| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 130503 Pauline Alling Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 200/17 200/16 400/33
2 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 200/07 200/17 400/24
3 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 199/09 198/08 397/17
4 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 198/08 198/03 396/11
5 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/08 199/10 394/18

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 131975 Oliver Schalburg Helsingør Salonskytte Forening 199/11 198/10 397/21
2 132445 Thore Frank Søborg SG&I 199/09 196/08 395/17
3 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening 195/03 199/12 394/15
4 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/05 199/06 393/11
5 105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/07 196/06 393/13
6 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/10 194/07 393/17
7 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 194/03 196/06 390/09
8 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 194/03 194/06 388/09
9 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/07 193/05 388/12
10 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/05 193/06 388/11
11 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 195/06 193/02 388/08
12 123405 Benjamin Dolmer Dauglykke Skytteforening 192/03 195/03 387/06
13 128946 Sofus Emil B. Sylvest Melby Skytteforening 195/05 190/02 385/07

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening 198/10 199/11 397/21
2 134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/03 197/05 393/08
3 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 194/04 196/05 390/09
4 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/04 195/04 388/08
5 135798 Stefan Eriksen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 196/03 192/05 388/08
6 135027 Olivia Jarkov Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/03 194/05 384/08
7 134486 Asger G. Kristensen Melby Skytteforening 192/06 192/04 384/10
8 134487 Oliver B. Steffensen Melby Skytteforening 192/02 192/07 384/09
9 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/05 192/01 381/06
10 134976 Noah Emil Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/04 189/05 381/09
11 135066 Magnus K.R. Johansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/06 185/02 380/08
12 136189 Julius Krumhardt Christensen Melby Skytteforening 187/00 190/02 377/00
13 134977 Naja Eline Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864 187/02 186/02 373/04
14 135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/04 179/01 370/05
15 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 184/03 182/02 366/05
16 135068 Daniil Konyk Frederikssund Skytteforening, IF1864 176/00 174/01 350/00

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 110415 Lærke Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 198/09 199/07 397/16
2 123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening 198/10 197/07 395/17
3 127152 Andreas Vaa Dauglykke Skytteforening 195/07 198/09 393/16
4 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 197/08 196/07 393/15

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 118798 Maria Larsen Ramløse I.f. 198/06 199/07 397/13
2 132188 Malte Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/05 198/06 394/11
3 106658 Emil Larsen Ramløse I.f. 195/05 196/07 391/12
4 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/04 196/04 391/08
5 121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/04 194/03 389/07
6 128005 Victoria Palbo IF Skjold Skævinge 197/05 192/06 389/11
7 136316 Sofie Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 190/04 195/04 385/08
8 128341 Caroline Strunge toft Helsingør Salonskytte Forening 193/05 191/03 384/08
9 124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/02 194/05 383/07
10 99449 Puk Schnor Søborg SG&I 191/00 192/01 383/00
11 136246 Frederik Godtfred Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/04 188/05 379/09
12 136245 Sigurd Bebe Frederikssund Skytteforening, IF1864 186/01 192/06 378/07
13 127008 Annika Toft Frederikssund Skytteforening, IF1864 188/01 189/06 377/07
14 108766 Mikkel Bisgaard Søborg SG&I 190/02 187/04 377/06
15 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 185/04 191/05 376/09
16 132446 August Gotfredsen Brekling Søborg SG&I 188/03 187/02 375/05
17 114567 Nicolaj Lihme Ramløse I.f. 186/00 184/02 370/00
18 121430 Rune Ørving Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/04 180/00 370/04

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 62534 Lennart Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 185/02 186/02 371/04
2 65841 Jan Holm-Larsen Helsingør Salonskytte Forening 186/05 185/02 371/07
3 63482 Niels Christensen Alsønderup S, G & I 187/04 178/01 365/05
4 111896 Mathias Juul Blovstrød SG&I - Skytteafd. 178/01 184/03 362/04

Riffel, 15m - Mesterskab VS3

1 132341 Johanna Marchen Kacirek Helsingør Salonskytte Forening 189/01 185/06 374/07
2 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. 183/01 186/01 369/02
3 115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. 181/01 180/01 361/02
4 63334 Henrik Andersen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 178/01 179/01 357/02
5 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 175/02 178/00 353/02
6 85137 Louise Skøtt Søborg SG&I 174/01 177/02 351/03

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/12 200/12 400/24
2 98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/07 199/13 398/20
3 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 199/09 199/10 398/19
4 120429 Sandra Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 199/06 199/09 398/15
5 96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 199/09 198/08 397/17
6 64200 Louise Klitsgaard Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/06 197/08 394/14
7 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 198/06 194/04 392/10
8 63955 Gitte Thomsen Melby Skytteforening 197/09 194/04 391/13
9 62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/06 193/03 383/09

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 111942 Kasper Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 196/08 199/08 395/16
2 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/04 198/11 394/15
3 122887 Gitte Appelquist Melby Skytteforening 195/06 198/05 393/11
4 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 195/07 197/08 392/15
5 101366 Jannik Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/11 195/06 391/17
6 120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening 197/08 191/01 388/09
7 116643 Søren Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/04 194/07 387/11
8 118192 Lars Lihme Ramløse I.f. 187/01 193/04 380/05

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

1 60518 Jesper Poulø Kreds 57, Ferslev, Skibby 193/05 189/01 382/06
2 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 189/02 192/04 381/06
3 115464 Anni Bergmann Kreds 57, Ferslev, Skibby 188/02 190/01 378/03
4 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 184/01 185/03 369/04

