| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Foreningshold Jun (FHFJ)

1 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 400 200 600
1 121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening 397 198 595
2 113898 Kevin Rej Ravnsborg Skytteforening 396 198 594
2 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 399 200 599
3 114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening 399 199 598
3 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 399 199 598
3 121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening 388 191 579
5 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 397 198 595
6 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 397 198 595
7 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening 396 198 594
8 124029 Kenni Høj Ravnsborg Skytteforening 395 197 592
9 113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 396 196 592
10 121077 Jonas D. Hansen Næstved Skytteforening 394 196 590
11 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 393 196 589
12 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 393 195 588
13 103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening 390 193 583

Riffel, 15m - Foreningshold BK (FHFBK)

1 128052 Katrine Lund Jørgensen Glud Skytteforening 399 200 599
1 109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening 400 200 600
1 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 400 200 600
2 127137 Mikkel Madsen Glud Skytteforening 395 197 592
3 118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening 400 200 600
3 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 400 200 600
5 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 400 200 600
5 122920 Maja Madsen Glud Skytteforening 400 200 600
7 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 399 200 599
8 128559 Lykke Raavig Sanderhoff Vester Hassing Skytteforening 399 200 599
8 127761 Helene Ninn Fjelsted/Harndrup Skytteforening 399 200 599
8 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 399 200 599
11 104341 Mark Held Skou Jensen Særslev Skytteforening 399 200 599
12 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 400 199 599
13 122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 398 200 598
14 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 398 200 598
15 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 399 199 598
16 122035 Viktor Kragh Sørensen Særslev Skytteforening 399 199 598
17 127956 Anne Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 398 199 597
18 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 398 199 597
19 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 398 198 596
20 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 398 198 596
21 130690 Jonas Schockert Glud Skytteforening 398 198 596
22 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 397 198 595

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening 200/18 200/17 400/35
2 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 200/18 200/16 400/34
3 121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds, foreningen 200/15 200/17 400/32
4 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 200/11 200/19 400/30
5 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 200/13 200/17 400/30
6 118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening 200/13 200/16 400/29
7 100217 Christoffer Tinggaard Nielsen Paarup Skytteforening 200/14 200/15 400/29
8 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/17 200/12 400/29
9 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/14 200/14 400/28
10 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/09 200/18 400/27
11 111770 Kasper Poulsen Midtdjurs skytteforening 200/10 200/17 400/27
12 101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/11 200/16 400/27
13 128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening 200/15 200/12 400/27
14 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening 200/14 200/12 400/26
15 110291 Henriette Larsen Gadbjerg Skytteforening 200/15 200/11 400/26
16 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening 200/10 200/15 400/25
17 123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening 200/12 200/13 400/25
18 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/11 200/12 400/23
18 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 200/11 200/12 400/23
20 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 200/10 200/12 400/22
20 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 200/10 200/12 400/22
22 122920 Maja Madsen Glud Skytteforening 200/10 200/11 400/21
23 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/08 200/11 400/19
24 108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening 200/08 200/10 400/18
25 129396 Shighaf El-Atbi Skytteforeningen Krudttønden 200/07 200/08 400/15
26 107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening 199/14 200/17 399/31
27 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 199/10 200/14 399/24
27 113585 Anders Christian Uhrenholt Skørping Skytteforening 199/10 200/14 399/24
29 127761 Helene Ninn Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/11 200/13 399/24
29 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 199/11 200/13 399/24
31 130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening 199/13 200/10 399/23
32 126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne 199/14 200/09 399/23
33 128559 Lykke Raavig Sanderhoff Vester Hassing Skytteforening 199/07 200/13 399/20
34 123834 Nanna Baden Lindell Stadil-Vedersø Skytteforening 199/10 200/10 399/20
35 120607 Kristian Henningsen Otterup Skytteforening 199/09 200/10 399/19
36 122760 Maia Bloch Sjørring Skytteforening 199/07 200/11 399/18
37 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 199/07 200/10 399/17
38 104341 Mark Held Skou Jensen Særslev Skytteforening 199/06 200/10 399/16
39 108618 Malthe Helleskov Trehøje Skytteforening 199/05 200/09 399/14
40 110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 199/06 200/08 399/14
41 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening 200/11 199/14 399/25
42 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 200/12 199/13 399/25
43 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening 200/11 199/13 399/24
44 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 200/12 199/12 399/24
45 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 200/11 199/12 399/23
46 120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening 200/10 199/11 399/21
47 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10 199/10 399/20
48 108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds 200/14 199/06 399/20
49 109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds 200/10 199/09 399/19
50 127008 Annika Toft Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/12 199/07 399/19
51 104696 Leander Ørts Ulfborg Bys Skytteforening 200/10 199/08 399/18
52 123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening 200/12 199/06 399/18
53 126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening 200/06 199/10 399/16
54 122035 Viktor Kragh Sørensen Særslev Skytteforening 200/09 199/06 399/15
55 125578 Nikolai Dideriksen Horne Skytteforening 200/06 199/08 399/14
56 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 200/08 199/06 399/14
57 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening 198/09 200/14 398/23
57 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening 198/09 200/14 398/23
59 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/08 200/12 398/20
60 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 198/07 200/11 398/18
61 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 198/11 200/07 398/18
62 122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/06 200/10 398/16
63 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 199/16 199/11 398/27
64 121019 Asbjørn Ingleby Svinninge Skytteforening 199/11 199/12 398/23
65 127956 Anne Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 199/10 199/12 398/22
66 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 199/10 199/11 398/21
67 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening 199/12 199/09 398/21
68 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 199/10 199/10 398/20
69 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 199/11 199/08 398/19
70 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 199/13 199/06 398/19
71 119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland 199/10 199/07 398/17
72 111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening 199/11 199/05 398/16
73 128447 Frederik Emil H. Nielsen Kongsted Skytteforening 199/07 199/07 398/14
74 121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 199/06 199/07 398/13
75 125145 Kasper Dideriksen Horne Skytteforening 199/05 199/07 398/12
76 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 199/06 199/06 398/12
77 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 200/12 198/10 398/22
78 102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening 200/13 198/08 398/21
79 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening 200/12 198/08 398/20
80 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 200/12 198/06 398/18
81 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 200/07 198/10 398/17
82 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 200/07 198/09 398/16
83 126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening 200/09 198/07 398/16
84 130690 Jonas Schockert Glud Skytteforening 200/11 198/05 398/16
85 113885 Kresten Soelmark Sødinge Skytteforening 200/07 198/07 398/14
86 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 200/07 198/06 398/13
87 124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening 197/11 200/11 397/22
88 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening 197/11 200/09 397/20
89 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 197/02 200/09 397/11
90 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 198/07 199/10 397/17
91 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 198/06 199/06 397/12
92 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 198/08 199/03 397/11
93 121484 Yasmin Nasser Næstved Skytteforening 199/15 198/14 397/29
94 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 199/13 198/10 397/23
95 126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening 199/11 198/06 397/17
96 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 199/09 198/06 397/15
97 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 200/15 197/10 397/25
98 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 200/15 197/06 397/21
99 112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening 196/09 200/12 396/21
100 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/06 200/07 396/13
101 122187 Kira Vosny Grænseegnens Skytteforening 197/10 199/12 396/22
102 123149 Victor Holm Thisted Skyttekreds 197/10 199/11 396/21
103 118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/09 198/09 396/18
104 116817 Sabrina Klara Christensen Horne Skytteforening 198/08 198/07 396/15
