DM 50-200-300m Voksen (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
41245 Charlotte Dahl Esbjerg Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
41245 Charlotte Dahl Esbjerg Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
41245 Charlotte Dahl Esbjerg Skyttekreds VÅ1 103.4 103.4 Finale
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 187.0 187.0 Hovedskydning
41611 Bent P. Nielsen Gørding/Vejrup Skyttekreds VS3 192.0 192.0 Hovedskydning
41611 Bent P. Nielsen Gørding/Vejrup Skyttekreds VS3 187.0 187.0 Mesterskab
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab VÅ1 185.0 185.0 Hovedskydning
70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
69378 Mogens Pedersen Hellerup Skyde Selskab VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
105228 Mia Boetius Hellerup Skyde Selskab UÅ2 183.0 183.0 Hovedskydning
70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab VÅ2 187.0 187.0 Hovedskydning
42754 Torben Larsen Nordals Skyttekreds VS1 196.0 196.0 Hovedskydning
42699 Frank Hansen Nordals Skyttekreds VS1 192.0 192.0 Hovedskydning
96896 Pia Jensen Grenå Skyttekreds VS2 182.0 182.0 Hovedskydning
96896 Pia Jensen Grenå Skyttekreds VS2 189.0 189.0 Mesterskab
83162 Valentin Røjel Postens Skytteforening UÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
83162 Valentin Røjel Postens Skytteforening UÅ2 197.0 197.0 Mesterskab
112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds FRI 199.0 199.0 Hovedskydning
112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds FRI 197.0 197.0 Mesterskab
18341 Flemming Lauritsen Randers Skyttekreds FRI 199.0 199.0 Hovedskydning
18341 Flemming Lauritsen Randers Skyttekreds FRI 199.0 199.0 Mesterskab
61310 Svend E. Pihl Nyvest Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
61310 Svend E. Pihl Nyvest Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 190.0 190.0 Mesterskab
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
61312 Sven Holm Jensen Nyvest Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
61312 Sven Holm Jensen Nyvest Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening UÅ2 189.0 189.0 Hovedskydning
92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening US2 191.0 191.0 Hovedskydning
92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening US2 188.0 188.0 Mesterskab
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening VS1 194.0 194.0 Hovedskydning
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening VS1 195.0 195.0 Mesterskab
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening VS3 163.0 163.0 Hovedskydning
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening VS3 173.0 173.0 Mesterskab
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
126102 Mads freiesleben Nyvest Skytteforening VÅ1 193.0 193.0 Hovedskydning
126102 Mads freiesleben Nyvest Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Mesterskab
125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening VÅ2 188.0 188.0 Hovedskydning
125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Mesterskab
115681 Martin Frederiksen Østerlars Skytteforening US2 169.0 169.0 Hovedskydning
115681 Martin Frederiksen Østerlars Skytteforening US2 177.0 177.0 Mesterskab
61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening FRI 199.0 199.0 Hovedskydning
61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening FRI 199.0 199.0 Mesterskab
115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening UÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
77569 Henning Dam Skytteklubben DSB/ASF SE2 184.0 184.0 Hovedskydning
42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
39626 Ingrid Lassen Sparta Idrætsforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
39626 Ingrid Lassen Sparta Idrætsforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening VÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
84412 Per Brylle Sparta Idrætsforening VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
84412 Per Brylle Sparta Idrætsforening VÅ1 193.0 193.0 Mesterskab
104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening UÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening VÅ2 187.0 187.0 Hovedskydning
128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening VÅ2 183.0 183.0 Mesterskab
43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Mesterskab
44078 Valdemar Nielsen Haderslev Skyttekreds SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
44389 William Kjær Vojens Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
20012 Frederik Laursen Vojens Skytteforening VS3 179.0 179.0 Hovedskydning
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening VS1 192.0 192.0 Hovedskydning
43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening VS3 184.0 184.0 Hovedskydning
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening VS2 193.0 193.0 Hovedskydning
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening VS2 189.0 189.0 Mesterskab
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening VS2 188.0 188.0 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening VS2 193.0 193.0 Mesterskab
98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening US2 190.0 190.0 Hovedskydning
98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening US2 193.0 193.0 Mesterskab
44303 Camilla Paulsen Vojens Skytteforening US1 192.0 192.0 Hovedskydning
53644 Miriam K. Nielsen Ravnsborg Skytteforening UÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
53644 Miriam K. Nielsen Ravnsborg Skytteforening UÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
43916 Jan Jepsen Lund Sparta Idrætsforening UÅ2 188.0 188.0 Hovedskydning
43916 Jan Jepsen Lund Sparta Idrætsforening UÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
101878 Rene Møller Maciejewski Damsholte Skytteforening VS3 185.0 185.0 Hovedskydning
101878 Rene Møller Maciejewski Damsholte Skytteforening VS3 183.0 183.0 Mesterskab
39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening VS3 187.0 187.0 Hovedskydning
39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening VS3 188.0 188.0 Mesterskab
125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Mesterskab
42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds VS2 191.0 191.0 Hovedskydning
42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds VS2 187.0 187.0 Mesterskab
121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
129313 Stephan Johannsen Grænseegnens Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
129313 Stephan Johannsen Grænseegnens Skytteforening VÅ2 185.0 185.0 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS1 194.0 194.0 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS1 194.0 194.0 Mesterskab
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening VS2 186.0 186.0 Mesterskab
55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening VS3 177.0 177.0 Hovedskydning
55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening VS3 188.0 188.0 Mesterskab
55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening US2 189.0 189.0 Hovedskydning
55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening US2 193.0 193.0 Mesterskab
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening VS3 190.0 190.0 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening VS3 189.0 189.0 Mesterskab
