17. Vinterturnering (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
91041 Jim Mandrup Glumsøegnens Skytteforening 4 250.000 250.000 Mesterskab
57376 Svend Erik Søderberg Nielsen Hørve Skytteforening 3 249.000 249.000 Mesterskab
59374 Carsten Samuelsen Korsør Skytteforening 2 277.000 277.000 Mesterskab
55924 Kurt Hansen Hyllinge Menstrup If 2 273.000 273.000 Mesterskab
59744 Henning Melkersen Sorø Skytteforening V1 286.000 286.000 Mesterskab
57828 Frants Nielsen Hørve Skytteforening 4 235.000 235.000 Mesterskab
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening V1 279.000 279.000 Mesterskab
57705 Jan Dietz Svinninge Skytteforening 4 247.000 247.000 Mesterskab
59392 Aksel Hemmingsen Korsør Skytteforening V2 260.000 260.000 Mesterskab
60211 Erik Jørgensen Ringsted Skytteforening 4 233.000 233.000 Mesterskab
57396 Flemming Andersen Hørve Skytteforening 3 248.000 248.000 Mesterskab
V2 259.000 259.000 Mesterskab
79014 Brian Stauning Karsholte Skytteforening ÅK1 258.000 258.000 Mesterskab
57272 Erik Nygaard Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 259.000 259.000 Mesterskab
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening 2 273.000 273.000 Mesterskab
98645 Martin Kramer Frandsen Knabstrup Skytteforening 4 226.000 226.000 Mesterskab
86830 John Jensen Sorø Skytteforening 3 262.000 262.000 Mesterskab
57775 Leo Nielsen Jyderup Skytteforening V2 255.000 255.000 Mesterskab
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 280.000 280.000 Mesterskab
94391 Lasse Thorn Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ÅK2 255.000 255.000 Mesterskab
86657 Flemming Janichen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V2 214.000 214.000 Mesterskab
57218 Laila Sørensen Knabstrup Skytteforening 4 205.000 205.000 Mesterskab
57771 Ove Laugesen Knabstrup Skytteforening 3 221.000 221.000 Mesterskab
57699 Tobias Dietz Svinninge Skytteforening 4 237.000 237.000 Mesterskab
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening V1 276.000 276.000 Mesterskab
59327 Just Petersen Korsør Skytteforening V2 251.000 251.000 Mesterskab
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening V1 262.000 262.000 Mesterskab
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening 1 280.000 280.000 Mesterskab
87381 Erik Christiansen Korsør Skytteforening V2 264.000 264.000 Mesterskab
95865 Jimmi Nielsen Korsør Skytteforening 4 248.000 248.000 Mesterskab
59687 Peter Korsgaard Sorø Skytteforening ÅK2 260.000 260.000 Mesterskab
60148 Kurt Themsen Ringsted Skytteforening 1 272.000 272.000 Mesterskab
55801 Simon Hansen Hyllinge Menstrup If 2 261.000 261.000 Mesterskab
55920 Lars Jensen Hyllinge Menstrup If 1 291.000 291.000 Mesterskab
58583 Anders Ottosen Karsholte Skytteforening ÅK2 256.000 256.000 Mesterskab
57192 Lars Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening 2 281.000 281.000 Mesterskab
58095 Søren Kragh Nielsen Tølløse Skytteforening ÅK1 286.000 286.000 Mesterskab
98116 Irene Møller Hørve Skytteforening ÅK2 229.000 229.000 Mesterskab
57790 Hans Peter Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening 2 270.000 270.000 Mesterskab
59901 Claus Holm Larsen Glumsøegnens Skytteforening V1 271.000 271.000 Mesterskab
79968 Rene Mortensen Korsør Skytteforening 2 263.000 263.000 Mesterskab
89919 Carina Molsing Sørensen Ringsted Skytteforening ÅK1 283.000 283.000 Mesterskab
60075 Torben Jensen Ringsted Skytteforening V2 253.000 253.000 Mesterskab
58578 Claus Nielsen Karsholte Skytteforening ÅK2 251.000 251.000 Mesterskab
59224 Brian Rich Korsør Skytteforening ÅK1 271.000 271.000 Mesterskab
