Holbæk-Tuse 2014 (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 149.000 149.000 Mesterskab
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 146.000 146.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 1 148.000 148.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 1 147.000 147.000 Mesterskab
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 149.000 149.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 149.000 149.000 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening V1 148.000 148.000 Mesterskab
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening V2 148.000 148.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening V2 147.000 147.000 Mesterskab
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 148.000 148.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 147.000 147.000 Mesterskab
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 143.000 143.000 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 149.000 149.000 Mesterskab
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening 2 144.000 144.000 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening 2 144.000 144.000 Mesterskab
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 141.000 141.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 140.000 140.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 149.000 149.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 146.000 146.000 Mesterskab
96690 Hans Fabricius-Rahbek Tuse Skytteforening UNG 146.000 146.000 Mesterskab
96690 Hans Fabricius-Rahbek Tuse Skytteforening UNG 138.000 138.000 Hovedskydning
75222 Mads Hansen Ballerup Skytteforening ÅK1 146.000 146.000 Hovedskydning
75222 Mads Hansen Ballerup Skytteforening ÅK1 148.000 148.000 Mesterskab
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if BK 150.000 150.000 Mesterskab
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if BK 150.000 150.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening JUN 149.000 149.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening JUN 149.000 149.000 Mesterskab
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening ÅK2 144.000 144.000 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening ÅK2 145.000 145.000 Mesterskab
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening 1 148.000 148.000 Hovedskydning
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening 1 146.000 146.000 Mesterskab
96397 Jesper Lund Svinninge Skytteforening 3 137.000 137.000 Hovedskydning
96397 Jesper Lund Svinninge Skytteforening 3 133.000 133.000 Mesterskab
105047 Victor Raff Gundsølille Sg&if BK 140.000 140.000 Hovedskydning
105047 Victor Raff Gundsølille Sg&if BK 141.000 141.000 Mesterskab
93433 Sebastian Nielsen Korsør Skytteforening JUN 148.000 148.000 Mesterskab
93433 Sebastian Nielsen Korsør Skytteforening JUN 149.000 149.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening V1 148.000 148.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening V1 147.000 147.000 Mesterskab
60281 Ole Berggren Jørgensen Tuse Skytteforening ÅK2 145.000 145.000 Mesterskab
60281 Ole Berggren Jørgensen Tuse Skytteforening ÅK2 145.000 145.000 Hovedskydning
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening JUN 149.000 149.000 Hovedskydning
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening JUN 150.000 150.000 Mesterskab
60680 Steffen Nicolaisen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 139.000 139.000 Hovedskydning
60680 Steffen Nicolaisen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 146.000 146.000 Mesterskab
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening BK 148.000 148.000 Mesterskab
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening BK 149.000 149.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 150.000 150.000 Mesterskab
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Svinninge Skytteforening ÅK1 142.000 142.000 Hovedskydning
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening ÅK2 150.000 150.000 Mesterskab
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening ÅK2 145.000 145.000 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if ÅK1 150.000 150.000 Mesterskab
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening ÅK1 150.000 150.000 Mesterskab
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening ÅK1 150.000 150.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening ÅK1 150.000 150.000 Mesterskab
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening ÅK1 150.000 150.000 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V1 146.000 146.000 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V1 146.000 146.000 Mesterskab
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening V1 148.000 148.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening V1 146.000 146.000 Mesterskab
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening V2 147.000 147.000 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening V2 147.000 147.000 Mesterskab
85447 Ditte Skov Korsør Skytteforening JUN 148.000 148.000 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if ÅK1 147.000 147.000 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if ÅK1 149.000 149.000 Mesterskab
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if BK 150.000 150.000 Hovedskydning
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if BK 149.000 149.000 Mesterskab
99282 Niels Lauge Hermansen Østmøn Sg&i ÅK2 141.000 141.000 Mesterskab
99282 Niels Lauge Hermansen Østmøn Sg&i ÅK2 145.000 145.000 Hovedskydning
107763 Miriam Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK 142.000 142.000 Mesterskab
107763 Miriam Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK 144.000 144.000 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 145.000 145.000 Mesterskab
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 147.000 147.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 145.000 145.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 141.000 141.000 Mesterskab
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 147.000 147.000 Mesterskab
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 144.000 144.000 Hovedskydning
113065 Sarah Rasmussen Gundsølille Sg&if BK 137.000 137.000 Mesterskab
113065 Sarah Rasmussen Gundsølille Sg&if BK 138.000 138.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 133.000 133.000 Mesterskab
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 137.000 137.000 Hovedskydning
60136 Lisbeth Iversen Svinninge Skytteforening 1 146.000 146.000 Mesterskab
60136 Lisbeth Iversen Svinninge Skytteforening 1 149.000 149.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Herfølge Skytteforening V1 148.000 148.000 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Herfølge Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening V1 150.000 150.000 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening V1 150.000 150.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 149.000 149.000 Mesterskab
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 145.000 145.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 1 145.000 145.000 Mesterskab
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 1 144.000 144.000 Hovedskydning
94411 Mathias Nielsen Korsør Skytteforening JUN 144.000 144.000 Mesterskab
94411 Mathias Nielsen Korsør Skytteforening JUN 147.000 147.000 Hovedskydning
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening V1 149.000 149.000 Mesterskab
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening V1 146.000 146.000 Hovedskydning
86956 Frederik Bagger Greve Skytteforening ÅK1 144.000 144.000 Hovedskydning
86956 Frederik Bagger Greve Skytteforening ÅK1 149.000 149.000 Mesterskab
93330 Cecilie Rasmussen Korsør Skytteforening JUN 137.000 137.000 Hovedskydning
93330 Cecilie Rasmussen Korsør Skytteforening JUN 147.000 147.000 Mesterskab
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 147.000 147.000 Mesterskab
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if ÅK1 146.000 146.000 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if ÅK1 150.000 150.000 Mesterskab
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening 3 145.000 145.000 Hovedskydning
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening 3 143.000 143.000 Mesterskab

Til toppen