Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
ØLSTYKKE : EGEDAL 50M TURNERING 2018 (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordsjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Alle foreninger
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Dauglykke Skytteforening
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Ganløse Skytteforening
Greve Skytteforening
Helsinge S&i - Skytteafd.
Jørlunde Skytteforening
Melby Skytteforening
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
Søborg SG&I
Ølstykke Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
115628
Mikkel Kannik
Ølstykke Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
115628
Mikkel Kannik
Ølstykke Skytteforening
J1
195.000
195.000
Mesterskab
130515
Mads Falk Sjelle
Ølstykke Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
130515
Mads Falk Sjelle
Ølstykke Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
121937
Rasmus Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VS3
181.000
181.000
Hovedskydning
121937
Rasmus Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VS3
183.000
183.000
Mesterskab
65179
Bjørn Klaus Nath Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
186.000
186.000
Hovedskydning
65179
Bjørn Klaus Nath Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
188.000
188.000
Mesterskab
81975
Børge Verner Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE2
187.000
187.000
Hovedskydning
130945
Nicklas Binder
Ganløse Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
128745
Mikkel Thomsen
Ganløse Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
123264
Christian Sørensen
Jørlunde Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
120024
Henrik Knudsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
127167
Kristine Nymand Jakobsen
Jørlunde Skytteforening
UÅ2
188.000
188.000
Hovedskydning
127167
Kristine Nymand Jakobsen
Jørlunde Skytteforening
UÅ2
192.000
192.000
Mesterskab
119054
Johannes Christian Falk
Jørlunde Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
119054
Johannes Christian Falk
Jørlunde Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
64634
Ole Østrup Rasmussen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
64634
Ole Østrup Rasmussen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
193.000
193.000
Mesterskab
132923
Anna Brøndmark
Ganløse Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
116328
Benedicte Bodilsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VÅ1
195.000
195.000
Hovedskydning
116328
Benedicte Bodilsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VÅ1
195.000
195.000
Mesterskab
130942
Gry Von Benzon
Ganløse Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
98522
Stefan Olsen
Jørlunde Skytteforening
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
125305
Camilla Pettersson
Jørlunde Skytteforening
BK2
179.000
179.000
Hovedskydning
62657
Lars Henrik Sørensen
Jørlunde Skytteforening
VS3
187.000
187.000
Hovedskydning
130503
Pauline Alling Andreassen
Dauglykke Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
113751
William Dyhr Andreasen
Jørlunde Skytteforening
BK1
193.000
193.000
Hovedskydning
132493
Bjarne Binder
Ganløse Skytteforening
VÅ2
186.000
186.000
Hovedskydning
132493
Bjarne Binder
Ganløse Skytteforening
VÅ2
183.000
183.000
Mesterskab
118798
Maria Larsen
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
118798
Maria Larsen
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
J2
194.000
194.000
Mesterskab
132434
Mie Pettersson
Jørlunde Skytteforening
VÅ2
169.000
169.000
Hovedskydning
132434
Mie Pettersson
Jørlunde Skytteforening
VÅ2
174.000
174.000
Mesterskab
106658
Emil Larsen
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
106658
Emil Larsen
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
J2
196.000
196.000
Mesterskab
120517
Bjørn Raaby
Ølstykke Skytteforening
J1
186.000
186.000
Hovedskydning
120517
Bjørn Raaby
Ølstykke Skytteforening
J1
191.000
191.000
Mesterskab
106657
Bjørn Gerlykke Dohn
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
106657
Bjørn Gerlykke Dohn
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
J2
190.000
190.000
Mesterskab
130338
Thor Walther Gerlykke-Dohn
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
130338
Thor Walther Gerlykke-Dohn
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
BK3
179.000
179.000
Mesterskab
87465
Sebastian Holmer
Frederikssund Skytteforening, IF1864
US1
189.000
189.000
Hovedskydning
87465
Sebastian Holmer
Frederikssund Skytteforening, IF1864
US1
180.000
180.000
Mesterskab
69591
Arne Berg Søeballe
Greve Skytteforening
VS3
180.000
180.000
Hovedskydning
69591
Arne Berg Søeballe
Greve Skytteforening
VS3
185.000
185.000
Mesterskab
112325
Dorthe Vanggaard
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
112325
Dorthe Vanggaard
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
111899
Thomas Høvelskov
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
111899
Thomas Høvelskov
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
126084
Tobias Lund
Ølstykke Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
126084
Tobias Lund
Ølstykke Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
96259
Villiam Hansen
Ølstykke Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
62534
Lennart Qvist Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VS2
195.000
195.000
Hovedskydning
62534
Lennart Qvist Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VS2
193.000
193.000
Mesterskab
118779
