Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Klasser
Klasser
| Min Idræt
Stævneresultater - Klasser
Riffel, 15m - Mesterskab BK1
1
130503
Pauline Alling Andreassen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
200/10
200/10
400/20
2
126856
Andreas Zeeberg
Melby Skytteforening
200/15
199/10
399/25
3
132923
Anna Brøndmark
Ganløse Skytteforening
196/04
195/04
391/08
4
128745
Mikkel Thomsen
Ganløse Skytteforening
194/05
194/05
388/10
Riffel, 15m - Mesterskab BK2
1
131975
Oliver Schalburg
Helsingør Salonskytte Forening
199/08
196/08
395/16
2
120507
Lars Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
198/07
194/04
392/11
3
132445
Thore Frank
Søborg SG&I
198/05
194/05
392/10
4
130794
Tobias Løve Petersen
Skyttelauget Kgs. Lyngby
194/04
196/06
390/10
5
128343
Noah Thomsen
Helsingør Salonskytte Forening
192/04
196/05
388/09
6
130945
Nicklas Binder
Ganløse Skytteforening
192/02
195/02
387/04
7
124262
Micky Melgård
Helsingør Salonskytte Forening
193/04
190/03
383/07
8
120510
Mads Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
193/04
189/00
382/04
Riffel, 15m - Mesterskab BK3
1
130886
Nathalie Borg Nordentoft
Espergærde Skytteforening
195/04
196/06
391/10
2
133061
Bertram Abild Laursen
Espergærde Skytteforening
187/03
192/03
379/06
Riffel, 15m - Mesterskab BK4
1
134941
Siv Hegelund
Ganløse Skytteforening
190/03
194/07
384/10
2
135702
Jonathan Povelsen
Dauglykke Skytteforening
191/05
191/05
382/10
3
135807
Lucca Vellier
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
187/00
191/06
378/00
4
135798
Stefan Eriksen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
188/04
187/01
375/05
5
135756
Emily Folkmann
Tikøb Skytteforening
186/04
186/00
372/04
6
135755
Peter Saabye
Tikøb Skytteforening
185/02
182/01
367/03
7
135847
Benjamin Christensen
Espergærde Skytteforening
182/00
177/01
359/00
Riffel, 15m - Mesterskab J1
1
110415
Lærke Youden
Kreds 57, Ferslev, Skibby
198/10
199/06
397/16
2
115628
Mikkel Kannik
Ølstykke Skytteforening
198/07
199/07
397/14
3
123891
Mia Skov Nedergaard Rasmussen
Ølstykke Skytteforening
196/08
197/09
393/17
Riffel, 15m - Mesterskab J2
1
135701
Mathias ingemann Povelsen
Dauglykke Skytteforening
197/10
199/08
396/18
2
115606
Victoria Laudrup
Dauglykke Skytteforening
196/09
196/05
392/14
3
99449
Puk Schnor
Søborg SG&I
195/02
196/06
391/08
4
118798
Maria Larsen
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
196/03
195/05
391/08
5
118779
Kasper Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
193/05
196/09
389/14
6
106658
Emil Larsen
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
195/06
192/03
387/09
7
128341
Caroline Strunge toft
Helsingør Salonskytte Forening
191/04
191/04
382/08
8
128005
Victoria Palbo
Idrætsforeningen SKJOLD Skævinge
189/03
189/02
378/05
9
114567
Nicolaj Lihme
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
187/02
185/01
372/03
10
120945
Mie Rasmussen
Tikøb Skytteforening
176/01
186/02
362/03
11
132446
August Gotfredsen Brekling
Søborg SG&I
181/02
178/02
359/04
12
123913
Mickey Juhl Folkmann
Tikøb Skytteforening
168/00
182/03
350/00
Riffel, 15m - Mesterskab VS1
1
62982
Thomas Kacirek
Helsingør Salonskytte Forening
188/07
190/04
378/11
Riffel, 15m - Mesterskab VS2
1
62534
Lennart Qvist Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
183/03
185/00
368/03
2
65841
Jan Holm-Larsen
Helsingør Salonskytte Forening
181/00
185/01
366/00
Riffel, 15m - Mesterskab VS3
1
128348
Linas Zvirblis
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
184/02
181/01
365/03
2
132341
Johanna Marchen Kacirek
Helsingør Salonskytte Forening
185/00
180/00
365/00
3
115847
Søren Juul Møller
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
177/00
182/02
359/00
4
65840
Jan Holmen Andersen
Helsingør Salonskytte Forening
176/01
181/01
357/02
5
117692
Lea Linda Bejning Andersen
