ÅBENT STÆVNE 2018 Holbæk, Svinninge og Tuse Skytteforening (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 132.0 132.0 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 128.0 128.0 Mesterskab
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds JUN 139.0 139.0 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds JUN 141.0 141.0 Mesterskab
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 137.0 137.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 136.0 136.0 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 147.0 147.0 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i VS1 144.0 144.0 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i VS1 147.0 147.0 Mesterskab
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 149.0 149.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Gundsølille Sg&if VÅ1 147.0 147.0 Mesterskab
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Sg&i VS1 143.0 143.0 Mesterskab
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening SE2 146.0 146.0 Hovedskydning
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening SE2 148.0 148.0 Mesterskab
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK 146.0 146.0 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK 149.0 149.0 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 149.0 149.0 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 149.0 149.0 Mesterskab
59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i VS1 149.0 149.0 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i VS1 147.0 147.0 Mesterskab
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK 146.0 146.0 Hovedskydning
131270 Mikkel Egegaard Kjær Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK 133.0 133.0 Hovedskydning
131270 Mikkel Egegaard Kjær Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK 131.0 131.0 Mesterskab
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK 150.0 150.0 Mesterskab
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK 146.0 146.0 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Sg&i VS1 146.0 146.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Gundsølille Sg&if VÅ1 150.0 150.0 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK 145.0 145.0 Mesterskab
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK 149.0 149.0 Hovedskydning
59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening SE1 144.0 144.0 Mesterskab
59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening SE1 149.0 149.0 Hovedskydning
114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening JUN 149.0 149.0 Mesterskab
114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening JUN 149.0 149.0 Hovedskydning
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening BK 146.0 146.0 Mesterskab
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening BK 147.0 147.0 Hovedskydning
121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening JUN 150.0 150.0 Mesterskab
121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening JUN 148.0 148.0 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Stege Ndr. Skytteforening VS2 143.0 143.0 Mesterskab
55915 Lasse Rogert Pedersen Stege Ndr. Skytteforening VS2 144.0 144.0 Hovedskydning

Til toppen