Kasper Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
118779
Kasper Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
120510
Mads Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
120510
Mads Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
103961
Victor Nielsen
Ølstykke Skytteforening
J1
194.000
194.000
Hovedskydning
103961
Victor Nielsen
Ølstykke Skytteforening
J1
195.000
195.000
Mesterskab
61802
Peder Pilgaard
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE2
189.000
189.000
Hovedskydning
61802
Peder Pilgaard
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
99449
Puk Schnor
Søborg SG&I
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
99449
Puk Schnor
Søborg SG&I
J2
185.000
185.000
Mesterskab
120507
Lars Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
120507
Lars Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
117692
Lea Linda Bejning Andersen
Søborg SG&I
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
117692
Lea Linda Bejning Andersen
Søborg SG&I
J2
192.000
192.000
Mesterskab
127008
Annika Toft
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
127008
Annika Toft
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
121916
Morten Wulff Harslund
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
121916
Morten Wulff Harslund
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
194.000
194.000
Mesterskab
83692
Victoria H. Hansen
Ølstykke Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
83692
Victoria H. Hansen
Ølstykke Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
134633
Philip Stigaard Sørensen
Ølstykke Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
134633
Philip Stigaard Sørensen
Ølstykke Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
101188
Nicolai Hougesen
Ølstykke Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
101188
Nicolai Hougesen
Ølstykke Skytteforening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
128348
Linas Zvirblis
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VS3
185.000
185.000
Hovedskydning
128348
Linas Zvirblis
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VS3
187.000
187.000
Mesterskab
126455
Andreas Skeldal Winther
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
126455
Andreas Skeldal Winther
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
114370
Carl-Emil Asmussen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
114370
Carl-Emil Asmussen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
96259
Villiam Hansen
Ølstykke Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
113751
William Dyhr Andreasen
Jørlunde Skytteforening
BK1
188.000
188.000
Mesterskab
130503
Pauline Alling Andreassen
Dauglykke Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
62657
Lars Henrik Sørensen
Jørlunde Skytteforening
VS3
189.000
189.000
Mesterskab
125305
Camilla Pettersson
Jørlunde Skytteforening
BK2
185.000
185.000
Mesterskab
98522
Stefan Olsen
Jørlunde Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
130942
Gry Von Benzon
Ganløse Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
132923
Anna Brøndmark
Ganløse Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
120024
Henrik Knudsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
VÅ1
198.000
198.000
Mesterskab
123264
Christian Sørensen
Jørlunde Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
128745
Mikkel Thomsen
Ganløse Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
130945
Nicklas Binder
Ganløse Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Mesterskab
81975
Børge Verner Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE2
182.000
182.000
Mesterskab
118555
Nikolaj Kannik
Ølstykke Skytteforening
VÅ2
180.000
180.000
Hovedskydning
134836
Otto Lykkeberg Kiil
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK3
177.000
177.000
Hovedskydning
134836
Otto Lykkeberg Kiil
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK3
183.000
183.000
Mesterskab
63343
Flemming Walther
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
63343
Flemming Walther
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
SE2
188.000
188.000
Mesterskab
116613
Oliver Dall Hansen
Ølstykke Skytteforening
UÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
116613
Oliver Dall Hansen
Ølstykke Skytteforening
UÅ1
193.000
193.000
Mesterskab
134632
Michael Stigaard Sørensen
Ølstykke Skytteforening
FRI
194.000
194.000
Hovedskydning
134632
Michael Stigaard Sørensen
Ølstykke Skytteforening
FRI
200.000
200.000
Mesterskab
62454
Allan J. Asmussen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VS2
190.000
190.000
Hovedskydning
62454
Allan J. Asmussen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VS2
191.000
191.000
Mesterskab
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
64295
Jørgen Nielsen
Melby Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
64295
Jørgen Nielsen
Melby Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Mesterskab
126856
Andreas Zeeberg
Melby Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
126856
Andreas Zeeberg
Melby Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
61327
Poul Henrik Brandt
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
61327
Poul Henrik Brandt
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
200.000
200.000
Mesterskab
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
64302
Jens Bengtson
Melby Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
64302
Jens Bengtson
Melby Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
Til toppen