Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Divisionsskydning hjemme 4. runde (Luftriffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Greve Skytteforening
Gundsølille Sg&if
Holbæk Skytteforening
Højby Skytteforening, Sjælland
Høng Skytteforening
Karlslunde Skytteforening
Kirke Hyllinge Idrætsforening
Korsør Skytteforening
Mullerup Skytteforening
Nykøbing Sj. Skytteforening
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
Ringsted Skytteforening
Svinninge Skytteforening
Tuse Skytteforening
Tølløse Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
108564
Gustav Andersen
Tuse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
60819
Jytte Kristoffersen
Gundsølille Sg&if
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
57565
Jane Wester
Højby Skytteforening, Sjælland
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
62299
Karin Iversen
Svinninge Skytteforening
2
183.000
183.000
Hovedskydning
58235
Aage Holst Jensen
Holbæk Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
60777
Leif Mikkelsen
Gundsølille Sg&if
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
57411
Sigurd Bohl Jensen
Tuse Skytteforening
1
190.000
190.000
Hovedskydning
69524
Sanne Kjær
Gundsølille Sg&if
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
61612
Poul Lamhauge
Gundsølille Sg&if
2
189.000
189.000
Hovedskydning
60211
Erik Jørgensen
Ringsted Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
60211
Erik Jørgensen
Ringsted Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
187.000
187.000
Hovedskydning
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
187.000
187.000
Mesterskab
69461
Inge Rusbjerg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
100238
Henrik Albertsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
ÅK2
200.000
200.000
Hovedskydning
79092
Bjørn Espersen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
191.000
191.000
Hovedskydning
109104
Sebastian Kristensen
Korsør Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
109088
Mads Jørgensen
Høng Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
114273
Rasmus Andersen
Mullerup Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
110369
Bente Andersen
Nykøbing Sj. Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
75222
Mads Hansen
Ballerup Skytteforening
UNG
191.000
191.000
Hovedskydning
60136
Lisbeth Iversen
Svinninge Skytteforening
1
196.000
196.000
Hovedskydning
118762
Tobias Dyrby Nielsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
198.000
198.000
Hovedskydning
57222
Inge Larsen
Højby Skytteforening, Sjælland
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
100565
Oliver Schjørring
Greve Skytteforening
J1
194.000
194.000
Hovedskydning
104678
Nickolai Malte Kristensen
Tuse Skytteforening
UNG
198.000
198.000
Hovedskydning
77609
Helle Lundgreen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
60773
Lone Hoffmann
Gundsølille Sg&if
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
69365
Paul Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
93330
Cecilie Rasmussen
Korsør Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
103737
Kristina Svenstrup Jensen
Nykøbing Sj. Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
76186
Ken Poulsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
69622
Peter B. Frandsen
Ballerup Skytteforening
1
188.000
188.000
Hovedskydning
96807
Sara Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
112155
Andreas Andersen
Korsør Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
114140
Rolf Dejløw
Ringsted Skytteforening
V2
188.000
188.000
Hovedskydning
119003
Kim Christensen
Højby Skytteforening, Sjælland
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
90605
Rikke Pedersen
Greve Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
117439
Benjamin Pedersen
Ringsted Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
35959
Gitte Henriksen
Greve Skytteforening
1
195.000
195.000
Hovedskydning
57211
Arne Jacobsen
Højby Skytteforening, Sjælland
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
58805
Inge Nielsen
Korsør Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
60081
Søren Madsen
Svinninge Skytteforening
2
185.000
185.000
Hovedskydning
69462
Henrik Pangel
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
195.000
195.000
Hovedskydning
107470
Andreas Johan Toft Holm
Ballerup Skytteforening
J2
182.000
182.000
Hovedskydning
107763
Miriam Ryttersgaard
Gundsølille Sg&if
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
113069
Asta Holm
Gundsølille Sg&if
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
32378
Kim Laurberg
Ballerup Skytteforening
1
192.000
192.000
Hovedskydning
57706
Gert Bøgild Pedersen
Holbæk Skytteforening
V2
185.000
185.000
Hovedskydning
58282
Ole Lundov
Holbæk Skytteforening
V2
184.000
184.000
Hovedskydning
57295
Poul Kristensen
Tuse Skytteforening
1
196.000
196.000
Hovedskydning
57325
