| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening 196/11 198/08 394/19
2 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 195/08 197/09 392/17
3 127008 Annika Toft Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/08 197/10 391/18
4 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/06 192/05 386/11
5 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 191/05 193/03 384/08
6 123766 Frederik Rosenø Søborg SG&I 191/05 192/08 383/13
7 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 187/06 188/01 375/07

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 196/10 198/07 394/17
2 124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/09 198/03 392/12
3 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/08 198/02 392/10
4 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/03 197/03 389/06
5 119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening 192/04 196/05 388/09
6 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 196/08 192/05 388/13
7 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 197/07 190/04 387/11
8 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/05 196/05 385/10
9 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 191/05 189/07 380/12

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening 191/06 187/02 378/08
2 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 187/02 190/04 377/06
3 134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening 189/02 183/02 372/04
4 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening 186/01 185/02 371/03
5 134721 Magnus Frøkov Jørlunde Skytteforening 181/05 188/04 369/09
6 130338 Thor Walther Gerlykke-Dohn Ramløse I.f. 181/03 178/02 359/05
7 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 173/01 183/03 356/04

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 198/04 199/10 397/14
2 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening 197/07 196/08 393/15

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 118798 Maria Larsen Ramløse I.f. 195/05 193/07 388/12
2 111942 Kasper Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 193/06 194/07 387/13
3 113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening 191/06 195/08 386/14
4 106658 Emil Larsen Ramløse I.f. 193/06 193/05 386/11
5 114567 Nicolaj Lihme Ramløse I.f. 193/03 191/05 384/08
6 117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I 190/05 191/05 381/10
7 85137 Louise Skøtt Søborg SG&I 195/05 186/03 381/08
8 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 185/05 195/06 380/11
9 127152 Andreas Vaa Dauglykke Skytteforening 186/04 194/06 380/10
10 121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/05 189/02 378/07
11 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse I.f. 192/07 186/03 378/10
12 127578 Maja Jønck Jørlunde Skytteforening 183/03 186/04 369/07
13 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening 183/03 185/00 368/03

Riffel, 50m - Mesterskab US1

1 87465 Sebastian Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864 187/06 188/02 375/08

Riffel, 50m - Mesterskab US2

1 111896 Mathias Juul Blovstrød SG&I - Skytteafd. 179/05 190/04 369/09

Riffel, 50m - Mesterskab UÅ1

1 116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening 192/03 191/05 383/08

Riffel, 50m - Mesterskab UÅ2

1 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 190/03 190/04 380/07

Riffel, 50m - Mesterskab VS1

1 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening 190/04 188/06 378/10

Riffel, 50m - Mesterskab VS2

1 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/08 192/08 384/16
2 62534 Lennart Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/07 185/07 377/14
3 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/03 184/02 374/05

Riffel, 50m - Mesterskab VS3

1 115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. 186/06 192/06 378/12
2 63482 Niels Christensen Alsønderup S, G & I 183/05 189/04 372/09
3 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 176/04 168/01 344/05

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 197/08 200/10 397/18
2 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 198/08 199/10 397/18
3 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/09 195/08 392/17
4 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 194/05 193/04 387/09
5 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 194/04 190/05 384/09
6 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 189/03 189/03 378/06
7 64295 Jørgen Nielsen Melby Skytteforening 188/04 189/02 377/06

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 64228 Tommy Benn Melby Skytteforening 189/03 193/07 382/10
2 61802 Peder Pilgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/08 192/08 382/16
3 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 190/02 191/04 381/06
4 65156 Ebbe B. Andersen Helsinge S&i - Skytteafd. 188/03 183/05 371/08
5 63473 Ole H. Hansen Alsønderup S, G & I 190/03 179/01 369/04
6 81975 Børge Verner Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 180/03 188/06 368/09
7 63334 Henrik Andersen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 182/02 186/02 368/04
8 118242 Anne-Lise Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 181/03 181/03 362/06
9 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 185/03 174/00 359/03
10 101754 Svend Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 171/01 184/04 355/05
11 63388 Willy Jensen Alsønderup S, G & I 158/00 149/01 307/00