86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening US2 199.0 199.0 Hovedskydning
86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening US2 197.0 197.0 Mesterskab
86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening US2 96.9 96.9 Finale
100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening US2 187.0 187.0 Hovedskydning
100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening US2 192.0 192.0 Mesterskab
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening VS2 190.0 190.0 Hovedskydning
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening VS2 194.0 194.0 Mesterskab
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening VS3 187.0 187.0 Hovedskydning
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening VS3 192.0 192.0 Mesterskab
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening VS2 192.0 192.0 Mesterskab
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening US1 195.0 195.0 Hovedskydning
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening US1 198.0 198.0 Mesterskab
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening US1 99.7 99.7 Finale
56352 Line Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening UÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
56352 Line Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening UÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
84054 Camilla Anna Kristiansen Holmegaard Skytteforening UÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
84054 Camilla Anna Kristiansen Holmegaard Skytteforening UÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
84055 Torben Kristiansen Holmegaard Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
84055 Torben Kristiansen Holmegaard Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
111560 Anders Røge Holmegaard Skytteforening UÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
111560 Anders Røge Holmegaard Skytteforening UÅ1 195.0 195.0 Mesterskab
128706 Sine H. Jensen Damsholte Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
128706 Sine H. Jensen Damsholte Skytteforening VÅ2 189.0 189.0 Mesterskab
55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening VÅ2 189.0 189.0 Hovedskydning
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening VÅ2 182.0 182.0 Mesterskab
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening VÅ2 189.0 189.0 Hovedskydning
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Mesterskab
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 188.0 188.0 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 189.0 189.0 Mesterskab
124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening UÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening UÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening SE1 191.0 191.0 Hovedskydning
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening SE1 187.0 187.0 Mesterskab
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
134325 Brian Keis Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening FRI 198.0 198.0 Hovedskydning
134325 Brian Keis Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening FRI 198.0 198.0 Mesterskab
107194 Leif Jepson Væggerløse Skytteforening SE2 182.0 182.0 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 193.0 193.0 Mesterskab
112758 Rudy T. Herikstad Nykøbing F. Skytteforening UÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
112758 Rudy T. Herikstad Nykøbing F. Skytteforening UÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening UÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening UÅ2 199.0 199.0 Mesterskab
56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening SE2 193.0 193.0 Mesterskab
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening UÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
99434 Kristian N. Koch Nykøbing F. Skytteforening US2 183.0 183.0 Hovedskydning
53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening US1 193.0 193.0 Hovedskydning
53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening US1 192.0 192.0 Mesterskab
53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening VS2 179.0 179.0 Hovedskydning
53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening VS2 184.0 184.0 Mesterskab
55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening VÅ2 186.0 186.0 Mesterskab
102943 Andreas Jakobsen Ornebjerg Skytteforening US2 184.0 184.0 Hovedskydning
102943 Andreas Jakobsen Ornebjerg Skytteforening US2 178.0 178.0 Mesterskab
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening VS3 186.0 186.0 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening VS3 181.0 181.0 Mesterskab
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening VÅ1 193.0 193.0 Hovedskydning
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening VÅ1 193.0 193.0 Mesterskab
111722 Line Munk-Knudsen Ravnsborg Skytteforening US2 192.0 192.0 Hovedskydning
111722 Line Munk-Knudsen Ravnsborg Skytteforening US2 191.0 191.0 Mesterskab
86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening US2 191.0 191.0 Hovedskydning
86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening US2 191.0 191.0 Mesterskab
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VS3 188.0 188.0 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VS3 183.0 183.0 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE1 188.0 188.0 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE1 194.0 194.0 Mesterskab
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 177.0 177.0 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 192.0 192.0 Mesterskab
59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i VS1 195.0 195.0 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i VS1 193.0 193.0 Mesterskab
59650 Allan Hansen Vemmelev Sg&i VS1 187.0 187.0 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Sg&i VS1 192.0 192.0 Mesterskab
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i VS2 189.0 189.0 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i VS2 193.0 193.0 Mesterskab
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Sg&i VS1 194.0 194.0 Hovedskydning
122932 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
122932 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Mesterskab
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening UÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening UÅ2 192.0 192.0 Mesterskab
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Mesterskab
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening UÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening UÅ1 197.0 197.0 Finale
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening UÅ1 105.3 105.3 Finale
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Finale
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 194.0 194.0 Mesterskab
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 195.0 195.0 Finale
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 198.0 198.0 Finale
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 197.0 197.0 Finale
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 198.0 198.0 Finale
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.0 197.0 Finale
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 198.0 198.0 Finale
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.0 197.0 Finale
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.0 195.0 Finale
