Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Divisionsskydning runde 1 hjemme (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
Greve Skytteforening
Holbæk Skytteforening
Højby Skytteforening, Sjælland
Høng Skytteforening
Jyderup Skytteforening
Kirke Hyllinge Idrætsforening
Korsør Skytteforening
Mullerup Skytteforening
Nr. Asmindrup Skytteforening
Nykøbing Sj. Skytteforening
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
Reerslev Skytteforening
Ringsted Skytteforening
Roskilde Skytteforening
Svinninge Skytteforening
Tuse Skytteforening
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
103828
John Pedersen
Høng Skytteforening
VÅ2
187.000
187.000
Hovedskydning
108564
Gustav Andersen
Tuse Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
57565
Jane Wester
Højby Skytteforening, Sjælland
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
58235
Aage Holst Jensen
Holbæk Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
57411
Sigurd Bohl Jensen
Tuse Skytteforening
VS1
197.000
197.000
Hovedskydning
69703
Bent Kruse
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
59037
Pelle Rogert Pedersen
Korsør Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
59359
Erik Benée Petersen
Korsør Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
57582
Flemming Madsen
Nr. Asmindrup Skytteforening
SE1
188.000
188.000
Hovedskydning
79092
Bjørn Espersen
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
VÅ2
186.000
186.000
Hovedskydning
129408
Marcell Nyvang
Korsør Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
127718
Julie Dall
Tuse Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
110369
Bente Andersen
Nykøbing Sj. Skytteforening
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
129319
Christian Grum
Jyderup Skytteforening
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
79138
Bitten Nielsen
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
118762
Tobias Dyrby Nielsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
114504
Laurine Wolmer Petersen
Nykøbing Sj. Skytteforening
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
57222
Inge Larsen
Højby Skytteforening, Sjælland
SE2
188.000
188.000
Hovedskydning
77609
Helle Lundgreen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
VÅ1
193.000
193.000
Hovedskydning
95606
Helge Johnson
Reerslev Skytteforening
SE2
189.000
189.000
Hovedskydning
103737
Kristina Svenstrup Jensen
Nykøbing Sj. Skytteforening
VÅ1
195.000
195.000
Hovedskydning
119003
Kim Christensen
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
57211
Arne Jacobsen
Højby Skytteforening, Sjælland
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
82311
Joakim Dahl-Nielsen
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
UÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
108761
Steen Mejnert Olsen
Tuse Skytteforening
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
119784
Tobias Astrop Paludan
Høng Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
32378
Kim Laurberg
Ballerup Skytteforening
VS3
195.000
195.000
Hovedskydning
94413
Signe Degn
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
123940
Mikkel Marqvartsen
Høng Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
76143
Kenneth Jensen
Jyderup Skytteforening
VS3
176.000
176.000
Hovedskydning
57218
Laila Sørensen
Nr. Asmindrup Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
57310
Thomas Lindberg Hermann
Nykøbing Sj. Skytteforening
VÅ1
188.000
188.000
Hovedskydning
110525
Astrid Dresler
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
121843
Thais Hansen
Nykøbing Sj. Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
57219
Kjeld Petersen
Nr. Asmindrup Skytteforening
SE1
191.000
191.000
Hovedskydning
57547
Kurt Pedersen
Nr. Asmindrup Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
58372
Jacob Flintholm
Tuse Skytteforening
VS3
181.000
181.000
Hovedskydning
110397
Signe Vangsgaard
Tuse Skytteforening
UÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
114909
Lukas Sieck
Korsør Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
108366
Elmer Emil Wagner
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK1
190.000
190.000
Hovedskydning
129046
John Schou Hansen
Jyderup Skytteforening
SE2
175.000
175.000
Hovedskydning
129326
Malthe Laursen
Mullerup Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
129723
Victor Bang
Mullerup Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
127717
Simone Reker
Tuse Skytteforening
UÅ2
188.000
188.000
Hovedskydning
127277
Mathias Bjørk Haburg
Korsør Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
126961
Ibi Wain
Greve Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
128921
Maria Lesholt
Greve Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
97864
Mathias Stigaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
113106
Per Stigaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
128576
Niels Hansen
Højby Skytteforening, Sjælland
SE2
182.000
182.000
Hovedskydning
127834
Kim Wichmann
Høng Skytteforening
VÅ2
186.000
186.000
Hovedskydning
119242
Alexander Lorentzen
Mullerup Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
121019
Asbjørn Ingleby
Svinninge Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
127852
Maria Dahl
Reerslev Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
128574
Johan Lindeskov
Jyderup Skytteforening
VS3
185.000
185.000
Hovedskydning
95724
John Helstrup
Svinninge Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
57413
Morten Larsen
Tuse Skytteforening
VS2
193.000
193.000
Hovedskydning
57425
Dennis Frederiksen
Tuse Skytteforening
UÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
58034
Erik Hansen
Holbæk Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
84218
Jacob Warrer
Ballerup Skytteforening
US1
195.000
195.000
Hovedskydning
94411
Mathias Nielsen
Korsør Skytteforening
UÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
110303
Markus Bech
Nykøbing Sj. Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
35978
Claus Laumann Sindberg
Ballerup Skytteforening
US2
192.000
192.000
Hovedskydning
59509
Kurt Linhart Jensen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
SE2
187.000
187.000
Hovedskydning
61799
Peter Hansen
Ballerup Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
128353
Flicha Grum
Jyderup Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
110565
Kamilla Jensen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
110579
Tobias Rohde
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
119751
Rasmus Vangsgaard
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
127906
Magnus Blindekilde