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/07 200/10 399/17
2 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening 195/12 199/12 394/24
3 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/08 198/10 394/18
4 63955 Gitte Thomsen Melby Skytteforening 197/06 196/08 393/14
5 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 197/06 195/05 392/11
6 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 195/06 192/04 387/10
7 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 192/07 194/06 386/13

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/05 194/05 391/10
2 120138 Claus Toxværd Melby Skytteforening 190/05 191/08 381/13
3 118192 Lars Lihme Ramløse I.f. 188/04 191/04 379/08
4 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 191/03 185/02 376/05
5 134546 Lars Onsberg Christiansen Helsinge S&i - Skytteafd. 182/01 186/01 368/02
6 109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening 184/03 158/02 342/05

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening 196/11
2 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 195/08
3 127008 Annika Toft Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/08
4 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/06
5 123766 Frederik Rosenø Søborg SG&I 191/05
5 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 191/05
7 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 187/06

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 197/07
2 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 196/10
3 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 196/08
4 124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/09
5 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/08
6 119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening 192/04
7 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/03
8 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 191/05
9 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/05

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening 191/06
2 134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening 189/02
3 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 187/02
4 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening 186/01
5 134721 Magnus Frøkov Jørlunde Skytteforening 181/05
6 130338 Thor Walther Gerlykke-Dohn Ramløse I.f. 181/03
7 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 173/01

Riffel, 50m - Klasse J1

1 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 198/04
2 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening 197/07
3 104700 Nicklas Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 188/05

Riffel, 50m - Klasse J2

1 85137 Louise Skøtt Søborg SG&I 195/05
1 118798 Maria Larsen Ramløse I.f. 195/05
3 106658 Emil Larsen Ramløse I.f. 193/06
3 111942 Kasper Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 193/06
5 114567 Nicolaj Lihme Ramløse I.f. 193/03
6 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse I.f. 192/07
7 113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening 191/06
8 117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I 190/05
9 121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/05
10 127152 Andreas Vaa Dauglykke Skytteforening 186/04
11 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 185/05
12 127578 Maja Jønck Jørlunde Skytteforening 183/03
12 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening 183/03

Riffel, 50m - Klasse US1

1 87465 Sebastian Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864 187/06

Riffel, 50m - Klasse US2

1 111896 Mathias Juul Blovstrød SG&I - Skytteafd. 179/05

Riffel, 50m - Klasse UÅ1

1 116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening 192/03

Riffel, 50m - Klasse UÅ2

1 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 190/03

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening 190/04

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/08
2 62534 Lennart Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/07
3 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/03

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. 186/06
2 63482 Niels Christensen Alsønderup S, G & I 183/05
3 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 176/04

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 198/08
2 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/09
3 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 197/08
4 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 194/05
5 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 194/04
6 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 189/03
7 64295 Jørgen Nielsen Melby Skytteforening 188/04

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 61802 Peder Pilgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/08
2 63473 Ole H. Hansen Alsønderup S, G & I 190/03
3 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 190/02
4 64228 Tommy Benn Melby Skytteforening 189/03
5 65156 Ebbe B. Andersen Helsinge S&i - Skytteafd. 188/03
6 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 185/03
7 63334 Henrik Andersen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 182/02
8 118242 Anne-Lise Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 181/03
9 81975 Børge Verner Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 180/03
10 101754 Svend Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 171/01
11 63388 Willy Jensen Alsønderup S, G & I 158/00

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/07
2 63955 Gitte Thomsen Melby Skytteforening 197/06
2 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 197/06
4 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/08
5 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening 195/12
6 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 195/06
7 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 192/07

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/05
2 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 191/03
3 120138 Claus Toxværd Melby Skytteforening 190/05
4 118192 Lars Lihme Ramløse I.f. 188/04
5 109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening 184/03
6 134546 Lars Onsberg Christiansen Helsinge S&i - Skytteafd. 182/01

Til toppen