DM 50-200-300m BK/Junior (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
113043 Christian Petersen Gråsten Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
113871 Oliver Holm Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds BK1 195.0 195.0 Mesterskab
121968 Kristoffer Boye Lyk Sønderborg Skyttekreds BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
121968 Kristoffer Boye Lyk Sønderborg Skyttekreds BK1 196.0 196.0 Mesterskab
133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening BK1 102.2 102.2 Finale
123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Mesterskab
114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
113043 Christian Petersen Gråsten Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening J1 103.3 103.3 Finale
127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
132696 Helena V. Plath Broagerlands Skytteforening BK3 163.0 163.0 Mesterskab
132696 Helena V. Plath Broagerlands Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
127411 Lau Jensen Brørup Skyttekreds BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
127411 Lau Jensen Brørup Skyttekreds BK3 197.0 197.0 Mesterskab
129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
130599 Christian Hansen Alslev Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening BK2 186.0 186.0 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 104.1 104.1 Finale
131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds J2 198.0 198.0 Hovedskydning
131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening BK1 100.9 100.9 Finale
118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
128171 Laura Hansen Aakirkeby Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
131940 Maja Kock-jensen Aakirkeby Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
131940 Maja Kock-jensen Aakirkeby Skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds BK3 189.0 189.0 Mesterskab
131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 187.0 187.0 Mesterskab
119540 Rasmus Johansen Østerlars Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
119540 Rasmus Johansen Østerlars Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 188.0 188.0 Mesterskab
131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 198.0 198.0 Mesterskab
131944 Sead Cefo Nyvest Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
131944 Sead Cefo Nyvest Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 189.0 189.0 Hovedskydning
124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 194.0 194.0 Mesterskab
110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
120036 Rasmus Nissen Østerlars Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
120036 Rasmus Nissen Østerlars Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds J1 195.0 195.0 Hovedskydning
107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds J1 193.0 193.0 Mesterskab
130924 Jonas Vevest Østerlars Skytteforening BK3 172.0 172.0 Hovedskydning
122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds J2 190.0 190.0 Hovedskydning
127997 Nicolai Polaszk Sønderborg Skyttekreds J2 178.0 178.0 Hovedskydning
127997 Nicolai Polaszk Sønderborg Skyttekreds J2 168.0 168.0 Mesterskab
126098 Benjamin Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening J2 197.0 197.0 Finale
126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 187.0 187.0 Mesterskab
108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening J2 197.0 197.0 Finale
116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
130434 Eliaz Nielsen Stege Ndr. Skytteforening BK3 168.0 168.0 Mesterskab
114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
111324 William Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
109541 Mads Dupont Løsning-Hedensted Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
131201 Kasper Wichmann Løsning-Hedensted Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
131201 Kasper Wichmann Løsning-Hedensted Skytteforening J2 181.0 181.0 Mesterskab
116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i BK2 195.0 195.0 Mesterskab
131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i BK3 194.0 194.0 Mesterskab
120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i J2 193.0 193.0 Hovedskydning
120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i J2 195.0 195.0 Mesterskab
134831 Anders Andersen Stege Ndr. Skytteforening BK3 154.0 154.0 Hovedskydning
134831 Anders Andersen Stege Ndr. Skytteforening BK3 157.0 157.0 Mesterskab
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening J1 192.0 192.0 Finale
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening J1 192.0 192.0 Mesterskab
130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening BK1 102.0 102.0 Finale
104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
121484 Yasmin Nasser Næstved Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
121484 Yasmin Nasser Næstved Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J1 198.0 198.0 Finale
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
124029 Kenni Høj Ravnsborg Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
124029 Kenni Høj Ravnsborg Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
124029 Kenni Høj Ravnsborg Skytteforening J2 102.2 102.2 Finale
113898 Kevin Rej Ravnsborg Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
113898 Kevin Rej Ravnsborg Skytteforening J2 196.0 196.0 Finale
113898 Kevin Rej Ravnsborg Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
