Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Pistolterræn i Tubæk oktober (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midtjylland
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
DGI Storkøbenhavn
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Bellahøj Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Fuglebjerg Skytteforening
Holbæk Skytteforening
Holmegaard Skytteforening
Hørsholm Pistolforening
Karlslunde Skytteforening
Kongsted Skytteforening
Korsør Skytteforening
Kreds Vest - Vesterbro Skf.
Ravnsborg Skytteforening
RI 98 Skytteforening
Skovbo Skytteforening
Skytteforeningen Af 1949
Skytteforeningen Pilen af 1927
Slagelse Skytteforening
Sorø Skytteforening
Stenløse Skytteforening
Storstrømmens Skytteforening
Strøby Skytteforening
Tølløse Skytteforening
Viborg Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
68370
Finn Pedersen
Kreds Vest - Vesterbro Skf.
GPA
52.000
38.000
Hovedskydning
101176
Frank P. Hariken
Skytteforeningen Pilen af 1927
GPA
40.000
29.000
Hovedskydning
86700
Jan Bolvig Andersen
Karlslunde Skytteforening
GPA
49.000
36.000
Hovedskydning
100956
Irene Lindberg Madsen
Sorø Skytteforening
GPA
39.000
28.000
Hovedskydning
98324
Rasmus Glud
Tølløse Skytteforening
GPA
52.000
38.000
Hovedskydning
58018
Martin Heby
Tølløse Skytteforening
GPA
28.000
20.000
Hovedskydning
106708
Mads Dantoft
Tølløse Skytteforening
GPA
12.000
9.000
Hovedskydning
91807
Per Dennis Westphalen
Slagelse Skytteforening
GPA
45.000
33.000
Hovedskydning
94652
Kaare Grønvold
Strøby Skytteforening
GPA
58.000
42.000
Hovedskydning
106744
Per Hermansen
RI 98 Skytteforening
GPA
19.000
14.000
Hovedskydning
79916
Jacob E. Nielsen
Sorø Skytteforening
GPA
63.000
46.000
Hovedskydning
91804
Morten Jensen
Slagelse Skytteforening
GPA
36.000
26.000
Hovedskydning
100959
Per Tenggren
Sorø Skytteforening
GPA
22.000
16.000
Hovedskydning
97137
Poul Lüpke
Slagelse Skytteforening
GPA
26.000
19.000
Hovedskydning
99727
Palle Damgaard Nielsen
RI 98 Skytteforening
GPA
42.000
30.000
Hovedskydning
91102
Brian Lindquist
Skytteforeningen Pilen af 1927
GPA
51.000
37.000
Hovedskydning
56644
Leif Andersen
Holmegaard Skytteforening
GPA
36.000
26.000
Hovedskydning
55827
Poul Henning Jensen
Storstrømmens Skytteforening
GPA
50.000
36.000
Hovedskydning
96159
Martin Pedersen
RI 98 Skytteforening
GPA
55.000
40.000
Hovedskydning
87164
Lars Kryger
Bellahøj Skytteforening
GPA
69.000
50.000
Hovedskydning
106729
Kristina Agerbæk Hansen
Holbæk Skytteforening
GPA
8.000
6.000
Hovedskydning
88850
Søren Monies
Bellahøj Skytteforening
GPA
42.000
30.000
Hovedskydning
101095
Claus Sander Jensen
Sorø Skytteforening
GPA
56.000
41.000
Hovedskydning
55667
Anker Sewohl
Storstrømmens Skytteforening
GPA
48.000
35.000
Hovedskydning
105752
Per Knudsen
Fuglebjerg Skytteforening
GPA
46.000
33.000
Hovedskydning
93771
Kim Lanng
Fuglebjerg Skytteforening
GPA
32.000
23.000
Hovedskydning
68493
Henrik Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
GPA
51.000
37.000
Hovedskydning
106730
Joan Hindsgaul
Holbæk Skytteforening
GPA
31.000
22.000
Hovedskydning
55358
Tom Andersen
Storstrømmens Skytteforening
GPA
34.000
25.000
Hovedskydning
93786
Thue Schlaikjær
Ravnsborg Skytteforening
GPA
27.000
20.000
Hovedskydning
100533
Emil Jeppesen
Skytteforeningen Af 1949
GPA
35.000
25.000
Hovedskydning
85657
Thomas Myhre
Skytteforeningen Pilen af 1927
GPA
16.000
12.000
Hovedskydning
59467
Morten Petersen
Korsør Skytteforening
GPA
45.000
33.000
Hovedskydning
101744
Nofil Nawaz Mulkana
Bellahøj Skytteforening
GPA
22.000
16.000
Hovedskydning
105895
Thomas Borgen
RI 98 Skytteforening
GPA
53.000
38.000
Hovedskydning
67769
Bo Carstensen
RI 98 Skytteforening
GPA
57.000
41.000
Hovedskydning
66086
Ejner Nicolaisen
Hørsholm Pistolforening
GPA
80.000
58.000
Hovedskydning
86946
Søren Rosendal
Sorø Skytteforening
GPA
45.000
33.000
Hovedskydning
92513
Henrik Lindegaard
Kongsted Skytteforening
GPA
56.000
41.000
Hovedskydning
92513
Henrik Lindegaard
RI 98 Skytteforening
GPA
56.000
41.000
Hovedskydning
67936
Togo Lunden
Stenløse Skytteforening
GPA
39.000
28.000
Hovedskydning
85660
Thomas Buades
Skytteforeningen Pilen af 1927
GPA
44.000
32.000
Hovedskydning
62650
Niels W. Nielsen
Hørsholm Pistolforening
GPA
80.000
58.000
Hovedskydning
101948
Anne-Mette P. Hariken
Skytteforeningen Pilen af 1927
GPA
63.000
46.000
Hovedskydning
66884
Christian Laustsen
Bellahøj Skytteforening
GPA
57.000
41.000
Hovedskydning
106049
Dennis Martlev
Slagelse Skytteforening
GPA
23.000
17.000
Hovedskydning
GPA
63.000
46.000
Hovedskydning
101163
John Andreasen
Ballerup Skytteforening
GPA
45.000
33.000
Hovedskydning
55525
Helge Lindegård
Storstrømmens Skytteforening
GPA
63.000
46.000
Hovedskydning
61745
Dorrit Thers
Stenløse Skytteforening
GPA
32.000
23.000
Hovedskydning
101096
Jane Thillerup
Sorø Skytteforening
GPA
37.000
27.000
Hovedskydning
61650
Richard Thers
Stenløse Skytteforening
GPA
58.000
42.000
Hovedskydning
56894
Hans-Henrik Hjort-Bak
Skovbo Skytteforening
GPA
41.000
30.000
Hovedskydning
101253
Lillian Lindberg Madsen
Sorø Skytteforening
GPA
33.000
24.000
Hovedskydning
Til toppen