Nielsen Slagelse Skytteforening 1 269.0 269.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening V1 280.0 280.0 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 271.0 271.0 Hovedskydning
59744 Henning Melkersen Sorø Skytteforening V1 280.0 280.0 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Svinninge Skytteforening ÅK1 262.0 262.0 Hovedskydning
57515 Robert T. Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK2 233.0 233.0 Hovedskydning
57376 Svend Erik Søderberg Nielsen Hørve Skytteforening 3 248.0 248.0 Hovedskydning
57465 Knud Madsen Svinninge Skytteforening V2 218.0 218.0 Hovedskydning
102358 Johnny Nielsen Karsholte Skytteforening ÅK2 249.0 249.0 Hovedskydning
57742 Jim Nielsen Jyderup Skytteforening 2 264.0 264.0 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK1 284.0 284.0 Hovedskydning
58147 Dan Brinck Tølløse Skytteforening V1 277.0 277.0 Hovedskydning
58126 Kell Valeur Andersen Tølløse Skytteforening V2 262.0 262.0 Hovedskydning
91765 Steen Bendix Tølløse Skytteforening V2 256.0 256.0 Hovedskydning
103935 Johnny Andersen Tølløse Skytteforening ÅK2 269.0 269.0 Hovedskydning
58973 Dennis Hansen Gimlinge Sg&i 4 255.0 255.0 Hovedskydning
59335 Jimmy Jensen Korsør Skytteforening V1 258.0 258.0 Hovedskydning
96693 Andreas B. Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening BK 231.0 231.0 Hovedskydning
79916 Jacob E. Nielsen Sorø Skytteforening ÅK1 258.0 258.0 Hovedskydning
101091 Kim Andersen Sorø Skytteforening ÅK2 250.0 250.0 Hovedskydning
60148 Kurt Themsen Ringsted Skytteforening 2 271.0 271.0 Hovedskydning
60184 Jim Sørensen Ringsted Skytteforening V2 261.0 261.0 Hovedskydning
88363 Anneli Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK1 284.0 284.0 Hovedskydning
98116 Irene Møller Hørve Skytteforening V2 228.0 228.0 Hovedskydning
57172 Leif Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 259.0 259.0 Hovedskydning
58578 Claus Nielsen Karsholte Skytteforening ÅK1 258.0 258.0 Hovedskydning
59224 Brian Rich Korsør Skytteforening ÅK1 272.0 272.0 Hovedskydning
59398 Ulrik Saxhøj Slagelse Skytteforening 1 285.0 285.0 Hovedskydning
91902 Henrik Güsmer-Riggelsen Svinninge Skytteforening ÅK2 233.0 233.0 Hovedskydning
102611 Lars Danborg-Frederiksen Tølløse Skytteforening ÅK2 281.0 281.0 Hovedskydning
57771 Ove Laugesen Knabstrup Skytteforening 4 204.0 204.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening 3 277.0 277.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening 1 278.0 278.0 Hovedskydning
57538 Maja Gadeberg Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK1 253.0 253.0 Hovedskydning
98117 Lene Sjøgren Hørve Skytteforening ÅK2 223.0 223.0 Hovedskydning
98342 Niels Olsen Ringsted Skytteforening 3 261.0 261.0 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 268.0 268.0 Hovedskydning
57844 Tom Kærsgaard Mullerup Skytteforening 3 261.0 261.0 Hovedskydning
58699 Brian Nielsen Mullerup Skytteforening 3 240.0 240.0 Hovedskydning
103680 Ruben Mariager Mullerup Skytteforening V2 249.0 249.0 Hovedskydning
103681 Jens-Peter Hansen Mullerup Skytteforening 4 246.0 246.0 Hovedskydning
86250 Stefan Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK2 203.0 203.0 Mesterskab
89144 Anne Willerup Tølløse Skytteforening ÅK1 259.0 259.0 Hovedskydning
96715 Jens Norup Nykøbing Sj. Skytteforening V2 233.0 233.0 Hovedskydning
96397 Jesper Lund Svinninge Skytteforening ÅK2 240.0 240.0 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening 3 237.0 237.0 Hovedskydning
87381 Erik Christiansen Korsør Skytteforening V2 262.0 262.0 Hovedskydning
89113 Aksel Hansen Vemmelev Sg&i V2 269.0 269.0 Hovedskydning
94391 Lasse Thorn Vemmelev Sg&i ÅK1 250.0 250.0 Hovedskydning
59444 Poul-Erik Jensen Gimlinge Sg&i 3 253.0 253.0 Hovedskydning
86657 Flemming Janichen Gimlinge Sg&i V2 211.0 211.0 Hovedskydning
95865 Jimmi Nielsen Korsør Skytteforening 3 249.0 249.0 Hovedskydning
57269 Flemming Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK1 260.0 260.0 Hovedskydning
56063 Dan Christiansen Hyllinge Menstrup If 1 277.0 277.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Slagelse Skytteforening 3 272.0 272.0 Hovedskydning
59061 Lars Oldenborg Vemmelev Sg&i ÅK1 264.0 264.0 Hovedskydning