Søborg SG&I
172/00
168/00
340/00
Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1
1
64200
Louise Klitsgaard Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
200/11
200/11
400/22
2
112325
Dorthe Vanggaard
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
199/10
200/12
399/22
3
120429
Sandra Youden
Kreds 57, Ferslev, Skibby
199/11
200/10
399/21
4
111899
Thomas Høvelskov
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
199/08
199/10
398/18
5
98509
Michael Linde Bentzen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
197/04
199/10
396/14
6
104699
Henning Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
195/07
199/07
394/14
7
120024
Henrik Knudsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
196/04
197/09
393/13
8
90319
Jeannette Frost
Skyttelauget Kgs. Lyngby
195/08
195/03
390/11
Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2
1
120517
Bjørn Raaby
Ølstykke Skytteforening
194/06
199/07
393/13
2
90251
Jens V. Henriksen
Holmegaard Skytteforening
197/03
196/08
393/11
3
116613
Oliver Dall Hansen
Ølstykke Skytteforening
196/04
196/06
392/10
4
116328
Benedicte Bodilsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
197/06
195/02
392/08
5
101188
Nicolai Hougesen
Ølstykke Skytteforening
195/06
194/01
389/07
6
111942
Kasper Hansen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
193/04
195/03
388/07
7
140258
Lars Lihme(FA)
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
193/04
191/02
384/06
Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3
1
115464
Anni Bergmann
Kreds 57, Ferslev, Skibby
187/02
195/06
382/08
2
60518
Jesper Poulø
Kreds 57, Ferslev, Skibby
183/00
187/02
370/00
Riffel, 15m - Mesterskab SE1
1
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
200/07
198/08
398/15
2
64634
Ole Østrup Rasmussen
Helsinge S&i - Skytteafd.
197/09
196/04
393/13
3
63972
Finn Jensen
Melby Skytteforening
192/04
195/07
387/11
Riffel, 15m - Mesterskab SE2
1
65179
Bjørn Klaus Nath Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
193/05
195/03
388/08
2
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
188/00
191/02
379/00
Riffel, 15m - Mesterskab SE3
1
64725
Knud Børge Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
193/04
185/01
378/05
2
63343
Flemming Walther
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
189/05
184/02
373/07
3
81975
Børge Verner Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
184/03
185/01
369/04
4
118242
Anne-Lise Qvist Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
185/02
182/00
367/02
Riffel, 15m - Klasse BK1
1
126856
Andreas Zeeberg
Melby Skytteforening
200/15
2
130503
Pauline Alling Andreassen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
200/10
3
132923
Anna Brøndmark
Ganløse Skytteforening
196/04
4
128745
Mikkel Thomsen
Ganløse Skytteforening
194/05
Riffel, 15m - Klasse BK2
1
131975
Oliver Schalburg
Helsingør Salonskytte Forening
199/08
2
120507
Lars Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
198/07
3
132445
Thore Frank
Søborg SG&I
198/05
4
130794
Tobias Løve Petersen
Skyttelauget Kgs. Lyngby
194/04
5
124262
Micky Melgård
Helsingør Salonskytte Forening
193/04
5
120510
Mads Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
193/04
7
128343
Noah Thomsen
Helsingør Salonskytte Forening
192/04
8
130945
Nicklas Binder
Ganløse Skytteforening
192/02
Riffel, 15m - Klasse BK3
1
130886
Nathalie Borg Nordentoft
Espergærde Skytteforening
195/04
2
133061
Bertram Abild Laursen
Espergærde Skytteforening
187/03
Riffel, 15m - Klasse BK4
1
135702
Jonathan Povelsen
Dauglykke Skytteforening
191/05
2
134941
Siv Hegelund
Ganløse Skytteforening
190/03
3
135798
Stefan Eriksen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
188/04
4
135807
Lucca Vellier
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
187/00
5
135756
Emily Folkmann
Tikøb Skytteforening
