12000 DDS Roskilde pistolterræn (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening GPA 37.000 35.000 Mesterskab
88850 Søren Monies Bellahøj Skytteforening GPA 37.000 35.000 Mesterskab
68234 Kenneth Hilligsøe Ballerup Skytteforening GPA 31.000 29.000 Mesterskab
62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening GPA 56.000 53.000 Mesterskab
67575 Kim Vestergaard Therkelsen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 32.000 30.000 Mesterskab
85328 Theis Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 20.000 19.000 Mesterskab
70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening GPA 61.000 58.000 Mesterskab
68386 Carsten Trebbien Akademisk Skytteforening GPA 30.000 28.000 Mesterskab
96816 Keld Norup Lauridsen RI 98 Skytteforening GPA 29.000 27.000 Mesterskab
70376 Jakob Watz Andersen Akademisk Skytteforening GPA 18.000 17.000 Mesterskab
92350 Palle Bruun Hansen RI 98 Skytteforening GPA 36.000 34.000 Mesterskab
89594 Claus Stahnke Skyttelauget Kgs. Lyngby GPA 40.000 38.000 Mesterskab
67852 Morten H. Poulsen Ballerup Skytteforening GPA 46.000 43.000 Mesterskab
87101 Erik Hein Møller Brøndby Skytte Forening GPA 21.000 20.000 Mesterskab
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug GPA 21.000 20.000 Mesterskab
69088 Niels Asp Nielsen Hvidovre Skyttekreds GPA 25.000 24.000 Mesterskab
91102 Brian Lindquist Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 32.000 30.000 Mesterskab
68615 Finn Ziemlis Skytteforeningen Af 1949 GPA 34.000 32.000 Mesterskab
96820 Lasse Norup Lauridsen RI 98 Skytteforening GPA 12.000 11.000 Mesterskab
86324 Jan Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 6.000 6.000 Mesterskab
96159 Martin Pedersen RI 98 Skytteforening GPA 34.000 32.000 Mesterskab
68315 Mette Darre Lyngby-Taarbæk Skytterne GPA 8.000 8.000 Mesterskab
91843 Arne Kjærgaard RI 98 Skytteforening GPA 28.000 26.000 Mesterskab
58410 Claus Nielsen Holbæk Skytteforening GPA 33.000 31.000 Mesterskab
87164 Lars Kryger Bellahøj Skytteforening GPA 50.000 47.000 Mesterskab
59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening GPA 38.000 36.000 Mesterskab
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening GPA 33.000 31.000 Mesterskab
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GPA 15.000 14.000 Mesterskab
66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening GPA 45.000 42.000 Mesterskab
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 35.000 33.000 Mesterskab
68370 Finn Pedersen Kreds Vest - Vesterbro Skf. GPA 53.000 50.000 Mesterskab
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 42.000 40.000 Mesterskab
95702 Jan Harild Nielsen Bellahøj Skytteforening GPA 24.000 23.000 Mesterskab
66090 Boris Jørdan Hørsholm Pistolforening GPA 23.000 22.000 Mesterskab
58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening GPA 43.000 41.000 Mesterskab
56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening GPA 26.000 25.000 Mesterskab
66320 Nikolaj Hansen Skovshoved Idrætsforening GPA 27.000 25.000 Mesterskab
66278 Jack Rømer Skytteforeningen Ares GPA 32.000 30.000 Mesterskab
67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening GPA 34.000 32.000 Mesterskab
70374 Jan Schmidt Skovshoved Idrætsforening GPA 30.000 28.000 Mesterskab
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening GPA 24.000 23.000 Mesterskab
68641 Anthon Rømer Skytteforeningen Ares GPA 26.000 25.000 Mesterskab
62348 Henrik Madsen Lyngby-Taarbæk Skytterne GPA 40.000 38.000 Mesterskab
96758 Jannick Sørensen Holbæk Skytteforening GPA 24.000 23.000 Mesterskab
96759 Uffe Ludvigsen Holbæk Skytteforening GPA 31.000 29.000 Mesterskab

Til toppen