Divisionsskydning runde 3 - hjemmebane (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
128576 Niels Hansen Højby Skytteforening, Sjælland SE3 182.000 182.000 Hovedskydning
119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
101526 Eddie Bonde Højby Skytteforening, Sjælland VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
121739 Nicklas Jedig Højby Skytteforening, Sjælland BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
114392 Joan Pihlman Orø Skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
58238 Tyge Larsen Orø Skytteforening SE3 194.000 194.000 Hovedskydning
58397 Erik Jensen Orø Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
132564 Steen Andersen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ3 187.000 187.000 Hovedskydning
132581 Leif Nielsen Orø Skytteforening SE3 176.000 176.000 Hovedskydning
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
121019 Asbjørn Ingleby Svinninge Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening VS2 186.000 186.000 Hovedskydning
57431 Søren Egebro Jensen Svinninge Skytteforening VS3 177.000 177.000 Hovedskydning
95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
80735 Vivi Nielsen Svinninge Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
57469 Kaj Egebro Jensen Svinninge Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
57698 Torben B Nielsen Svinninge Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE3 197.000 197.000 Hovedskydning
58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
58028 Jan Vilhelmsen Holbæk Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
58282 Ole Lundov Holbæk Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
102444 Klaus Hansen Holbæk Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
58422 Casper With Holbæk Skytteforening VÅ1 192.000 192.000 Hovedskydning
114114 Clara Emilie Juralowice Holbæk Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
121453 Mathias B. Jensen Holbæk Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
122521 Niklas Blindbæk Holbæk Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
112308 Lærke Ackermann Holbæk Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
122014 Johannes H. Didriksen Holbæk Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
126641 Storm E. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
35970 Diana Henriksen Ballerup Skytteforening US1 197.000 197.000 Hovedskydning
35978 Claus Sindberg Ballerup Skytteforening US1 195.000 195.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
82311 Joakim Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening UÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
95591 Johan Bohl Jensen Tuse Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
131192 Sebastian Kamp Tuse Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
127720 Jonas Dall Tuse Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
110396 Frida Vangsgaard Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening VS1 193.000 193.000 Hovedskydning
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening US2 190.000 190.000 Hovedskydning
131190 Johannes Durhuus Tuse Skytteforening J2 174.000 174.000 Hovedskydning
58105 Niels Olsen Tuse Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
57582 Flemming Madsen Nr. Asmindrup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
57547 Kurt Pedersen Nr. Asmindrup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
57219 Kjeld Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
57218 Laila Sørensen Nr. Asmindrup Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
129723 Victor Bang Mullerup Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
129722 Loke Hansen Mullerup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
130444 Henrik Kurth Korsør Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
121704 Sascha Anne Ursin Bross Korsør Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
112110 Jonathan Lohse Korsør Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
124050 Simon Pradel Korsør Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
114909 Lukas Sieck Korsør Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
58926 Mie Findsen Vestergaard Korsør Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
94411 Mathias Nielsen Korsør Skytteforening UÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
58809 Hanne Hesselberg Korsør Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
123818 Benjamin Larsen Slagelse Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
122025 Oliver Mathiesen Slagelse Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
130745 Tobias Hansen Slagelse Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
130746 Emil Jæger Slagelse Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. UÅ2 200.000 200.000 Hovedskydning
77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
113106 Per Stigaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
110414 Marius Christensen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. US2 187.000 187.000 Hovedskydning
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. UÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 198.000 198.000 Hovedskydning
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
111622 Andreas Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
110303 Markus Bech Nykøbing Sj. Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
128950 Summer Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
128949 Jason Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
57593 Claus Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ2 190.000 190.000 Hovedskydning
122410 Anita Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ3 193.000 193.000 Hovedskydning
120007 Benjamin Doolewerdt Hansen Hørve Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
114065 Bertram L. Nielsen Hørve Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
57377 Sv Å Thøgersen Hørve Skytteforening SE3 181.000 181.000 Hovedskydning
75546 Leif Møller Hørve Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
59699 Michelle Jørgensen Ringsted Skytteforening VÅ3 194.000 194.000 Hovedskydning
56834 Lone Kristiansen Ringsted Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
132812 Linda Jansson Ringsted Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
60211 Erik Jørgensen Ringsted Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
119751 Rasmus Vangsgaard Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
124155 Kristian Johansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
124155 Kristian Johansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
124154 Teis Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
124154 Teis Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
124157 Rasmus Larsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
110579 Tobias Rohde Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
110577 Frederik Darré Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
98276 Thomas Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
98276 Thomas Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
124156 Mads Larsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
59504 Lena Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
56488 Torben Andersen Reerslev Skytteforening SE3 181.000 181.000 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
128549 Svend Erik Hansen Reerslev Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
116461 Mikael Dahl Reerslev Skytteforening J1 193.000 193.000 Hovedskydning
117097 Erik Larsen Reerslev Skytteforening SE3 196.000 196.000 Hovedskydning
130077 Victor Dahl Reerslev Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
122511 Laura Pedersen Greve Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
103828 John Pedersen Høng Skytteforening VÅ2 190.000 190.000 Hovedskydning
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
132829 Linus Guldborg Lund Holbæk Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
131056 Toke Christensen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
131555 Tobias Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
131556 Lucas Guldager Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
131057 Siv Christensen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
131467 Silas Kloster Tuse Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
131794 Frederik Madsen Tuse Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
131194 Andreas G. Bathum Hørve Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
131507 Emil Støvhase Hansen Hørve Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
99274 Eyd Smith Jyderup Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
128353 Flicha Grum Jyderup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
128574 Johan Lindeskov Jyderup Skytteforening VS2 182.000 182.000 Hovedskydning
129319 Christian Grum Jyderup Skytteforening VÅ3 192.000 192.000 Hovedskydning
76443 Kaj Hansen Jyderup Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
57739 John Cunliffe Jyderup Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
57777 Kurt Jensen Jyderup Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
110266 Oscar Wieth-Christiansen Jyderup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
129281 Peter Gøthche Jyderup Skytteforening VÅ3 185.000 185.000 Hovedskydning
128352 Frede Petersen Jyderup Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
131159 Gustav Nordskov Holbæk Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
131197 Nicki Skifte Hørve Skytteforening J2 175.000 175.000 Hovedskydning

Til toppen