105 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 199/09 197/10 396/19
106 123789 Emil Østergaard Andersen VBF's Skyttelaug Hinnerup 199/11 197/07 396/18
107 126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening 199/10 197/07 396/17
108 120225 Oscar P. Kristensen Øster Ulslev Skytteforening 199/05 197/08 396/13
109 117645 Jacob Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if 199/05 197/06 396/11
110 131928 Hana Poskovic Løgstør Sportsskytteklub 200/15 196/07 396/22
111 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 200/09 196/06 396/15
112 124784 Patchoulie Højbo Beattie Samsø Skytteforening 195/11 200/08 395/19
113 123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 196/08 199/13 395/21
114 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/09 199/11 395/20
115 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 196/07 199/10 395/17
116 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 196/08 199/09 395/17
117 99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 196/07 199/07 395/14
118 108103 Felix Buch Skytteforeningen Krudttønden 197/04 198/13 395/17
119 113667 Frederik Olsen Viborg Skytteforening 197/06 198/10 395/16
120 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 197/07 198/08 395/15
121 110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 197/06 198/08 395/14
122 117790 Johannes Gunge Jørgensen Hvidovre Skyttekreds 197/09 198/05 395/14
123 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 197/04 198/09 395/13
124 121887 Malene Nørgaard Brande Skytteforening 197/08 198/05 395/13
125 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 197/05 198/07 395/12
126 127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening 197/07 198/03 395/10
127 123166 Rune Søgaard Ertmann Ulfborg Bys Skytteforening 197/05 198/04 395/09
128 123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening 198/11 197/08 395/19
129 111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening 198/08 197/07 395/15
130 122449 Marcus Roursgaard Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/06 197/07 395/13
131 128693 Karen Armstrong Vissenbjerg Skytteforening 195/09 199/09 394/18
132 99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening 195/05 199/11 394/16
133 118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening 196/09 198/09 394/18
134 117934 Tobias Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening 196/07 198/07 394/14
135 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/04 198/08 394/12
136 108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds 197/06 197/05 394/11
137 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 197/04 197/06 394/10
138 127274 Baldrian Brill Billund-Vorbasse Skytteforening 195/06 198/11 393/17
139 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 197/09 196/08 393/17
140 114761 Ida Rasmussen Helsingør Salonskytte Forening 197/08 196/08 393/16
141 110226 Nico Balsby Otterup Skytteforening 197/08 196/06 393/14
142 122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 197/07 196/06 393/13
143 122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/12 195/06 393/18
144 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 194/05 198/08 392/13
145 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 194/08 198/05 392/13
146 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening 195/08 197/13 392/21
147 108870 Nikolaj K.E. Waldstrøm Postens Skytteforening 195/04 197/06 392/10
148 120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i 196/08 196/08 392/16
149 130751 Lau Alsbjerg Hem Skytteforening 196/07 196/07 392/14
150 126528 Ida Anusha Bisht Jacobsen Vissenbjerg Skytteforening 198/06 194/04 392/10
151 116827 Chris Breiner-Jensen Skals Skytteforening 194/05 197/07 391/12
152 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening 194/03 197/06 391/09
153 128031 Tom Schjødt Jensen Gundsølille Sg&if 196/10 195/06 391/16
154 129723 Victor Bang Mullerup Skytteforening 198/10 193/03 391/13
155 121704 Sascha Anne Ursin Bross Korsør Skytteforening 195/05 195/04 390/09
156 119066 Niki Boisen Billund-Vorbasse Skytteforening 196/06 193/04 389/10
157 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 197/05 192/03 389/08
158 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 198/09 191/05 389/14
159 115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening 196/08 191/04 387/12
160 111143 Mikkel Østergaard Andersen Haarby Skytteforening 195/05 190/01 385/06

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 200/10 200/08 400/18
2 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening 199/08 200/14 399/22
3 128052 Katrine Lund Jørgensen Glud Skytteforening 199/10 200/11 399/21
4 130317 Julie Koustrup Rosenholm Skytteforening 199/11 200/10 399/21
5 107633 Victor Agerskov Münster Them Skytteforening 199/08 200/08 399/16
6 131785 Ida H.L. Kristiansen Stege Ndr. Skytteforening 200/13 199/12 399/25
7 121321 Malte Snedevig Søborg SG&I 200/13 199/08 399/21
7 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 200/13 199/08 399/21
9 104598 Niclas Aalborg Jepsen Øster Ulslev Skytteforening 200/07 199/09 399/16
10 125148 Kathrine Clausen Sparta Idrætsforening 198/11 200/11 398/22
11 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening 198/11 200/06 398/17
12 131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening 198/06 200/10 398/16
13 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/07 200/06 398/13
14 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening 199/11 199/13 398/24
15 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 199/10 199/10 398/20
16 131895 Freja Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/10 199/09 398/19
17 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 199/12 199/07 398/19
18 132306 Marius Hagelund Loven Faxe Skytteforening 199/08 199/09 398/17
19 128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening 199/05 199/06 398/11
20 119881 Benjamin Ibsen VBF's Skyttelaug Hinnerup 200/09 198/12 398/21
21 122935 Jeppe Jensen Høng Skytteforening 200/10 198/10 398/20
22 107083 Freja Vinther Jensen Samsø Skytteforening 200/09 198/08 398/17
23 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 197/11 200/12 397/23
24 128115 Lykke Nielsen Ølgod Skytteforening 197/06 200/14 397/20
25 107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/09 199/09 397/18
26 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/06 199/11 397/17
27 102759 Oliver Møller Trans Ulbjerg Skytteforening 198/10 199/04 397/14
28 126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening 199/09 198/11 397/20
29 130416 Mie Møller Skals Skytteforening 199/08 198/11 397/19
30 126906 Anton Sejersen Lyngby Skyttekreds 199/09 198/07 397/16
31 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 199/11 198/05 397/16
32 126098 Benjamin Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 199/04 198/08 397/12
33 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 199/06 198/06 397/12
34 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 196/09 200/10 396/19
34 127666 Buster Skipper Skytteklubben DSB/ASF 196/09 200/10 396/19
36 116324 William Steinmann Søborg SG&I 196/02 200/10 396/12
37 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 197/05 199/07 396/12
38 131327 Alma Gundelach Helsingør Salonskytte Forening 197/06 199/06 396/12
39 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 198/05 198/12 396/17
40 113739 Frederik Hansen St. Lyngby If - 24. Kreds 198/08 198/09 396/17
40 128988 Asbjørn Runge Rasmussen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 198/08 198/09 396/17
42 131810 Frederik Gloggengiehser Ulbjerg Skytteforening 198/06 198/09 396/15
43 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 198/09 198/06 396/15
44 130047 Christoffer Hvenegaard Esbjerg Skyttekreds 198/09 198/04 396/13
45 124623 Johan Ringsing Øster Ulslev Skytteforening 198/06 198/06 396/12
46 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 198/00 198/06 396/00
47 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 199/10 197/09 396/19
48 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 199/10 197/08 396/18
49 114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening 199/08 197/09 396/17
50 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/06 197/08 396/14
51 125577 Anders Dideriksen Horne Skytteforening 199/07 197/07 396/14
52 127421 Christian Gudtman Holsted Skyttekreds 199/04 197/06 396/10
53 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening 199/05 197/04 396/09
54 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If. 196/06 199/10 395/16
55 124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/10 198/11 395/21
56 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 197/09 198/10 395/19
57 121600 Victor Sindberg Ammitsbøl Sg&i 197/07 198/07 395/14
58 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 197/06 198/07 395/13
59 127571 Emma Sejersten Jeppesen Strø S&G 197/05 198/06 395/11
60 130776 Julie Vinge Gundsølille Sg&if 197/01 198/03 395/04
61 127137 Mikkel Madsen Glud Skytteforening 198/08 197/08 395/16
62 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening 198/08 197/07 395/15
63 132694 Mille Silkjær Midtdjurs skytteforening 198/07 197/07 395/14
64 131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 198/06 197/06 395/12
65 130804 Line Haslund Strø S&G 198/03 197/03 395/06
66 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 199/09 196/07 395/16
67 124622 Jeppe Jensen Øster Ulslev Skytteforening 199/09 196/06 395/15
68 120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening 199/08 196/05 395/13
69 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/04 196/04 395/08
70 121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening 200/12 195/03 395/15
71 131383 Emil Schramm Ulfborg Bys Skytteforening 195/06 199/12 394/18
72 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/06 199/08 394/14
72 117673 Jonas Ottobrøker Sundeved Skytteforening 195/06 199/08 394/14
74 131844 Sebastian Nielsen Høng Skytteforening 195/07 199/07 394/14
75 128341 Caroline Strunge toft Helsingør Salonskytte Forening 195/03 199/07 394/10
76 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening 196/05 198/09 394/14
77 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 196/07 198/07 394/14
78 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 196/07 198/05 394/12
79 128660 Mia Østergaard Frandsen Glud Skytteforening 196/04 198/07 394/11
80 122396 Karoline Ejlersen Tommerup Skytteforening 196/08 198/03 394/11
81 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 196/04 198/06 394/10
82 120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening 196/04 198/05 394/09
83 130963 Emma Lund Bonde Them Skytteforening 197/11 197/13 394/24
84 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 197/10 197/08 394/18
85 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening 197/07 197/10 394/17
86 116852 Jacob Jessen Sønderborg Skyttekreds 197/08 197/08 394/16
87 123766 Frederik Rosenø Søborg SG&I 197/05 197/08 394/13
88 130305 Mads Clausen Ulfborg Bys Skytteforening 197/08 197/05 394/13
