| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/09 199/06 399/15
2 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 200/09 199/05 399/14
3 106884 Sebastian Nielsen Ølstykke Skytteforening 200/06 199/07 399/13
4 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 200/07 199/05 399/12
5 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/01 200/06 397/07
6 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 198/06 199/10 397/16
7 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/07 200/07 396/14
8 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/04 199/06 396/10
9 105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/03 200/06 393/09
10 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 196/04 197/05 393/09

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 200/11 197/08 397/19
2 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 199/08 194/08 393/16
3 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 199/08 193/07 392/15

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 200/09 200/09 400/18
2 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 200/07 199/06 399/13
3 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 199/07 199/07 398/14
4 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 199/06 198/05 397/11
5 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 197/07 198/05 395/12
6 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/04 195/03 387/07
7 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening 190/03 195/02 385/05
8 135027 Olivia Jarlkov Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/02 193/04 383/06
9 135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/05 191/02 382/07
10 134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864 188/01 192/05 380/06
11 135067 Oliver Landgren Frederikssund Skytteforening, IF1864 185/00 186/01 371/01
12 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 184/02 186/02 370/04
13 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 181/00 181/00 362/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 200/04 195/05 395/09
2 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 196/05 197/07 393/12
3 123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening 196/03 197/03 393/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening 196/04 199/03 395/07
2 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/01 196/02 392/03
3 127578 Maja Jønck Jørlunde Skytteforening 193/01 198/03 391/04
4 132188 Malte Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/04 195/03 390/07
5 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 192/03 188/03 380/06
6 124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/02 187/03 379/05
7 121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864 185/01 183/01 368/02
8 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 187/04 180/01 367/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab VS2

1 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening 195/01 186/01 381/02
2 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 187/03 190/01 377/04
3 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/02 184/01 375/03
4 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening 183/01 191/01 374/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab VS3

1 62657 Lars Henrik Sørensen Jørlunde Skytteforening 179/00 180/01 359/01
2 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 172/00 183/04 355/04
3 116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening 170/00 172/00 342/00
4 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 153/01 157/01 310/02
5 101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening 140/00 141/00 281/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. 200/07 200/06 400/13
2 98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/03 200/03 399/06
3 80548 Louise Bendix Ølstykke Skytteforening 199/03 199/07 398/10
4 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/06 197/08 395/14

Luftriffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening 200/10 198/10 398/20
2 120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening 198/02 199/03 397/05
3 103961 Victor Nielsen Ølstykke Skytteforening 198/05 197/07 395/12
4 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 195/03 199/05 394/08
5 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/05 198/04 393/09
6 128519 Flemming Jørgensen Ølstykke Skytteforening 198/04 195/01 393/05
7 118555 Nikolaj Kannik Ølstykke Skytteforening 197/01 193/02 390/03
8 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 197/04 189/00 386/04
9 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 184/00 185/02 369/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening 198/04 198/07 396/11
2 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 194/06 198/03 392/09

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening 192/01 196/05 388/06
2 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 182/01 184/00 366/01

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 200/09
1 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/09
3 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 200/07
4 106884 Sebastian Nielsen Ølstykke Skytteforening 200/06
5 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 198/06
6 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/04
7 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/01
8 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/07
9 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 196/04
10 105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/03

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 200/11
2 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 199/08
2 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 199/08

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 200/09
2 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 200/07
3 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 199/07
4 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 199/06
5 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 197/07
6 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/04
7 135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/05
8 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening 190/03
9 135027 Olivia Jarlkov Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/02
10 134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864 188/01
11 135067 Oliver Landgren Frederikssund Skytteforening, IF1864 185/00
12 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 184/02
13 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 181/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 200/04
2 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 196/05
3 123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening 196/03

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening 196/04
2 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/01
3 132188 Malte Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/04
4 127578 Maja Jønck Jørlunde Skytteforening 193/01
5 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 192/03
6 124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/02
7 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 187/04
8 121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864 185/01

Luftriffel, 15m - Klasse VS2

1 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening 195/01
2 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/02
3 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 187/03
4 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening 183/01

Luftriffel, 15m - Klasse VS3

1 62657 Lars Henrik Sørensen Jørlunde Skytteforening 179/00
2 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 172/00
3 116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening 170/00
4 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 153/01
5 101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening 140/00

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ1

1 111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. 200/07
2 80548 Louise Bendix Ølstykke Skytteforening 199/03
2 98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/03
4 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/06
5 112325 Dorthe Vanggaard Blovstrød SG&I - Skytteafd. 197/06

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ2

1 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening 200/10
2 103961 Victor Nielsen Ølstykke Skytteforening 198/05
3 128519 Flemming Jørgensen Ølstykke Skytteforening 198/04
4 120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening 198/02
5 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 197/04
6 118555 Nikolaj Kannik Ølstykke Skytteforening 197/01
7 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/05
8 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 195/03
9 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 184/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening 198/04
2 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 194/06

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening 192/01
2 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 182/01

Til toppen