118509 Karina Nielsen Ravnsborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
118509 Karina Nielsen Ravnsborg Skytteforening J1 197.0 197.0 Finale
118509 Karina Nielsen Ravnsborg Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening J1 200.0 200.0 Finale
114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening J1 99.8 99.8 Finale
121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening J2 199.0 199.0 Finale
121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening J2 101.4 101.4 Finale
121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening J2 199.0 199.0 Finale
121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
109735 Rasmus Dalgaard Næstved Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
130924 Jonas Vevest Østerlars Skytteforening BK3 167.0 167.0 Mesterskab
131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
126098 Benjamin Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 190.0 190.0 Hovedskydning
108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
121871 Chris Olsen Stege Ndr. Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
130434 Eliaz Nielsen Stege Ndr. Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
111324 William Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
127463 Julius S. Jensen Ølgod Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds J2 199.0 199.0 Mesterskab
129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening BK3 155.0 155.0 Hovedskydning
129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening BK3 131.0 131.0 Mesterskab
128171 Laura Hansen Aakirkeby Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 176.0 176.0 Hovedskydning
109735 Rasmus Dalgaard Næstved Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
109735 Rasmus Dalgaard Næstved Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
131121 Matthias Olsen Ornebjerg Skytteforening BK2 188.0 188.0 Hovedskydning
122736 Tobias Hedemann Ornebjerg Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
122736 Tobias Hedemann Ornebjerg Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening J1 194.0 194.0 Hovedskydning
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening BK3 198.0 198.0 Mesterskab
117913 Lloyd Nielsen Næstved Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
117913 Lloyd Nielsen Næstved Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
114905 Frederik Lauenberg Næstved Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
114905 Frederik Lauenberg Næstved Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
132416 Anton Dollemeyer Damsholte Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
132416 Anton Dollemeyer Damsholte Skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
132417 Herman Dollemeyer Damsholte Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
132417 Herman Dollemeyer Damsholte Skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening J1 102.3 102.3 Finale
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening J1 190.0 190.0 Mesterskab
132306 Marius Hagelund Loven Faxe Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
132306 Marius Hagelund Loven Faxe Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
128767 Sophia Krogh Faxe Skytteforening BK1 190.0 190.0 Hovedskydning
129924 Catrine H. Hänsch Faxe Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
129924 Catrine H. Hänsch Faxe Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
133351 Andreas G. Larsen Damsholte Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
133351 Andreas G. Larsen Damsholte Skytteforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
130429 Mira Oddermose Damsholte Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
130429 Mira Oddermose Damsholte Skytteforening BK3 184.0 184.0 Mesterskab
133353 Emilia G. Larsen Damsholte Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
133353 Emilia G. Larsen Damsholte Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
130430 Freja Oddermose Damsholte Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
130430 Freja Oddermose Damsholte Skytteforening BK2 190.0 190.0 Mesterskab
121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK1 192.0 192.0 Mesterskab
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
120981 Simon Thusgaard Jensen Trehøje Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
120981 Simon Thusgaard Jensen Trehøje Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening BK3 198.0 198.0 Mesterskab
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening BK2 183.0 183.0 Hovedskydning
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening BK3 199.0 199.0 Mesterskab
134559 Jonas Hvas Trehøje Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
134559 Jonas Hvas Trehøje Skytteforening J2 188.0 188.0 Mesterskab
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 189.0 189.0 Mesterskab
133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening BK1 190.0 190.0 Hovedskydning
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
121104 Frederik Beck Grænseegnens Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
121104 Frederik Beck Grænseegnens Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
122187 Kira Vosny Grænseegnens Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
122187 Kira Vosny Grænseegnens Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
128739 Sara Steenholdt Vojens Skytteforening J2 182.0 182.0 Hovedskydning
