Igelsø pistol terræn 2016 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds GPA 64.0 52.0 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 48.0 39.0 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GPA 40.0 33.0 Hovedskydning
71414 Bjarne Schlichter Brøndby Skytte Forening GPA 42.0 34.0 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 57.0 47.0 Hovedskydning
87164 Lars Kryger RI 98 Skytteforening GPA 71.0 58.0 Hovedskydning
106729 Kristina Agerbæk Nykøbing Sj. Skytteforening GPA 28.0 23.0 Hovedskydning
96758 Jannick Sørensen Holbæk Skytteforening GPA 49.0 40.0 Hovedskydning
101527 Lars Dalgaard Hansen Sorø Skytteforening GPA 49.0 40.0 Hovedskydning
106708 Mads Dantoft Tølløse Skytteforening GPA 35.0 29.0 Hovedskydning
91902 Henrik Güsmer-Riggelsen Svinninge Skytteforening GPA 40.0 33.0 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GPA 65.0 53.0 Hovedskydning
105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening GPA 43.0 35.0 Hovedskydning
116992 Carsten Røpke Holbæk Skytteforening GPA 22.0 18.0 Hovedskydning
96502 Morten Laursen Sorø Skytteforening GPA 45.0 37.0 Hovedskydning
58095 Søren Kragh Nielsen Tølløse Skytteforening GPA 14.0 11.0 Hovedskydning
125759 Thomas Schultz Petersen Tåstrup Skytteforening 13.kr. GPA 38.0 31.0 Hovedskydning
67233 Jesper Møller Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 40.0 33.0 Hovedskydning
92280 Jan Boesen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 34.0 28.0 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening GPA 37.0 30.0 Hovedskydning
70806 Claudi Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug GPA 48.0 39.0 Hovedskydning
69413 Lars Rasmussen Reerslev Skytteforening GPA 36.0 30.0 Hovedskydning
64410 Michael Wichmann Brøndby Skytte Forening GPA 53.0 43.0 Hovedskydning
62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening GPA 50.0 41.0 Hovedskydning
125523 Marinko Knezevic Ballerup Skytteforening GPA 44.0 36.0 Hovedskydning
122043 Katrine Wolter Sorø Skytteforening GPA 29.0 24.0 Hovedskydning
121653 Claus Kjelgaard Sorø Skytteforening GPA 40.0 33.0 Hovedskydning
59327 Just Petersen Korsør Skytteforening GPA 18.0 15.0 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening GPA 31.0 25.0 Hovedskydning
116991 Kaspar Sørensen Holbæk Skytteforening GPA 20.0 16.0 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GPA 50.0 41.0 Hovedskydning
111024 Søren Christiansen Hørsholm Pistolforening GPA 33.0 27.0 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening GPA 62.0 51.0 Hovedskydning
57323 Lars Binger Asnæs Skytteforening GPA 49.0 40.0 Hovedskydning
121987 Lars Grindsted Skytteforeningen Vikingerne GPA 33.0 27.0 Hovedskydning
94441 Emil Madsen Nykøbing Sj. Skytteforening GPA 41.0 34.0 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening GPA 47.0 39.0 Hovedskydning
56426 Simon Madsen Holmegaard Skytteforening GPA 52.0 43.0 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug GPA 51.0 42.0 Hovedskydning
116086 Morten Heckmann Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 32.0 26.0 Hovedskydning
58018 Martin Heby Tølløse Skytteforening GPA 33.0 27.0 Hovedskydning
125504 Dan Starup Mortensen Tølløse Skytteforening GPA 10.0 8.0 Hovedskydning
100961 Anders Bo Jensen Sorø Skytteforening GPA 33.0 27.0 Hovedskydning
57705 Jan Dietz Svinninge Skytteforening GPA 35.0 29.0 Hovedskydning
117311 Povl Martens Skyttelauget Kgs. Lyngby GPA 34.0 28.0 Hovedskydning
124817 Ognjen Vukovic Skyttelauget Kgs. Lyngby GPA 40.0 33.0 Hovedskydning
56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening GPA 28.0 23.0 Hovedskydning
88133 Pavel Ibenforth Skyttelauget Kgs. Lyngby GPA 41.0 34.0 Hovedskydning
110156 Benny Kjeld Bille Nielsen RI 98 Skytteforening GPA 49.0 40.0 Hovedskydning
68630 Casper Jelshøj Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 44.0 36.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 68.0 56.0 Hovedskydning
66134 Niels Grindsted Skytteforeningen Vikingerne GPA 45.0 37.0 Hovedskydning
122180 Carsten Borch Brøndby Skytte Forening GPA 31.0 25.0 Hovedskydning
