Divisionsskydning vinter 3. runde - riffel (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 192.0 192.0 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening VS2 190.0 190.0 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening VS2 186.0 186.0 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening VS1 190.0 190.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 183.0 183.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 190.0 190.0 Hovedskydning
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 180.0 180.0 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 191.0 191.0 Hovedskydning
60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 195.0 195.0 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 191.0 191.0 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 197.0 197.0 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Sg&i VS2 181.0 181.0 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Sg&i VS2 186.0 186.0 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Sg&i VS2 188.0 188.0 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i VS1 190.0 190.0 Hovedskydning
58192 Lisbeth Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ3 194.0 194.0 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening VÅ3 199.0 199.0 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 176.0 176.0 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 167.0 167.0 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 183.0 183.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS2 177.0 177.0 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 179.0 179.0 Hovedskydning
65332 Jens Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 169.0 169.0 Hovedskydning
70084 Henrik D. S. Holme Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 188.0 188.0 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if VS1 190.0 190.0 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if VS3 184.0 184.0 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if VS2 189.0 189.0 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if VS2 186.0 186.0 Hovedskydning
77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 VS3 169.0 169.0 Hovedskydning
123982 Bo Tommerup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 VS3 169.0 169.0 Hovedskydning
60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE3 182.0 182.0 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening SE2 198.0 198.0 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
57582 Flemming Madsen Nr. Asmindrup Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
57547 Kurt Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
57219 Kjeld Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
57218 Laila Sørensen Nr. Asmindrup Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
135638 Heidi Thisted Kalundborg Skytteforening VÅ3 183.0 183.0 Hovedskydning
135639 Kathrin Nielsen Kalundborg Skytteforening VÅ3 190.0 190.0 Hovedskydning
111243 Emil Rasmussen Kalundborg Skytteforening VÅ3 193.0 193.0 Hovedskydning
128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
137045 Simon Jepsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 183.0 183.0 Hovedskydning
137237 Mikkel Ammentorp Ribjerg Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
113297 Karin Ankergren Kalundborg Skytteforening SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
59382 Bent Andersen Vemmelev Sg&i SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
59023 Stig Oldenborg Vemmelev Sg&i SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
59093 Anne-Grete Oldenborg Vemmelev Sg&i SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
59095 Allan Olsen Vemmelev Sg&i SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
89113 Aksel Hansen Vemmelev Sg&i SE3 182.0 182.0 Hovedskydning
135200 Helge Klingenberg Vemmelev Sg&i SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
133340 John E Larsen Vemmelev Sg&i SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
133341 Villy Hansen Vemmelev Sg&i SE3 172.0 172.0 Hovedskydning
135642 Rasmus Scheffmann Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
136684 Felix Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
135641 Frida Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
128950 Summer Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
122412 Niels E. Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
136288 Rikke Møller Hørve Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
137236 Jennifer Larsen Hørve Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
136289 Dinna Ibsen Hørve Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
136291 Magnus Mogensen Hørve Skytteforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
75546 Leif Møller Hørve Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
131196 Flemming Skifte Hørve Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
84186 Ida Råskov Madsen Hørve Skytteforening VÅ3 189.0 189.0 Hovedskydning
85608 Henrik Raaskov Madsen Hørve Skytteforening VÅ3 180.0 180.0 Hovedskydning
114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
128949 Jason Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
131952 Anton Alexander Laursen Nykøbing Sj. Skytteforening BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
131953 Wilmer Holmgaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
135525 Silas Nyjem Ejstrup Nykøbing Sj. Skytteforening BK4 160.0 160.0 Hovedskydning
122410 Anita Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ3 193.0 193.0 Hovedskydning
