Divisionsskydning hjemme 1. runde (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
57742 Jim Nielsen Jyderup Skytteforening 3 184.000 184.000 Hovedskydning
103828 John Pedersen Høng Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland V2 197.000 197.000 Hovedskydning
58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
59504 Lena Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 181.000 181.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 1 195.000 195.000 Hovedskydning
57736 Jørgen Noer Jyderup Skytteforening V2 172.000 172.000 Hovedskydning
57582 Flemming Madsen Nr. Asmindrup Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening V1 200.000 200.000 Hovedskydning
109104 Sebastian Kristensen Korsør Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
109088 Mads Jørgensen Høng Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
110414 Marius Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
114273 Rasmus Andersen Mullerup Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
110369 Bente Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK2 181.000 181.000 Hovedskydning
59919 Andreas Andersen Tuse Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
105096 Emil Christensen Svinninge Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland V2 192.000 192.000 Hovedskydning
77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
112322 Morten Frank Korsør Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
93330 Cecilie Rasmussen Korsør Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
112155 Andreas Andersen Korsør Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
119003 Kim Christensen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland V2 195.000 195.000 Hovedskydning
116798 Jonathan Wain Greve Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
117437 Thinus Pedersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
118077 Ulla Bengtson Greve Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
118078 Jonas Bengtson Greve Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
118079 Tobias Bengtson Greve Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
118080 Maiken Vejle Kofod Jensen Greve Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
118081 Rene Bengtson Greve Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
118928 Tobias Melchert Greve Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
119904 Oliver M. Holst-Elvekjær Greve Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
93433 Sebastian Nielsen Korsør Skytteforening UNG 190.000 190.000 Hovedskydning
92497 Frederik Leander Larsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 179.000 179.000 Hovedskydning
94413 Signe Degn Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
104107 Morten Petersen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
110577 Frederik Darré Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
119749 Aliya Bakthir Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
119752 Andi Frimark Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
58282 Ole Lundov Holbæk Skytteforening V2 185.000 185.000 Hovedskydning
98156 Caroline Bonde Holbæk Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
114114 Clara Emilie Juralowice Holbæk Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
106913 Rasmus Lodahl Christensen Holbæk Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
121400 Christian Madsen Holbæk Skytteforening BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
121453 Mathias B. Jensen Holbæk Skytteforening BK3 153.000 153.000 Hovedskydning
57583 Finn Jensen Højby Skytteforening, Sjælland V2 190.000 190.000 Hovedskydning
75517 Lennart Bo Winding Højby Skytteforening, Sjælland UNG 160.000 160.000 Hovedskydning
96698 Christian Bonde Højby Skytteforening, Sjælland J2 194.000 194.000 Hovedskydning
111879 Nicolai Aagaard Højby Skytteforening, Sjælland J2 192.000 192.000 Hovedskydning
87202 Jack Lessow Høng Skytteforening ÅK1 191.000 191.000 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
119383 Rasmus Hovmark Jensen Høng Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
57777 Kurt Jensen Jyderup Skytteforening V1 189.000 189.000 Hovedskydning
76143 Kenneth Jensen Jyderup Skytteforening 3 170.000 170.000 Hovedskydning
76443 Kaj Hansen Jyderup Skytteforening V2 182.000 182.000 Hovedskydning
57218 Laila Sørensen Nr. Asmindrup Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
105095 Frederik Christensen Svinninge Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
121190 Rasmus Jensen Mullerup Skytteforening BK3 172.000 172.000 Hovedskydning
57171 Mogens Olsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 167.000 167.000 Hovedskydning
57214 Torsten Poulsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK1 187.000 187.000 Hovedskydning
103748 Lasse B. Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
113894 Kirsten Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK2 179.000 179.000 Hovedskydning
116523 Lasse Nellemose Nykøbing Sj. Skytteforening V2 179.000 179.000 Hovedskydning
116758 Luke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
116862 Morten Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 167.000 167.000 Hovedskydning
118008 Anastasia Mogensen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
118994 Niels Olof Nicolajsen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
118995 David Toftemark Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
120051 Mads Sprenger Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
57219 Kjeld Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
57547 Kurt Pedersen Nr. Asmindrup Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
80735 Vivi Nielsen Svinninge Skytteforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
60281 Ole Berggren Jørgensen Tuse Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
114965 Noah Folsing Tuse Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
121574 Asbjørn Adelgaard Tuse Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening UNG 194.000 194.000 Hovedskydning
112527 Carmen Bograd Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
119624 Emil Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening J1 193.000 193.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
113106 Per Stigaard Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
119357 Kristian Frandsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
121611 Tobias Visholm Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
120536 Mads Hadberg Jyderup Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
120537 Jannik Hadberg Jyderup Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
119242 Alexander Lorentzen Mullerup Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