136099 Peter Christiansen Tølløse Skytteforening ÅK1 280.000 280.000 Mesterskab
84192 Rasmus Hare Viskinge Skytteforening ÅK2 234.000 234.000 Mesterskab
59023 Stig Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening V1 270.000 270.000 Mesterskab
94939 Peter H. Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening V2 185.000 185.000 Mesterskab
58645 Natacha Gilling Jänichen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening UNG 211.000 211.000 Mesterskab
58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening V1 268.000 268.000 Mesterskab
96715 Jens Norup Nykøbing Sj. Skytteforening V2 254.000 254.000 Mesterskab
58018 Martin Heby Tølløse Skytteforening ÅK1 276.000 276.000 Mesterskab
98324 Rasmus Glud Tølløse Skytteforening ÅK2 262.000 262.000 Mesterskab
99086 Simon Veggerby Tølløse Skytteforening ÅK2 266.000 266.000 Mesterskab
92738 Arne Skafte Viskinge Skytteforening ÅK2 248.000 248.000 Mesterskab
59102 Torben Emcken Korsør Skytteforening V1 273.000 273.000 Mesterskab
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening 1 285.000 285.000 Mesterskab
59717 Knud Andersen Sorø Skytteforening V1 278.000 278.000 Mesterskab
86829 Kåre Christiansen Sorø Skytteforening ÅK1 265.000 265.000 Mesterskab
58045 Michael Brus Jensen Ringsted Skytteforening 2 283.000 283.000 Mesterskab
60174 John P. Hansen Ringsted Skytteforening V1 264.000 264.000 Mesterskab
98342 Niels Olsen Ringsted Skytteforening 4 244.000 244.000 Mesterskab
56063 Dan Christiansen Hyllinge Menstrup If 2 280.000 280.000 Mesterskab
58604 Fritz Bøtcher Karsholte Skytteforening ÅK2 248.000 248.000 Mesterskab
57172 Leif Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 277.000 277.000 Mesterskab
98395 Mike Svenning Viskinge Skytteforening ÅK2 234.000 234.000 Mesterskab
57676 Morten Olsen Viskinge Skytteforening ÅK2 264.000 264.000 Mesterskab
89144 Anne Willerup Tølløse Skytteforening ÅK1 252.000 252.000 Mesterskab
59008 Lasse Bantz Korsør Skytteforening V1 253.000 253.000 Mesterskab
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening 2 276.000 276.000 Mesterskab
83648 Per Brosholm Nykøbing Sj. Skytteforening V2 279.000 279.000 Mesterskab
88363 Anneli Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK1 289.000 289.000 Mesterskab
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 281.000 281.000 Mesterskab
59826 Rene Svendsen Glumsøegnens Skytteforening 2 268.000 268.000 Mesterskab
89895 Jan Frithjof Holbæk Skytteforening 3 247.000 247.000 Mesterskab
87253 Torben Ankerhus Holbæk Skytteforening ÅK2 272.000 272.000 Mesterskab
58383 Hans Hauberg Holbæk Skytteforening ÅK1 280.000 280.000 Mesterskab
59627 Brion Grønbæk Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 3 257.000 257.000 Mesterskab
59513 Klaus Andersen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 2 262.000 262.000 Mesterskab
58942 Ken Brohus Glumsøegnens Skytteforening 3 260.000 260.000 Mesterskab
58126 Kell Valeur Andersen Tølløse Skytteforening V2 249.000 249.000 Mesterskab
59444 Poul-Erik Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 3 254.000 254.000 Mesterskab
58973 Dennis Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 4 247.000 247.000 Mesterskab
89113 Aksel Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening V2 259.000 259.000 Mesterskab
98117 Lene Sjøgren Hørve Skytteforening ÅK2 204.000 204.000 Mesterskab
57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening 1 283.000 283.000 Mesterskab
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 279.000 279.000 Mesterskab

Til toppen