128739 Sara Steenholdt Vojens Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening BK3 164.0 164.0 Hovedskydning
131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening BK3 172.0 172.0 Mesterskab
128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i J1 200.0 200.0 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i J1 199.0 199.0 Mesterskab
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i J1 103.4 103.4 Finale
129117 Simon Marek Storbank Haderslev Skyttekreds BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
129117 Simon Marek Storbank Haderslev Skyttekreds BK2 192.0 192.0 Mesterskab
129896 Carl-Anton Beck Haderslev Skyttekreds BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
129896 Carl-Anton Beck Haderslev Skyttekreds BK3 185.0 185.0 Mesterskab
129886 Thomas Jespersen Haderslev Skyttekreds BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
129886 Thomas Jespersen Haderslev Skyttekreds BK3 192.0 192.0 Mesterskab
131323 Alfred Bale Dutschhe Århus Riffelskytte klub BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
131323 Alfred Bale Dutschhe Århus Riffelskytte klub BK2 196.0 196.0 Mesterskab
99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
132694 Mille Silkjær Midtdjurs skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
132694 Mille Silkjær Midtdjurs skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening BK1 193.0 193.0 Mesterskab
111770 Kasper Poulsen Midtdjurs skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
111770 Kasper Poulsen Midtdjurs skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Midtdjurs skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Midtdjurs skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Midtdjurs skytteforening J1 102.4 102.4 Finale
126906 Anton Sejersen Lyngby Skyttekreds BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
126906 Anton Sejersen Lyngby Skyttekreds BK2 186.0 186.0 Mesterskab
129848 Mikkel Thoudal Døssing Lyngby Skyttekreds BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
129848 Mikkel Thoudal Døssing Lyngby Skyttekreds BK2 189.0 189.0 Mesterskab
116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds J2 197.0 197.0 Hovedskydning
116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds J2 195.0 195.0 Mesterskab
109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
107083 Freja Vinther Jensen Samsø Skytteforening BK2 125.0 125.0 Hovedskydning
123119 Magnus Kimose Ring Algren Randers Skyttekreds BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Mesterskab
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Mesterskab
129787 Mike Stryhn Sørensen Randers Skyttekreds BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
129787 Mike Stryhn Sørensen Randers Skyttekreds BK3 193.0 193.0 Mesterskab
127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
120342 Pelle Bøgh Andersson Randers Skyttekreds J2 195.0 195.0 Hovedskydning
120342 Pelle Bøgh Andersson Randers Skyttekreds J2 194.0 194.0 Mesterskab
130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 103.1 103.1 Finale
121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 177.0 177.0 Hovedskydning
119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 187.0 187.0 Mesterskab
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
114545 Mikkel Houmølle Høng Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
114545 Mikkel Houmølle Høng Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
119784 Tobias Astrop Paludan Høng Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
119784 Tobias Astrop Paludan Høng Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
110577 Frederik Darré Gimlinge Sg&i J1 178.0 178.0 Hovedskydning
110579 Tobias Rohde Gimlinge Sg&i J2 180.0 180.0 Hovedskydning
124156 Mads Larsen Gimlinge Sg&i J2 188.0 188.0 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 198.0 198.0 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 197.0 197.0 Mesterskab
122703 Freja Bech Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 173.0 173.0 Hovedskydning
122703 Freja Bech Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 185.0 185.0 Mesterskab
123115 Albert Frederik Woller Glumsøegnens Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
123115 Albert Frederik Woller Glumsøegnens Skytteforening BK2 190.0 190.0 Mesterskab
117411 Josefine Woller Glumsøegnens Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
117411 Josefine Woller Glumsøegnens Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
117411 Josefine Woller Glumsøegnens Skytteforening J1 102.4 102.4 Finale
124155 Kristian Johansen Gimlinge Sg&i BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
124154 Teis Jensen Gimlinge Sg&i BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 194.0 194.0 Mesterskab
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 191.0 191.0 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 192.0 192.0 Mesterskab
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 188.0 188.0 Mesterskab
105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
105095 Frederik Christensen Tuse Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
110396 Frida Vangsgaard Tuse Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 199.0 199.0 Mesterskab
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 193.0 193.0 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 194.0 194.0 Mesterskab