89 128307 Jamilla Silkjær Hjørring Skytteforening 197/06 197/06 394/12
90 127400 Lilian Gregersen Vilsted Skytteforening 198/08 196/07 394/15
91 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/09 196/06 394/15
92 120464 Phillip Lindquist Knudsen Brande Skytteforening 198/07 196/07 394/14
93 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening 199/08 195/06 394/14
94 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 193/03 200/05 393/08
95 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/05 199/09 393/14
96 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 195/04 198/04 393/08
97 126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 196/08 197/08 393/16
98 125344 Rasmus Nielsen-Borup Ravnsborg Skytteforening 196/10 197/06 393/16
99 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 196/07 197/06 393/13
100 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening 196/09 197/04 393/13
101 133367 Liv Haugaard Petersen Samsø Skytteforening 196/05 197/07 393/12
102 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening 197/10 196/06 393/16
103 131832 Mathilde Bonde Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/07 196/07 393/14
104 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 197/09 196/04 393/13
105 110495 Victoria Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening 197/08 196/04 393/12
106 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening 197/06 196/04 393/10
107 123101 Viktor Bæk Them Skytteforening 198/08 195/09 393/17
108 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 198/09 195/07 393/16
109 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 198/04 195/08 393/12
110 127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/07 194/04 393/11
111 131945 Rasmus Rode Sparta Idrætsforening 199/05 194/04 393/09
112 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 192/03 200/07 392/10
113 131374 Jessica Christiansen Glumsøegnens Skytteforening 194/05 198/07 392/12
114 130943 Johan Spigelhauer Ganløse Skytteforening 194/06 198/06 392/12
115 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening 195/07 197/09 392/16
116 128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening 195/05 197/06 392/11
117 130869 Sarah Jensen Jelling fS 195/04 197/06 392/10
118 130810 Savannah Busk Postens Skytteforening 196/08 196/08 392/16
119 128742 Hannibal Kramer Thomsen Vojens Skytteforening 196/06 196/05 392/11
120 124252 Sebastian Larsen Høng Skytteforening 196/04 196/05 392/09
121 122788 Nadia Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/06 195/05 392/11
122 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening 198/08 194/06 392/14
123 121198 Nanna Madsen Vissenbjerg Skytteforening 198/06 194/05 392/11
124 119877 Sebastian Kjeldskov VBF's Skyttelaug Hinnerup 199/12 193/05 392/17
125 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 194/04 197/06 391/10
126 122494 Jan Dissing Madsen Skive skytteforening 194/03 197/06 391/09
127 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 194/03 197/04 391/07
128 131436 Kasper Rebelski Vilsted Skytteforening 196/06 195/07 391/13
129 123405 Benjamin Dolmer Dauglykke Skytteforening 196/07 195/06 391/13
130 127596 Freja Kofoed Aarhus Sundeved Skytteforening 196/05 195/07 391/12
131 122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening 197/10 194/09 391/19
132 129119 Liam Harrig Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/07 194/08 391/15
133 121968 Kristoffer Boye Lyk Sønderborg Skyttekreds 197/07 194/07 391/14
134 128569 Lucas Storm Thomsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 192/06 198/07 390/13
135 125088 Marcus Mørk Tommerup Skytteforening 193/04 197/06 390/10
136 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 194/03 196/08 390/11
137 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 194/02 196/03 390/05
138 121969 Victor Iversen Sønderborg Skyttekreds 195/03 195/10 390/13
139 132914 Villads Thomsen Korsør Skytteforening 195/06 195/07 390/13
140 126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening 195/08 195/04 390/12
141 127276 Jesper John Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/05 195/05 390/10
142 130458 Tobias Juul Jensen Vissenbjerg Skytteforening 195/04 195/05 390/09
143 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening 197/08 193/04 390/12
144 129848 Mikkel Thoudal Døssing Lyngby Skyttekreds 197/05 193/06 390/11
145 131229 Jon Lyn Lyrn Skals Skytteforening 198/04 192/04 390/08
146 120622 Emil Rimer Ulsted Skytteforening 199/08 191/04 390/12
147 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/05 197/04 389/09
148 131386 Mikkel Linddal Pedersen Stadil-Vedersø Skytteforening 193/03 196/07 389/10
149 131930 Sarah Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening 194/05 195/06 389/11
150 123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening 194/04 195/04 389/08
151 117830 Casper Johansen Skive skytteforening 195/07 194/07 389/14
152 121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening 195/05 194/06 389/11
153 131807 Morten Madsen Ulbjerg Skytteforening 195/07 194/04 389/11
154 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening 195/07 194/01 389/08
155 127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne 196/05 193/06 389/11
156 128692 Emma Høgenhav Vissenbjerg Skytteforening 192/07 196/07 388/14
157 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 193/07 195/08 388/15
158 128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds 193/03 195/05 388/08
159 132301 Sofine Sejr Esbjerg Skyttekreds 194/04 194/04 388/08
160 127597 Loke Kofoed Aarhus Sundeved Skytteforening 195/04 193/05 388/09
161 113897 Frederik Eliassen Boddum-Ydby Skytteforening 195/05 193/02 388/07
162 128126 Mette Andersen Rødding Skytteforening 195/04 193/02 388/06
163 130342 Marius Nielsen Nykøbing F. Skytteforening 196/07 192/02 388/09
164 128916 Siw Aalborg Jepsen Øster Ulslev Skytteforening 196/02 192/03 388/05
165 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 197/05 191/04 388/09
166 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening 191/04 196/08 387/12
167 128281 William Mogensen Kværndrup Idrætsforening 192/02 195/08 387/10
168 121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 193/05 194/06 387/11
169 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 193/05 194/03 387/08
170 130409 Anne Sofie Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling 195/04 192/02 387/06
171 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/04 191/07 387/11
172 131826 Lau H.L. Kristiansen Stege Ndr. Skytteforening 196/06 191/02 387/08
173 128171 Laura Hansen Aakirkeby Skytteforening 196/04 191/02 387/06
174 131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds 191/04 195/07 386/11
175 128125 Signe Andersen Rødding Skytteforening 191/03 195/07 386/10
176 124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening 191/03 195/06 386/09
177 113860 Sebastian Friis Bugge Postens Skytteforening 194/04 192/04 386/08
178 123115 Albert Frederik Woller Glumsøegnens Skytteforening 194/05 192/02 386/07
179 119331 Axel Vind Hovedgård Skytteforening 196/07 190/03 386/10
180 131827 Lui H.L. Kristiansen Stege Ndr. Skytteforening 191/02 194/04 385/06
181 120835 Gregers Ørts Ulfborg Bys Skytteforening 192/05 193/06 385/11
182 121622 Emma Thomsen Brande Skytteforening 192/04 193/04 385/08
183 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/06 191/04 385/10
184 121809 Malou Kragelund Vojens Skytteforening 188/04 196/07 384/11
185 113783 Bjarke Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening 189/02 195/05 384/07
186 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 190/04 194/03 384/07
187 127210 Lucas Mortensen Næstved Skytteforening 192/05 192/08 384/13
188 130750 Niklas T. Nielsen Hem Skytteforening 193/06 191/05 384/11
189 128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening 193/01 191/04 384/05
190 129838 Danni Berthelsen Vejle Skytteforening 193/02 191/01 384/03
191 113001 Mikkel Jepsen Hem Skytteforening 194/06 190/02 384/08
192 132396 Mikkeline Vibe Christensen Helle Skytteforening 194/04 189/03 383/07
192 129428 Gustav Paakjær Brande Skytteforening 194/04 189/03 383/07
194 126267 Mads Andersen Skytteforeningen Krudttønden 189/04 193/05 382/09
195 122192 Josefine Friis Bugge Postens Skytteforening 195/05 186/02 381/07
196 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 190/02 190/05 380/07
197 126726 Cecilie Østergaard Andersen Haarby Skytteforening 189/01 190/02 379/03
198 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening 190/03 189/02 379/05
199 110225 Nino Balsby Otterup Skytteforening 189/03 183/02 372/05

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening 198/06 199/11 397/17
2 127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening 199/12 198/02 397/14
3 131379 Andreas Rytter Bengtsson Them Skytteforening 199/08 196/11 395/19
4 133104 Julius Duch VBF's Skyttelaug Hinnerup 197/07 197/06 394/13
5 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening 198/08 196/08 394/16
6 132476 Mads Greth Vilsted Skytteforening 198/03 196/04 394/07
7 131669 Nicolai Due Møller Sundeved Skytteforening 197/04 196/07 393/11
8 128856 Jamie Ormstrup Hesselager Fore. Sportsklubber 198/06 195/02 393/08
9 131636 Marco Gleerup Tikøb Skytteforening 199/08 194/03 393/11
10 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 195/05 197/08 392/13
11 132776 Markus De Lima Ring Skytteklubben DSB/ASF 196/02 196/03 392/05
12 119330 Christine Vind Hovedgård Skytteforening 195/06 196/10 391/16
13 127254 Casper Christensen Ulbjerg Skytteforening 198/05 193/03 391/08
14 126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening 194/05 196/07 390/12
15 131602 Kevin Possekel Karup Skytteforening 195/06 195/07 390/13
16 126598 Tobias Neustrup Nielsen Hjørring Skytteforening 195/03 195/09 390/12
17 130812 Mathias Bjerring Lindegaard Postens Skytteforening 195/03 195/08 390/11
18 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 196/04 194/03 390/07
19 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening 192/05 197/06 389/11
20 114812 Marcus Dahl Kjer Gadbjerg Skytteforening 192/03 197/05 389/08
21 133140 Nicoline Kokholm Jensen Ulbjerg Skytteforening 194/04 195/05 389/09
22 131671 Emma Bay Sundeved Skytteforening 194/07 195/01 389/08
23 133382 Carl Emil Andersen Hovedgård Skytteforening 196/05 193/03 389/08
24 130407 Tobias Lund Jensen Tjørring IF Skytteafdeling 192/02 196/03 388/05
25 127974 Lasse Vestergaard Skytteforening Kimbrerne 193/07 195/03 388/10
26 130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening 194/05 194/07 388/12
27 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 194/04 194/04 388/08
28 130636 Oliver Romme Øster Ulslev Skytteforening 194/03 194/04 388/07
29 132238 Kristine Westphal Vojens Skytteforening 195/05 193/03 388/08
30 122816 Simon Riske St. Lyngby If - 24. Kreds 198/05 190/01 388/06
31 130411 Mikkel Hansen Ulsted Skytteforening 191/04 196/05 387/09
32 131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening 193/04 194/05 387/09
