Turnering 1b (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 148.000 148.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 149.000 149.000 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening ÅK1 147.000 147.000 Hovedskydning
58282 Ole Lundov Holbæk Skytteforening V2 137.000 137.000 Hovedskydning
57325 Kenneth Pedersen Tuse Skytteforening ÅK1 139.000 139.000 Hovedskydning
57469 Kaj Egebro Jensen Svinninge Skytteforening V2 137.000 137.000 Hovedskydning
93384 Matilde Skjærbæk Nykøbing Sj. Skytteforening BK 142.000 142.000 Hovedskydning
57835 Arno Rasmussen Tuse Skytteforening V1 143.000 143.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 1 145.000 145.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 1 146.000 146.000 Mesterskab
59919 Andreas Andersen Tuse Skytteforening ÅK2 145.000 145.000 Hovedskydning
60136 Lisbeth Iversen Svinninge Skytteforening 1 144.000 144.000 Mesterskab
60136 Lisbeth Iversen Svinninge Skytteforening 1 145.000 145.000 Hovedskydning
60081 Søren Madsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 146.000 146.000 Mesterskab
60081 Søren Madsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 145.000 145.000 Hovedskydning
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening 1 146.000 146.000 Mesterskab
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening 1 145.000 145.000 Hovedskydning
57295 Poul Kristensen Højby Skytteforening, Sjælland 3 141.000 141.000 Hovedskydning
80077 Martin L. Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland BK 139.000 139.000 Hovedskydning
75382 Louise Jørgensen Høng Skytteforening JUN 136.000 136.000 Hovedskydning
57446 Ole Nielsen Svinninge Skytteforening V2 135.000 135.000 Hovedskydning
87202 Jack Lessow Høng Skytteforening 3 138.000 138.000 Hovedskydning
57182 Schannie Nyholm Tuse Skytteforening UNG 148.000 148.000 Hovedskydning
98210 Thomas Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK 133.000 133.000 Hovedskydning
62299 Karin Iversen Svinninge Skytteforening 1 144.000 144.000 Mesterskab
62299 Karin Iversen Svinninge Skytteforening 1 148.000 148.000 Hovedskydning
58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening V2 136.000 136.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
58326 Kjeld Pedersen Tuse Skytteforening V1 140.000 140.000 Hovedskydning
58245 Thomas Andersen Holbæk Skytteforening JUN 139.000 139.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening UNG 137.000 137.000 Mesterskab
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening UNG 145.000 145.000 Hovedskydning
57706 Gert Bøgild Pedersen Holbæk Skytteforening V2 134.000 134.000 Hovedskydning
83492 Peter Hesselberg Tuse Skytteforening ÅK2 130.000 130.000 Hovedskydning
74727 Mathias Hvied Høng Skytteforening JUN 148.000 148.000 Hovedskydning
59244 Søren Skov Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 144.000 144.000 Mesterskab
59244 Søren Skov Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 148.000 148.000 Hovedskydning
58449 Allan Jørgensen Tuse Skytteforening 1 143.000 143.000 Hovedskydning
58449 Allan Jørgensen Tuse Skytteforening 1 138.000 138.000 Mesterskab
57857 Rud Ove Nielsen Værslev Skytteforening V2 92.000 92.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 146.000 146.000 Mesterskab
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 148.000 148.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening V1 145.000 145.000 Hovedskydning
92230 Mikkel Kurtzweil Højby Skytteforening, Sjælland BK 144.000 144.000 Hovedskydning
57492 Finn Hemmingsen Svinninge Skytteforening V2 138.000 138.000 Hovedskydning
98208 Kasper Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK 128.000 128.000 Hovedskydning
58145 Dorte Nørregaard Rasmussen Svinninge Skytteforening 1 145.000 145.000 Mesterskab
58145 Dorte Nørregaard Rasmussen Svinninge Skytteforening 1 147.000 147.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 147.000 147.000 Mesterskab
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 148.000 148.000 Hovedskydning
58028 Jan Vilhelmsen Holbæk Skytteforening V2 144.000 144.000 Hovedskydning
58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening V1 145.000 145.000 Hovedskydning
58287 Niels Greve Holbæk Skytteforening V2 137.000 137.000 Hovedskydning
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
94146 Michal Høgsted Højby Skytteforening, Sjælland BK 143.000 143.000 Hovedskydning
54208 Tina Vestergaard Høng Skytteforening ÅK1 146.000 146.000 Hovedskydning
59411 Tim Pedersen Høng Skytteforening UNG 107.000 107.000 Hovedskydning
85762 Tony Hvied Høng Skytteforening ÅK2 137.000 137.000 Hovedskydning
87204 Rasmus Falkner Høng Skytteforening BK 149.000 149.000 Hovedskydning
57413 Morten Larsen Tuse Skytteforening 1 142.000 142.000 Hovedskydning
57413 Morten Larsen Tuse Skytteforening 1 140.000 140.000 Mesterskab
82575 Kim Bjergborg Værslev Skytteforening 3 140.000 140.000 Hovedskydning
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening V1 148.000 148.000 Hovedskydning
57134 Bjarne Larsen Værslev Skytteforening 3 133.000 133.000 Hovedskydning
92403 Niels Christian Hansen Høng Skytteforening ÅK2 139.000 139.000 Hovedskydning

Til toppen