Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Turnering
Info
Oversigt
3- og 5-mandsstævne, 4. spillerunde
Stævne
Stævne:
3- og 5-mandsstævne, 4. spillerunde
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Dommere
Stævneinfo
Stævneinformation
Resultatindberetning
Række / Puljeoversigt
3-mands - U6 drenge - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
B 73, Slagelse 2
-
Vemmelev 2 2
-
Vemmelev
-
B 73, Slagelse 1
-
Sørbymagle If
Pulje 2
Himmelev-Veddelev Boldklub HVB
-
Tuse IF 1
-
Høng 1
-
Høng 2
Pulje 3
Himmelev-Veddelev Boldklub HVB 1
-
Tuse IF 2
-
Himmelev-Veddelev Boldklub HVB 2
-
Høng 3
Pulje 4
Buerup/Reerslev
-
Svebølle
-
Rørby-Værslev
-
Benløse IF
-
St. Merløse
-
Hørve IF
5-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
Benløse IF
-
Høng GF 1
-
Høng GF 2
-
Lynge-Broby If
-
Fuglebjerg If
-
Vemmelev Sg&i
Pulje 2
Tuse IF 1
-
Tømmerup G&U
-
Føllenslev-S.
-
Gislinge
-
Årby
-
Asnæs
5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
Hørve IF
-
Tuse IF 1
-
Gislinge
-
Vipperød
-
Tuse IF 2
-
Gevninge
Pulje 2
Rørby-Værslev
-
Høng
-
Høng 2 2
-
Svinninge IF
-
Årby
Pulje 3
Hg Fodbold 2
-
Hg Fodbold 1
-
Himmelev-Veddelev Boldklub HVB
-
Team AS Fodbold
-
Lynge-Broby If
-
B 73, Slagelse 2
Pulje 4
Stillinge If
-
FC Storebælt 2
-
Hg 3 Fodbold 3
-
Vemmelev U8
-
FC Storebælt
5-mands - U8 drenge (øvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
Fårevejle
-
Hg Fodbold U8 øvet
-
St. Merløse
-
B 73, Slagelse 1
-
Himmelev-Veddelev Boldklub HVB
5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
FC Storebælt
Pulje 2
Mørkøv
-
Årby
-
Asnæs
-
Fårevejle
-
Tuse IF
-
Team AS Fodbold
Pulje 3
Vipperød BK 1
-
Føllenslev-S.
-
Jernløse Bk
-
Høng
-
Ugerløse IF
-
Vipperød BK 2
Pulje 1
Benløse IF
-
Boeslunde Boldklub
-
Stillinge If
-
Rønnede Idrætsforening
-
Vemmelev
5-mands - U9 drenge (øvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
Lynge-Broby If
-
Tuse IF
-
RB1906 2
-
Fårevejle
-
RB1906 1
5-mands - U10 piger - Spilletid: 2x10 min.
Ledig plads
Pulje 1
Raklev Piger U10
-
Kirke Helsinge IF U9
-
Vipperød 1
5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
Vetterslev Høm Årgang 08
-
Vestermose If
-
Lynge-Broby If
-
Hashøj If (U10)
-
FC Storebælt (U10)
5-mands - U11 piger (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x10 min.
Ledig plads
Pulje 1
Tuse IF
-
Vipperød U11
-
Gevninge
-
Buerup/Reerslev
Pulje 2
FC Storebælt 2
-
Kirke Helsinge
-
Ringsted Pigefodbold
-
FC Storebælt
Til toppen