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 193.0 193.0 Mesterskab
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 187.0 187.0 Mesterskab
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 196.0 196.0 Mesterskab
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS2 188.0 188.0 Hovedskydning
95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
133516 Lisbeth Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ1 190.0 190.0 Hovedskydning
133516 Lisbeth Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening VS1 198.0 198.0 Hovedskydning
26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening VS1 195.0 195.0 Mesterskab
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening US2 188.0 188.0 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening US2 190.0 190.0 Mesterskab
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds US2 186.0 186.0 Hovedskydning
134870 Esben Hjorth Jensen Ballerup Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
134870 Esben Hjorth Jensen Ballerup Skytteforening VÅ2 189.0 189.0 Mesterskab
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 184.0 184.0 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 190.0 190.0 Mesterskab
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ1 191.0 191.0 Mesterskab
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening US2 195.0 195.0 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening US2 197.0 197.0 Mesterskab
126527 Björn Erik Friman Ballerup Skytteforening US1 193.0 193.0 Hovedskydning
126527 Björn Erik Friman Ballerup Skytteforening US1 193.0 193.0 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 197.0 197.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 198.0 198.0 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 102.0 102.0 Finale
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 189.0 189.0 Hovedskydning
60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 192.0 192.0 Hovedskydning
60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 193.0 193.0 Mesterskab
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 191.0 191.0 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening VS1 190.0 190.0 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening VS1 196.0 196.0 Mesterskab
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening VS2 186.0 186.0 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS2 191.0 191.0 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS2 192.0 192.0 Mesterskab
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 186.0 186.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 185.0 185.0 Mesterskab
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 192.0 192.0 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 187.0 187.0 Mesterskab
60621 Henrik Carlé Zabel Gundsølille Sg&if VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 180.0 180.0 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Sg&i VS2 192.0 192.0 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Sg&i VS2 191.0 191.0 Mesterskab
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 190.0 190.0 Mesterskab
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 186.0 186.0 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 183.0 183.0 Mesterskab
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ1 195.0 195.0 Mesterskab
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE2 187.0 187.0 Mesterskab
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening VÅ2 187.0 187.0 Hovedskydning
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Mesterskab
134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening VÅ1 193.0 193.0 Mesterskab
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening VS1 193.0 193.0 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening VS1 194.0 194.0 Mesterskab
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 103.3 103.3 Finale
25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening SE1 189.0 189.0 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening UÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening UÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
107481 Karin Gamskjær Skals Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
107481 Karin Gamskjær Skals Skytteforening VÅ1 188.0 188.0 Mesterskab
19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
19189 Mikael Kjær Hansen Skals Skytteforening VÅ1 193.0 193.0 Hovedskydning
27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening VS3 181.0 181.0 Hovedskydning
27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening VS3 178.0 178.0 Hovedskydning
27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening VS2 182.0 182.0 Hovedskydning
27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening VS2 191.0 191.0 Mesterskab
92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening US2 179.0 179.0 Hovedskydning
92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening US2 181.0 181.0 Mesterskab
19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening UÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening UÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening UÅ1 104.5 104.5 Finale
116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
22154 Allan Aagaard Skive skytteforening VS1 192.0 192.0 Hovedskydning
43374 Allan Clausen Skive skytteforening VS2 192.0 192.0 Hovedskydning
43374 Allan Clausen Skive skytteforening VS2 193.0 193.0 Mesterskab
27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening VS1 197.0 197.0 Hovedskydning
27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening VS1 197.0 197.0 Mesterskab
28015 Hardy Larsen Skive skytteforening VS2 188.0 188.0 Hovedskydning
31359 Bent Mæng Ørre Skytteforening, VS2 184.0 184.0 Hovedskydning
30547 Knud Ejlersen Ørre Skytteforening, VS3 177.0 177.0 Hovedskydning
25978 Kim Mæng Ibsen Ørre Skytteforening, VS1 194.0 194.0 Hovedskydning
25978 Kim Mæng Ibsen Ørre Skytteforening, VS1 195.0 195.0 Mesterskab
25978 Kim Mæng Ibsen Ørre Skytteforening, VS1 192.0 192.0 Finale
97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening, US2 194.0 194.0 Hovedskydning
97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening, US2 194.0 194.0 Mesterskab
97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening, US2 190.0 190.0 Finale
19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
25340 Hanne Kristensen Viborg Skytteforening UÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening SE1 191.0 191.0 Hovedskydning
117829 Camilla Harder Skive skytteforening UÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening VÅ2 189.0 189.0 Hovedskydning
27997 Ivan Hestehauge Skive skytteforening VÅ1 191.0 191.0 Hovedskydning
134558 Søren Sørensen Skive skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
27380 Harald Jensen Skive skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
28029 Grethe Larsen Skive skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening SE2 180.0 180.0 Hovedskydning
27998 Inga Jensen Skive skytteforening SE2 178.0 178.0 Hovedskydning
22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
22559 Ivan Nielsen Silkeborg Skyttekreds SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening US1 196.0 196.0 Hovedskydning
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening US1 195.0 195.0 Mesterskab