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 198.0 198.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 199.0 199.0 Mesterskab
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening BK2 186.0 186.0 Mesterskab
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 199.0 199.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 199.0 199.0 Mesterskab
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
123419 Silke Emma Jakobsen Mullerup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
123419 Silke Emma Jakobsen Mullerup Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening BK1 104.6 104.6 Finale
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening BK1 104.6 104.6 Finale
122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening BK1 104.0 104.0 Finale
105804 Casper Risum Breum Andersen Horne Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 102.4 102.4 Finale
122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
127761 Helene Ninn Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
127761 Helene Ninn Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
126528 Ida Anusha Bisht Jacobsen Vissenbjerg Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
128692 Emma Høgenhav Vissenbjerg Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
128692 Emma Høgenhav Vissenbjerg Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
121202 Lærke Hansen Vissenbjerg Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
121202 Lærke Hansen Vissenbjerg Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
128693 Karen Armstrong Vissenbjerg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
128693 Karen Armstrong Vissenbjerg Skytteforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
127956 Anne Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
129884 Mathilde Schlûnsen Særslev Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
117561 Mads Nærregaard Rasmussen Middelfart Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
96978 Simon B Jensen Middelfart Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
126734 Casper Bak Jensen Middelfart Skytteforening J2 172.0 172.0 Hovedskydning
129844 Sara Borg Finnedal Middelfart Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening J1 198.0 198.0 Finale
102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening J1 104.1 104.1 Finale
129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening J2 197.0 197.0 Finale
129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening J1 197.0 197.0 Finale
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
131336 Jonas Harfeld Tommerup Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
131336 Jonas Harfeld Tommerup Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
123872 Mikkel Forsman Tommerup Skytteforening J2 184.0 184.0 Hovedskydning
123872 Mikkel Forsman Tommerup Skytteforening J2 185.0 185.0 Mesterskab
115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
117934 Tobias Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
117934 Tobias Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening BK2 185.0 185.0 Hovedskydning
128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening BK2 184.0 184.0 Mesterskab
131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening BK3 184.0 184.0 Mesterskab
117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds BK1 195.0 195.0 Mesterskab
128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds BK2 193.0 193.0 Mesterskab
101907 Trine Røigaard Bullerup Skyttekreds J2 195.0 195.0 Hovedskydning
101907 Trine Røigaard Bullerup Skyttekreds J2 195.0 195.0 Mesterskab
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds J1 197.0 197.0 Hovedskydning
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds J1 196.0 196.0 Mesterskab
126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
122281 Philip Peter Pedersen Kværndrup Idrætsforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
122281 Philip Peter Pedersen Kværndrup Idrætsforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
125577 Anders Dideriksen Horne Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
125577 Anders Dideriksen Horne Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
125578 Nikolai Dideriksen Horne Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
125578 Nikolai Dideriksen Horne Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening J1 192.0 192.0 Hovedskydning
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If. BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If. BK2 198.0 198.0 Mesterskab
111143 Mikkel Østergaard Andersen Haarby Skytteforening BK1 175.0 175.0 Hovedskydning
126726 Cecilie Østergaard Andersen Haarby Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
130317 Julie Koustrup Midtdjurs skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
130317 Julie Koustrup Midtdjurs skytteforening BK3 198.0 198.0 Mesterskab
128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening BK2 100.8 100.8 Finale
127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
134634 Patrick Stigaard Sørensen Ølstykke Skytteforening BK3 170.0 170.0 Hovedskydning
118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.0 199.0 Mesterskab
120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 195.0 195.0 Mesterskab
120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 193.0 193.0 Mesterskab
123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening J2 188.0 188.0 Mesterskab