135202 Natasha Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ3 188.0 188.0 Hovedskydning
134409 Maja Kofoed Sloth Greve Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
122015 Laurits H. Didriksen Holbæk Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
122014 Johannes H. Didriksen Holbæk Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
122521 Niklas Blindbæk Holbæk Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
106793 Anna T. Pedersen Knabstrup Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
120599 Signe Petersen Knabstrup Skytteforening VÅ3 178.0 178.0 Hovedskydning
128921 Maria Lesholt Greve Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
122511 Laura Pedersen Greve Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
131033 Frida Rasmussen Greve Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
128551 Jasmin Kofoed Sloth Greve Skytteforening BK1 190.0 190.0 Hovedskydning
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
110579 Tobias Rohde Gimlinge Sg&i J2 196.0 196.0 Hovedskydning
98276 Thomas Hansen Gimlinge Sg&i VÅ3 195.0 195.0 Hovedskydning
110577 Frederik Darré Gimlinge Sg&i VÅ3 196.0 196.0 Hovedskydning
59509 Kurt Linhart Jensen Gimlinge Sg&i SE3 186.0 186.0 Hovedskydning
59504 Lena Jensen Gimlinge Sg&i SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
124157 Rasmus Larsen Gimlinge Sg&i BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
134572 Vilas Liam Jensen Gimlinge Sg&i BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
121019 Asbjørn Ingleby Svinninge Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
95552 Torben C. Larsen Svinninge Skytteforening VÅ3 196.0 196.0 Hovedskydning
95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
58422 Casper With Holbæk Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
116636 Tim Colbe Holbæk Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
102444 Klaus Hansen Holbæk Skytteforening SE3 185.0 185.0 Hovedskydning
58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
58028 Jan Vilhelmsen Holbæk Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
58282 Ole Lundov Holbæk Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening VS1 199.0 199.0 Hovedskydning
35970 Diana Henriksen Ballerup Skytteforening VS1 198.0 198.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening VS1 194.0 194.0 Hovedskydning
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
136074 Rasmus Møller Højby Skytteforening, Sjælland J2 188.0 188.0 Hovedskydning
119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
121739 Nicklas Jedig Højby Skytteforening, Sjælland BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
137110 Jonas Ruby Krogh Højby Skytteforening, Sjælland BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland BK4 197.0 197.0 Hovedskydning
57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
135960 Frank Folting Højby Skytteforening, Sjælland SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
57596 Bo Eget Højby Skytteforening, Sjælland SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ2 198.0 198.0 Mesterskab
136166 Aase Lind Højby Skytteforening, Sjælland VÅ3 193.0 193.0 Hovedskydning
101526 Eddie Bonde Højby Skytteforening, Sjælland VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
132564 Steen Andersen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ3 188.0 188.0 Hovedskydning
135959 Lars Dithmer Højby Skytteforening, Sjælland SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
136167 Karsten Bo Larsen Højby Skytteforening, Sjælland SE3 181.0 181.0 Hovedskydning
124155 Kristian Johansen Gimlinge Sg&i BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
124154 Teis Jensen Gimlinge Sg&i BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
136895 Isabella Schou Gimlinge Sg&i BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
136030 Anna Carlsson Gimlinge Sg&i BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
124156 Mads Larsen Gimlinge Sg&i J2 197.0 197.0 Hovedskydning
32378 Kim Laurberg Ballerup Skytteforening VS1 194.0 194.0 Hovedskydning
135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
135992 Jakob Vestergaard Ballerup Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
135176 Mikkel Eldrup Ballerup Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
110995 Jakob Sonnenberg Jarner Ballerup Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
111517 André Fisker Ballerup Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
136517 Andreas Sørensen Korsør Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
134103 Jakob Hansen Korsør Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
123818 Benjamin Larsen Slagelse Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
122025 Oliver Mathiesen Slagelse Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
135977 Mikkel Madsen Slagelse Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
135981 Freya Schou Slagelse Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
108389 Otto Nielforss Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 SE3 182.0 182.0 Hovedskydning
108388 Jørgen Larsen-Ledet Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 SE3 185.0 185.0 Hovedskydning
119587 Birgit Frederiksen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 SE3 192.0 192.0 Hovedskydning
127907 Lars Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 SE3 193.0 193.0 Hovedskydning
136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
136306 Jeppe Gregersen Tuse Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