33 132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening 194/04 192/05 386/09
34 130774 Asger Larsen Kürstein Gundsølille Sg&if 195/04 191/05 386/09
35 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 192/02 193/02 385/04
36 125419 Markus Højegaard Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening 193/05 192/03 385/08
37 131603 Theis Possekel Karup Skytteforening 193/06 192/02 385/08
38 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening 193/01 192/06 385/07
39 125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening 194/04 191/07 385/11
40 130748 Gustav Gregers Krogh Hem Skytteforening 189/02 195/05 384/07
41 122703 Freja Bech Nykøbing Sj. Skytteforening 192/06 192/02 384/08
42 131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i 192/03 192/02 384/05
43 131384 Benjamin Schramm Ulfborg Bys Skytteforening 191/01 192/04 383/05
44 127221 Silje Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if 194/04 189/02 383/06
45 128950 Summer Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening 196/07 187/03 383/10
46 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 191/05 191/04 382/09
47 124262 Micky Melgård Helsingør Salonskytte Forening 191/04 191/01 382/05
48 119698 Mads Jacobsen Holsted Skyttekreds 192/04 190/02 382/06
49 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds 193/03 188/02 381/05
50 133019 Maja Dissing Østerild Skytteforening 189/03 191/02 380/05
51 130758 Bjarke Ejsing Dalsgaard Hem Skytteforening 191/03 189/02 380/05
52 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 192/03 188/03 380/06
53 129434 Mathias La Cour Madsen VBF's Skyttelaug Hinnerup 193/04 187/01 380/05
54 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 194/06 186/02 380/08
55 128616 Oliver Homann Larsen Postens Skytteforening 193/03 185/02 378/05
56 132300 Magnus Møller Esbjerg Skyttekreds 191/03 186/03 377/06
57 128835 Laurits Horne Hjørring Skytteforening 178/05 197/06 375/11
58 129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening 190/05 185/03 375/08
59 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/01 190/06 374/07
60 130755 Marcus T. Sørensen Hem Skytteforening 188/01 186/02 374/03
61 131447 Gustav Lynghede Frederikshavn Skyttekreds 185/02 186/02 371/04
62 130752 Daniel T. Nielsen Hem Skytteforening 192/05 178/00 370/05
63 130272 Lukas Juul Hansen Vissenbjerg Skytteforening 187/02 182/02 369/04
64 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 186/05 177/00 363/05
65 132626 Christian Mørch Andersen Hvidovre Skyttekreds 180/01 179/00 359/01

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 133702 Rebacca Ejsing Toftlund Skytteforening 197/09 199/11 396/20
2 131887 Isabella Jensen Samsø Skytteforening 196/10 199/08 395/18
3 129924 Catrine H. Hänsch Faxe Skytteforening 197/09 198/04 395/13
4 131709 Kasper Nielsen Toftlund Skytteforening 196/04 196/05 392/09
5 133218 Magnus Jensen Høng Skytteforening 192/08 199/06 391/14
6 133370 Matilde Jensen Samsø Skytteforening 192/04 198/05 390/09
7 130777 Elena Bro-Jørgensen Gundsølille Sg&if 195/07 194/04 389/11
8 133794 Mathilde Helledig Mølgaard Andersen Pandrup Skytteforening 194/06 194/04 388/10
9 129955 Nikolaj Gråkjær Egebæk Aulum Skytteforening 195/05 193/06 388/11
10 133179 Herman Madsen Skytteklubben DSB/ASF 192/06 195/03 387/09
11 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 195/01 192/04 387/05
12 131692 Lucas Nielsen Esbjerg Skyttekreds 193/04 193/05 386/09
13 133911 Anton Hauerbach Skytteklubben DSB/ASF 192/04 193/06 385/10
14 131825 Magnus Krogh Karup Skytteforening 195/03 190/03 385/06
15 130811 Lucas Bjerring Lindegaard Postens Skytteforening 193/03 190/02 383/05
16 133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 193/06 189/02 382/08
17 133723 Alma Hejlesen Engesvang Skyttekreds 189/04 192/03 381/07
18 133697 Christoffer Kjeldal Sundeved Skytteforening 193/05 188/02 381/07
19 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 189/04 191/01 380/05
20 128949 Jason Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening 190/06 188/03 378/09
21 132462 Andreas Bo Petersen Kreds 57, Ferslev, Skibby 183/00 193/03 376/00
22 133656 Christian Egebæk Aulum Skytteforening 188/04 187/01 375/05
23 130757 Noah Ejsing Dalsgaard Hem Skytteforening 187/01 187/00 374/01
24 124061 Melinda Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 189/01 185/02 374/03
25 133715 Katrine Raun Hansen Tommerup Skytteforening 187/05 186/01 373/06
26 132410 Mathias Lægsgaard Søndergaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00 185/01 372/00
27 131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening 190/04 182/01 372/05
28 131691 Elias Nielsen Esbjerg Skyttekreds 184/02 187/01 371/03
29 130046 Nicklas Staal Esbjerg Skyttekreds 178/00 173/00 351/00

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/14 200/16 400/30
2 101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/11 200/17 400/28
3 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 200/15 200/13 400/28
4 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 200/14 200/13 400/27
5 115361 Caroline H. Madsen Thisted Skyttekreds 200/10 200/14 400/24
6 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 200/07 200/12 400/19
7 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 199/10 200/15 399/25
8 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 199/09 200/15 399/24
9 101907 Trine Røigaard Bullerup Skyttekreds 199/13 200/10 399/23
10 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 199/11 200/10 399/21
11 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/11 200/07 399/18
12 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening 200/13 199/12 399/25
13 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/16 199/09 399/25
14 114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening 200/15 199/09 399/24
15 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 200/09 199/10 399/19
16 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening 200/10 199/09 399/19
17 109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening 200/09 199/09 399/18
17 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 200/09 199/09 399/18
19 105094 Katrine Christensen Svinninge Skytteforening 200/07 199/09 399/16
20 118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/09 200/10 398/19
21 114967 Alexander Prip Hesselberg Korsør Skytteforening 198/10 200/06 398/16
22 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 199/15 199/12 398/27
23 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 199/12 199/12 398/24
24 113531 Hanne L. Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 199/08 199/04 398/12
25 86818 Simone T. Jensen Bjergby SGI&U 200/08 198/05 398/13
26 108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening 197/05 200/10 397/15
27 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 198/08 199/10 397/18
28 119511 Simon Sivebæk Nykøbing F. Skytteforening 198/09 199/07 397/16
29 122584 Kristian Hansen Brix Esbjerg Skyttekreds 198/07 199/08 397/15
30 107245 Tobias Nørlund Hernvig Postens Skytteforening 199/14 198/10 397/24
31 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 199/12 198/07 397/19
32 108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening 199/09 198/07 397/16
33 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 199/06 198/06 397/12
33 117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds 199/06 198/06 397/12
35 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 200/07 197/12 397/19
36 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 197/09 199/10 396/19
37 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 197/05 199/12 396/17
38 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening 198/09 198/09 396/18
39 102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening 198/11 198/07 396/18
40 98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening 198/06 198/10 396/16
41 120517 Bjørn Raaby Værløse Skytteforening 198/09 198/07 396/16
42 114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening 199/10 197/07 396/17
43 88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening 199/06 197/08 396/14
44 110272 Anders Herman Laursen Randers Skyttekreds 199/09 197/05 396/14
45 113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 200/07 196/07 396/14
46 112110 Jonathan Lohse Korsør Skytteforening 196/04 199/08 395/12
47 117411 Josefine Woller Glumsøegnens Skytteforening 197/12 198/05 395/17
48 111622 Andreas Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening 197/05 198/08 395/13
49 86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening 198/07 197/10 395/17
50 124029 Kenni Høj Ravnsborg Skytteforening 198/07 197/09 395/16
50 114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Midtdjurs skytteforening 198/07 197/09 395/16
52 112684 Jonas Nørgård Bjergby SGI&U 198/06 197/09 395/15
53 110303 Markus Bech Nykøbing Sj. Skytteforening 198/05 197/08 395/13
54 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds 195/05 199/09 394/14
55 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 197/11 197/12 394/23
56 101691 Mads Esager Høgh Ulfborg Bys Skytteforening 197/12 197/06 394/18
57 119769 Mikkel Andersen Høng Skytteforening 197/08 197/09 394/17
58 97085 Signe Henneberg Busk Bullerup Skyttekreds 198/09 196/08 394/17
59 113292 Maja K Christensen Lyngby Skyttekreds 198/07 196/08 394/15
60 99922 Viola Røjel Postens Skytteforening 198/05 196/07 394/12
61 121077 Jonas D. Hansen Næstved Skytteforening 198/07 196/05 394/12
62 109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening 198/03 196/06 394/09
63 114905 Frederik Lauenberg Næstved Skytteforening 195/06 198/11 393/17
64 90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening 196/09 197/07 393/16
65 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 197/06 196/05 393/11
66 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 198/09 195/09 393/18
67 105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening 198/08 195/07 393/15
68 110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening 198/07 195/06 393/13
69 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening 194/04 198/11 392/15
70 111942 Kasper Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 195/05 197/08 392/13
71 110952 Nikoline Storm Ballerup Skytteforening 195/04 197/06 392/10
72 120790 Kasper Clausen Sparta Idrætsforening 196/04 196/04 392/08
73 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/05 197/12 391/17
74 123421 Marcel A. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/03 197/06 391/09
75 104648 Martin Møller Frantsen Bjergby SGI&U 195/07 196/07 391/14
76 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening 196/08 195/03 391/11
77 121755 Sofus Larsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 194/05 196/08 390/13
78 103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening 197/07 193/06 390/13
79 97871 Peter Josefsen Boddum-Ydby Skytteforening 195/07 194/03 389/10
80 117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening 194/05 191/05 385/10

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 113173 Kasper Høi Vejle Skytteforening 199/07 200/05 399/12