98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening BK3 196.0 196.0 Mesterskab
112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.0 198.0 Mesterskab
127008 Annika Toft Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
127008 Annika Toft Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 197.0 197.0 Mesterskab
114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 193.0 193.0 Mesterskab
124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 199.0 199.0 Mesterskab
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening J1 103.9 103.9 Finale
103961 Victor Nielsen Ølstykke Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
103961 Victor Nielsen Ølstykke Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening J1 192.0 192.0 Hovedskydning
120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening J1 191.0 191.0 Mesterskab
113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
125305 Camilla Pettersson Jørlunde Skytteforening BK2 188.0 188.0 Hovedskydning
119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
123405 Benjamin Dolmer Dauglykke Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
123405 Benjamin Dolmer Dauglykke Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
130503 Pauline Andreassen Dauglykke Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
130503 Pauline Andreassen Dauglykke Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
134633 Philip Stigaard Sørensen Ølstykke Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
134633 Philip Stigaard Sørensen Ølstykke Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse I.f. J2 183.0 183.0 Hovedskydning
106658 Emil Larsen Ramløse I.f. J2 194.0 194.0 Hovedskydning
106658 Emil Larsen Ramløse I.f. J2 189.0 189.0 Mesterskab
118798 Maria Larsen Ramløse I.f. J2 187.0 187.0 Hovedskydning
114567 Nicolaj Lihme Ramløse I.f. J2 185.0 185.0 Hovedskydning
85137 Louise Skøtt Søborg SG&I J2 195.0 195.0 Hovedskydning
85137 Louise Skøtt Søborg SG&I J2 192.0 192.0 Mesterskab
117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I J2 193.0 193.0 Hovedskydning
117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I J2 190.0 190.0 Mesterskab
132446 August Gotfredsen Brekling Søborg SG&I BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
132446 August Gotfredsen Brekling Søborg SG&I BK3 190.0 190.0 Mesterskab
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
134055 Oliver Kristiansen Rosendal Esbjerg Skyttekreds BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
134055 Oliver Kristiansen Rosendal Esbjerg Skyttekreds BK3 190.0 190.0 Mesterskab
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening BK1 102.1 102.1 Finale
115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
132396 Mikkeline vibe Christensen Helle Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
132396 Mikkeline vibe Christensen Helle Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
123470 Alexander Agerbæk Alslev Skytteforening BK3 175.0 175.0 Hovedskydning
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
113053 Marcus Hartvigsen Bramming Skytteforening J2 178.0 178.0 Hovedskydning
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK3 193.0 193.0 Mesterskab
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds J1 199.0 199.0 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds J1 198.0 198.0 Mesterskab
122995 Thomas Vesterager Ørre Skytteforening, J2 195.0 195.0 Hovedskydning
122995 Thomas Vesterager Ørre Skytteforening, J2 194.0 194.0 Mesterskab
118127 Linda Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening, J2 197.0 197.0 Hovedskydning
118127 Linda Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening, J2 192.0 192.0 Mesterskab
126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening BK2 190.0 190.0 Mesterskab
118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening, J2 194.0 194.0 Hovedskydning
118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening, J2 195.0 195.0 Mesterskab
123606 Celina Dalsgaard Ørre Skytteforening, J1 194.0 194.0 Hovedskydning
123606 Celina Dalsgaard Ørre Skytteforening, J1 195.0 195.0 Mesterskab
105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening BK1 0.0 0.0 Finale
133794 Mathilde Helledig Mølgaard Andersen Pandrup Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
133794 Mathilde Helledig Mølgaard Andersen Pandrup Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening J1 192.0 192.0 Hovedskydning
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening J1 194.0 194.0 Hovedskydning
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening J1 104.2 104.2 Finale
112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
124713 Luna Petersen Skive skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
124713 Luna Petersen Skive skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
131282 Tobias Iversen Skive skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
131282 Tobias Iversen Skive skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
117830 Casper Johansen Skive skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
117830 Casper Johansen Skive skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
117386 Max Dahl Hem Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
117386 Max Dahl Hem Skytteforening J2 187.0 187.0 Mesterskab
121779 Frederik Pinnerup Hem Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
121779 Frederik Pinnerup Hem Skytteforening J2 190.0 190.0 Mesterskab