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VS2 192.0 192.0 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VS2 194.0 194.0 Mesterskab
119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening US2 190.0 190.0 Hovedskydning
119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening US2 192.0 192.0 Mesterskab
134402 Jens Nørbjerg Ørre Skytteforening, VÅ2 189.0 189.0 Hovedskydning
101602 Jonna Grønbæk Ørre Skytteforening, VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
101602 Jonna Grønbæk Ørre Skytteforening, VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I VS3 186.0 186.0 Hovedskydning
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I VS3 195.0 195.0 Mesterskab
126904 Steven V. Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
126904 Steven V. Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I VÅ2 195.0 195.0 Mesterskab
123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I VS3 183.0 183.0 Hovedskydning
123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I VS3 175.0 175.0 Mesterskab
92377 Pernille Noppenau Hem Skytteforening US2 185.0 185.0 Hovedskydning
92377 Pernille Noppenau Hem Skytteforening US2 189.0 189.0 Mesterskab
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening VS3 177.0 177.0 Hovedskydning
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening VS3 180.0 180.0 Mesterskab
81051 Simon Tandrup Filtenborg Hem Skytteforening US2 172.0 172.0 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening VS3 178.0 178.0 Hovedskydning
85479 Niklas Schumacher Ørre Skytteforening, UÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
85479 Niklas Schumacher Ørre Skytteforening, UÅ2 198.0 198.0 Mesterskab
134405 Kathrine Mæng Ørre Skytteforening, UÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening VS1 193.0 193.0 Hovedskydning
107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening US1 192.0 192.0 Hovedskydning
107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening US1 195.0 195.0 Mesterskab
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening US1 193.0 193.0 Hovedskydning
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening US1 196.0 196.0 Mesterskab
116728 Caroline Marie Jacobi Viborg Skytteforening US1 188.0 188.0 Hovedskydning
106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening VS2 192.0 192.0 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening VS2 190.0 190.0 Mesterskab
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening US2 187.0 187.0 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening US2 190.0 190.0 Mesterskab
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening US2 190.0 190.0 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening US2 193.0 193.0 Mesterskab
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening SE1 188.0 188.0 Mesterskab
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening VS1 196.0 196.0 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening VS1 193.0 193.0 Finale
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening VS1 193.0 193.0 Mesterskab
94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening US1 196.0 196.0 Hovedskydning
94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening US1 192.0 192.0 Finale
94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening US1 192.0 192.0 Mesterskab
43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening VS1 200.0 200.0 Hovedskydning
43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening VS1 195.0 195.0 Finale
43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening VS1 195.0 195.0 Mesterskab
43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening VS1 104.0 104.0 Finale
49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening US1 194.0 194.0 Hovedskydning
49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening US1 192.0 192.0 Finale
49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening US1 192.0 192.0 Mesterskab
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening VS2 189.0 189.0 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening VS2 190.0 190.0 Mesterskab
47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
48025 Morten Laursen Horne Skytteforening VS1 194.0 194.0 Hovedskydning
48182 Jacob Helding Larsen Horne Skytteforening VS1 191.0 191.0 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 193.0 193.0 Mesterskab
34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening SE1 192.0 192.0 Mesterskab
95177 Hans Byager Jelling fS UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
95177 Hans Byager Jelling fS UÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
95177 Hans Byager Jelling fS UÅ1 103.6 103.6 Finale
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 195.0 195.0 Mesterskab
80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 198.0 198.0 Mesterskab
96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i VS2 185.0 185.0 Hovedskydning
96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i VS2 195.0 195.0 Mesterskab
83824 Tone V. S. Larsen Ammitsbøl Sg&i UÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
83824 Tone V. S. Larsen Ammitsbøl Sg&i UÅ1 194.0 194.0 Mesterskab
96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening SE1 186.0 186.0 Hovedskydning
34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening SE1 181.0 181.0 Mesterskab
34700 Else Marie Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
34700 Else Marie Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening SE2 189.0 189.0 Mesterskab
116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening VÅ2 180.0 180.0 Hovedskydning
116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening VÅ2 177.0 177.0 Mesterskab
105011 Mads Bendixen Særslev Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
105011 Mads Bendixen Særslev Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening UÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening VÅ1 105.3 105.3 Finale
86498 Kristian Iversen Særslev Skytteforening UÅ1 193.0 193.0 Hovedskydning
52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
52805 Steen Hansen Paarup Skytteforening VÅ1 190.0 190.0 Hovedskydning
52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
48212 Grete Steffensen Horne Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening UÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
47442 Ulrich Andersen Sdr. Broby Skytteforening VÅ1 193.0 193.0 Hovedskydning
47448 Tom Vibæk Sdr. Broby Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
47448 Tom Vibæk Sdr. Broby Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
47589 Kenneth Hansen Sdr. Broby Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
46176 Karin Hansen Sdr. Broby Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
46176 Karin Hansen Sdr. Broby Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE1 191.0 191.0 Hovedskydning
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE1 191.0 191.0 Hovedskydning
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE1 184.0 184.0 Mesterskab
110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening SE1 189.0 189.0 Hovedskydning
110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening SE1 190.0 190.0 Hovedskydning
48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