59803 Jan Küll Ringsted Skytteforening 3 257.0 257.0 Hovedskydning
102355 Morten Francis Karsholte Skytteforening ÅK2 205.0 205.0 Hovedskydning
60174 John P. Hansen Ringsted Skytteforening V1 265.0 265.0 Hovedskydning
56844 Flemming Jaszczak Ringsted Skytteforening 2 262.0 262.0 Hovedskydning
103060 Jonas Hesselberg Slagelse Skytteforening UNG 222.0 222.0 Hovedskydning
101675 Thorkild B. Rasmussen Karsholte Skytteforening ÅK2 261.0 261.0 Hovedskydning
102361 Mark Logan Karsholte Skytteforening ÅK2 202.0 202.0 Hovedskydning
59414 Tommy Christiansen Ringsted Skytteforening ÅK2 256.0 256.0 Hovedskydning
59513 Klaus Andersen Gimlinge Sg&i 3 259.0 259.0 Hovedskydning
101727 Casper Thomsen Svinninge Skytteforening ÅK2 181.0 181.0 Hovedskydning
101483 Mike Wessberg Holbæk Skytteforening 4 225.0 225.0 Hovedskydning
101484 Morten Wessberg Holbæk Skytteforening 4 183.0 183.0 Hovedskydning
57621 Magnus Nielsen Hørve Skytteforening 2 278.0 278.0 Hovedskydning
95028 Jens Mortensen Hørve Skytteforening JUN 235.0 235.0 Hovedskydning
103530 Stig Hornuff Korsør Skytteforening 4 259.0 259.0 Hovedskydning
100300 Allan Hansen Gimlinge Sg&i 3 241.0 241.0 Hovedskydning
59717 Knud Andersen Sorø Skytteforening V1 282.0 282.0 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 268.0 268.0 Hovedskydning
101096 Jane Thillerup Sorø Skytteforening ÅK2 265.0 265.0 Hovedskydning
102532 Rikke Nyvang Knabstrup Skytteforening 4 182.0 182.0 Hovedskydning
59023 Stig Oldenborg Vemmelev Sg&i V1 248.0 248.0 Hovedskydning
58978 Charlie Hansen Gimlinge Sg&i 4 240.0 240.0 Hovedskydning
91807 Per Dennis Westphalen Slagelse Skytteforening 4 256.0 256.0 Hovedskydning
59627 Brion Grønbæk Gimlinge Sg&i 3 261.0 261.0 Hovedskydning
55920 Lars Jensen Hyllinge Menstrup If 1 276.0 276.0 Hovedskydning
103676 Daniel Radmer Jyderup Skytteforening ÅK2 255.0 255.0 Hovedskydning
57452 Michael Alring Svinninge Skytteforening V2 255.0 255.0 Hovedskydning
89895 Jan Frithjof Holbæk Skytteforening V2 273.0 273.0 Hovedskydning
57397 Finn Hansen Svinninge Skytteforening V2 247.0 247.0 Hovedskydning
58018 Martin Heby Tølløse Skytteforening ÅK1 282.0 282.0 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening V1 269.0 269.0 Hovedskydning
95232 Michael Christiansen Ringsted Skytteforening ÅK1 270.0 270.0 Hovedskydning
59102 Torben Emcken Korsør Skytteforening V1 276.0 276.0 Hovedskydning
100874 Johannes Larsen Karsholte Skytteforening ÅK2 233.0 233.0 Hovedskydning
99994 Sami El Cheikh Glumsøegnens Skytteforening 3 255.0 255.0 Hovedskydning
57379 Rasmus Nielsen Hørve Skytteforening 3 259.0 259.0 Hovedskydning
58383 Hans Hauberg Holbæk Skytteforening ÅK1 267.0 267.0 Hovedskydning
99086 Simon Veggerby Tølløse Skytteforening ÅK2 251.0 251.0 Hovedskydning
91804 Morten Jensen Slagelse Skytteforening 2 257.0 257.0 Hovedskydning
58942 Ken Brohus Glumsøegnens Skytteforening 3 273.0 273.0 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Glumsøegnens Skytteforening 3 274.0 274.0 Hovedskydning
58095 Søren Kragh Nielsen Tølløse Skytteforening ÅK1 289.0 289.0 Hovedskydning
103678 Flemming Lyse Pedersen Slagelse Skytteforening ÅK2 262.0 262.0 Hovedskydning
60075 Torben Jensen Ringsted Skytteforening V1 264.0 264.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening 1 287.0 287.0 Hovedskydning
58329 Kim Larsen Holbæk Skytteforening ÅK2 251.0 251.0 Hovedskydning
102240 Christian Jørgensen Holbæk Skytteforening ÅK1 240.0 240.0 Hovedskydning
73182 Poul Bruun Pedersen Jyderup Skytteforening ÅK2 221.0 221.0 Hovedskydning
99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening BK 174.0 174.0 Hovedskydning
58074 Anders Holbek Tølløse Skytteforening ÅK1 265.0 265.0 Hovedskydning
83970 Peter Elefsen Christiansen Tølløse Skytteforening ÅK1 280.0 280.0 Hovedskydning
100301 Kim C. Olsen Gimlinge Sg&i 4 239.0 239.0 Hovedskydning
59901 Claus Holm Larsen Glumsøegnens Skytteforening V1 261.0 261.0 Hovedskydning
89919 Carina Molsing Sørensen Ringsted Skytteforening ÅK1 280.0 280.0 Hovedskydning
58417 Christian Holst Holbæk Skytteforening 4 171.0 171.0 Hovedskydning
86664 Ole Richter Slagelse Skytteforening ÅK2 224.0 224.0 Hovedskydning
102443 René Petersen Holbæk Skytteforening 4 240.0 240.0 Hovedskydning

Til toppen