107157 Niklas Bossow Torp Hem Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
107157 Niklas Bossow Torp Hem Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds BK3 187.0 187.0 Mesterskab
127644 Lukas Moesgaard Petersen Silkeborg Skyttekreds BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
127644 Lukas Moesgaard Petersen Silkeborg Skyttekreds BK3 187.0 187.0 Mesterskab
126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Mesterskab
113001 Mikkel Jepsen Hem Skytteforening BK2 188.0 188.0 Hovedskydning
113001 Mikkel Jepsen Hem Skytteforening BK2 181.0 181.0 Mesterskab
126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 105.3 105.3 Finale
126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
130751 Lau Alsbjerg Hem Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
130751 Lau Alsbjerg Hem Skytteforening BK2 190.0 190.0 Mesterskab
128307 Jamilla Silkjær Hjørring Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
128307 Jamilla Silkjær Hjørring Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
128307 Jamilla Silkjær Hjørring Skytteforening BK2 102.8 102.8 Finale
130748 Gustav Gregers Krogh Hem Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
130748 Gustav Gregers Krogh Hem Skytteforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
128835 Laurits Horne Hjørring Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
128835 Laurits Horne Hjørring Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
129906 Jonas Skoven Poulsen Hjørring Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
129906 Jonas Skoven Poulsen Hjørring Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 193.0 193.0 Mesterskab
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
125842 Nikolaj Skriver Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
125842 Nikolaj Skriver Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
127276 Jesper John Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
127276 Jesper John Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 190.0 190.0 Mesterskab
128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
130416 Mie Møller Skals Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
130416 Mie Møller Skals Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening J1 188.0 188.0 Mesterskab
126141 Laura Petersen Skive skytteforening J1 193.0 193.0 Hovedskydning
126141 Laura Petersen Skive skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 102.3 102.3 Finale
113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
134391 Axel Dahl Vad Hem Skytteforening BK3 174.0 174.0 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
131228 Viggo Anton Laursen Hem Skytteforening BK3 174.0 174.0 Hovedskydning
134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening BK3 165.0 165.0 Hovedskydning
134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening BK3 182.0 182.0 Mesterskab
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening BK1 103.8 103.8 Finale
129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening J1 195.0 195.0 Mesterskab
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening J1 189.0 189.0 Mesterskab
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK2 190.0 190.0 Mesterskab
126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
134644 Rasmus Fihl Ørre Skytteforening, BK3 104.0 104.0 Hovedskydning
134644 Rasmus Fihl Ørre Skytteforening, BK3 127.0 127.0 Mesterskab
127054 Frederik Bjerregaard Ørre Skytteforening, BK3 162.0 162.0 Hovedskydning
127054 Frederik Bjerregaard Ørre Skytteforening, BK3 182.0 182.0 Mesterskab
129387 Christoph Viller Karup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
129387 Christoph Viller Karup Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
131603 Theis Possekel Karup Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
131603 Theis Possekel Karup Skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I BK3 187.0 187.0 Mesterskab
121465 Camilla L. Ravnsbæk Ulsted Skytteforening J1 194.0 194.0 Hovedskydning
121465 Camilla L. Ravnsbæk Ulsted Skytteforening J1 190.0 190.0 Mesterskab
127022 Alexander Larsen Skytteforening Kimbrerne BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127022 Alexander Larsen Skytteforening Kimbrerne BK1 199.0 199.0 Mesterskab
127022 Alexander Larsen Skytteforening Kimbrerne BK1 102.2 102.2 Finale
127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne BK2 192.0 192.0 Mesterskab
129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
127974 Lasse Vestergaard Skytteforening Kimbrerne BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
127974 Lasse Vestergaard Skytteforening Kimbrerne BK3 188.0 188.0 Mesterskab
128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK1 192.0 192.0 Mesterskab
95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Mesterskab
109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Mesterskab
108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Mesterskab
112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds J1 195.0 195.0 Hovedskydning
112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds J1 196.0 196.0 Mesterskab
120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Mesterskab
118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Mesterskab
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J1 198.0 198.0 Hovedskydning
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J1 196.0 196.0 Mesterskab