2 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 200/11 199/10 399/21
3 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds 200/12 199/08 399/20
4 113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening 198/10 200/10 398/20
5 127152 Andreas Vaa Dauglykke Skytteforening 198/05 200/10 398/15
6 120649 August Lund Bramming Vejle Skytteforening 198/07 200/08 398/15
7 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 200/13 198/05 398/18
8 119958 Julie Sørensen Them Skytteforening 198/09 199/11 397/20
9 108003 Eva Bundgaard Jacobsen Skive skytteforening 198/06 199/06 397/12
10 119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/04 199/06 397/10
11 109541 Mads Dupont Løsning-Hedensted Skytteforening 199/09 198/08 397/17
12 121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening 199/07 198/08 397/15
13 117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I 197/05 199/08 396/13
14 120765 Kathrine Solgaard Strø S&G 198/06 198/11 396/17
15 108405 Asker Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/07 198/10 396/17
16 116490 Katrine Gade Skals Skytteforening 198/08 198/09 396/17
17 107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening 198/10 198/07 396/17
18 113898 Kevin Rej Ravnsborg Skytteforening 198/07 198/09 396/16
19 129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening 198/07 198/05 396/12
20 118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening 199/10 197/09 396/19
21 120036 Rasmus Nissen Østerlars Skytteforening 199/10 197/06 396/16
22 114363 Jacob Mortensen Trehøje Skytteforening 195/05 200/13 395/18
23 119217 Yasmin Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 195/04 200/08 395/12
24 116379 Marco Andersen Toftlund Skytteforening 196/07 199/11 395/18
25 102108 Julie Olsen Lyngby Skyttekreds 196/08 199/07 395/15
26 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds 196/03 199/04 395/07
27 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/11 198/07 395/18
28 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 197/07 198/09 395/16
29 122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 197/02 198/09 395/11
30 128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening 197/04 198/04 395/08
31 91533 Maria Hjorth Hoffmann Them Skytteforening 198/11 197/08 395/19
32 110415 Lærke Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 198/08 197/07 395/15
33 125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening 199/03 196/09 395/12
34 105095 Frederik Christensen Svinninge Skytteforening 195/08 199/11 394/19
35 123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening 195/07 199/08 394/15
36 98079 Bjarke Schmidt Toftlund Skytteforening 196/07 198/11 394/18
37 126222 Simon K. Mortensen Næstved Skytteforening 196/06 198/05 394/11
38 106554 Mads Sejersen Hovedgård Skytteforening 198/08 196/06 394/14
39 118537 Morten Christian Pedersen Hjørring Skytteforening 199/08 195/05 394/13
40 122758 Kristian Bloch Andersen Sjørring Skytteforening 194/03 199/08 393/11
41 119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening 195/05 198/07 393/12
42 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening 196/07 197/04 393/11
43 123206 Natasja Dahl Vojens Skytteforening 196/06 197/04 393/10
44 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/07 196/08 393/15
45 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/10 196/05 393/15
46 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 197/06 196/04 393/10
47 114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening 198/09 195/05 393/14
48 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 198/07 195/06 393/13
49 118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening 194/08 198/08 392/16
50 123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening 195/09 197/07 392/16
51 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 196/06 196/05 392/11
52 111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening 197/09 195/04 392/13
53 118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening 197/07 195/03 392/10
54 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening 198/06 194/08 392/14
55 120764 Emilie Abildskov Hansen Strø S&G 198/06 194/02 392/08
56 114545 Mikkel Houmølle Høng Skytteforening 192/04 199/03 391/07
57 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 193/07 198/09 391/16
58 86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening 195/08 196/05 391/13
59 116843 Frederik Ifversen Skanderborg-Stilling Skytteforening 195/05 196/05 391/10
60 117070 Signe Wobeser Nielsen Helle Skytteforening 196/05 195/07 391/12
61 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 196/07 195/04 391/11
62 121676 Axel Aaes Christensen Vodskov Skytteforening 196/06 195/04 391/10
63 114844 Victor Farsinsen Strø S&G 196/02 195/03 391/05
64 126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 197/07 194/08 391/15
65 132406 Mathias Strange Jørgensen Næstved Skytteforening 197/08 194/04 391/12
66 122736 Tobias Hedemann Ornebjerg Skytteforening 193/05 197/05 390/10
67 130631 Alexander B. E. J. Andersen Kjellerup Skytteforening 194/03 196/10 390/13
68 113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening 194/06 196/07 390/13
69 118127 Linda Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening 194/07 196/06 390/13
70 98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne 195/03 195/08 390/11
71 109979 Silas Grønnebæk Holsted Skyttekreds 195/05 195/06 390/11
72 102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen Vodskov Skytteforening 195/04 195/02 390/06
73 85137 Louise Skøtt Søborg SG&I 196/07 194/05 390/12
74 113058 Vivian Staal Ølgod Skytteforening 196/08 194/04 390/12
75 122412 Niels E. Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening 191/05 198/08 389/13
76 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds 193/03 196/07 389/10
77 127578 Maja Jønck Jørlunde Skytteforening 193/05 196/04 389/09
78 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 193/02 196/06 389/08
79 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 195/06 194/04 389/10
79 127775 Jonas Neergaard Randers Skyttekreds 195/06 194/04 389/10
81 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 195/04 194/02 389/06
82 122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds 195/01 194/03 389/04
83 114810 Andres Grønhøj Gadbjerg Skytteforening 196/05 193/06 389/11
84 109288 Lea Hansen Horne Skytteforening 196/05 193/05 389/10
85 118674 Lukas K. Andersen Sønderborg Skyttekreds 191/02 197/05 388/07
86 101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening 192/06 196/11 388/17
87 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 192/02 196/06 388/08
88 121465 Camilla L. Ravnsbæk Ulsted Skytteforening 193/06 195/06 388/12
89 115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 195/05 193/03 388/08
90 121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening 197/06 191/01 388/07
91 112683 Jesper Østergaard Bjergby SGI&U 193/04 194/04 387/08
92 130391 Astrid Sofie Uglebjerg Bjergby SGI&U 193/02 194/03 387/05
93 120342 Pelle Bøgh Andersson Randers Skyttekreds 196/06 191/05 387/11
94 124963 Anton Møller Skytteklubben DSB/ASF 196/03 191/02 387/05
95 123858 Ester Sindberg Ammitsbøl Sg&i 192/04 194/07 386/11
96 114409 Sebastian Larsen Søborg SG&I 193/06 193/06 386/12
97 124633 Christian Morais Sjørring Skytteforening 194/05 192/03 386/08
98 128287 Søren H. Nielsen Skals Skytteforening 194/04 192/03 386/07
99 130184 Otto Stoklund Frederikshavn Skyttekreds 195/05 191/07 386/12
100 130389 Mette Dam Jensen Bjergby SGI&U 195/03 191/05 386/08
101 106376 Sixten Thomsen Boddum-Ydby Skytteforening 195/05 191/03 386/08
102 120013 Anine Aagren Jensen Otterup Skytteforening 195/05 191/02 386/07
103 110494 Lucas Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 189/02 196/06 385/08
104 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 190/03 195/06 385/09
105 128739 Sara Steenholdt Vojens Skytteforening 191/06 194/04 385/10
106 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 193/05 192/06 385/11
107 121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/05 192/04 385/09
108 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 194/05 191/01 385/06
109 122618 Lærke Iversen Frederikshavn Skyttekreds 194/04 191/01 385/05
110 126011 Malthe Burholt Frederikshavn Skyttekreds 196/02 189/02 385/04
111 107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening 190/05 194/06 384/11
112 107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening 191/04 193/06 384/10
113 108772 Christian Cubbin St. Lyngby If - 24. Kreds 191/05 193/04 384/09
114 123872 Mikkel Forsman Tommerup Skytteforening 191/05 193/01 384/06
115 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 193/03 191/03 384/06
116 128686 Frederik Nørgaard Randers Skyttekreds 196/06 188/01 384/07
117 122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds 191/03 192/04 383/07
118 123606 Celina Dalsgaard Aulum Skytteforening 192/02 191/03 383/05
119 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 193/07 190/05 383/12
120 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening 193/08 190/02 383/10
121 124850 Sebastian Elmendorf Strø S&G 193/03 190/02 383/05
122 120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/04 188/02 383/06
123 99614 Frederik Bager Jahnsen Ulfborg Bys Skytteforening 188/01 194/04 382/05
124 83831 Linette Eriksen Billund-Vorbasse Skytteforening 190/02 192/03 382/05
125 125882 Mille Marie Frederiksen Sæby og omegns skytteforening 192/03 190/05 382/08
126 126148 Kristoffer No Grønning Vejle Skytteforening 186/03 195/08 381/11
127 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 188/01 192/08 380/09
128 131512 Benjamin Ellekvist Skytteforeningen Krudttønden 189/03 189/05 378/08
129 126143 Kristian Scherphof Skive skytteforening 187/02 189/03 376/05
130 130220 Jamie Owen Sebastian Walther Esbjerg Skyttekreds 188/04 188/04 376/08
131 107577 Rico Skov Ølstykke Skytteforening 185/03 189/02 374/05
132 108391 Sofie Jensen Bjergby SGI&U 186/01 187/06 373/07
133 130834 Mathias Nymark Kristensen Frederikshavn Skyttekreds 187/01 184/01 371/02
134 116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 188/04 182/00 370/04
135 121779 Frederik Pinnerup Hem Skytteforening 189/04 178/03 367/07
136 131201 Kasper Wichmann Løsning-Hedensted Skytteforening 179/03 187/04 366/07
137 127997 Nicolai Polaszk Sønderborg Skyttekreds 180/00 181/00 361/00

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening 200/18
1 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 200/18
3 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/17
4 128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening 200/15
4 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 200/15
4 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 200/15
4 131928 Hana Poskovic Løgstør Sportsskytteklub 200/15
4 121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds, foreningen 200/15
4 110291 Henriette Larsen Gadbjerg Skytteforening 200/15
10 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening 200/14
