Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Divisionsskydning runde 2 hjemme (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
Holbæk Skytteforening
Højby Skytteforening, Sjælland
Høng Skytteforening
Jyderup Skytteforening
Kalundborg Skytteforening
Kirke Hyllinge Idrætsforening
Knabstrup Skytteforening
Korsør Skytteforening
Nr. Asmindrup Skytteforening
Nykøbing Sj. Skytteforening
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
Reerslev Skytteforening
Ringsted Skytteforening
Svinninge Skytteforening
Tuse Skytteforening
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
103828
John Pedersen
Høng Skytteforening
VÅ2
194.000
194.000
Hovedskydning
57465
Knud Madsen
Svinninge Skytteforening
SE3
190.000
190.000
Hovedskydning
59095
Allan Olsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
57582
Flemming Madsen
Nr. Asmindrup Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
69477
Gert Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS3
178.000
178.000
Hovedskydning
VÅ2
194.000
194.000
Hovedskydning
110369
Bente Andersen
Nykøbing Sj. Skytteforening
VÅ3
192.000
192.000
Hovedskydning
118762
Tobias Dyrby Nielsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
95606
Helge Johnson
Reerslev Skytteforening
SE3
188.000
188.000
Hovedskydning
96807
Sara Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
US2
192.000
192.000
Hovedskydning
117439
Benjamin Pedersen
Ringsted Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
96397
Jesper Lund
Knabstrup Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
119784
Tobias Astrop Paludan
Høng Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
122025
Oliver Mathiesen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
122026
Sofia G. Jørgensen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
100147
Kasper Pedersen
Høng Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
123940
Mikkel Marqvartsen
Høng Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
124252
Sebastian Larsen
Høng Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
119749
Aliya Bakthir
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
119749
Aliya Bakthir
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
76443
Kaj Hansen
Jyderup Skytteforening
SE2
188.000
188.000
Hovedskydning
59382
Bent Andersen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
57218
Laila Sørensen
Nr. Asmindrup Skytteforening
VÅ1
193.000
193.000
Hovedskydning
59093
Anne-Grete Oldenborg
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
32378
Kim Laurberg
Ballerup Skytteforening
VS1
192.000
192.000
Hovedskydning
113130
Alexander Bengtsen
Ballerup Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
108761
Steen Mejnert Olsen
Tuse Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
57211
Arne Jacobsen
Højby Skytteforening, Sjælland
SE2
195.000
195.000
Mesterskab
57508
Torben Knudsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
57211
Arne Jacobsen
Højby Skytteforening, Sjælland
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
119003
Kim Christensen
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ3
199.000
199.000
Hovedskydning
114140
Rolf Dejløw
Ringsted Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
121868
Mikkel Korsbæk Nørholt
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
57219
Kjeld Petersen
Nr. Asmindrup Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
57547
Kurt Pedersen
Nr. Asmindrup Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
US2
181.000
181.000
Hovedskydning
101804
Henrik P. Sørensen
Knabstrup Skytteforening
VÅ3
195.000
195.000
Hovedskydning
57222
Inge Larsen
Højby Skytteforening, Sjælland
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
114504
Laurine Wolmer Petersen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
127718
Julie Dall
Tuse Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
57325
Kenneth Pedersen
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
112310
Pelle Amtoft Heckmann
Knabstrup Skytteforening
BK4
173.000
173.000
Hovedskydning
79138
Bitten Nielsen
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
79138
Bitten Nielsen
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ1
197.000
197.000
Mesterskab
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
60211
Erik Jørgensen
Ringsted Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
111517
André Fisker
Ballerup Skytteforening
UÅ2
199.000
199.000
Hovedskydning
60211
Erik Jørgensen
Ringsted Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
57506
Uffe Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
SE2
186.000
186.000
Hovedskydning
114909
Lukas Sieck
Korsør Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
108366
Elmer Emil Wagner
Ringsted Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
57742
Jim Nielsen
Jyderup Skytteforening
VS3
177.000
177.000
Hovedskydning
57777
Kurt Jensen
Jyderup Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
127089
Gustav Larsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
126229
Jannick Daviddorf
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
123856
Daniel Paludan
Høng Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
126230
Martin Lærke Christiansen
Knabstrup Skytteforening
UÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
127656
Alexander Arvesen
Knabstrup Skytteforening
BK4
173.000
173.000
Hovedskydning
58282
Ole Lundov
Holbæk Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
127704
Nicklas Johansen
Tuse Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
76143
Kenneth Jensen
Jyderup Skytteforening
VS3
176.000
176.000
Hovedskydning
128119
Kasper Stein
Tuse Skytteforening
BK4
175.000
175.000
Hovedskydning
114039
Tina Larsen
Kalundborg Skytteforening
FRI
190.000
190.000
Hovedskydning
110577
Frederik Darré
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
119796
Lucas Sten Larsen
Knabstrup Skytteforening
J2
166.000
166.000
Hovedskydning
97864
Mathias Stigaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
104318
Gustav Nielsen
Knabstrup Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
57171
Mogens Olsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
SE3
190.000
190.000
Hovedskydning
127906
Magnus Blindekilde
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
127834
Kim Wichmann
Høng Skytteforening
VÅ3
191.000
191.000
Hovedskydning
