| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 198/08 200/13 398/21
2 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/07 200/11 395/18

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening 199/09 199/11 398/20
2 123405 Benjamin Dolmer Dauglykke Skytteforening 194/04 198/08 392/12
3 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/09 197/05 391/14
4 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/08 193/08 385/16

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 196/05 198/09 394/14
2 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 194/07 199/11 393/18
3 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 195/01 197/03 392/04
4 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 192/06 195/07 387/13
5 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 185/07 181/03 366/10
6 130338 Thor Walther Gerlykke-Dohn Ramløse I.f. 181/04 178/02 359/06
7 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 167/01 187/02 354/03

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening 199/09 195/09 394/18

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 111942 Kasper Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/08 197/12 396/20
2 118798 Maria Larsen Ramløse I.f. 194/07 195/01 389/08
3 106658 Emil Larsen Ramløse I.f. 194/05 193/06 387/11
4 99449 Puk Schnor Søborg SG&I 197/03 186/05 383/08
5 85137 Louise Skøtt Søborg SG&I 189/05 190/04 379/09
6 121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/04 189/04 379/08
7 117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I 192/05 187/05 379/10
8 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse I.f. 187/03 189/01 376/04
9 108766 Mikkel Bisgaard Søborg SG&I 180/01 183/00 363/01

Riffel, 50m - Mesterskab US1

1 63279 Sara Brix Sivertsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 196/05 190/04 386/09

Riffel, 50m - Mesterskab US2

1 111896 Mathias Juul Blovstrød SG&I - Skytteafd. 185/04 195/06 380/10

Riffel, 50m - Mesterskab UÅ2

1 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 189/02 193/05 382/07

Riffel, 50m - Mesterskab VS1

1 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening 194/06 186/06 380/12

Riffel, 50m - Mesterskab VS2

1 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/06 198/06 391/12
2 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/06 197/05 386/11

Riffel, 50m - Mesterskab VS3

1 62534 Lennart Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/08 195/09 385/17
2 115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. 188/03 192/07 380/10
3 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. 189/03 188/04 377/07
4 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 183/04 191/01 374/05
5 63482 Niels Christensen Alsønderup S, G & I 192/04 181/03 373/07

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/09 200/09 397/18
2 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/08 198/12 393/20
3 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 198/11 194/05 392/16
4 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 193/11 197/06 390/17
5 62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/07 197/08 390/15
6 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 189/05 192/03 381/08
7 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 187/07 190/06 377/13

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 64228 Tommy Benn Melby Skytteforening 193/06 193/06 386/12
2 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening 195/07 191/06 386/13
3 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 191/04 191/08 382/12
4 140214 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 190/02 190/06 380/08
5 101754 Svend Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 179/03 181/03 360/06
6 118242 Anne-Lise Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 178/03 176/01 354/04
7 65008 Viggo Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 168/00 180/02 348/00
8 63388 Willy Jensen Alsønderup S, G & I 176/01 171/00 347/01
9 65126 Jens Rønholt Hansen Helsinge S&i - Skytteafd. 166/03 172/00 338/03

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 112325 Dorthe Vanggaard Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/15 199/14 398/29
2 111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/07 199/09 398/16
3 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/10 197/12 395/22
4 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 196/07 196/10 392/17
5 63955 Gitte Thomsen Melby Skytteforening 197/06 193/06 390/12
6 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 193/07 196/10 389/17

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 196/06 199/10 395/16
2 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/08 198/04 394/12
3 134546 Lars Onsberg Christiansen Helsinge S&i - Skytteafd. 191/05 192/02 383/07
4 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 188/02 188/04 376/06

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 198/08
2 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/07

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening 199/09
2 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/09
3 123405 Benjamin Dolmer Dauglykke Skytteforening 194/04
4 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/08

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 196/05
2 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 195/01
3 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 194/07
4 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 192/06
5 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 185/07
6 130338 Thor Walther Gerlykke-Dohn Ramløse I.f. 181/04
7 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 167/01

Riffel, 50m - Klasse J1

1 120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening 199/09

Riffel, 50m - Klasse J2

1 111942 Kasper Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/08
2 99449 Puk Schnor Søborg SG&I 197/03
3 118798 Maria Larsen Ramløse I.f. 194/07
4 106658 Emil Larsen Ramløse I.f. 194/05
5 117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I 192/05
6 121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/04
7 85137 Louise Skøtt Søborg SG&I 189/05
8 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse I.f. 187/03
9 108766 Mikkel Bisgaard Søborg SG&I 180/01

Riffel, 50m - Klasse US1

1 63279 Sara Brix Sivertsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 196/05

Riffel, 50m - Klasse US2

1 111896 Mathias Juul Blovstrød SG&I - Skytteafd. 185/04

Riffel, 50m - Klasse UÅ2

1 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 189/02

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening 194/06

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/06
2 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/06

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 63482 Niels Christensen Alsønderup S, G & I 192/04
2 62534 Lennart Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/08
3 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. 189/03
4 115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. 188/03
5 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 183/04

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 198/11
2 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/09
3 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/08
4 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 193/11
5 62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/07
6 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 189/05
7 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 187/07

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening 195/07
2 64228 Tommy Benn Melby Skytteforening 193/06
3 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 191/04
4 140214 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 190/02
5 101754 Svend Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 179/03
6 118242 Anne-Lise Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 178/03
7 63388 Willy Jensen Alsønderup S, G & I 176/01
8 65008 Viggo Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 168/00
9 65126 Jens Rønholt Hansen Helsinge S&i - Skytteafd. 166/03

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 112325 Dorthe Vanggaard Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/15
2 111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/07
3 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/10
4 63955 Gitte Thomsen Melby Skytteforening 197/06
5 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 196/07
6 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 193/07

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/08
2 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 196/06
3 134546 Lars Onsberg Christiansen Helsinge S&i - Skytteafd. 191/05
4 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 188/02

Til toppen