Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Divisionsskydning hjemme 3. runde (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Storkøbenhavn
Alle foreninger
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
Greve Skytteforening
Holbæk Skytteforening
Højby Skytteforening, Sjælland
Høng Skytteforening
Jyderup Skytteforening
Kirke Hyllinge Idrætsforening
Korsør Skytteforening
Mullerup Skytteforening
Nr. Asmindrup Skytteforening
Nykøbing Sj. Skytteforening
Skytteforeningen Pilen af 1927
Svinninge Skytteforening
Tuse Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
ÅK2
188.000
188.000
Hovedskydning
110414
Marius Christensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
110369
Bente Andersen
Nykøbing Sj. Skytteforening
ÅK2
189.000
189.000
Hovedskydning
105095
Frederik Christensen
Svinninge Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
57508
Torben Knudsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2
179.000
179.000
Hovedskydning
113894
Kirsten Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
ÅK2
185.000
185.000
Hovedskydning
93433
Sebastian Nielsen
Korsør Skytteforening
UNG
194.000
194.000
Hovedskydning
93330
Cecilie Rasmussen
Korsør Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
103737
Kristina Svenstrup Jensen
Nykøbing Sj. Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
76186
Ken Poulsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
57211
Arne Jacobsen
Højby Skytteforening, Sjælland
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
57419
Lars Lund Frederiksen
Tuse Skytteforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
77609
Helle Lundgreen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK1
190.000
190.000
Hovedskydning
118077
Ulla Bengtson
Greve Skytteforening
ÅK2
184.000
184.000
Hovedskydning
118078
Jonas Bengtson
Greve Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
118079
Tobias Bengtson
Greve Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
57736
Jørgen Noer
Jyderup Skytteforening
V2
175.000
175.000
Hovedskydning
57583
Finn Jensen
Højby Skytteforening, Sjælland
V2
187.000
187.000
Hovedskydning
118080
Maiken Vejle Kofod Jensen
Greve Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
118081
René Bengtson
Greve Skytteforening
ÅK2
186.000
186.000
Hovedskydning
114504
Laurine Wolmer Petersen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
59919
Andreas Andersen
Tuse Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
100147
Kasper Pedersen
Høng Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
59037
Pelle Rogert Pedersen
Korsør Skytteforening
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
57777
Kurt Jensen
Jyderup Skytteforening
V1
184.000
184.000
Hovedskydning
57582
Flemming Madsen
Nr. Asmindrup Skytteforening
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
118928
Tobias Melchert
Greve Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
117437
Thinus Pedersen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
168.000
168.000
Hovedskydning
112155
Andreas Andersen
Korsør Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
120536
Mads Hadberg
Jyderup Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
120537
Jannik Hadberg
Jyderup Skytteforening
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
79138
Bitten Nielsen
Højby Skytteforening, Sjælland
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
109104
Sebastian Kristensen
Korsør Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
103828
John Pedersen
Høng Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
57742
Jim Nielsen
Jyderup Skytteforening
3
186.000
186.000
Hovedskydning
58235
Aage Holst Jensen
Holbæk Skytteforening
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
105096
Emil Christensen
Svinninge Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Hovedskydning
59359
Erik Benée Petersen
Korsør Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
121820
Maria Adelgaard
Tuse Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
116862
Morten Larsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
172.000
172.000
Hovedskydning
109088
Mads Jørgensen
Høng Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
114273
Rasmus Andersen
Mullerup Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
119383
Rasmus Hovmark Jensen
Høng Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
118995
David Toftemark
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
120051
Mads Sprenger
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
57506
Uffe Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2
179.000
179.000
Hovedskydning
57565
Jane Wester
Højby Skytteforening, Sjælland
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
108564
Gustav Andersen
Tuse Skytteforening
BK1
193.000
193.000
Hovedskydning
90557
Cecilie Petersen
Korsør Skytteforening
UNG
193.000
193.000
Hovedskydning
96636
Willy O. Jensen
Korsør Skytteforening
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
75517
Lennart Bo Winding
Højby Skytteforening, Sjælland
UNG
153.000
153.000
Hovedskydning
111879
Nicolai Aagaard
Højby Skytteforening, Sjælland
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
57171
Mogens Olsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2
178.000
178.000
Hovedskydning
117039
Katrine Mittå
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
94220
Frederik Pedersen
Høng Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
57214
Torsten Poulsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
121190
Rasmus Jensen
Mullerup Skytteforening
BK3
142.000
142.000
Hovedskydning
119242
Alexander Lorentzen
Mullerup Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
95724