48256 Conni Helding Larsen Horne Skytteforening SE2 179.0 179.0 Hovedskydning
90858 Lise Munter Bullerup Skyttekreds UÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
90858 Lise Munter Bullerup Skyttekreds UÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening VÅ1 194.0 194.0 Mesterskab
103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening US2 180.0 180.0 Hovedskydning
126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
126565 Steen Lage Otterup Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
98459 Erik Solberg Christensen Svendborg Skyttekreds US2 188.0 188.0 Hovedskydning
98459 Erik Solberg Christensen Svendborg Skyttekreds US2 188.0 188.0 Mesterskab
121230 Kim Aalund Kullerup/Refsvindinge If. VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
121230 Kim Aalund Kullerup/Refsvindinge If. VÅ2 198.0 198.0 Mesterskab
52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening VS3 187.0 187.0 Hovedskydning
121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening VS3 190.0 190.0 Hovedskydning
81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening US1 194.0 194.0 Hovedskydning
117057 Ann Sofie Kniep Svendborg Skyttekreds VÅ1 181.0 181.0 Hovedskydning
117057 Ann Sofie Kniep Svendborg Skyttekreds VÅ1 191.0 191.0 Mesterskab
134647 Camilla Maria Eriksen Svendborg Skyttekreds VÅ2 180.0 180.0 Hovedskydning
134647 Camilla Maria Eriksen Svendborg Skyttekreds VÅ2 189.0 189.0 Mesterskab
63279 Sara Brix Sivertsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. US1 196.0 196.0 Hovedskydning
63279 Sara Brix Sivertsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. US1 194.0 194.0 Mesterskab
63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. SE2 178.0 178.0 Mesterskab
121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 186.0 186.0 Hovedskydning
121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 190.0 190.0 Mesterskab
121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS3 179.0 179.0 Hovedskydning
121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS3 178.0 178.0 Mesterskab
71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 199.0 199.0 Mesterskab
104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 191.0 191.0 Mesterskab
62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening VS3 191.0 191.0 Hovedskydning
62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening VS3 184.0 184.0 Mesterskab
62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening VS1 189.0 189.0 Hovedskydning
62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening VS1 187.0 187.0 Mesterskab
63334 Henrik Andersen Blovstrød SG&I - Skytteafd. SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
63334 Henrik Andersen Blovstrød SG&I - Skytteafd. SE2 179.0 179.0 Mesterskab
101754 Svend Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. SE2 182.0 182.0 Hovedskydning
101754 Svend Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. SE2 182.0 182.0 Mesterskab
63955 Gitte Thomsen Melby Skytteforening VÅ1 191.0 191.0 Hovedskydning
63955 Gitte Thomsen Melby Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
63972 Finn Jensen Melby Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
63972 Finn Jensen Melby Skytteforening SE1 188.0 188.0 Mesterskab
64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
62319 Jens Erik Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
62319 Jens Erik Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 197.0 197.0 Mesterskab
61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 200.0 200.0 Mesterskab
62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 194.0 194.0 Mesterskab
62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 195.0 195.0 Mesterskab
132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening VÅ2 187.0 187.0 Hovedskydning
132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
112325 Dorthe Vanggaard Blovstrød SG&I - Skytteafd. VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
112325 Dorthe Vanggaard Blovstrød SG&I - Skytteafd. VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. VÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
126337 Allan Juul Blovstrød SG&I - Skytteafd. VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
126337 Allan Juul Blovstrød SG&I - Skytteafd. VÅ1 192.0 192.0 Mesterskab
116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. VÅ1 195.0 195.0 Mesterskab
128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. VS3 191.0 191.0 Hovedskydning
128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. VS3 188.0 188.0 Mesterskab
115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. VS3 187.0 187.0 Hovedskydning
115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. VS3 187.0 187.0 Mesterskab
64413 Michael F. Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd. VS2 191.0 191.0 Hovedskydning
64413 Michael F. Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd. VS2 190.0 190.0 Mesterskab
111896 Mathias Juul Blovstrød SG&I - Skytteafd. US2 188.0 188.0 Hovedskydning
111896 Mathias Juul Blovstrød SG&I - Skytteafd. US2 181.0 181.0 Mesterskab
62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS2 191.0 191.0 Hovedskydning
62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS2 194.0 194.0 Mesterskab
60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS2 188.0 188.0 Hovedskydning
60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS2 188.0 188.0 Mesterskab
62432 Bjarne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS1 186.0 186.0 Hovedskydning
62329 Jan O. Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS1 193.0 193.0 Hovedskydning
130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds SE2 181.0 181.0 Hovedskydning
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds VS2 195.0 195.0 Hovedskydning
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds VS2 190.0 190.0 Finale
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds VS2 190.0 190.0 Mesterskab
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds VS1 188.0 188.0 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds VS1 189.0 189.0 Finale
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds VS1 189.0 189.0 Mesterskab
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds VS1 197.0 197.0 Hovedskydning
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds VS1 196.0 196.0 Finale
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds VS1 196.0 196.0 Mesterskab
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds VS1 102.4 102.4 Finale
85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds US1 192.0 192.0 Hovedskydning
85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds US1 182.0 182.0 Finale
85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds US1 182.0 182.0 Mesterskab
39064 Ulla Bagger Mortensen Bramming Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
39806 Katrine Q Bondesen Bramming Skytteforening UÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
39806 Katrine Q Bondesen Bramming Skytteforening UÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds SE2 162.0 162.0 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Mesterskab
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE2 191.0 191.0 Mesterskab
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening UÅ1 199.0 199.0 Finale
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening UÅ1 102.8 102.8 Finale