115361 Caroline H. Madsen Thisted Skyttekreds J1 197.0 197.0 Hovedskydning
115361 Caroline H. Madsen Thisted Skyttekreds J1 184.0 184.0 Mesterskab
115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds J2 192.0 192.0 Hovedskydning
115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds J2 191.0 191.0 Mesterskab
115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds J2 193.0 193.0 Hovedskydning
115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds J2 198.0 198.0 Mesterskab
124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds J2 188.0 188.0 Hovedskydning
124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds J2 186.0 186.0 Mesterskab
131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds BK2 193.0 193.0 Mesterskab
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK1 195.0 195.0 Mesterskab
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
126874 Alexander Dania Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
126874 Alexander Dania Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK1 197.0 197.0 Finale
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 104.6 104.6 Finale
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 104.1 104.1 Finale
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK2 196.0 196.0 Finale
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
132626 Christian Mørch Andersen Hvidovre Skyttekreds BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
127076 Malte Westlund Hvidovre Skyttekreds J2 192.0 192.0 Hovedskydning
127076 Malte Westlund Hvidovre Skyttekreds J2 193.0 193.0 Mesterskab
101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 100.1 100.1 Finale
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening BK1 191.0 191.0 Mesterskab
126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
130736 Silas Lund Jelling fS BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS BK3 196.0 196.0 Mesterskab
130869 Sarah Jensen Jelling fS BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS BK3 194.0 194.0 Mesterskab
113173 Kasper Høi Vejle Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
113173 Kasper Høi Vejle Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS J2 198.0 198.0 Hovedskydning
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS J2 195.0 195.0 Mesterskab
101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
128389 Wendy Jonas Ousted Tåning Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
128390 Amy Jonas Ousted Tåning Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
110190 Jonas Germundson Ousted Tåning Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Finale
110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 103.7 103.7 Finale
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 198.0 198.0 Finale
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Finale
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 104.4 104.4 Finale
131895 Freja Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
131895 Freja Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 197.0 197.0 Finale
131895 Freja Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening BK2 181.0 181.0 Hovedskydning
123421 Marcel A. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
123421 Marcel A. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds J2 193.0 193.0 Hovedskydning
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds J2 193.0 193.0 Mesterskab
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds J2 194.0 194.0 Hovedskydning
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds J2 192.0 192.0 Mesterskab
130671 Silas Karbing Aalborg Skyttekreds BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
130671 Silas Karbing Aalborg Skyttekreds BK3 191.0 191.0 Mesterskab
128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds BK3 188.0 188.0 Mesterskab
125372 Zindy Dalsgaard Ørre Skytteforening, BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
125372 Zindy Dalsgaard Ørre Skytteforening, BK3 192.0 192.0 Mesterskab
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
100217 Christoffer Tinggaard Nielsen Horne Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
113024 Søren Steiner Simonsen Skjern Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
113024 Søren Steiner Simonsen Skjern Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
130570 Morten O. Iversen Bjergby SGI&U BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
130570 Morten O. Iversen Bjergby SGI&U BK3 196.0 196.0 Mesterskab
104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
129396 Shighaf El-Atbi Skytteforeningen Krudttønden BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
108103 Felix Buch Skytteforeningen Krudttønden BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
126267 Mads Andersen Skytteforeningen Krudttønden BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
106870 Kenni Vestergård Henriksen Randers Skyttekreds J1 194.0 194.0 Hovedskydning
134513 Xenia Christensen Tøt Broagerlands Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
134513 Xenia Christensen Tøt Broagerlands Skytteforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
135013 Oskar Haugaard Glerp Silkeborg Skyttekreds BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
135013 Oskar Haugaard Glerp Silkeborg Skyttekreds BK3 185.0 185.0 Mesterskab
96259 Villiam Hansen Ølstykke Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab

Til toppen