Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Holdturnering 2. omg. (Riffel, 200m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
Alle foreninger
Egebjerg Skytteforening
Holbæk Skytteforening
Højby Skytteforening, Sjælland
Høng Skytteforening
Korsør Skytteforening
Nykøbing Sj. Skytteforening
Svinninge Skytteforening
Tuse Skytteforening
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
V2
138.000
138.000
Hovedskydning
59244
Søren Skov
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
144.000
144.000
Hovedskydning
59244
Søren Skov
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
144.000
144.000
Mesterskab
62263
Lasse Tranegaard Sukstorf
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
146.000
146.000
Hovedskydning
62263
Lasse Tranegaard Sukstorf
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
145.000
145.000
Mesterskab
58449
Allan Jørgensen
Tuse Skytteforening
1
146.000
146.000
Hovedskydning
58449
Allan Jørgensen
Tuse Skytteforening
1
142.000
142.000
Mesterskab
57411
Sigurd Bohl Jensen
Tuse Skytteforening
1
138.000
138.000
Hovedskydning
57411
Sigurd Bohl Jensen
Tuse Skytteforening
1
144.000
144.000
Mesterskab
58326
Kjeld Pedersen
Tuse Skytteforening
V1
148.000
148.000
Hovedskydning
57556
Karl Otto Nielsen
Egebjerg Skytteforening
3
128.000
128.000
Hovedskydning
59536
Johnny Olsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
147.000
147.000
Hovedskydning
59536
Johnny Olsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
148.000
148.000
Mesterskab
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
ÅK1
144.000
144.000
Hovedskydning
59919
Andreas Andersen
Tuse Skytteforening
ÅK2
147.000
147.000
Hovedskydning
96397
Jesper Lund
Svinninge Skytteforening
ÅK2
138.000
138.000
Hovedskydning
96397
Jesper Lund
Svinninge Skytteforening
ÅK2
144.000
144.000
Mesterskab
77032
Jens Kofoed
Egebjerg Skytteforening
ÅK2
128.000
128.000
Hovedskydning
58282
Ole Lundov
Holbæk Skytteforening
V2
136.000
136.000
Hovedskydning
58282
Ole Lundov
Holbæk Skytteforening
V2
132.000
132.000
Mesterskab
57295
Poul Kristensen
Højby Skytteforening, Sjælland
3
132.000
132.000
Hovedskydning
57295
Poul Kristensen
Højby Skytteforening, Sjælland
3
128.000
128.000
Mesterskab
57325
Kenneth Pedersen
Tuse Skytteforening
ÅK1
146.000
146.000
Hovedskydning
80077
Martin L. Christiansen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK
134.000
134.000
Mesterskab
80077
Martin L. Christiansen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK
145.000
145.000
Hovedskydning
75382
Louise Jørgensen
Høng Skytteforening
JUN
140.000
140.000
Hovedskydning
98210
Thomas Andersen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
124.000
124.000
Hovedskydning
58322
Kurt Petersen
Tuse Skytteforening
V1
147.000
147.000
Hovedskydning
83492
Peter Hesselberg
Tuse Skytteforening
ÅK2
131.000
131.000
Hovedskydning
59246
Sine Just
Korsør Skytteforening
BK
145.000
145.000
Mesterskab
59246
Sine Just
Korsør Skytteforening
BK
145.000
145.000
Hovedskydning
74727
Mathias Hvied
Høng Skytteforening
JUN
147.000
147.000
Hovedskydning
57551
Kim Jensen
Højby Skytteforening, Sjælland
2
133.000
133.000
Hovedskydning
57413
Morten Larsen
Tuse Skytteforening
1
136.000
136.000
Hovedskydning
57413
Morten Larsen
Tuse Skytteforening
1
140.000
140.000
Mesterskab
57425
Dennis Frederiksen
Tuse Skytteforening
UNG
141.000
141.000
Hovedskydning
57425
Dennis Frederiksen
Tuse Skytteforening
UNG
141.000
141.000
Mesterskab
58034
Erik Hansen
Holbæk Skytteforening
V1
146.000
146.000
Hovedskydning
58034
Erik Hansen
Holbæk Skytteforening
V1
146.000
146.000
Mesterskab
94411
Mathias Nielsen
Korsør Skytteforening
BK
148.000
148.000
Hovedskydning
94411
Mathias Nielsen
Korsør Skytteforening
BK
148.000
148.000
Mesterskab
98208
Kasper Andersen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
118.000
118.000
Hovedskydning
93384
Matilde Skjærbæk
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
136.000
136.000
Hovedskydning
59650
Allan Knud Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
140.000
140.000
Hovedskydning
59650
Allan Knud Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
141.000
141.000
Mesterskab
57288
Viggo Kristensen
Egebjerg Skytteforening
3
139.000
139.000
Hovedskydning
57557
Kaj Larsen
Egebjerg Skytteforening
3
122.000
122.000
Hovedskydning
58274
Preben Fabricius
Holbæk Skytteforening
V1
148.000
148.000
Hovedskydning
58274
Preben Fabricius
Holbæk Skytteforening
V1
147.000
147.000
Mesterskab
80643
Thomas Eichler Andersen
Holbæk Skytteforening
JUN
141.000
141.000
Hovedskydning
80643
Thomas Eichler Andersen
Holbæk Skytteforening
JUN
137.000
137.000
Mesterskab
57588
Dennis Mikkelsen
Højby Skytteforening, Sjælland
ÅK1
147.000
147.000
Hovedskydning
57588
Dennis Mikkelsen
Højby Skytteforening, Sjælland
ÅK1
148.000
148.000
Mesterskab
94146
Michal Høgsted
Højby Skytteforening, Sjælland
BK
141.000
141.000
Hovedskydning
59411
Tim Pedersen
Høng Skytteforening
ÅK2
139.000
139.000
Hovedskydning
85762
Tony Hvied
Høng Skytteforening
ÅK2
137.000
137.000
Hovedskydning
87204
Rasmus Falkner
Høng Skytteforening
BK
137.000
137.000
Hovedskydning
57451
Michelle Hansen
Svinninge Skytteforening
ÅK1
148.000
148.000
Hovedskydning
57451
Michelle Hansen
Svinninge Skytteforening
ÅK1
146.000
146.000
Mesterskab
57543
Leif Nielsen
Svinninge Skytteforening
2
138.000
138.000
Hovedskydning
57543
Leif Nielsen
Svinninge Skytteforening
2
138.000
138.000
Mesterskab
83207
Tonny Nielsen
Svinninge Skytteforening
ÅK1
148.000
148.000
Hovedskydning
57835
Arno Rasmussen
Tuse Skytteforening
V1
147.000
147.000
Hovedskydning
59218
Chevy Hansen
Korsør Skytteforening
BK
149.000
149.000
Mesterskab
59218
Chevy Hansen
Korsør Skytteforening
BK
149.000
149.000
Hovedskydning
94412
Niclas Brøndum Holm
Korsør Skytteforening
BK
141.000
141.000
Mesterskab
94412
Niclas Brøndum Holm
Korsør Skytteforening
BK
141.000
141.000
Hovedskydning
92403
Niels Christian Hansen
Høng Skytteforening
ÅK2
143.000
143.000
Hovedskydning
Til toppen