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening UÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening UÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening UÅ1 197.0 197.0 Finale
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening UÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening UÅ1 199.0 199.0 Finale
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening UÅ1 102.7 102.7 Finale
39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
103478 Rikke Christensen Ribe Skyttekreds UÅ1 193.0 193.0 Hovedskydning
40760 Wendy Martin Ribe Skyttekreds VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
109668 Lena Thyssen Esbjerg Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
109668 Lena Thyssen Esbjerg Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
109668 Lena Thyssen Esbjerg Skyttekreds VÅ1 103.0 103.0 Finale
126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds VS3 181.0 181.0 Hovedskydning
126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds VS3 177.0 177.0 Mesterskab
39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening SE2 190.0 190.0 Mesterskab
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds VS3 181.0 181.0 Hovedskydning
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds VS3 178.0 178.0 Mesterskab
126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds VÅ1 191.0 191.0 Hovedskydning
34028 Egon Knudsen Holsted Skyttekreds VS3 168.0 168.0 Hovedskydning
41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds VÅ2 185.0 185.0 Hovedskydning
134341 Jonas Aagaard Bramming Skytteforening UÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
134341 Jonas Aagaard Bramming Skytteforening UÅ2 195.0 195.0 Mesterskab
110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Mesterskab
59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds SE2 189.0 189.0 Mesterskab
41489 Christian falkner Sørensen Ribe Skyttekreds US2 190.0 190.0 Hovedskydning
31260 Rikke Mæng Ørre Skytteforening, VS1 197.0 197.0 Hovedskydning
31260 Rikke Mæng Ørre Skytteforening, VS1 199.0 199.0 Mesterskab
31260 Rikke Mæng Ørre Skytteforening, VS1 199.0 199.0 Finale
31260 Rikke Mæng Ørre Skytteforening, VS1 103.6 103.6 Finale
35128 René Kristiansen Ørre Skytteforening, VS1 199.0 199.0 Hovedskydning
35128 René Kristiansen Ørre Skytteforening, VS1 198.0 198.0 Mesterskab
35128 René Kristiansen Ørre Skytteforening, VS1 197.0 197.0 Finale
35128 René Kristiansen Ørre Skytteforening, VS1 100.5 100.5 Finale
115306 Nicolaj Christian Villadsen Højby Skytteforening UÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
115306 Nicolaj Christian Villadsen Højby Skytteforening UÅ2 197.0 197.0 Mesterskab
129390 Henrik Jensen Højby Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
51545 Steen Andersen Højby Skytteforening VÅ2 180.0 180.0 Hovedskydning
52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Mesterskab
127810 Steen Juul Højby Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
127810 Steen Juul Højby Skytteforening VÅ2 188.0 188.0 Mesterskab
115307 Lars Christiansen Højby Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U US2 188.0 188.0 Hovedskydning
102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U US2 187.0 187.0 Mesterskab
119405 Vinni Christensen Bjergby SGI&U US2 190.0 190.0 Hovedskydning
119405 Vinni Christensen Bjergby SGI&U US2 190.0 190.0 Mesterskab
83255 Kristian Bak Pedersen Bjergby SGI&U VS3 176.0 176.0 Hovedskydning
83255 Kristian Bak Pedersen Bjergby SGI&U VS3 169.0 169.0 Mesterskab
94338 Ryan Mikkelsen Bjergby SGI&U VS3 184.0 184.0 Hovedskydning
94338 Ryan Mikkelsen Bjergby SGI&U VS3 184.0 184.0 Mesterskab
124811 Christian Hvidbjerg Mikkelsen Bjergby SGI&U UÅ2 181.0 181.0 Hovedskydning
124811 Christian Hvidbjerg Mikkelsen Bjergby SGI&U UÅ2 186.0 186.0 Mesterskab
131180 Mogens Dahl Boddum-Ydby Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
131180 Mogens Dahl Boddum-Ydby Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Mesterskab
88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Mesterskab
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening VÅ1 192.0 192.0 Mesterskab
28245 Louise Madsen Boddum-Ydby Skytteforening US1 196.0 196.0 Hovedskydning
28245 Louise Madsen Boddum-Ydby Skytteforening US1 197.0 197.0 Mesterskab
28245 Louise Madsen Boddum-Ydby Skytteforening US1 98.1 98.1 Finale
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening US1 193.0 193.0 Hovedskydning
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening US1 192.0 192.0 Mesterskab
108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening US2 187.0 187.0 Hovedskydning
108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening US2 183.0 183.0 Mesterskab
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening US2 187.0 187.0 Hovedskydning
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening US2 191.0 191.0 Mesterskab
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening VS2 185.0 185.0 Hovedskydning
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening VS2 190.0 190.0 Mesterskab
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Mesterskab
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening SE1 193.0 193.0 Mesterskab
83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub US2 194.0 194.0 Hovedskydning
83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub US2 193.0 193.0 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne US2 187.0 187.0 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne US2 195.0 195.0 Mesterskab
85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds US2 192.0 192.0 Hovedskydning
85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds US2 189.0 189.0 Mesterskab
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds US1 194.0 194.0 Hovedskydning
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds US1 185.0 185.0 Mesterskab
113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds VS3 188.0 188.0 Hovedskydning
113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds VS3 180.0 180.0 Mesterskab
15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds US1 192.0 192.0 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds US1 196.0 196.0 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds US1 196.0 196.0 Mesterskab
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds US1 190.0 190.0 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds US1 191.0 191.0 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS1 189.0 189.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS1 197.0 197.0 Mesterskab
91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds US1 189.0 189.0 Hovedskydning
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Finale
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
91687 Per poulsen Tougaard Aalborg Skyttekreds UÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
91687 Per poulsen Tougaard Aalborg Skyttekreds UÅ1 196.0 196.0 Finale
91687 Per poulsen Tougaard Aalborg Skyttekreds UÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds UÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds UÅ1 195.0 195.0 Mesterskab
121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds UÅ1 195.0 195.0 Finale
88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds VÅ1 197.0 197.0 Finale
88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
