Pistolterræn langfredag 2-4-2010 på Hanebjerg (TerrænPistol) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 2 51.0 40.0 Mesterskab
88363 Anneli Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening 3 56.0 44.0 Mesterskab
68234 Kenneth Hilligsøe Ballerup Skytteforening 1 33.0 26.0 Mesterskab
62348 Henrik Madsen Lyngby-Taarbæk Skytterne 3 46.0 36.0 Mesterskab
86324 Jan Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927 3 26.0 20.0 Mesterskab
81321 Martin Joen Jørgensen Skytteforeningen Pilen af 1927 3 43.0 34.0 Mesterskab
68370 Finn Pedersen Kreds Vest - Vesterbro Skf. 2 62.0 48.0 Mesterskab
86915 Søren Andersen Betak Kastrup-Tårnby Skytteforening 3 64.0 50.0 Mesterskab
88010 Geir Ennis Skyttelauget Kgs. Lyngby 3 55.0 43.0 Mesterskab
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening 1 62.0 48.0 Mesterskab
70438 Torsten Detterberg Kastrup-Tårnby Skytteforening 2 54.0 42.0 Mesterskab
91843 Arne Kjærgaard RI 98 Skytteforening 3 39.0 30.0 Mesterskab
82017 Jan Jensen Bellahøj Skytteforening 3 21.0 16.0 Mesterskab
70360 John I E Hansen Kreds Vest - Vesterbro Skf. VET 46.0 36.0 Mesterskab
71608 Dann Pedersen Bellahøj Skytteforening 2 57.0 45.0 Mesterskab
66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening 1 58.0 45.0 Mesterskab
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening VET 63.0 49.0 Mesterskab
69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 62.0 48.0 Mesterskab
70374 Jan Schmidt Skovshoved Idrætsforening 2 63.0 49.0 Mesterskab
62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening 2 63.0 49.0 Mesterskab
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 2 60.0 47.0 Mesterskab
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening VET 53.0 41.0 Mesterskab
68117 John Ottosen Ballerup Skytteforening VET 46.0 36.0 Mesterskab
55982 Jens Peter Jensen Holmegaard Skytteforening 2 50.0 39.0 Mesterskab
88850 Søren Monies Bellahøj Skytteforening 3 59.0 46.0 Mesterskab
87164 Lars Kryger Bellahøj Skytteforening 2 61.0 48.0 Mesterskab
59327 Just Petersen Korsør Skytteforening VET 46.0 36.0 Mesterskab
66494 Bjørn Eggert Christensen Lyngby-Taarbæk Skytterne VET 41.0 32.0 Mesterskab
65990 Michael Bartholdy Skovshoved Idrætsforening 3 38.0 30.0 Mesterskab
VET 55.0 43.0 Mesterskab
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening VET 60.0 47.0 Mesterskab
56901 Poul Nielsen Køge Skytteforening VET 31.0 24.0 Mesterskab
59102 Torben Emcken Korsør Skytteforening VET 54.0 42.0 Mesterskab
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening 1 65.0 51.0 Mesterskab
91765 Steen Bendix Slagelse Skytteforening VET 40.0 31.0 Mesterskab
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening VET 53.0 41.0 Mesterskab
70717 Jan Andersen Skytteforeningen Pilen af 1927 3 30.0 23.0 Mesterskab
68615 Finn Ziemlis Skytteforeningen Af 1949 VET 45.0 35.0 Mesterskab
68315 Mette Darre Lyngby-Taarbæk Skytterne 3 41.0 32.0 Mesterskab
85288 Laila Naja Andersen Engesvang Skyttekreds 3 49.0 38.0 Mesterskab
57790 Hans Peter Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening 2 55.0 43.0 Mesterskab
95869 Carsten Feigh Jensen Herfølge Skytteforening 3 6.0 5.0 Mesterskab
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug 2 59.0 46.0 Mesterskab
60652 Uffe Eskildsen Holmegaard Skytteforening VET 49.0 38.0 Mesterskab
56737 Renè Kelberg Holmegaard Skytteforening 3 52.0 41.0 Mesterskab
71469 Peter Schieck Bellahøj Skytteforening 1 62.0 48.0 Mesterskab
56921 Tom Pedersen Køge Skytteforening VET 43.0 34.0 Mesterskab
56420 Alf Vincent Andersen Holmegaard Skytteforening VET 36.0 28.0 Mesterskab
56361 Kent Vincent Andersen Holmegaard Skytteforening 1 62.0 48.0 Mesterskab
68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening 1 61.0 48.0 Mesterskab
90672 Bjarne Sigtenborg Herfølge Skytteforening 3 46.0 36.0 Mesterskab
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening VET 36.0 28.0 Mesterskab
87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening 2 50.0 39.0 Mesterskab
92589 Johnny Jacobsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf 3 23.0 18.0 Mesterskab
92590 Emil Jacobsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf UNG 40.0 31.0 Mesterskab
66320 Nikolaj Hansen Skovshoved Idrætsforening 3 37.0 29.0 Mesterskab
71315 Kaj J Jørgensen Bellahøj Skytteforening VET 44.0 34.0 Mesterskab
94899 Jørgen Stahnke Skyttelauget Kgs. Lyngby VET 26.0 20.0 Mesterskab
70404 Christian Ditlev Jensen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2 47.0 37.0 Mesterskab
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug 2 55.0 43.0 Mesterskab
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening VET 54.0 42.0 Mesterskab
56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Skovbo Skytteforening 2 56.0 44.0 Mesterskab