10 108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds 200/14
10 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/14
10 100217 Christoffer Tinggaard Nielsen Paarup Skytteforening 200/14
14 118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening 200/13
14 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 200/13
14 102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening 200/13
17 123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening 200/12
17 127008 Annika Toft Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/12
17 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 200/12
17 123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening 200/12
17 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 200/12
17 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 200/12
17 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 200/12
17 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening 200/12
25 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening 200/11
25 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/11
25 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 200/11
25 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 200/11
25 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening 200/11
25 101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/11
25 130690 Jonas Schockert Glud Skytteforening 200/11
25 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 200/11
33 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening 200/10
33 109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds 200/10
33 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 200/10
33 104696 Leander Ørts Ulfborg Bys Skytteforening 200/10
33 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
33 122920 Maja Madsen Glud Skytteforening 200/10
33 111770 Kasper Poulsen Midtdjurs skytteforening 200/10
33 120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening 200/10
33 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 200/10
42 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 200/09
42 122035 Viktor Kragh Sørensen Særslev Skytteforening 200/09
42 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/09
42 126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening 200/09
46 108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening 200/08
46 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 200/08
46 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/08
49 129396 Shighaf El-Atbi Skytteforeningen Krudttønden 200/07
49 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 200/07
49 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 200/07
49 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 200/07
49 113885 Kresten Soelmark Sødinge Skytteforening 200/07
54 125578 Nikolai Dideriksen Horne Skytteforening 200/06
54 126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening 200/06
56 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 199/16
57 121484 Yasmin Nasser Næstved Skytteforening 199/15
58 107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening 199/14
58 126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne 199/14
60 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 199/13
60 130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening 199/13
60 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 199/13
63 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening 199/12
63 122880 Toby Giesmann Paarup Skytteforening 199/12
65 121019 Asbjørn Ingleby Svinninge Skytteforening 199/11
65 111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening 199/11
65 126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening 199/11
65 127761 Helene Ninn Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/11
65 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 199/11
65 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 199/11
65 123789 Emil Østergaard Andersen VBF's Skyttelaug Hinnerup 199/11
72 119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland 199/10
72 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 199/10
72 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 199/10
72 113585 Anders Christian Uhrenholt Skørping Skytteforening 199/10
72 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 199/10
72 127956 Anne Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 199/10
72 126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening 199/10
72 123834 Nanna Baden Lindell Stadil-Vedersø Skytteforening 199/10
80 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 199/09
80 120607 Kristian Henningsen Otterup Skytteforening 199/09
80 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 199/09
83 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 199/07
83 128447 Frederik Emil H. Nielsen Kongsted Skytteforening 199/07
83 128559 Lykke Raavig Sanderhoff Vester Hassing Skytteforening 199/07
83 122760 Maia Bloch Sjørring Skytteforening 199/07
87 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 199/06
87 110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 199/06
87 104341 Mark Held Skou Jensen Særslev Skytteforening 199/06
87 121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 199/06
91 117645 Jacob Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if 199/05
91 120225 Oscar P. Kristensen Øster Ulslev Skytteforening 199/05
91 121871 Chris Klein Stege Ndr. Skytteforening 199/05
91 108618 Malthe Helleskov Trehøje Skytteforening 199/05
91 125145 Kasper Dideriksen Horne Skytteforening 199/05
96 122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/12
97 123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening 198/11
97 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 198/11
97 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 198/11
100 129723 Victor Bang Mullerup Skytteforening 198/10
101 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening 198/09
101 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening 198/09
101 118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/09
101 118658 Liva Møller Vilsted Skytteforening 198/09
101 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 198/09
106 111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening 198/08
106 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/08
106 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 198/08
106 116817 Sabrina Klara Christensen Horne Skytteforening 198/08
110 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 198/07
110 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 198/07
110 128390 Amy Jonas Ousted Tåning Skytteforening 198/07
113 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 198/06
113 122449 Marcus Roursgaard Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/06
113 122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/06
113 126528 Ida Anusha Bisht Jacobsen Vissenbjerg Skytteforening 198/06
117 124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening 197/11
117 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening 197/11
119 122187 Kira Vosny Grænseegnens Skytteforening 197/10
119 123149 Victor Holm Thisted Skyttekreds 197/10
119 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 197/10
122 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 197/09
122 117790 Johannes Gunge Jørgensen Hvidovre Skyttekreds 197/09
124 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening 197/08
124 122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening 197/08
124 114761 Ida Rasmussen Helsingør Salonskytte Forening 197/08
124 110226 Nico Balsby Otterup Skytteforening 197/08
124 121887 Malene Nørgaard Brande Skytteforening 197/08
129 127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening 197/07
129 122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 197/07
129 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 197/07
132 110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 197/06
132 113667 Frederik Olsen Viborg Skytteforening 197/06
132 108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds 197/06
132 130743 Sofie Schütt Esbjerg Skyttekreds 197/06
136 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 197/05
136 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 197/05
136 123166 Rune Søgaard Ertmann Ulfborg Bys Skytteforening 197/05
136 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 197/05
140 108103 Felix Buch Skytteforeningen Krudttønden 197/04
140 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 197/04
140 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 197/04
143 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 197/02
144 128031 Tom Schjødt Jensen Gundsølille Sg&if 196/10
145 111037 Palina Rasmussen Ravnsborg Skytteforening 196/09
145 112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening 196/09
145 115469 Magnus Sørensen Løgstør Sportsskytteklub 196/09
145 118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening 196/09
145 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/09
150 128562 Mikkel Johansen Ravnsborg Skytteforening 196/08
150 123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 196/08
150 115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening 196/08
150 120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i 196/08
150 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 196/08
155 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 196/07
155 130751 Lau Alsbjerg Hem Skytteforening 196/07
155 128336 Johanne Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub 196/07
155 117934 Tobias Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening 196/07
155 99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 196/07
155 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 196/07
161 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/06
161 119066 Niki Boisen Billund-Vorbasse Skytteforening 196/06
163 93030 Magnus Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening 196/05
164 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/04
164 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds 196/04
166 124784 Patchoulie Højbo Beattie Samsø Skytteforening 195/11
167 128693 Karen Armstrong Vissenbjerg Skytteforening 195/09
168 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening 195/08
169 124155 Kristian Johansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 195/07
170 127274 Baldrian Brill Billund-Vorbasse Skytteforening 195/06
171 121704 Sascha Anne Ursin Bross Korsør Skytteforening 195/05
171 124266 Nikolaj Gatten Løgstør Sportsskytteklub 195/05
171 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 195/05
171 99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening 195/05
171 126249 Max B F Kristiansen Århus Riffelskytte klub 195/05
171 111143 Mikkel Østergaard Andersen Haarby Skytteforening 195/05
177 108870 Nikolaj K.E. Waldstrøm Postens Skytteforening 195/04
178 124154 Teis Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 195/03
179 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 194/08
