Igelsø pistol terræn (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
40949 Henrik Rasmussen Lind Skytteforening GPA 55.000 48.000 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GPA 45.000 39.000 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard Kongsted Skytteforening GPA 45.000 39.000 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening GPA 56.000 49.000 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 46.000 40.000 Hovedskydning
88850 Søren Monies Bellahøj Skytteforening GPA 54.000 47.000 Hovedskydning
101163 John Andreasen Ballerup Skytteforening GPA 30.000 26.000 Hovedskydning
91804 Morten Jensen Slagelse Skytteforening GPA 48.000 42.000 Hovedskydning
97137 Poul Lüpke Slagelse Skytteforening GPA 20.000 18.000 Hovedskydning
68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 50.000 44.000 Hovedskydning
45489 David Larsen Svendborg Skyttekreds GPA 48.000 42.000 Hovedskydning
91102 Brian Lindquist Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 47.000 41.000 Hovedskydning
100532 Birger Johansen Skytteforeningen Af 1949 GPA 49.000 43.000 Hovedskydning
70806 Claudi Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug GPA 41.000 36.000 Hovedskydning
63341 Flemming Rask Hørsholm Pistolforening GPA 48.000 42.000 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening GPA 33.000 29.000 Hovedskydning
66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening GPA 39.000 34.000 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening GPA 45.000 39.000 Hovedskydning
57699 Tobias Dietz Svinninge Skytteforening GPA 29.000 25.000 Hovedskydning
106729 Kristina Agerbæk Holbæk Skytteforening GPA 14.000 12.000 Hovedskydning
68157 Erik O. Jensen Ballerup Skytteforening GPA 35.000 31.000 Hovedskydning
70190 Juanito Vargas Idrætsforeningen Radiometer GPA 43.000 38.000 Hovedskydning
56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Skovbo Skytteforening GPA 28.000 25.000 Hovedskydning
67936 Togo Lunden Stenløse Skytteforening GPA 23.000 20.000 Hovedskydning
67889 Jan Guldbrandsen Ballerup Skytteforening GPA 58.000 51.000 Hovedskydning
90306 Annette Winther RI 98 Skytteforening GPA 31.000 27.000 Hovedskydning
105895 Thomas Borgen RI 98 Skytteforening GPA 48.000 42.000 Hovedskydning
101992 Jacob Larsen Holbæk Skytteforening GPA 21.000 18.000 Mesterskab
56529 Finn Berg Brøndby Skytte Forening GPA 68.000 60.000 Hovedskydning
57705 Jan Dietz Svinninge Skytteforening GPA 42.000 37.000 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 50.000 44.000 Hovedskydning
91076 Rene Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug GPA 31.000 27.000 Hovedskydning
71219 Claus B. Mortensen Ballerup Skytteforening GPA 22.000 19.000 Hovedskydning
105247 Ivan Nielsen Ballerup Skytteforening GPA 31.000 27.000 Hovedskydning
96758 Jannick Sørensen Holbæk Skytteforening GPA 47.000 41.000 Hovedskydning
100957 Jan Rasmussen Sorø Skytteforening GPA 26.000 23.000 Hovedskydning
99086 Simon Veggerby Tølløse Skytteforening GPA 23.000 20.000 Hovedskydning
98324 Rasmus Glud Tølløse Skytteforening GPA 39.000 34.000 Hovedskydning
86250 Stefan Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening GPA 33.000 29.000 Hovedskydning
101176 Frank P Hariken Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 35.000 31.000 Hovedskydning
85660 Thomas Buades Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 12.000 11.000 Hovedskydning
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening GPA 48.000 42.000 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Slagelse Skytteforening GPA 8.000 7.000 Hovedskydning
86749 Jesper Bech Løkza Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 49.000 43.000 Hovedskydning
91807 Per Dennis Westphalen Slagelse Skytteforening GPA 44.000 39.000 Hovedskydning
96502 Morten Laursen Sorø Skytteforening GPA 35.000 31.000 Hovedskydning
85657 Thomas Myhre Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 18.000 16.000 Hovedskydning
64410 Michael Wichmann Brøndby Skytte Forening GPA 45.000 39.000 Hovedskydning
102078 Allan Pedersen Køge Skytteforening GPA 23.000 20.000 Hovedskydning
62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening GPA 50.000 44.000 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening GPA 60.000 53.000 Hovedskydning
57631 Jørgen Nielsen Mullerup Skytteforening GPA 14.000 12.000 Hovedskydning
101948 Anne-Mette P Hariken Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 24.000 21.000 Hovedskydning
100959 Per Tenggren Sorø Skytteforening GPA 33.000 29.000 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 GPA 45.000 39.000 Hovedskydning
70534 Per Nygaard Jensen Kastrup-Tårnby Skytteforening GPA 42.000 37.000 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GPA 44.000 39.000 Hovedskydning
59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening GPA 57.000 50.000 Hovedskydning
83648 Per Brosholm Nykøbing Sj. Skytteforening GPA 37.000 32.000 Hovedskydning
88363 Anneli Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening GPA 23.000 20.000 Hovedskydning
68615 Finn Ziemlis Skytteforeningen Af 1949 GPA 24.000 21.000 Hovedskydning
57269 Flemming Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening GPA 42.000 37.000 Hovedskydning
79916 Jacob E. Nielsen Sorø Skytteforening GPA 52.000 46.000 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug GPA 54.000 47.000 Hovedskydning
86324 Jan Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 17.000 15.000 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug GPA 48.000 42.000 Hovedskydning
96759 Uffe Ludvigsen Holbæk Skytteforening GPA 36.000 32.000 Hovedskydning

Til toppen