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
58274
Preben Fabricius
Holbæk Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
57588
Dennis Mikkelsen
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ1
194.000
194.000
Hovedskydning
101526
Eddie Bonde
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ2
194.000
194.000
Hovedskydning
124154
Teis Jensen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
119002
Daniel Lærke Christiansen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
119002
Daniel Lærke Christiansen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
124154
Teis Jensen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
109090
Kristian Larsen
Høng Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
114396
Nikolai Sandstød Larsen
Høng Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
114545
Mikkel Houmølle
Høng Skytteforening
BK1
191.000
191.000
Hovedskydning
119769
Mikkel Andersen
Høng Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
127834
Kim Wichmann
Høng Skytteforening
VÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
105094
Katrine Christensen
Svinninge Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
129724
Emil Philip Largerberg
Mullerup Skytteforening
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
123419
Silke Emma Jakobsen
Mullerup Skytteforening
BK3
140.000
140.000
Hovedskydning
121017
Ella Lindberg Hermann
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
126229
Jannick Daviddorf
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
90829
Jonas Olsen
Tuse Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
59269
Ole S. Madsen
Korsør Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
26495
Steffen Halfdan Olsen
Ballerup Skytteforening
VS1
200.000
200.000
Hovedskydning
132812
Linda Jansson
Ringsted Skytteforening
VÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
112037
Cecilie Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
107612
Mathias Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
56488
Torben Andersen
Roskilde Skytteforening
SE2
185.000
185.000
Hovedskydning
56494
Pia Eriksen
Reerslev Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
60731
Niels Jørgen Petersen
Reerslev Skytteforening
SE2
188.000
188.000
Hovedskydning
88037
Palle Andersen
Reerslev Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
102499
Lasse Andersen
Reerslev Skytteforening
SE2
187.000
187.000
Hovedskydning
126096
Sebastian Brammer
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
75089
Marcus Grosen Poulsen
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
UÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
110396
Frida Vangsgaard
Tuse Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
128064
Ida Andersen
Mullerup Skytteforening
BK3
176.000
176.000
Hovedskydning
58602
Henning B. Christensen
Jyderup Skytteforening
SE2
160.000
160.000
Hovedskydning
129722
Loke Hansen
Mullerup Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
126894
Rosa Lindberg Hermann
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
129044
Emil Oliver Hansen
Korsør Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
76102
Kennie Jacobsen
Ringsted Skytteforening
VÅ2
199.000
199.000
Hovedskydning
129040
Finn Hansen
Ringsted Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
126349
Alex Kammersgaard
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
60345
Casper Christensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
UÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
126007
Oliver Birkendorf
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
126331
Alex Milton
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J2
179.000
179.000
Hovedskydning
129039
Hannah Schreiber
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
124155
Kristian Johansen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
124155
Kristian Johansen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
101459
Mikkel Larsen
Tuse Skytteforening
US1
191.000
191.000
Hovedskydning
122412
Niels E. Clausen
Nykøbing Sj. Skytteforening
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
128575
Nanna Busk
Højby Skytteforening, Sjælland
BK3
173.000
173.000
Hovedskydning
129950
Josephine Løfqvist
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
BK3
159.000
159.000
Hovedskydning
129951
Anton Dysted
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
BK3
162.000
162.000
Hovedskydning
126615
Louise Jørgensen
Ringsted Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
60678
Sv. Erik Rasmussen
Reerslev Skytteforening
SE2
187.000
187.000
Hovedskydning
105095
Frederik Christensen
Svinninge Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
123856
Daniel Paludan
Høng Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
100147
Kasper Pedersen
Høng Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
57583
Finn Jensen
Højby Skytteforening, Sjælland
SE2
185.000
185.000
Hovedskydning
58282
Ole Lundov
Holbæk Skytteforening
SE2
187.000
187.000
Hovedskydning
110577
Frederik Darré
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
110577
Frederik Darré
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
122511
Laura Pedersen
Greve Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
118082
Simon Buhl Ziska
Greve Skytteforening
BK2
183.000
183.000
Hovedskydning
58805
Inge Nielsen
Korsør Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
76186
Ken Poulsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
76186
Ken Poulsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
98276
Thomas Hansen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
J1
193.000
193.000
Hovedskydning
57564
Jess Nielsen
Højby Skytteforening, Sjælland
SE1
191.000
191.000
Hovedskydning
112110
Jonathan Lohse
Korsør Skytteforening
J1
194.000
194.000
Hovedskydning
122110
Oscar Pedersen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
117116
Jørgen Rogengell
Højby Skytteforening, Sjælland
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
121739
Nicklas Jedig
Højby Skytteforening, Sjælland
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
114274
Peter Andersen
Mullerup Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
122410
Anita Clausen
Nykøbing Sj. Skytteforening
VÅ2
190.000
190.000
Hovedskydning
124050
Simon Pradel
Korsør Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
100019
Patrick Schønberg
Ballerup Skytteforening
UÅ2
200.000
200.000
Hovedskydning
124156
Mads Larsen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
127657
Cecilie Sanggaard
Højby Skytteforening, Sjælland
BK3
172.000
172.000
Hovedskydning
Til toppen