179 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 194/08
181 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 194/05
181 116827 Chris Breiner-Jensen Skals Skytteforening 194/05
181 122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening 194/05
184 104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening 194/04
184 117040 Sebastian C. Bonde Vodskov Skytteforening 194/04
186 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening 194/03
187 129063 Freja Jensen Øster Ulslev Skytteforening 191/05
188 123119 Magnus Kimose Ring Algren Randers Skyttekreds 186/08

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 121321 Malte Snedevig Søborg SG&I 200/13
1 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 200/13
1 131785 Ida H.L. Kristiansen Stege Ndr. Skytteforening 200/13
4 121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening 200/12
5 122935 Jeppe Jensen Høng Skytteforening 200/10
5 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 200/10
7 119881 Benjamin Ibsen VBF's Skyttelaug Hinnerup 200/09
7 107083 Freja Vinther Jensen Samsø Skytteforening 200/09
9 104598 Niclas Aalborg Jepsen Øster Ulslev Skytteforening 200/07
10 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 199/12
10 119877 Sebastian Kjeldskov VBF's Skyttelaug Hinnerup 199/12
12 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 199/11
12 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening 199/11
12 130317 Julie Koustrup Rosenholm Skytteforening 199/11
15 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 199/10
15 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 199/10
15 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 199/10
15 131895 Freja Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/10
15 128052 Katrine Lund Jørgensen Glud Skytteforening 199/10
20 124622 Jeppe Jensen Øster Ulslev Skytteforening 199/09
20 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 199/09
20 126906 Anton Sejersen Lyngby Skyttekreds 199/09
20 126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening 199/09
24 120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening 199/08
24 107633 Victor Agerskov Münster Them Skytteforening 199/08
24 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening 199/08
24 132306 Marius Hagelund Loven Faxe Skytteforening 199/08
24 130416 Mie Møller Skals Skytteforening 199/08
24 114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening 199/08
24 120622 Emil Rimer Ulsted Skytteforening 199/08
24 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening 199/08
32 127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/07
32 125577 Anders Dideriksen Horne Skytteforening 199/07
34 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 199/06
34 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/06
36 131945 Rasmus Rode Sparta Idrætsforening 199/05
36 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening 199/05
36 128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening 199/05
39 126098 Benjamin Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 199/04
39 124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening 199/04
39 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/04
39 127421 Christian Gudtman Holsted Skyttekreds 199/04
43 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening 198/11
43 125148 Kathrine Clausen Sparta Idrætsforening 198/11
43 120729 Anders Rank Juelsgård Hovedgård Skytteforening 198/11
46 102759 Oliver Møller Trans Ulbjerg Skytteforening 198/10
47 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 198/09
47 107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/09
47 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/09
47 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 198/09
47 130047 Christoffer Hvenegaard Esbjerg Skyttekreds 198/09
52 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening 198/08
52 123101 Viktor Bæk Them Skytteforening 198/08
52 128767 Sophia Krogh Faxe Skytteforening 198/08
52 113739 Frederik Hansen St. Lyngby If - 24. Kreds 198/08
52 128988 Asbjørn Runge Rasmussen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 198/08
52 127400 Lilian Gregersen Vilsted Skytteforening 198/08
52 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening 198/08
52 127137 Mikkel Madsen Glud Skytteforening 198/08
60 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/07
60 120464 Phillip Lindquist Knudsen Brande Skytteforening 198/07
60 132694 Mille Silkjær Midtdjurs skytteforening 198/07
63 131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 198/06
63 124623 Johan Ringsing Øster Ulslev Skytteforening 198/06
63 130621 Silas Krabbe Faxe Skytteforening 198/06
63 131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening 198/06
63 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/06
63 131810 Frederik Gloggengiehser Ulbjerg Skytteforening 198/06
63 128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening 198/06
63 121198 Nanna Madsen Vissenbjerg Skytteforening 198/06
71 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 198/05
72 131229 Jon Lyn Lyrn Skals Skytteforening 198/04
72 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 198/04
74 130804 Line Haslund Strø S&G 198/03
75 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 198/00
76 130963 Emma Lund Bonde Them Skytteforening 197/11
76 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 197/11
76 131183 Albert Lind Paarup Skytteforening 197/11
79 124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/10
79 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 197/10
79 122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening 197/10
79 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening 197/10
83 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 197/09
83 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 197/09
85 116852 Jacob Jessen Sønderborg Skyttekreds 197/08
85 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening 197/08
85 130305 Mads Clausen Ulfborg Bys Skytteforening 197/08
85 110495 Victoria Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening 197/08
89 121968 Kristoffer Boye Lyk Sønderborg Skyttekreds 197/07
89 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening 197/07
89 131832 Mathilde Bonde Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/07
89 123099 Sebastian Hvid Larsen Them Skytteforening 197/07
89 129119 Liam Harrig Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/07
89 121600 Victor Sindberg Ammitsbøl Sg&i 197/07
95 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening 197/06
95 122788 Nadia Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/06
95 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 197/06
95 128307 Jamilla Silkjær Hjørring Skytteforening 197/06
95 128115 Lykke Nielsen Ølgod Skytteforening 197/06
95 131327 Alma Gundelach Helsingør Salonskytte Forening 197/06
101 127571 Emma Sejersten Jeppesen Strø S&G 197/05
101 123766 Frederik Rosenø Søborg SG&I 197/05
101 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 197/05
101 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 197/05
101 129848 Mikkel Thoudal Døssing Lyngby Skyttekreds 197/05
106 130776 Julie Vinge Gundsølille Sg&if 197/01
107 125344 Rasmus Nielsen-Borup Ravnsborg Skytteforening 196/10
108 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 196/09
108 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening 196/09
108 127666 Buster Skipper Skytteklubben DSB/ASF 196/09
111 126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 196/08
111 122396 Karoline Ejlersen Tommerup Skytteforening 196/08
111 130810 Savannah Busk Postens Skytteforening 196/08
114 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 196/07
114 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 196/07
114 123405 Benjamin Dolmer Dauglykke Skytteforening 196/07
114 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening 196/07
114 130342 Marius Nielsen Nykøbing F. Skytteforening 196/07
114 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 196/07
114 124291 Sofie Andersen Outrup Skytteforening 196/07
114 119331 Axel Vind Hovedgård Skytteforening 196/07
122 128742 Hannibal Kramer Thomsen Vojens Skytteforening 196/06
122 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening 196/06
122 131826 Lau H.L. Kristiansen Stege Ndr. Skytteforening 196/06
122 119751 Rasmus Vangsgaard Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 196/06
122 131436 Kasper Rebelski Vilsted Skytteforening 196/06
122 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If. 196/06
122 127676 Nicolai Mindstruplund Glud Skytteforening 196/06
129 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening 196/05
129 127596 Freja Kofoed Aarhus Sundeved Skytteforening 196/05
129 127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne 196/05
129 128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub 196/05
129 133367 Liv Haugaard Petersen Samsø Skytteforening 196/05
134 128171 Laura Hansen Aakirkeby Skytteforening 196/04
134 124252 Sebastian Larsen Høng Skytteforening 196/04
134 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 196/04
134 120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening 196/04
134 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/04
134 128660 Mia Østergaard Frandsen Glud Skytteforening 196/04
140 127463 Julius S. Jensen Ølgod Skytteforening 196/03
140 131323 Alfred Bale Dutschhe Århus Riffelskytte klub 196/03
142 128916 Siw Aalborg Jepsen Øster Ulslev Skytteforening 196/02
142 116324 William Steinmann Søborg SG&I 196/02
144 126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening 195/08
145 131844 Sebastian Nielsen Høng Skytteforening 195/07
145 117830 Casper Johansen Skive skytteforening 195/07
145 111077 Lucas Højmark Aulum Skytteforening 195/07
145 131807 Morten Madsen Ulbjerg Skytteforening 195/07
145 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening 195/07
145 128389 Wendy Jonas Ousted Tåning Skytteforening 195/07
145 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening 195/07
152 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening 195/06
152 132914 Villads Thomsen Korsør Skytteforening 195/06
152 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/06
152 117673 Jonas Ottobrøker Sundeved Skytteforening 195/06
152 131383 Emil Schramm Ulfborg Bys Skytteforening 195/06
157 121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening 195/05
157 128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening 195/05
157 127276 Jesper John Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/05
157 113897 Frederik Eliassen Boddum-Ydby Skytteforening 195/05
157 122192 Josefine Friis Bugge Postens Skytteforening 195/05
162 130409 Anne Sofie Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling 195/04
162 127597 Loke Kofoed Aarhus Sundeved Skytteforening 195/04
162 128126 Mette Andersen Rødding Skytteforening 195/04
162 130458 Tobias Juul Jensen Vissenbjerg Skytteforening 195/04
162 130869 Sarah Jensen Jelling fS 195/04
162 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 195/04