Kenneth Pedersen
Højby Skytteforening, Sjælland
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
57583
Finn Jensen
Højby Skytteforening, Sjælland
V2
182.000
182.000
Hovedskydning
111879
Nicolai Aagaard
Højby Skytteforening, Sjælland
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
100147
Kasper Pedersen
Høng Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
57469
Kaj Egebro Jensen
Svinninge Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
80735
Vivi Nielsen
Svinninge Skytteforening
V2
187.000
187.000
Hovedskydning
94117
Mads Faarborg
Tuse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
101459
Mikkel Larsen
Tuse Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
110397
Signe Vangsgaard
Tuse Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
58926
Mie Findsen Vestergaard Pedersen
Korsør Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
84121
Dorthe Kappel
Korsør Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
60087
Steen Hansen
Ringsted Skytteforening
V2
188.000
188.000
Hovedskydning
110952
Nikoline Storm
Ballerup Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
110953
Frederikke Storm
Ballerup Skytteforening
J1
191.000
191.000
Hovedskydning
69344
Signe Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
188.000
188.000
Hovedskydning
69408
Leif Bodilsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
197.000
197.000
Hovedskydning
69408
Leif Bodilsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
196.000
196.000
Mesterskab
69501
Birger Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
186.000
186.000
Hovedskydning
112527
Carmen Bograd
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
117039
Katrine Mittå
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
119757
Annika Håkansson
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
111565
Gleb Larsen
Karlslunde Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
112068
Pelle Bøgedal
Karlslunde Skytteforening
BK3
176.000
176.000
Hovedskydning
118716
Oliver Nielsen
Karlslunde Skytteforening
J2
139.000
139.000
Hovedskydning
118717
Thor Stevnhoved
Karlslunde Skytteforening
J2
135.000
135.000
Hovedskydning
110069
Emil Rosenkilde
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
119375
Lars Rosenkilde
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
77610
Helle Espersen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
105104
Marius Hilding Petersen
Ballerup Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
106625
Alexander Petersen
Ballerup Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
69303
Anders Sode
Ballerup Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
81415
Stefan Dahl-Nielsen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
108366
Elmer Emil Wagner
Ringsted Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
94220
Frederik Pedersen
Høng Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
112037
Cecilie Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
119631
Karl Johan Madsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK2
181.000
181.000
Hovedskydning
60856
Helle Lindorff Jensen
Gundsølille Sg&if
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
109089
Anna Jørgensen
Høng Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
83204
Julie Bruun-Jensen
Tuse Skytteforening
UNG
195.000
195.000
Hovedskydning
85611
Sofie Bruun-Jensen
Tuse Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
58034
Erik Hansen
Holbæk Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
118718
Anton Fink-Jakobsen
Karlslunde Skytteforening
J2
157.000
157.000
Hovedskydning
69460
Inge Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
188.000
188.000
Hovedskydning
60617
Jens Kristian Andreasen
Gundsølille Sg&if
V2
197.000
197.000
Hovedskydning
85583
Jessica Nielsen
Ballerup Skytteforening
UNG
197.000
197.000
Hovedskydning
94411
Mathias Nielsen
Korsør Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
106685
Ole Jespersen
Ringsted Skytteforening
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
81550
Emma Møller Nielsen
Greve Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
112110
Jonathan Lohse
Korsør Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
68928
Peter Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
183.000
183.000
Hovedskydning
110303
Markus Bech
Ringsted Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
103952
Mads Jespersen
Ringsted Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
60854
Helle Østergaard Mark
Gundsølille Sg&if
2
191.000
191.000
Hovedskydning
69127
Lis Sode
Ballerup Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
90190
Mikkel Adam Warrer
Ballerup Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
92369
Sebastian Pedersen
Korsør Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
105940
Jørgen Sørensen
Gundsølille Sg&if
V2
187.000
187.000
Hovedskydning
107353
Alexander Bagge Veirum
