Holdturnering 2. omg. (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
57498 Carsten Iversen Svinninge Skytteforening V2 138.000 138.000 Hovedskydning
59244 Søren Skov Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 144.000 144.000 Hovedskydning
59244 Søren Skov Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 144.000 144.000 Mesterskab
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 146.000 146.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 145.000 145.000 Mesterskab
58449 Allan Jørgensen Tuse Skytteforening 1 146.000 146.000 Hovedskydning
58449 Allan Jørgensen Tuse Skytteforening 1 142.000 142.000 Mesterskab
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 1 138.000 138.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 1 144.000 144.000 Mesterskab
58326 Kjeld Pedersen Tuse Skytteforening V1 148.000 148.000 Hovedskydning
57556 Karl Otto Nielsen Egebjerg Skytteforening 3 128.000 128.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 147.000 147.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 148.000 148.000 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening ÅK1 144.000 144.000 Hovedskydning
59919 Andreas Andersen Tuse Skytteforening ÅK2 147.000 147.000 Hovedskydning
96397 Jesper Lund Svinninge Skytteforening ÅK2 138.000 138.000 Hovedskydning
96397 Jesper Lund Svinninge Skytteforening ÅK2 144.000 144.000 Mesterskab
77032 Jens Kofoed Egebjerg Skytteforening ÅK2 128.000 128.000 Hovedskydning
58282 Ole Lundov Holbæk Skytteforening V2 136.000 136.000 Hovedskydning
58282 Ole Lundov Holbæk Skytteforening V2 132.000 132.000 Mesterskab
57295 Poul Kristensen Højby Skytteforening, Sjælland 3 132.000 132.000 Hovedskydning
57295 Poul Kristensen Højby Skytteforening, Sjælland 3 128.000 128.000 Mesterskab
57325 Kenneth Pedersen Tuse Skytteforening ÅK1 146.000 146.000 Hovedskydning
80077 Martin L. Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland BK 134.000 134.000 Mesterskab
80077 Martin L. Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland BK 145.000 145.000 Hovedskydning
75382 Louise Jørgensen Høng Skytteforening JUN 140.000 140.000 Hovedskydning
98210 Thomas Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK 124.000 124.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
83492 Peter Hesselberg Tuse Skytteforening ÅK2 131.000 131.000 Hovedskydning
59246 Sine Just Korsør Skytteforening BK 145.000 145.000 Mesterskab
59246 Sine Just Korsør Skytteforening BK 145.000 145.000 Hovedskydning
74727 Mathias Hvied Høng Skytteforening JUN 147.000 147.000 Hovedskydning
57551 Kim Jensen Højby Skytteforening, Sjælland 2 133.000 133.000 Hovedskydning
57413 Morten Larsen Tuse Skytteforening 1 136.000 136.000 Hovedskydning
57413 Morten Larsen Tuse Skytteforening 1 140.000 140.000 Mesterskab
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening UNG 141.000 141.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening UNG 141.000 141.000 Mesterskab
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening V1 146.000 146.000 Hovedskydning
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening V1 146.000 146.000 Mesterskab
94411 Mathias Nielsen Korsør Skytteforening BK 148.000 148.000 Hovedskydning
94411 Mathias Nielsen Korsør Skytteforening BK 148.000 148.000 Mesterskab
98208 Kasper Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK 118.000 118.000 Hovedskydning
93384 Matilde Skjærbæk Nykøbing Sj. Skytteforening BK 136.000 136.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 140.000 140.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 141.000 141.000 Mesterskab
57288 Viggo Kristensen Egebjerg Skytteforening 3 139.000 139.000 Hovedskydning
57557 Kaj Larsen Egebjerg Skytteforening 3 122.000 122.000 Hovedskydning
58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening V1 148.000 148.000 Hovedskydning
58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening V1 147.000 147.000 Mesterskab
80643 Thomas Eichler Andersen Holbæk Skytteforening JUN 141.000 141.000 Hovedskydning
80643 Thomas Eichler Andersen Holbæk Skytteforening JUN 137.000 137.000 Mesterskab
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK1 147.000 147.000 Hovedskydning
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK1 148.000 148.000 Mesterskab
94146 Michal Høgsted Højby Skytteforening, Sjælland BK 141.000 141.000 Hovedskydning
59411 Tim Pedersen Høng Skytteforening ÅK2 139.000 139.000 Hovedskydning
85762 Tony Hvied Høng Skytteforening ÅK2 137.000 137.000 Hovedskydning
87204 Rasmus Falkner Høng Skytteforening BK 137.000 137.000 Hovedskydning
57451 Michelle Hansen Svinninge Skytteforening ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
57451 Michelle Hansen Svinninge Skytteforening ÅK1 146.000 146.000 Mesterskab
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening 2 138.000 138.000 Hovedskydning
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening 2 138.000 138.000 Mesterskab
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
57835 Arno Rasmussen Tuse Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
59218 Chevy Hansen Korsør Skytteforening BK 149.000 149.000 Mesterskab
59218 Chevy Hansen Korsør Skytteforening BK 149.000 149.000 Hovedskydning
94412 Niclas Brøndum Holm Korsør Skytteforening BK 141.000 141.000 Mesterskab
94412 Niclas Brøndum Holm Korsør Skytteforening BK 141.000 141.000 Hovedskydning
92403 Niels Christian Hansen Høng Skytteforening ÅK2 143.000 143.000 Hovedskydning

Til toppen