92183 Blagoja Ivkovik Ballerup Skytteforening GPA 29.0 24.0 Hovedskydning
124812 Benjamin Thaulow Skyttelauget Kgs. Lyngby GPA 39.0 32.0 Hovedskydning
117309 Mikkel Holmgren Skyttelauget Kgs. Lyngby GPA 28.0 23.0 Hovedskydning
70190 Juanito Vargas Idrætsforeningen Radiometer GPA 60.0 49.0 Hovedskydning
60661 Tommy Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening GPA 28.0 23.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Slagelse Skytteforening GPA 50.0 41.0 Hovedskydning
91102 Brian Lindquist Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 45.0 37.0 Hovedskydning
93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening GPA 47.0 39.0 Hovedskydning
96159 Martin Pedersen RI 98 Skytteforening GPA 51.0 42.0 Hovedskydning
116085 Bjørn Duncan Hardam Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 60.0 49.0 Hovedskydning
66645 Peter Lund Andersen Skytteforeningen Vikingerne GPA 31.0 25.0 Hovedskydning
109694 Michael Twardak Hvidovre Skyttekreds GPA 54.0 44.0 Hovedskydning
85328 Theis Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 55.0 45.0 Hovedskydning
121421 Carl Nielsen Skyttelauget Kgs. Lyngby GPA 39.0 32.0 Hovedskydning
122578 Bjarne W A Obel RI 98 Skytteforening GPA 20.0 16.0 Hovedskydning
125832 Steffen Urskov Thomsen Værløse Skytteforening GPA 58.0 48.0 Hovedskydning
40674 Jacob Kronbak Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 46.0 38.0 Hovedskydning
125580 Ronni Henrik Mathiasen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 47.0 39.0 Hovedskydning
113996 Jens Skov Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening GPA 28.0 23.0 Hovedskydning
86119 Kim E S Kristensen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 12.0 10.0 Hovedskydning
71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Kgs. Lyngby GPA 53.0 43.0 Hovedskydning
61720 Jens Hartwig Skyttelauget Kgs. Lyngby GPA 37.0 30.0 Hovedskydning
83970 Peter Elefsen Christiansen Tølløse Skytteforening GPA 37.0 30.0 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds GPA 57.0 47.0 Hovedskydning
117312 Thomas Thiele Skyttelauget Kgs. Lyngby GPA 30.0 25.0 Hovedskydning
106900 Lasse Vrangbak Mortensen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 45.0 37.0 Hovedskydning
54957 Carsten F. Petersen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening GPA 47.0 39.0 Hovedskydning
96819 Peder Larsen Asnæs Skytteforening GPA 13.0 11.0 Hovedskydning
68358 Hans Jørgen Larsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 59.0 48.0 Hovedskydning
116246 Ole Gaml Jensen Slagelse Skytteforening GPA 41.0 34.0 Hovedskydning
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening GPA 39.0 32.0 Hovedskydning
121879 Michael Østerberg Bellahøj Skytteforening GPA 41.0 34.0 Hovedskydning
85660 Thomas Buades Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 32.0 26.0 Hovedskydning
86749 Jesper Bech Løkza RI 98 Skytteforening GPA 59.0 48.0 Hovedskydning
101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 42.0 34.0 Hovedskydning
58757 Bo Kristensen Tølløse Skytteforening GPA 36.0 30.0 Hovedskydning
68370 Finn Pedersen HSF Falcon GPA 61.0 50.0 Hovedskydning
85812 Mikael Kristensen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 29.0 24.0 Hovedskydning
66884 Christian Laustsen RI 98 Skytteforening GPA 58.0 48.0 Hovedskydning
101965 Bertil Espen Broberg Lyngby-Taarbæk Skytterne GPA 36.0 30.0 Hovedskydning
121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening GPA 60.0 49.0 Hovedskydning
100533 Emil Jeppesen Skytteforeningen Af 1949 GPA 42.0 34.0 Hovedskydning
87042 Johnny Lundstrøm Skyttelauget Kgs. Lyngby GPA 27.0 22.0 Hovedskydning
70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening GPA 60.0 49.0 Hovedskydning
121148 Kjeld B. Jensen Asnæs Skytteforening GPA 60.0 49.0 Hovedskydning
121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Asnæs Skytteforening GPA 27.0 22.0 Hovedskydning
GPA 33.0 27.0 Hovedskydning
116233 Patrick Frey Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 25.0 20.0 Hovedskydning
67936 Togo Lunden Stenløse Skytteforening GPA 41.0 34.0 Hovedskydning

Til toppen