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/13 199/06 397/19
2 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/06 198/10 394/16
3 62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/07 196/06 394/13
4 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 194/04 195/07 389/11
5 62169 Steen Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/05 195/05 389/10
6 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 192/04 195/08 387/12

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 64295 Jørgen Nielsen Melby Skytteforening 195/10 196/10 391/20
2 61802 Peder Pilgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/05 194/02 391/07
3 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening 190/05 195/02 385/07
4 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 189/02 193/04 382/06

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 193/07 191/03 384/10
2 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 191/04 190/03 381/07
3 118242 Anne-Lise Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 188/02 187/02 375/04
4 81975 Børge Verner Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 189/01 184/00 373/01
5 63388 Willy Jensen Alsønderup S, G & I 189/04 181/01 370/05
6 65008 Viggo Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 181/01 182/01 363/02
7 63473 Ole H. Hansen Alsønderup S, G & I 183/01 179/01 362/02

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 130503 Pauline Alling Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 200/17
2 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 200/07
3 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 199/09
4 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 198/08
5 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/08

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 131975 Oliver Schalburg Helsingør Salonskytte Forening 199/11
2 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/10
3 132445 Thore Frank Søborg SG&I 199/09
4 105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/07
5 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/07
6 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 195/06
7 128946 Sofus Emil B. Sylvest Melby Skytteforening 195/05
7 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/05
9 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening 195/03
10 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/05
11 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 194/03
11 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 194/03
13 123405 Benjamin Dolmer Dauglykke Skytteforening 192/03

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening 198/10
2 134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/03
2 135798 Stefan Eriksen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 196/03
4 135066 Magnus K.R. Johansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/06
5 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 194/04
6 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/04
7 134486 Asger G. Kristensen Melby Skytteforening 192/06
8 134976 Noah Emil Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/04
9 134487 Oliver B. Steffensen Melby Skytteforening 192/02
10 135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/04
11 135027 Olivia Jarkov Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/03
12 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/05
13 134977 Naja Eline Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864 187/02
14 136189 Julius Krumhardt Christensen Melby Skytteforening 187/00
15 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 184/03
16 135068 Daniil Konyk Frederikssund Skytteforening, IF1864 176/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening 198/10
2 110415 Lærke Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 198/09
3 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 197/08
4 127152 Andreas Vaa Dauglykke Skytteforening 195/07

Riffel, 15m - Klasse J2

1 118798 Maria Larsen Ramløse I.f. 198/06
2 128005 Victoria Palbo IF Skjold Skævinge 197/05
3 132188 Malte Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/05
4 106658 Emil Larsen Ramløse I.f. 195/05
5 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/04
5 121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/04
7 128341 Caroline Strunge toft Helsingør Salonskytte Forening 193/05
8 136246 Frederik Godtfred Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/04
9 99449 Puk Schnor Søborg SG&I 191/00
10 121430 Rune Ørving Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/04
10 136316 Sofie Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 190/04
12 108766 Mikkel Bisgaard Søborg SG&I 190/02
13 124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/02
14 132446 August Gotfredsen Brekling Søborg SG&I 188/03
15 127008 Annika Toft Frederikssund Skytteforening, IF1864 188/01
16 136245 Sigurd Bebe Frederikssund Skytteforening, IF1864 186/01
17 114567 Nicolaj Lihme Ramløse I.f. 186/00
18 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 185/04

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 63482 Niels Christensen Alsønderup S, G & I 187/04
2 65841 Jan Holm-Larsen Helsingør Salonskytte Forening 186/05
3 62534 Lennart Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 185/02
4 111896 Mathias Juul Blovstrød SG&I - Skytteafd. 178/01

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 132341 Johanna Marchen Kacirek Helsingør Salonskytte Forening 189/01
2 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. 183/01
3 115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. 181/01
4 63334 Henrik Andersen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 178/01
5 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 175/02
6 85137 Louise Skøtt Søborg SG&I 174/01

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/12
2 96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 199/09
2 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 199/09
4 98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/07
5 120429 Sandra Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 199/06
6 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 198/06
7 63955 Gitte Thomsen Melby Skytteforening 197/09
8 64200 Louise Klitsgaard Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/06
9 62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/06

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening 197/08
2 101366 Jannik Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/11
3 111942 Kasper Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 196/08
4 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/04
5 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 195/07
6 122887 Gitte Appelquist Melby Skytteforening 195/06
7 116643 Søren Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/04
8 118192 Lars Lihme Ramløse I.f. 187/01

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 60518 Jesper Poulø Kreds 57, Ferslev, Skibby 193/05
2 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 189/02
3 115464 Anni Bergmann Kreds 57, Ferslev, Skibby 188/02
4 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 184/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/13
2 62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/07
3 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/06
4 62169 Steen Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/05
5 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 194/04
6 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 192/04

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 61802 Peder Pilgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/05
2 64295 Jørgen Nielsen Melby Skytteforening 195/10
3 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening 190/05
4 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 189/02

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 193/07
2 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 191/04
3 63388 Willy Jensen Alsønderup S, G & I 189/04
4 81975 Børge Verner Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 189/01
5 118242 Anne-Lise Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 188/02
6 63473 Ole H. Hansen Alsønderup S, G & I 183/01
7 65008 Viggo Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 181/01

Til toppen