John Helstrup
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
65332
Jens Mikkelsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
184.000
184.000
Hovedskydning
119003
Kim Christensen
Højby Skytteforening, Sjælland
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
119904
Oliver M. Holst-Elvekjær
Greve Skytteforening
BK3
166.000
166.000
Hovedskydning
110577
Frederik Darré
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
119749
Aliya Bakthir
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
112110
Jonathan Lohse
Korsør Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
57303
Gert Enemark
Højby Skytteforening, Sjælland
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
57303
Gert Enemark
Højby Skytteforening, Sjælland
V2
195.000
195.000
Mesterskab
118008
Anastasia Mogensen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
118994
Niels Olof Nicolajsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Hovedskydning
119752
Andi Frimark
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK3
157.000
157.000
Hovedskydning
58282
Ole Lundov
Holbæk Skytteforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
92369
Sebastian Pedersen
Korsør Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
101474
Kurt Lauridsen
Holbæk Skytteforening
3
181.000
181.000
Hovedskydning
114114
Clara Emilie Juralowice
Holbæk Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
57564
Jess Nielsen
Højby Skytteforening, Sjælland
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
106913
Rasmus Lodahl Christensen
Holbæk Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
87202
Jack Lessow
Høng Skytteforening
ÅK1
193.000
193.000
Hovedskydning
121704
Sascha Anne Ursin Bross
Korsør Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
76143
Kenneth Jensen
Jyderup Skytteforening
3
174.000
174.000
Hovedskydning
57218
Laila Sørensen
Nr. Asmindrup Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
116798
Jonathan Wain
Greve Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
109089
Anna Jørgensen
Høng Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
103748
Lasse B. Andersen
Nykøbing Sj. Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
58034
Erik Hansen
Holbæk Skytteforening
V1
195.000
195.000
Mesterskab
121574
Asbjørn Adelgaard
Tuse Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
57222
Inge Larsen
Højby Skytteforening, Sjælland
V2
181.000
181.000
Hovedskydning
92497
Frederik Leander Larsen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
J2
176.000
176.000
Hovedskydning
94413
Signe Degn
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
94411
Mathias Nielsen
Korsør Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
104107
Morten Petersen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
57588
Dennis Mikkelsen
Højby Skytteforening, Sjælland
ÅK1
192.000
192.000
Hovedskydning
116158
Magnus Larsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
84580
Søren Højberg Pedersen
Greve Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
114460
Martin Mortensen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
116523
Lasse Nellemose
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2
182.000
182.000
Hovedskydning
89175
Gert Lessow
Høng Skytteforening
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
57245
Michael Skovgaard Larsen
Højby Skytteforening, Sjælland
3
193.000
193.000
Hovedskydning
116758
Luke Jensen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
57219
Kjeld Petersen
Nr. Asmindrup Skytteforening
V2
197.000
197.000
Hovedskydning
90829
Jonas Olsen
Tuse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
V2
184.000
184.000
Hovedskydning
59269
Ole S. Madsen
Korsør Skytteforening
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
57547
Kurt Pedersen
Nr. Asmindrup Skytteforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
119541
Jimmi Larsen
Svinninge Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Hovedskydning
98518
Martin Gregersen
Mullerup Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
104383
Christian Jervelund
Mullerup Skytteforening
BK1
185.000
185.000
Hovedskydning
76443
Kaj Hansen
Jyderup Skytteforening
V2
168.000
168.000
Hovedskydning
121023
Mads Nørrelund
Greve Skytteforening
BK3
171.000
171.000
Hovedskydning
57310
Thomas Lindberg Hermann
Nykøbing Sj. Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
58034
Erik Hansen
Holbæk Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
112527
Carmen Bograd
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
98275
Christian Mikkelsen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
119624
Emil Hansen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
112312
Matias Jakobsen
Holbæk Skytteforening
J2
168.000
168.000
Hovedskydning
59402
Torben Kaalund-Ramm
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
57425
Dennis Frederiksen
Tuse Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
113895
Niels Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2
172.000
172.000
Hovedskydning
57593
Claus Andersen
Nykøbing Sj. Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
73182
Poul Bruun Pedersen
Jyderup Skytteforening
3
168.000
168.000
Hovedskydning
110525
Astrid Dresler
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
94010
Lasse Dissing Hansen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
69328
Søren Smith Rasmussen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
187.000
187.000
Hovedskydning
117232
Jannie Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
ÅK2
186.000
186.000
Hovedskydning
57431
Søren Egebro Jensen
Svinninge Skytteforening
3
182.000
182.000
Hovedskydning
112308
Lærke Ackermann
