Landbobank Cup Spjald 2018

Stævne

Stævne: Landbobank Cup Spjald 2018
Stævneansvarlige
Ingrid Andersen Tlf: 29442860

Række / Puljeoversigt

U9 drenge A
Pulje 1 SHN / Ulfborg - Rindum SU - DB - Real Boys - FC Fri
A finalerunde Rindum SU - DB - Real Boys - FC Fri
U9 drenge B/C
Pulje 1 Skjern GF - Vildbjerg SF 1 - Vildbjerg SF 2 - FC Balle U8 - Spjald IF
B finalerunde Vildbjerg SF 1 - Vildbjerg SF 2 - FC Balle U8 - Spjald IF
U10 drenge B/C
Pulje 1 Holstebro boldklub 4 - Skjern GF 1 - Ulfborg IF - Holstebro Boldklub 2 - Ringkøbing IF 2
Pulje 2 Frugtlageret Holstebro - Rindum SU - Skjern GF 2 - Holstebro Boldklub 3 - Ringkøbing IF 1
B finalerunde Skjern GF 1 - Frugtlageret Holstebro - Ringkøbing IF 2 - Skjern GF 2
C finalerunde Ulfborg IF - Holstebro Boldklub 2 - Rindum SU - Ringkøbing IF 1
U11 drenge B/C
Pulje 1 Mejdal-Halgård 3 - TIF 2 - F.C Powerhosting (U10A) - Mejdal-Halgård 1
Pulje 2 Måbjerg IF - Sjørring - Holstebro Boldklub 1(U10A) - Team Salling Junior - Mejdal-Halgård 2
B finalerunde Mejdal-Halgård 3 - Holstebro Boldklub 1(U10A) - Mejdal-Halgård 2 - Mejdal-Halgård 1
C finalerunde Sjørring - TIF 2 - F.C Powerhosting (U10A) - Team Salling Junior
U11/U12 drenge A
Pulje 1 ØSB - Sjørring - TIF 1 - Houlind EL U12
A finalerunder ØSB - Sjørring - TIF 1 - Houlind EL U12
U12 drenge B/C
Pulje 1 ØSB - SHN/Ulfborg - CMA BYG - Hvidbjerg bank - FC Danske Bank
B/C Finale runde ØSB - SHN/Ulfborg - CMA BYG - Hvidbjerg bank
U14 drenge B/C
Pulje 1 hts - RSU-Ringkøbing - FC Fri 1 - Sills Drenge - FC Fri 2
B finalerunde hts - RSU-Ringkøbing - FC Fri 1 - Sills Drenge
U13 drenge A
Pulje 1 Skjern 1 - Team Struer drengene - Sydthy Autoværksted - RIF 1 - Skjern 2
Finale Team Struer drengene - Sydthy Autoværksted
U13 drenge B/C
Pulje 1 R-Team - Team Salling Group - RIF 2 - Skjern 4
Pulje 2 Måbjerg Drengene - Skjern 3 - RIF 3 - Team X
B finalerunde R-Team - Måbjerg Drengene - RIF 2 - Team X
C finalerunde Skjern 3 - Team Salling Group - Skjern 4 - RIF 3
U15 drenge
Pulje 1 Sport Direkt Skjern - RIF 1 - Kibæk IF 2 - Spjald IF
Pulje 2 Kibæk IF 1 - Tømrer+Murer Jensen//Jensen - FRIDA LOVER - HM Service Thyborøn - Sportigan Ringkøbing U14
A finalerunde Tømrer+Murer Jensen//Jensen - Sport Direkt Skjern - HM Service Thyborøn - RIF 1
B finalerunde Kibæk IF 1 - Kibæk IF 2 - Sportigan Ringkøbing U14 - Spjald IF
U17 drenge
Pulje 1 Team Pixelz - Skinnerupgård - 10 eren skjern - Lilla 2 - Jyllands Vikinger - Spjald IF
Finalerunde Team Pixelz - Skinnerupgård - Jyllands Vikinger - Spjald IF

Til toppen