136307 Emil Sørensen Tuse Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
137215 Silas Nørregaard Johansen Tuse Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
136542 Lauge Vang Palsbøll Tuse Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
136871 Kasper Nielsen Tuse Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
105095 Frederik Christensen Tuse Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
110396 Frida Vangsgaard Tuse Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening VÅ3 196.0 196.0 Hovedskydning
137212 Jacob Nielsen Tuse Skytteforening VÅ3 196.0 196.0 Hovedskydning
136304 Daniel Kolind Tuse Skytteforening VÅ3 192.0 192.0 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening VS1 193.0 193.0 Hovedskydning
58105 Niels Olsen Tuse Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
133299 Jan Lyngdorff Tuse Skytteforening SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
137216 Henrik Lomholt Hass Tuse Skytteforening VÅ3 191.0 191.0 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
129723 Victor Bang Mullerup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
123336 Jeppe Neergaard Korsør Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
136519 Philip Haugaard Korsør Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
131052 Joshua Schønher Korsør Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
57777 Kurt Jensen Jyderup Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
57781 John L. L. Cunliffe Jyderup Skytteforening VS1 194.0 194.0 Hovedskydning
76443 Kaj Hansen Jyderup Skytteforening SE3 186.0 186.0 Hovedskydning
129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening SE3 195.0 195.0 Hovedskydning
131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening VÅ3 196.0 196.0 Hovedskydning
129319 Christian Grum Jyderup Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
58602 Henning Christensen Jyderup Skytteforening SE3 182.0 182.0 Hovedskydning
131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
128353 Flicha Grum Jyderup Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
103561 Brian Tiedt Jyderup Skytteforening SE3 186.0 186.0 Hovedskydning
58397 Erik Jensen Orø Skytteforening SE3 191.0 191.0 Hovedskydning
132581 Leif Nielsen Orø Skytteforening SE3 180.0 180.0 Hovedskydning
58238 Tyge Larsen Orø Skytteforening SE3 194.0 194.0 Hovedskydning
136899 Per Schmidt Orø Skytteforening SE3 167.0 167.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
134809 Taiz Bach Henriksen Mullerup Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening VÅ2 200.0 200.0 Hovedskydning
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
122932 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ2 200.0 200.0 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
103828 John Pedersen Høng Skytteforening VÅ3 188.0 188.0 Hovedskydning
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening VÅ3 198.0 198.0 Hovedskydning
119784 Tobias Astrop Paludan Høng Skytteforening VÅ3 196.0 196.0 Hovedskydning
123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
114545 Mikkel Houmølle Høng Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
114396 Nikolai Sandstød Larsen Høng Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
136849 Karoline Hyldahn Reerslev Skytteforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening VÅ3 195.0 195.0 Hovedskydning
136038 Jesper Jakobsen Reerslev Skytteforening VÅ3 192.0 192.0 Hovedskydning
127852 Maria Dahl Reerslev Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
128549 Svend Erik Hansen Reerslev Skytteforening SE3 184.0 184.0 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
60795 Knud Thylkær Reerslev Skytteforening SE3 181.0 181.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
113106 Per Stigaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 197.0 197.0 Mesterskab
126331 Alex Milton Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ3 192.0 192.0 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
133884 Carsten Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ3 187.0 187.0 Hovedskydning
133885 Sebastian Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ3 184.0 184.0 Hovedskydning
133886 Peter Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ3 190.0 190.0 Hovedskydning
133883 Mogens Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. SE3 194.0 194.0 Hovedskydning
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
129403 Katrine Langkjær Ringsted Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
135348 Liv Holm Ringsted Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE3 186.0 186.0 Mesterskab
56834 Lone Kristiansen Ringsted Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
116742 Susanne Schrøder Ringsted Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening VÅ2 200.0 200.0 Hovedskydning
129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
60211 Erik Jørgensen Ringsted Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
131819 Asger Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
134385 Silas Rosenkvist Bladt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 197.0 197.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 198.0 198.0 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 190.0 190.0 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 198.0 198.0 Hovedskydning
137534 Magnus K Toft Jyderup Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
137695 Lærke Nellager Holbæk Skytteforening BK4 194.0 194.0 Hovedskydning

Til toppen