128351
Mikael Jakobsen
Jyderup Skytteforening
VÅ3
171.000
171.000
Hovedskydning
128352
Frede Petersen
Jyderup Skytteforening
BK4
176.000
176.000
Hovedskydning
128353
Flicha Grum
Jyderup Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
129045
Christoffer Blom
Jyderup Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
57214
Torsten Poulsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
121019
Asbjørn Ingleby
Svinninge Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
57310
Thomas Lindberg Hermann
Nykøbing Sj. Skytteforening
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
110525
Astrid Dresler
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
123350
Sylvester Horn
Ballerup Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
126299
Rico Rice
Ballerup Skytteforening
BK4
171.000
171.000
Hovedskydning
116742
Susanne Schrøder
Ringsted Skytteforening
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
116523
Lasse Nellemose
Nykøbing Sj. Skytteforening
SE3
192.000
192.000
Hovedskydning
121843
Thais Hansen
Nykøbing Sj. Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
58034
Erik Hansen
Holbæk Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
73182
Poul Bruun Pedersen
Jyderup Skytteforening
VS3
172.000
172.000
Hovedskydning
57593
Claus Andersen
Nykøbing Sj. Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
57723
Nerik Frandsen
Knabstrup Skytteforening
VÅ1
194.000
194.000
Hovedskydning
106685
Ole Jespersen
Ringsted Skytteforening
SE2
199.000
199.000
Hovedskydning
106685
Ole Jespersen
Ringsted Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Mesterskab
80735
Vivi Nielsen
Svinninge Skytteforening
SE3
192.000
192.000
Hovedskydning
60087
Steen Hansen
Ringsted Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
110303
Markus Bech
Ringsted Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
69328
Søren Smith Rasmussen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS3
178.000
178.000
Hovedskydning
119383
Rasmus Hovmark Jensen
Høng Skytteforening
BK1
193.000
193.000
Hovedskydning
111879
Nicolai Aagaard
Højby Skytteforening, Sjælland
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
57564
Jess Nielsen
Højby Skytteforening, Sjælland
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
127952
Elisabeth Larsen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
126572
Marcus Starup Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
69127
Lis Sode
Ballerup Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
90190
Mikkel Adam Warrer
Ballerup Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
113129
Louise Bengtsen
Ballerup Skytteforening
UÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
111359
Mads Christensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
US2
184.000
184.000
Hovedskydning
59023
Stig Oldenborg
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
SE1
191.000
191.000
Hovedskydning
98276
Thomas Hansen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
98276
Thomas Hansen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
127717
Simone Reker
Tuse Skytteforening
UÅ2
188.000
188.000
Hovedskydning
126601
Emma Christensen
Korsør Skytteforening
J2
182.000
182.000
Hovedskydning
127277
Mathias Bjørk Haburg
Korsør Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Hovedskydning
114460
Martin Mortensen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
119751
Rasmus Vangsgaard
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
58274
Preben Fabricius
Holbæk Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
126350
Sara Kammersgaard
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
57303
Gert Enemark
Højby Skytteforening, Sjælland
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
124154
Teis Jensen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
101526
Eddie Bonde
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ2
191.000
191.000
Hovedskydning
117116
Jørgen Rogengell
Højby Skytteforening, Sjælland
SE3
189.000
189.000
Hovedskydning
117116
Jørgen Rogengell
Højby Skytteforening, Sjælland
SE3
192.000
192.000
Mesterskab
126315
Meline Nielsen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
121739
Nicklas Jedig
Højby Skytteforening, Sjælland
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
103912
Malou E. M. Larsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
127650
Stephanie Jensen
Knabstrup Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
116461
Mikael Dahl
Reerslev Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
114545
Mikkel Houmølle
Høng Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
119377
Anton Egeskov Fobian
Høng Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
119769
Mikkel Andersen
Høng Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
127834
Kim Wichmann
Høng Skytteforening
VÅ3
196.000
196.000
Hovedskydning
122935
Jeppe Jensen
Høng Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
57739
John Cunliffe
Jyderup Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
103561
Brian Tiedt
Jyderup Skytteforening
SE3
192.000
192.000
Hovedskydning
113297
Karin Ankergren
Kalundborg Skytteforening
SE3
181.000
181.000
Hovedskydning
127852
Maria Dahl
Reerslev Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
57558
Jørn Dybmark
Nykøbing Sj. Skytteforening
SE2
187.000
187.000
Hovedskydning
95724
John Helstrup
Svinninge Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
57425
Dennis Frederiksen
Tuse Skytteforening
UÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
58235
Aage Holst Jensen
Holbæk Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
121867
Marcus Korsbæk Nørholt
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
57698
Torben B. Nielsen
Svinninge Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
104230
Emil A. Frank
Knabstrup Skytteforening
UÅ1
189.000
189.000
Hovedskydning
95591
Johan Bohl Jensen
Tuse Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
122702
Axel K. Hansen
Ringsted Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
110952
Nikoline Storm
Ballerup Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
124050
Simon Pradel
Korsør Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
119246
Esther Marie Bentzen
Ballerup Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
118771
Oliver l. Hansen
Ringsted Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