68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 58.0 45.0 Mesterskab
90987 Thomas Balleby Køge Skytteforening 3 43.0 34.0 Mesterskab
86700 Jan Bolvig Andersen Karlslunde Skytteforening 3 56.0 44.0 Mesterskab
89594 Claus Stahnke Skyttelauget Kgs. Lyngby 3 55.0 43.0 Mesterskab
60311 Kjeld Karbæk Kirke Hyllinge Idrætsforening VET 63.0 49.0 Mesterskab
67060 Dan Rebild Lyngby-Taarbæk Skytterne VET 25.0 20.0 Mesterskab
57397 Finn Hansen Svinninge Skytteforening VET 52.0 41.0 Mesterskab
92350 Palle Bruun Hansen RI 98 Skytteforening 3 60.0 47.0 Mesterskab
89206 Brian Bache Svinninge Skytteforening 3 48.0 38.0 Mesterskab
70190 Juanito Vargas Idrætsforeningen Radiometer 2 54.0 42.0 Mesterskab
71565 Jan Jørgensen Bellahøj Skytteforening VET 61.0 48.0 Mesterskab
59374 Carsten Samuelsen Korsør Skytteforening 1 64.0 50.0 Mesterskab
71270 Thomas Hintz Blovstrød Pistolskytteforening 2 48.0 38.0 Mesterskab
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening VET 58.0 45.0 Mesterskab
66437 Osvald Simonsen Skyttelauget Kgs. Lyngby VET 43.0 34.0 Mesterskab
56412 Bent Holm Holmegaard Skytteforening VET 57.0 45.0 Mesterskab
71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Kgs. Lyngby 1 60.0 47.0 Mesterskab
60732 Niels Jørgen Madsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 61.0 48.0 Mesterskab
70447 Tom Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening 2 48.0 38.0 Mesterskab
89113 Aksel Hansen Vemmelev Sg&i VET 48.0 38.0 Mesterskab
92186 Søren Røn Herfølge Skytteforening 3 39.0 30.0 Mesterskab
57269 Flemming Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening 2 56.0 44.0 Mesterskab
85328 Theis Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927 3 48.0 38.0 Mesterskab
63300 Mogens Junge Blovstrød Pistolskytteforening VET 24.0 19.0 Mesterskab
87381 Erik Christiansen Korsør Skytteforening 3 52.0 41.0 Mesterskab
65681 Rudi Steen Helsingør Salonskytte Forening 3 58.0 45.0 Mesterskab
58095 Søren Kragh Nielsen Tølløse Skytteforening 2 59.0 46.0 Mesterskab
66353 David Krobæk Grainger Skovshoved Idrætsforening UNG 61.0 48.0 Mesterskab
91902 Henrik Güsmer-Riggelsen Svinninge Skytteforening 3 45.0 35.0 Mesterskab
67575 Kim Vestergaard Therkelsen Skytteforeningen Pilen af 1927 3 50.0 39.0 Mesterskab
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening 3 47.0 37.0 Mesterskab
66912 Teddy Dahl Skyttelauget Kgs. Lyngby VET 55.0 43.0 Mesterskab
70534 Per Nygaard Jensen Kastrup-Tårnby Skytteforening VET 46.0 36.0 Mesterskab
67072 Carl Bidstrup Nielsen Lyngby-Taarbæk Skytterne VET 56.0 44.0 Mesterskab
70806 Claudi Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug 2 62.0 48.0 Mesterskab
91998 Ken Jensen Holmegaard Skytteforening 3 56.0 44.0 Mesterskab
55721 Ivan H. Jørgensen Holmegaard Skytteforening 2 59.0 46.0 Mesterskab
92777 Mark Friis Hansen RI 98 Skytteforening 3 35.0 27.0 Mesterskab
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds 1 65.0 51.0 Mesterskab
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening 1 64.0 50.0 Mesterskab
86250 Stefan Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening 3 42.0 33.0 Mesterskab
91086 Kasper Pedersen Frederiksværk Skytteforening UNG 42.0 33.0 Mesterskab
63536 Leif V. Pedersen Blovstrød Pistolskytteforening VET 50.0 39.0 Mesterskab
70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening 1 35.0 27.0 Mesterskab
94049 Bo Preben Hansen Herfølge Skytteforening 3 25.0 20.0 Mesterskab
93020 Frantz Weitemeyer Blovstrød Pistolskytteforening 3 46.0 36.0 Mesterskab
63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening VET 55.0 43.0 Mesterskab
56644 Leif Andersen Holmegaard Skytteforening 2 55.0 43.0 Mesterskab
56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening 2 55.0 43.0 Mesterskab
58018 Martin Heby Tølløse Skytteforening 3 59.0 46.0 Mesterskab
70958 Jesper Kolind Skytteforeningen Af 1949 3 39.0 30.0 Mesterskab
83970 Peter Christiansen Tølløse Skytteforening 3 52.0 41.0 Mesterskab
57228 Torben Plesberg Nykøbing Sj. Skytteforening VET 62.0 48.0 Mesterskab
57452 Michael Alring Svinninge Skytteforening VET 65.0 51.0 Mesterskab
87253 Torben Ankerhus Holbæk Skytteforening 3 53.0 41.0 Mesterskab
71163 Jens B. Thomsen Skytteforeningen Af 1949 2 65.0 51.0 Mesterskab
56382 Heidi Nyberg Hansen Holmegaard Skytteforening 2 63.0 49.0 Mesterskab
89393 Erik Schwanenflugel Skyttelauget Kgs. Lyngby 3 54.0 42.0 Mesterskab
77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 3 26.0 20.0 Mesterskab
65680 Rune Rasmussen Helsingør Salonskytte Forening UNG 56.0 44.0 Mesterskab
79968 Rene Mortensen Korsør Skytteforening 1 65.0 51.0 Mesterskab
82621 Sebastian Andersen Holmegaard Skytteforening UNG 43.0 34.0 Mesterskab

Til toppen