Greve Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
110995
Jakob Sonnenberg Jarner
Ballerup Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
113065
Sarah Rasmussen
Gundsølille Sg&if
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
113129
Louise Bengtsen
Ballerup Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
113359
Simon Pilsgaard Hansen
Ballerup Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
58028
Jan Vilhelmsen
Holbæk Skytteforening
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
58274
Preben Fabricius
Holbæk Skytteforening
V1
189.000
189.000
Hovedskydning
102444
Klaus Hansen
Holbæk Skytteforening
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
57303
Gert Enemark
Højby Skytteforening, Sjælland
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
57588
Dennis Mikkelsen
Højby Skytteforening, Sjælland
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
93626
Casper Becker
Højby Skytteforening, Sjælland
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
117116
Jørgen Rogengell
Højby Skytteforening, Sjælland
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
114396
Nikolai Sandstød Larsen
Høng Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
114545
Mikkel Houmølle
Høng Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
98518
Martin Gregersen
Mullerup Skytteforening
BK1
188.000
188.000
Hovedskydning
114274
Peter Andersen
Mullerup Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
117233
Zenia Rugaard Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
57543
Leif Nielsen
Svinninge Skytteforening
3
181.000
181.000
Hovedskydning
57698
Torben B. Nielsen
Svinninge Skytteforening
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
90829
Jonas Olsen
Tølløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
96699
Noah Marck Kristensen
Tuse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
58809
Hanne Hesselberg
Korsør Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
85447
Ditte Skov
Korsør Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
60330
Henning Sørensen
Gundsølille Sg&if
3
178.000
178.000
Hovedskydning
100019
Patrick Schønberg
Ballerup Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
100019
Patrick Schønberg
Ballerup Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
107612
Mathias Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
100110
Maria Glei Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
109619
Stella Bograd
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
111338
Silje Ubbesen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
111339
Maria Andersen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
118923
Emil Degn Pedersen
Karlslunde Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
118924
Frederik Degn Pedersen
Karlslunde Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
118925
Rasmus Jensen
Karlslunde Skytteforening
J2
165.000
165.000
Hovedskydning
110701
Signe Albertsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
75089
Marcus Grosen Poulsen
Ballerup Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
76771
Joachim Espersen
Ballerup Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
96610
Flemming Stig Sode
Ballerup Skytteforening
V2
187.000
187.000
Hovedskydning
110396
Frida Vangsgaard
Tuse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
116422
Channie Faaborg
Tuse Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
119623
Karia Madsen-Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
96464
Anne Rasmussen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
69376
Morten Remsted
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
69333
Susanne Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
175.000
175.000
Hovedskydning
104568
Mads Edvardsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
118720
Jeppe Dalgaard
Korsør Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Hovedskydning
103807
Andreas F. Kristensen
Høng Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
107472
Michael Grosen Poulsen
Ballerup Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
102256
Kalle Preisler Mathiesen
Gundsølille Sg&if
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
95589
Morten Jespersen
Ringsted Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
112007
Preben Andersen
Holbæk Skytteforening
V2
179.000
179.000
Hovedskydning
61619
Marianne Lamhauge
Gundsølille Sg&if
2
183.000
183.000
Hovedskydning
114552
Gorm Andersen
Ringsted Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
107611
Mikkel Schiødt
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
101457
Rasmus Nielsen
Høng Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
115734
Jonas Knudsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
96351
Louise Petersen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
60345
Casper Christensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
Til toppen