116743
Steen Schrøder
Ringsted Skytteforening
VÅ2
200.000
200.000
Hovedskydning
120447
Viktoria Jensen
Ringsted Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
126801
Signe Hansen
Ringsted Skytteforening
BK4
196.000
196.000
Hovedskydning
111518
Janek Fisker
Ballerup Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
26495
Steffen Halfdan Olsen
Ballerup Skytteforening
VS1
197.000
197.000
Hovedskydning
56488
Torben Andersen
Reerslev Skytteforening
SE2
186.000
186.000
Hovedskydning
56494
Pia Eriksen
Reerslev Skytteforening
VÅ2
191.000
191.000
Hovedskydning
69336
Stefan Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS3
185.000
185.000
Hovedskydning
61799
Peter Hansen
Ballerup Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
110565
Kamilla Jensen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
110579
Tobias Rohde
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
110579
Tobias Rohde
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
126096
Sebastian Brammer
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
57183
Rikke Larsen
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
57588
Dennis Mikkelsen
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
127088
Nicklas Kristiansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
BK4
170.000
170.000
Hovedskydning
123823
Oscar Cilius Pedersen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
127389
Josephine Bjerrum
Kalundborg Skytteforening
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
127651
David Jensen
Knabstrup Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
127652
Kevin Jacobsen
Knabstrup Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
122703
Freja Bech
Ringsted Skytteforening
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
119002
Daniel Lærke Christiansen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
126894
Rosa Lindberg Hermann
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
109090
Kristian Larsen
Høng Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
114396
Nikolai Sandstød Larsen
Høng Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
127714
Andreas Ring
Tuse Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
127716
Stine Nielsen
Tuse Skytteforening
VÅ3
194.000
194.000
Hovedskydning
127720
Jonas Dall
Tuse Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
128159
Laura Poulsen
Tuse Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
57504
Aage Willumsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
76102
Kennie Jacobsen
Ringsted Skytteforening
VÅ2
199.000
199.000
Hovedskydning
109911
Jacob Graves
Nykøbing Sj. Skytteforening
VÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
117233
Zenia Rugaard Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
121017
Ella Lindberg Hermann
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
126331
Alex Milton
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
95589
Morten Jespersen
Ringsted Skytteforening
UÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
112110
Jonathan Lohse
Korsør Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
124157
Rasmus Larsen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
127657
Cecilie Sanggaard
Højby Skytteforening, Sjælland
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
127657
Cecilie Sanggaard
Højby Skytteforening, Sjælland
BK4
182.000
182.000
Mesterskab
127658
Kimberly Søgaard
Højby Skytteforening, Sjælland
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
103952
Mads Jespersen
Ringsted Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
127655
Tobias Priss
Knabstrup Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
35978
Claus Laumann Sindberg
Ballerup Skytteforening
US1
191.000
191.000
Hovedskydning
124383
Benjamin Frydendal
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
59509
Kurt Linhart Jensen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
126301
Jonas Kistrup
Ballerup Skytteforening
BK4
173.000
173.000
Hovedskydning
126615
Louise Jørgensen
Ringsted Skytteforening
VÅ3
194.000
194.000
Hovedskydning
110563
Olivia Berggren Jørgensen
Tuse Skytteforening
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
57569
Jean-Claude Porret
Nykøbing Sj. Skytteforening
SE2
188.000
188.000
Hovedskydning
102499
Lasse Andersen
Reerslev Skytteforening
SE2
185.000
185.000
Hovedskydning
70084
Henrik D. S. Holme
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS1
189.000
189.000
Hovedskydning
121520
Anders Jørgensen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
82536
Henrik Aunstrup
Ballerup Skytteforening
SE3
191.000
191.000
Hovedskydning
96610
Flemming Stig Sode
Ballerup Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
126490
Jonas Mather Moos
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK4
170.000
170.000
Hovedskydning
127703
Marcus Stein
Tuse Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
127713
Nicklas Nielsen
Tuse Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
127768
Mathias Pihl
Korsør Skytteforening
BK4
197.000
197.000
Hovedskydning
127390
Oskar Phil
Ringsted Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
126349
Alex Kammersgaard
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
126007
Oliver Birkendorf
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
124156
Mads Larsen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
118720
Jeppe Dalgaard
Korsør Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
114916
Magnus Küll
Ringsted Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
118772
Emil L. Hansen
Ringsted Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
132812
Linda Jansson
Ringsted Skytteforening
VÅ3
191.000
191.000
Hovedskydning
100019
Patrick Schønberg
Ballerup Skytteforening
UÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
88037
Palle Andersen
Reerslev Skytteforening
SE3
192.000
192.000
Hovedskydning
124155
Kristian Johansen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
125401
Zacharias Jan Backhausen
Knabstrup Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
123830
Bertil Kolpen
Tuse Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
116549
Patrick Bengtsen
Ballerup Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
60678
Sv. Erik Rasmussen
Reerslev Skytteforening
SE3
190.000
190.000
Hovedskydning
Til toppen