Oktoberskydningen pistolterræn på Hanebjerg 2013 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening GPA 49.0 40.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 65.0 52.0 Hovedskydning
57705 Jan Dietz Svinninge Skytteforening GPA 59.0 48.0 Hovedskydning
89594 Claus Stahnke Skyttelauget Kgs. Lyngby GPA 66.0 53.0 Hovedskydning
55982 Jens Peter Jensen Holmegaard Skytteforening GPA 62.0 50.0 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GPA 44.0 35.0 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug GPA 41.0 33.0 Hovedskydning
46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning GPA 57.0 46.0 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 60.0 48.0 Hovedskydning
68386 Carsten Trebbien Akademisk Skytteforening GPA 45.0 36.0 Hovedskydning
99621 Peter J Henriksen Akademisk Skytteforening GPA 37.0 30.0 Hovedskydning
100895 Michael C. Vestergaard Ravnen GPA 39.0 31.0 Hovedskydning
70871 Alexandru Rares Datcu Akademisk Skytteforening GPA 57.0 46.0 Hovedskydning
68615 Finn Ziemlis Skytteforeningen Af 1949 GPA 48.0 39.0 Hovedskydning
54957 Carsten F. Petersen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening GPA 43.0 35.0 Hovedskydning
87373 Michael Low Sports Skytter i Nordsjælland GPA 57.0 46.0 Hovedskydning
109428 Dennis Flemming Madsen Bellahøj Skytteforening GPA 17.0 14.0 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening GPA 51.0 41.0 Hovedskydning
106008 Søren Nyborg Hansen Svendborg Skyttekreds GPA 38.0 31.0 Hovedskydning
88850 Søren Monies Bellahøj Skytteforening GPA 50.0 40.0 Hovedskydning
87164 Lars Kryger Bellahøj Skytteforening GPA 60.0 48.0 Hovedskydning
100260 Troels Lenda Akademisk Skytteforening GPA 55.0 44.0 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug GPA 59.0 48.0 Hovedskydning
101303 Christopher Heideby Karlslunde Skytteforening GPA 39.0 31.0 Hovedskydning
100897 Dennis Nielsen Ravnen GPA 30.0 24.0 Hovedskydning
101744 Nofil Nawaz Mulkana Bellahøj Skytteforening GPA 26.0 21.0 Hovedskydning
70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening GPA 63.0 51.0 Hovedskydning
111237 Mikkel Ryland Nielsen Fuglebjerg Skytteforening GPA 51.0 41.0 Hovedskydning
101992 Jacob Larsen Holbæk Skytteforening GPA 38.0 31.0 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening GPA 25.0 20.0 Hovedskydning
86700 Jan Bolvig Andersen Karlslunde Skytteforening GPA 54.0 44.0 Hovedskydning
101033 Steffen David Ahm Jægerspris Skytteforening GPA 19.0 15.0 Hovedskydning
101305 Peter K. Hansen Karlslunde Skytteforening GPA 34.0 27.0 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening GPA 55.0 44.0 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GPA 29.0 23.0 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 45.0 36.0 Hovedskydning
68370 Finn Pedersen HSF Falcon GPA 58.0 47.0 Hovedskydning
98326 Peter Borch Ravnen GPA 23.0 19.0 Hovedskydning
100532 Birger Johansen Skytteforeningen Af 1949 GPA 49.0 40.0 Hovedskydning
101965 Bertil Espen Broberg Lyngby-Taarbæk Skytterne GPA 36.0 29.0 Hovedskydning
87205 Kent Minding Bellahøj Skytteforening GPA 55.0 44.0 Hovedskydning
62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening GPA 56.0 45.0 Hovedskydning
111248 Jesper Schou Nielsen Karlslunde Skytteforening GPA 41.0 33.0 Hovedskydning
87165 Jesper Frantzen Bellahøj Skytteforening GPA 35.0 28.0 Hovedskydning
106729 Kristina Agerbæk Holbæk Skytteforening GPA 22.0 18.0 Hovedskydning
112265 Florian Kaiser Bellahøj Skytteforening GPA 25.0 20.0 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Nykøbing Sj. Skytteforening GPA 59.0 48.0 Hovedskydning
100885 Hans-Jørgen Lindegaard Andersen Ravnen GPA 34.0 27.0 Hovedskydning
104528 Kurt Jensen Ravnen GPA 28.0 23.0 Hovedskydning
105758 Johnny Pedersen Fuglebjerg Skytteforening GPA 25.0 20.0 Hovedskydning
100123 Brian Niebling Karlslunde Skytteforening GPA 45.0 36.0 Hovedskydning
109640 Lasse Strandgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening GPA 20.0 16.0 Hovedskydning
70219 Christian Bork Øelund Akademisk Skytteforening GPA 31.0 25.0 Hovedskydning
70376 Jakob Watz Andersen Akademisk Skytteforening GPA 34.0 27.0 Hovedskydning
70190 Juanito Vargas Idrætsforeningen Radiometer GPA 43.0 35.0 Hovedskydning
102240 Christian Jørgensen Holbæk Skytteforening GPA 51.0 41.0 Hovedskydning
102090 Morten Fagerberg Roskilde Skytteforening GPA 30.0 24.0 Hovedskydning
101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening GPA 42.0 34.0 Hovedskydning
91076 Rene Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug GPA 39.0 31.0 Hovedskydning
60661 Tommy Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening GPA 40.0 32.0 Hovedskydning
67936 Togo Lunden Stenløse Skytteforening GPA 48.0 39.0 Hovedskydning
63341 Flemming Rask Hørsholm Pistolforening GPA 57.0 46.0 Hovedskydning

Til toppen