16969 Morten Larsen Aalborg Skyttekreds VS2 191.0 191.0 Hovedskydning
124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds SE2 194.0 194.0 Mesterskab
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds VS3 192.0 192.0 Hovedskydning
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds VS3 186.0 186.0 Mesterskab
53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds VS2 182.0 182.0 Hovedskydning
53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds VS2 191.0 191.0 Mesterskab
104375 Freja Møller Pedersen Aalborg Skyttekreds UÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
104375 Freja Møller Pedersen Aalborg Skyttekreds UÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening SE2 167.0 167.0 Hovedskydning
97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening SE2 180.0 180.0 Mesterskab
15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening VS3 182.0 182.0 Hovedskydning
15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening VS3 181.0 181.0 Mesterskab
15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening VS3 185.0 185.0 Hovedskydning
73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening US2 188.0 188.0 Hovedskydning
85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening US2 195.0 195.0 Hovedskydning
85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening US2 186.0 186.0 Mesterskab
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening VS2 191.0 191.0 Hovedskydning
15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening VS2 183.0 183.0 Mesterskab
15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening VS3 186.0 186.0 Hovedskydning
15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening VS3 185.0 185.0 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds US1 197.0 197.0 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds US1 195.0 195.0 Mesterskab
130183 Kent Stoklund Frederikshavn Skyttekreds VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 194.0 194.0 Mesterskab
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds VÅ2 181.0 181.0 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds VÅ1 193.0 193.0 Mesterskab
116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
130820 Hans Pedersen Frederikshavn Skyttekreds VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening SE1 196.0 196.0 Finale
25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 199.0 199.0 Finale
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
20954 Per Christiansen Samsø Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
20954 Per Christiansen Samsø Skytteforening SE1 197.0 197.0 Finale
20954 Per Christiansen Samsø Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
25326 Jan O Jørgensen Samsø Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
25326 Jan O Jørgensen Samsø Skytteforening SE1 195.0 195.0 Finale
25326 Jan O Jørgensen Samsø Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
25221 Sanne Kristensen Samsø Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Mesterskab
91753 Peter Christiansen Samsø Skytteforening UÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
25639 Carsten Hauge Samsø Skytteforening VS1 193.0 193.0 Hovedskydning
25639 Carsten Hauge Samsø Skytteforening VS1 195.0 195.0 Mesterskab
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening VS1 198.0 198.0 Hovedskydning
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening VS1 193.0 193.0 Mesterskab
25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening VS2 191.0 191.0 Hovedskydning
25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening VS2 191.0 191.0 Mesterskab
25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening VS1 187.0 187.0 Hovedskydning
25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening VS1 193.0 193.0 Mesterskab
116951 Preben Andersen Samsø Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
25240 Ole Truelsen Samsø Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening VS2 193.0 193.0 Hovedskydning
25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening VS2 181.0 181.0 Mesterskab
25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening VS2 194.0 194.0 Hovedskydning
25387 Anders Alexandersen Samsø Skytteforening VS2 193.0 193.0 Hovedskydning
25387 Anders Alexandersen Samsø Skytteforening VS2 192.0 192.0 Mesterskab
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ2 187.0 187.0 Hovedskydning
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening VÅ1 184.0 184.0 Mesterskab
116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS FRI 192.0 192.0 Hovedskydning
123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS FRI 193.0 193.0 Mesterskab
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening VS1 196.0 196.0 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening VS1 197.0 197.0 Mesterskab
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening VS1 93.8 93.8 Finale
130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening VÅ2 189.0 189.0 Mesterskab
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
23007 John Petersen Lyngby Skyttekreds SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
23007 John Petersen Lyngby Skyttekreds SE2 186.0 186.0 Mesterskab
81504 Claus Kristensen Lyngby Skyttekreds SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
81504 Claus Kristensen Lyngby Skyttekreds SE2 187.0 187.0 Mesterskab
115017 René Olsen Lyngby Skyttekreds VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
115017 René Olsen Lyngby Skyttekreds VÅ2 191.0 191.0 Mesterskab
23018 Inge Petersen Lyngby Skyttekreds SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
23018 Inge Petersen Lyngby Skyttekreds SE1 194.0 194.0 Mesterskab
19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening UÅ2 189.0 189.0 Hovedskydning
130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening UÅ2 192.0 192.0 Mesterskab
91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening UÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening UÅ1 195.0 195.0 Mesterskab
34969 Karl Erik Hansen Ammitsbøl Sg&i SE1 183.0 183.0 Hovedskydning
80544 Paul Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
80544 Paul Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i SE1 196.0 196.0 Mesterskab
106366 Grethe Thomsen Ammitsbøl Sg&i SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
106366 Grethe Thomsen Ammitsbøl Sg&i SE2 192.0 192.0 Mesterskab
35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i SE1 191.0 191.0 Mesterskab
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening VS2 186.0 186.0 Hovedskydning
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening VS3 183.0 183.0 Hovedskydning
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening US2 188.0 188.0 Hovedskydning
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening US2 182.0 182.0 Mesterskab
34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening VS3 186.0 186.0 Hovedskydning
111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening VÅ2 188.0 188.0 Hovedskydning
107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds VS2 190.0 190.0 Hovedskydning
17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds VS2 184.0 184.0 Mesterskab
34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Mesterskab
106868 Nicolaj Berg Lassen Randers Skyttekreds US2 179.0 179.0 Hovedskydning