60318 Kaj Rasmussen Kirke Hyllinge Idrætsforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
109089 Anna Jørgensen Høng Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
95724 John Helstrup Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
95724 John Helstrup Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
58054 Flemming Colbe Holbæk Skytteforening V2 177.000 177.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening ÅK2 200.000 200.000 Hovedskydning
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening V1 196.000 196.000 Mesterskab
73182 Poul Bruun Pedersen Jyderup Skytteforening 3 148.000 148.000 Hovedskydning
57593 Claus Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
112007 Preben Andersen Holbæk Skytteforening V2 185.000 185.000 Hovedskydning
94411 Mathias Nielsen Korsør Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
112110 Jonathan Lohse Korsør Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
88707 Kevin F. Sørensen Korsør Skytteforening UNG 191.000 191.000 Hovedskydning
100263 Steven Rasmussen Korsør Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 186.000 186.000 Hovedskydning
57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland V2 184.000 184.000 Hovedskydning
59509 Kurt Linhart Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
92369 Sebastian Pedersen Korsør Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
117232 Jannie Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK2 178.000 178.000 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
59471 Mike Eriksen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
94010 Lasse Dissing Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
94009 Gustav Larsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
98275 Christian Mikkelsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
98276 Thomas Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
110565 Kamilla Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
110579 Tobias Rohde Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
114460 Martin Mortensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
58028 Jan Vilhelmsen Holbæk Skytteforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
112308 Lærke Ackermann Holbæk Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
116636 Tim Colbe Holbæk Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
116637 Matti Egebo Holbæk Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
57303 Gert Enemark Højby Skytteforening, Sjælland V2 193.000 193.000 Hovedskydning
93626 Casper Becker Højby Skytteforening, Sjælland BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
101526 Eddie Bonde Højby Skytteforening, Sjælland ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
117116 Jørgen Rogengell Højby Skytteforening, Sjælland V2 190.000 190.000 Hovedskydning
119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
89175 Gert Lessow Høng Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
103807 Andreas F. Kristensen Høng Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
111739 Josefine Amalie Hansen Høng Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
111801 Rasmus Clausen Høng Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
114396 Nikolai Sandstød Larsen Høng Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
114545 Mikkel Houmølle Høng Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
119769 Mikkel Andersen Høng Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
103561 Brian Tiedt Skytteforeningen Pilen af 1927 V2 180.000 180.000 Hovedskydning
98518 Martin Gregersen Mullerup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
104383 Christian Jervelund Mullerup Skytteforening BK1 190.000 190.000 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Svinninge Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
121188 Lucas Abkjær Nielsen Mullerup Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
121189 Mikkel Jensen Mullerup Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
57504 Aage Willumsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
57558 Jørn Dybmark Nykøbing Sj. Skytteforening V2 170.000 170.000 Hovedskydning
100799 Carsten Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 177.000 177.000 Hovedskydning
109911 Jacob Graves Nykøbing Sj. Skytteforening 2 181.000 181.000 Hovedskydning
113895 Niels Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 177.000 177.000 Hovedskydning
116158 Magnus Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 157.000 157.000 Hovedskydning
116441 Rasmus Hald Olsen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
116893 Oliver Storm Andreasen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
119506 Tobias Vikkelsø Pedersen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
57431 Søren Egebro Jensen Svinninge Skytteforening 3 184.000 184.000 Hovedskydning
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening 2 192.000 192.000 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening BK3 200.000 200.000 Hovedskydning
119736 Alberte Andersen Tuse Skytteforening ÅK2 184.000 184.000 Hovedskydning
121575 Nanna Adelgaard Tuse Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
83921 Kenneth Sieck Korsør Skytteforening 1 195.000 195.000 Hovedskydning
85447 Ditte Skov Korsør Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
117333 Noah Gram Landberg Korsør Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
118720 Jeppe Dalgaard Korsør Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
119167 Thor Hansen Korsør Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
120362 William Nielsen Korsør Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 185.000 185.000 Hovedskydning
112140 Jan Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
118111 Marlene Smidstrup Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 181.000 181.000 Hovedskydning
110396 Frida Vangsgaard Tuse Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
60345 Casper Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
113107 Mikkel Andersen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
119217 Yasmin Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
121547 Freya Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
119359 Mads Beyer Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
121610 Thomas Visholm Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
115812 Oliver Maquardsen Højby Skytteforening, Sjælland BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
120538 Lucas Sindal Nielsen Jyderup Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
119623 Karia Madsen-Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
121305 Niels Madsen Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
57569 Jean-Claude Porret Nykøbing Sj. Skytteforening V2 180.000 180.000 Hovedskydning

Til toppen