Holbæk Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
83921
Kenneth Sieck
Korsør Skytteforening
1
189.000
189.000
Hovedskydning
85447
Ditte Skov
Korsør Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
106077
Nicolaj Johansen
Korsør Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
116636
Tim Colbe
Holbæk Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
120415
Julie Weng Saksaa
Svinninge Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
119357
Kristian Frandsen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
98276
Thomas Hansen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
114965
Noah Folsing
Tuse Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
109090
Kristian Larsen
Høng Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
118111
Marlene Smidstrup
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
111739
Josefine Amalie Hansen
Høng Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
59471
Mike Eriksen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
105094
Katrine Christensen
Svinninge Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
119359
Mads Beyer Jensen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
114274
Peter Andersen
Mullerup Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
121188
Lucas Abkjær Nielsen
Mullerup Skytteforening
BK3
177.000
177.000
Hovedskydning
57529
Niels Chr Jensen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2
183.000
183.000
Hovedskydning
121739
Nicklas Jedig
Højby Skytteforening, Sjælland
BK3
171.000
171.000
Hovedskydning
94009
Gustav Larsen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
121189
Mikkel Jensen
Mullerup Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
109911
Jacob Graves
Nykøbing Sj. Skytteforening
2
192.000
192.000
Hovedskydning
110579
Tobias Rohde
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
117233
Zenia Rugaard Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
110565
Kamilla Jensen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK1
193.000
193.000
Hovedskydning
97864
Mathias Stigaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
57558
Jørn Dybmark
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2
180.000
180.000
Hovedskydning
116637
Matti Egebo
Holbæk Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Hovedskydning
116996
Emil Normann K. Elling
Holbæk Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
111801
Rasmus Clausen
Høng Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
114396
Nikolai Sandstød Larsen
Høng Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
103807
Andreas F. Kristensen
Høng Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
58274
Preben Fabricius
Holbæk Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
119506
Tobias Vikkelsø Pedersen
Nykøbing Sj. Skytteforening
J2
180.000
180.000
Hovedskydning
112007
Preben Andersen
Holbæk Skytteforening
V2
180.000
180.000
Hovedskydning
120902
Mikkel Pedersen
Holbæk Skytteforening
BK3
172.000
172.000
Hovedskydning
Kevin Friboulet Sørensen
Korsør Skytteforening
UNG
192.000
192.000
Hovedskydning
121610
Thomas Visholm
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK3
174.000
174.000
Hovedskydning
116441
Rasmus Hald Olsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
162.000
162.000
Hovedskydning
119002
Daniel Lærke Christiansen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK2
184.000
184.000
Hovedskydning
114545
Mikkel Houmølle
Høng Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
103561
Brian Tiedt
Skytteforeningen Pilen af 1927
V2
174.000
174.000
Hovedskydning
120538
Lucas Sindal Nielsen
Jyderup Skytteforening
BK3
174.000
174.000
Hovedskydning
113106
Per Stigaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
116928
Kristoffer Matzen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
171.000
171.000
Hovedskydning
115734
Jonas Knudsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
58028
Jan Vilhelmsen
Holbæk Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
119769
Mikkel Andersen
Høng Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
115812
Oliver Maquardsen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
121821
Signe Birkmose
Jyderup Skytteforening
BK3
169.000
169.000
Hovedskydning
118720
Jeppe Dalgaard
Korsør Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
119167
Thor Hansen
Korsør Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Hovedskydning
107612
Mathias Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
69629
Per Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
185.000
185.000
Hovedskydning
121017
Ella Lindberg Hermann
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
169.000
169.000
Hovedskydning
121305
Niels Madsen Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
112140
Jan Andersen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Hovedskydning
110396
Frida Vangsgaard
Tuse Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
119623
Karia Madsen-Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
57569
Jean-Claude Porret
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2
187.000
187.000
Hovedskydning
60345
Casper Christensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
96351
Louise Petersen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
113107
Mikkel Andersen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
119217
Yasmin Hansen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
121547
Freya Hansen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
119736
Alberte Andersen
Tuse Skytteforening
ÅK2
165.000
165.000
Hovedskydning
70084
Henrik D. S. Holme
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
177.000
177.000
Hovedskydning
Til toppen