186/04
6
135755
Peter Saabye
Tikøb Skytteforening
185/02
7
135847
Benjamin Christensen
Espergærde Skytteforening
182/00
Riffel, 15m - Klasse J1
1
110415
Lærke Youden
Kreds 57, Ferslev, Skibby
198/10
2
115628
Mikkel Kannik
Ølstykke Skytteforening
198/07
3
123891
Mia Skov Nedergaard Rasmussen
Ølstykke Skytteforening
196/08
Riffel, 15m - Klasse J2
1
135701
Mathias ingemann Povelsen
Dauglykke Skytteforening
197/10
2
115606
Victoria Laudrup
Dauglykke Skytteforening
196/09
3
118798
Maria Larsen
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
196/03
4
106658
Emil Larsen
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
195/06
5
99449
Puk Schnor
Søborg SG&I
195/02
6
118779
Kasper Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
193/05
7
128341
Caroline Strunge toft
Helsingør Salonskytte Forening
191/04
8
128005
Victoria Palbo
Idrætsforeningen SKJOLD Skævinge
189/03
9
114567
Nicolaj Lihme
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
187/02
10
132446
August Gotfredsen Brekling
Søborg SG&I
181/02
11
120945
Mie Rasmussen
Tikøb Skytteforening
176/01
12
123913
Mickey Juhl Folkmann
Tikøb Skytteforening
168/00
Riffel, 15m - Klasse VS1
1
62982
Thomas Kacirek
Helsingør Salonskytte Forening
188/07
Riffel, 15m - Klasse VS2
1
62534
Lennart Qvist Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
183/03
2
65841
Jan Holm-Larsen
Helsingør Salonskytte Forening
181/00
Riffel, 15m - Klasse VS3
1
132341
Johanna Marchen Kacirek
Helsingør Salonskytte Forening
185/00
2
128348
Linas Zvirblis
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
184/02
3
115847
Søren Juul Møller
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
177/00
4
65840
Jan Holmen Andersen
Helsingør Salonskytte Forening
176/01
5
117692
Lea Linda Bejning Andersen
Søborg SG&I
172/00
Riffel, 15m - Klasse VÅ1
1
64200
Louise Klitsgaard Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
200/11
2
120429
Sandra Youden
Kreds 57, Ferslev, Skibby
199/11
3
112325
Dorthe Vanggaard
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
199/10
4
111899
Thomas Høvelskov
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
199/08
5
98509
Michael Linde Bentzen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
197/04
6
120024
Henrik Knudsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
196/04
7
90319
Jeannette Frost
Skyttelauget Kgs. Lyngby
195/08
8
104699
Henning Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
195/07
Riffel, 15m - Klasse VÅ2
1
116328
Benedicte Bodilsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
197/06
2
90251
Jens V. Henriksen
Holmegaard Skytteforening
197/03
3
116613
Oliver Dall Hansen
Ølstykke Skytteforening
196/04
4
101188
Nicolai Hougesen
Ølstykke Skytteforening
195/06
5
120517
Bjørn Raaby
Ølstykke Skytteforening
194/06
6
140258
Lars Lihme(FA)
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
193/04
6
111942
Kasper Hansen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
193/04
Riffel, 15m - Klasse VÅ3
1
115464
Anni Bergmann
Kreds 57, Ferslev, Skibby
187/02
2
60518
Jesper Poulø
Kreds 57, Ferslev, Skibby
183/00
Riffel, 15m - Klasse SE1
1
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
200/07
2
64634
Ole Østrup Rasmussen
Helsinge S&i - Skytteafd.
197/09
3
63972
Finn Jensen
Melby Skytteforening
192/04
Riffel, 15m - Klasse SE2
1
65179
Bjørn Klaus Nath Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
193/05
2
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
188/00
Riffel, 15m - Klasse SE3
1
64725
Knud Børge Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
193/04
2
63343
Flemming Walther
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
189/05
3
118242
Anne-Lise Qvist Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
185/02
4
81975
Børge Verner Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
184/03
Til toppen