Fjord Cup 2018 i Hvide Sande

Stævne

Stævne: Fjord Cup 2018 i Hvide Sande
Stævneansvarlige
Mogens Christensen Tlf: 97313210 / 29243117

Række / Puljeoversigt

U8 drenge - Søndag 2. december
Pulje 1 Ringkøbing IF - Varde if 2 - HFK 1 - BK Klitten
Pulje 2 Varde if 1 - FC Balle - HFK 2 - Varde if 3
A finalerunde Varde if 1 - Ringkøbing IF - Varde if 3 - HFK 1
B finalerunde FC Balle - HFK 2 - Varde if 2 - BK Klitten
U9 drenge B/C søndag 2. december
Pulje 1 Rindum SU 2 - Dream-team - Ikast FC 2 - Ikast FC 3 - BK Klitten
B finalerunde Rindum SU 2 - Dream-team - Ikast FC 2 - Ikast FC 3
U9 drenge A - søndag 2. december
Pulje 1 SHN/Ulfborg - Rindum SU 1 - Real Boys - Ikast FC 1 - MH 2010 - Videbæk
A finalerunde SHN/Ulfborg - Rindum SU 1 - Real Boys - MH 2010
U10/U11 piger - Lørdag 1. december
Pulje 1 Borbjerg - LGF 1 - RLK - BK Klitten 1 - BK Klitten 2 - Varde IF
Finalerunde Borbjerg - LGF 1 - RLK - BK Klitten 1
U10 drenge - Søndag 2. december
Pulje 2 Skjern GF 1 - Fysioterapi @ SportsskadeCenter Herning - Nr. Nebel IF - BK Klitten - SLGU
Pulje 1 Næsbjerg - Ikast FC - Good Boys - Rindum SU - F.C Powerhosting - Skjern GF 2
A slutspil Skjern GF 1 - Fysioterapi @ SportsskadeCenter Herning - Næsbjerg - F.C Powerhosting
B slutspil Nr. Nebel IF - Ikast FC - Good Boys - SLGU
U11 drenge - Lørdag 1. december
Pulje 1 Mejdal Halgård 1 - Mejdal-Halgård 2 - Bork FK - U12 Ulvetøserne - SLGU 1 - SLGU 2 - BK Klitten
Finalerunde Mejdal Halgård 1 - Bork FK - SLGU 1 - SLGU 2
U12 drenge - Lørdag 1. december
Pulje 1 Næsbjerg - Bork FK - United Boys - Oranje - Skjern Bank - R-Team
Finalerunde Næsbjerg - Oranje - Skjern Bank - R-Team
U13/U14 drenge - Fredag 30. november
Pulje 1 Oles Drenge - TIM/HEE - RIF U13 1 - BK Klitten 1
Pulje 2 Team Madsen Optik - RSU-Ringkøbing - Ringkøbing 2 - RIF U13 2
Pulje 3 Ringkøbing 1 - Spangsbjerg If - BK Klitten 2 - HTS
A mellemrunde 1 Team Madsen Optik - RIF U13 1
A mellemrunde 2 Ringkøbing 2 - HTS
A mellemrunde 3 Ringkøbing 1 - BK Klitten 1
B mellemrunde 1 Oles Drenge - RIF U13 2
B mellemrunde 2 Spangsbjerg If - RSU-Ringkøbing
B mellemrunde 3 TIM/HEE - BK Klitten 2
A finalerunde Ringkøbing 1 - Team Madsen Optik - Ringkøbing 2
B finalerunde Oles Drenge - RSU-Ringkøbing - BK Klitten 2
U14/U15 piger - Lørdag 1. december
Mejrup - Brande pigerne - BK Klitten - Friplads - Friplads

Til toppen