168 121969 Victor Iversen Sønderborg Skyttekreds 195/03
168 128341 Caroline Strunge toft Helsingør Salonskytte Forening 195/03
170 126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening 194/08
170 128661 Trine Østergaard Frandsen Glud Skytteforening 194/08
172 130943 Johan Spigelhauer Ganløse Skytteforening 194/06
172 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/06
172 113001 Mikkel Jepsen Hem Skytteforening 194/06
172 130671 Silas Karbing Aalborg Skyttekreds 194/06
176 123115 Albert Frederik Woller Glumsøegnens Skytteforening 194/05
176 131374 Jessica Christiansen Glumsøegnens Skytteforening 194/05
176 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/05
176 131930 Sarah Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening 194/05
176 131204 Mikkel Mark Kaspersen Løsning-Hedensted Skytteforening 194/05
176 110190 Jonas Germundson Ousted Tåning Skytteforening 194/05
182 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 194/04
182 132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub 194/04
182 132396 Mikkeline Vibe Christensen Helle Skytteforening 194/04
182 123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening 194/04
182 129428 Gustav Paakjær Brande Skytteforening 194/04
182 132301 Sofine Sejr Esbjerg Skyttekreds 194/04
182 113860 Sebastian Friis Bugge Postens Skytteforening 194/04
189 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 194/03
189 122000 Nicolaj Christensen Korsør Skytteforening 194/03
189 122494 Jan Dissing Madsen Skive skytteforening 194/03
189 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 194/03
193 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 194/02
193 123139 Patrick Mikkelsen Ølgod Skytteforening 194/02
195 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 194/01
196 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 193/07
197 125821 Buster R. Sindahl Stege Ndr. Skytteforening 193/06
197 130750 Niklas T. Nielsen Hem Skytteforening 193/06
199 121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 193/05
199 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 193/05
201 125088 Marcus Mørk Tommerup Skytteforening 193/04
202 131808 Rikke Mai Stigsen Bech Ulbjerg Skytteforening 193/03
202 128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds 193/03
202 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 193/03
202 131386 Mikkel Linddal Pedersen Stadil-Vedersø Skytteforening 193/03
202 125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening 193/03
202 125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds 193/03
208 129838 Danni Berthelsen Vejle Skytteforening 193/02
209 128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening 193/01
210 126785 Mads Fravsbøl Århus Riffelskytte klub 193/00
211 122764 Rasmus Glud Karup Skytteforening 192/07
211 128692 Emma Høgenhav Vissenbjerg Skytteforening 192/07
213 128569 Lucas Storm Thomsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 192/06
214 127210 Lucas Mortensen Næstved Skytteforening 192/05
214 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/05
214 120835 Gregers Ørts Ulfborg Bys Skytteforening 192/05
217 123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening 192/04
217 121622 Emma Thomsen Brande Skytteforening 192/04
217 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds 192/04
220 130641 Agnethe Ringsing Øster Ulslev Skytteforening 192/03
220 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 192/03
220 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 192/03
223 130842 Magnus Skram Aulum Skytteforening 192/02
223 110150 Birk Mortensen Østerild Skytteforening 192/02
223 131442 Jacob B. Frederiksen Vilsted Skytteforening 192/02
223 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 192/02
223 128281 William Mogensen Kværndrup Idrætsforening 192/02
228 131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds 191/04
228 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening 191/04
228 131382 Victor Mechlenburg Bjerg Ulfborg Bys Skytteforening 191/04
231 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 191/03
231 124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening 191/03
231 128125 Signe Andersen Rødding Skytteforening 191/03
234 131827 Lui H.L. Kristiansen Stege Ndr. Skytteforening 191/02
235 130840 Lucia Højmark Aulum Skytteforening 190/04
235 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 190/04
237 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening 190/03
238 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 190/02
239 126267 Mads Andersen Skytteforeningen Krudttønden 189/04
240 110225 Nino Balsby Otterup Skytteforening 189/03
241 132437 Emil Germandsen Skyttekreds Bjerringbro 189/02
241 113783 Bjarke Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening 189/02
243 126726 Cecilie Østergaard Andersen Haarby Skytteforening 189/01
244 121809 Malou Kragelund Vojens Skytteforening 188/04

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening 199/12
2 131379 Andreas Rytter Bengtsson Them Skytteforening 199/08
2 131636 Marco Gleerup Tikøb Skytteforening 199/08
4 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening 198/08
5 128856 Jamie Ormstrup Hesselager Fore. Sportsklubber 198/06
5 127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening 198/06
7 122816 Simon Riske St. Lyngby If - 24. Kreds 198/05
7 127254 Casper Christensen Ulbjerg Skytteforening 198/05
9 132476 Mads Greth Vilsted Skytteforening 198/03
10 133104 Julius Duch VBF's Skyttelaug Hinnerup 197/07
11 131669 Nicolai Due Møller Sundeved Skytteforening 197/04
12 128950 Summer Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening 196/07
13 133382 Carl Emil Andersen Hovedgård Skytteforening 196/05
14 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 196/04
15 132776 Markus De Lima Ring Skytteklubben DSB/ASF 196/02
16 131602 Kevin Possekel Karup Skytteforening 195/06
16 119330 Christine Vind Hovedgård Skytteforening 195/06
18 132238 Kristine Westphal Vojens Skytteforening 195/05
18 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 195/05
20 130774 Asger Larsen Kürstein Gundsølille Sg&if 195/04
21 126598 Tobias Neustrup Nielsen Hjørring Skytteforening 195/03
21 130812 Mathias Bjerring Lindegaard Postens Skytteforening 195/03
23 131671 Emma Bay Sundeved Skytteforening 194/07
24 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 194/06
25 126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening 194/05
25 130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening 194/05
27 127221 Silje Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if 194/04
27 125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening 194/04
27 133140 Nicoline Kokholm Jensen Ulbjerg Skytteforening 194/04
27 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 194/04
27 130928 Oliver Keller Gårde Idræts- og Skytteforening 194/04
27 132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening 194/04
33 130636 Oliver Romme Øster Ulslev Skytteforening 194/03
34 127974 Lasse Vestergaard Skytteforening Kimbrerne 193/07
35 131603 Theis Possekel Karup Skytteforening 193/06
36 125419 Markus Højegaard Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening 193/05
37 131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening 193/04
37 129434 Mathias La Cour Madsen VBF's Skyttelaug Hinnerup 193/04
39 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds 193/03
39 128616 Oliver Homann Larsen Postens Skytteforening 193/03
41 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening 193/01
42 122703 Freja Bech Nykøbing Sj. Skytteforening 192/06
43 130752 Daniel T. Nielsen Hem Skytteforening 192/05
43 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening 192/05
43 131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening 192/05
46 131421 Oskar Lund Nielsen Eggeslevmagle SG&IF 192/04
46 119698 Mads Jacobsen Holsted Skyttekreds 192/04
48 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 192/03
48 121288 Magnus Larsen Stege Ndr. Skytteforening 192/03
48 131954 Camille Møller Nielsen Ulbjerg Skytteforening 192/03
48 125035 Selina B. Jensen Outrup Skytteforening 192/03
48 114812 Marcus Dahl Kjer Gadbjerg Skytteforening 192/03
48 131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i 192/03
54 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 192/02
54 130407 Tobias Lund Jensen Tjørring IF Skytteafdeling 192/02
56 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 191/05
57 130411 Mikkel Hansen Ulsted Skytteforening 191/04
57 124262 Micky Melgård Helsingør Salonskytte Forening 191/04
59 131052 Joshua Schønher Korsør Skytteforening 191/03
59 130758 Bjarke Ejsing Dalsgaard Hem Skytteforening 191/03
59 132300 Magnus Møller Esbjerg Skyttekreds 191/03
62 130843 Jacob Overgaard Aulum Skytteforening 191/02
63 106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds 191/01
63 131384 Benjamin Schramm Ulfborg Bys Skytteforening 191/01
65 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds 190/06
66 129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening 190/05
67 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 190/02
68 130434 Eliaz Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 189/04
69 133019 Maja Dissing Østerild Skytteforening 189/03
70 130638 Gustav L. Hansen Øster Ulslev Skytteforening 189/02
70 130748 Gustav Gregers Krogh Hem Skytteforening 189/02
72 132446 August Gotfredsen Brekling Søborg SG&I 188/04
72 132929 Elise P. Madsen Ulbjerg Skytteforening 188/04
74 130755 Marcus T. Sørensen Hem Skytteforening 188/01
75 118178 Frederik B. Jensen Outrup Skytteforening 188/00
76 130272 Lukas Juul Hansen Vissenbjerg Skytteforening 187/02
77 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds 187/01
78 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 186/05
79 130899 Esben Larsen Ølgod Skytteforening 186/02
80 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub 186/01
81 128309 Valdemar Larsen Stege Ndr. Skytteforening 185/04
82 131668 Mikkel C. Hansen Sundeved Skytteforening 185/03
83 130841 Liva Temberg Aulum Skytteforening 185/02
83 131447 Gustav Lynghede Frederikshavn Skyttekreds 185/02
85 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 185/01
86 130994 Mads Gjøl Christensen Ølgod Skytteforening 184/02
87 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/01
87 131437 Nicklas Nielsen Vilsted Skytteforening 184/01
87 129787 Mike Stryhn Sørensen Randers Skyttekreds 184/01
90 131557 Christian Larsen Ølgod Skytteforening 183/02
91 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds 183/01
92 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 180/01
92 132626 Christian Mørch Andersen Hvidovre Skyttekreds 180/01
94 128835 Laurits Horne Hjørring Skytteforening 178/05

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 129924 Catrine H. Hänsch Faxe Skytteforening 197/09
1 133702 Rebacca Ejsing Toftlund Skytteforening 197/09
3 131887 Isabella Jensen Samsø Skytteforening 196/10
4 131709 Kasper Nielsen Toftlund Skytteforening 196/04
5 130777 Elena Bro-Jørgensen Gundsølille Sg&if 195/07
6 129955 Nikolaj Gråkjær Egebæk Aulum Skytteforening 195/05