33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening VÅ2 200.0 200.0 Hovedskydning
33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Mesterskab
17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds VS2 182.0 182.0 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 105.4 105.4 Finale
17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds US1 197.0 197.0 Hovedskydning
17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds US1 198.0 198.0 Mesterskab
17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds US1 100.5 100.5 Finale
75687 Lars S. Pedersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
75687 Lars S. Pedersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
108644 Jeppe Frost Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening UÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Finale
65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
18178 Jonas Holst Andersen Randers Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
18178 Jonas Holst Andersen Randers Skyttekreds VÅ1 198.0 198.0 Finale
18178 Jonas Holst Andersen Randers Skyttekreds VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds VÅ1 195.0 195.0 Finale
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds VÅ1 195.0 195.0 Mesterskab
20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
67824 Therese Gregersen Randers Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
67824 Therese Gregersen Randers Skyttekreds VÅ1 195.0 195.0 Finale
67824 Therese Gregersen Randers Skyttekreds VÅ1 195.0 195.0 Mesterskab
35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening VS3 186.0 186.0 Hovedskydning
30467 Niels H. Overgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US1 199.0 199.0 Hovedskydning
30467 Niels H. Overgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US1 198.0 198.0 Mesterskab
30467 Niels H. Overgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US1 103.6 103.6 Finale
112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US2 183.0 183.0 Hovedskydning
87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US2 188.0 188.0 Hovedskydning
35590 Jesper K. Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VS1 197.0 197.0 Hovedskydning
20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening VÅ1 191.0 191.0 Hovedskydning
21700 Henrik Jensen Ousted Tåning Skytteforening VÅ1 192.0 192.0 Hovedskydning
20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening SE1 189.0 189.0 Hovedskydning
88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS UÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS UÅ1 103.1 103.1 Finale
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS UÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS UÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS UÅ1 102.3 102.3 Finale
104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds UÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds UÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds UÅ1 101.9 101.9 Finale
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne UÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne UÅ2 189.0 189.0 Mesterskab
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub SE1 194.0 194.0 Finale
25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub SE1 194.0 194.0 Mesterskab
26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub SE1 193.0 193.0 Finale
24407 Vagn Mikkelsen Århus Riffelskytte klub SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
24407 Vagn Mikkelsen Århus Riffelskytte klub SE1 194.0 194.0 Finale
21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub SE1 195.0 195.0 Finale
106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds VS2 181.0 181.0 Hovedskydning
106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds VS2 182.0 182.0 Mesterskab
68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds VS2 190.0 190.0 Hovedskydning
68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds VS2 194.0 194.0 Mesterskab
130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds VS2 189.0 189.0 Hovedskydning
130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds VS2 191.0 191.0 Mesterskab
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds VS2 190.0 190.0 Hovedskydning
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds VS2 182.0 182.0 Mesterskab
132998 Helle Thyren Hvidovre Skyttekreds VÅ2 169.0 169.0 Hovedskydning
132998 Helle Thyren Hvidovre Skyttekreds VÅ2 172.0 172.0 Mesterskab
111944 Fie Munk Hvidovre Skyttekreds VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
111944 Fie Munk Hvidovre Skyttekreds VÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
93146 Rune Lauritsen Hvidovre Skyttekreds US2 191.0 191.0 Hovedskydning
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE2 190.0 190.0 Mesterskab
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds VÅ1 103.2 103.2 Finale
126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
95349 Kristian Gyldenløv Århus Riffelskytte klub US2 192.0 192.0 Hovedskydning
95349 Kristian Gyldenløv Århus Riffelskytte klub US2 192.0 192.0 Mesterskab
95349 Kristian Gyldenløv Århus Riffelskytte klub US2 191.0 191.0 Finale
33713 Alex Møberg Århus Riffelskytte klub VS1 195.0 195.0 Hovedskydning
33713 Alex Møberg Århus Riffelskytte klub VS1 194.0 194.0 Mesterskab
33713 Alex Møberg Århus Riffelskytte klub VS1 196.0 196.0 Finale
25247 Nanna Bissø Århus Riffelskytte klub VS1 194.0 194.0 Hovedskydning
25247 Nanna Bissø Århus Riffelskytte klub VS1 197.0 197.0 Mesterskab
25247 Nanna Bissø Århus Riffelskytte klub VS1 197.0 197.0 Finale
17480 Thomas Danielsen Århus Riffelskytte klub VS1 194.0 194.0 Hovedskydning
17480 Thomas Danielsen Århus Riffelskytte klub VS1 192.0 192.0 Mesterskab
17480 Thomas Danielsen Århus Riffelskytte klub VS1 192.0 192.0 Finale
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening UÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening UÅ2 197.0 197.0 Mesterskab
106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Mesterskab
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening VS1 190.0 190.0 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
98211 Andreas Ørgård Posniak Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd. UÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds SE1 195.0 195.0 Mesterskab
17359 Finn Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
46934 Rasmus M Hansen Særslev Skytteforening US1 197.0 197.0 Hovedskydning
46934 Rasmus M Hansen Særslev Skytteforening US1 193.0 193.0 Mesterskab
17829 Peder Mørch Andersen Randers Skyttekreds VÅ1 193.0 193.0 Hovedskydning
17764 Rasmus Holst Andersen Randers Skyttekreds UÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
62229 Mette Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i VS2 186.0 186.0 Hovedskydning
47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
18164 Jørgen Overgaard Randers Skyttekreds SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 183.0 183.0 Hovedskydning
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
23037 Peter Skøtt Samsø Skytteforening VS3 183.0 183.0 Hovedskydning
25565 Jens Jensen Odder Skytteforening VS3 172.0 172.0 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
68694 Svend Vahlgren Greve Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening VS1 187.0 187.0 Hovedskydning

Til toppen