Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Turnering
Info
Oversigt
Opstartsstævne på kunstgræs i Sorø
Stævne
Stævne:
Opstartsstævne på kunstgræs i Sorø
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Stævneinfo
Stævneinformation
Resultatindberetning
Række / Puljeoversigt
U10 piger - 5 mands (lørdag den 30/3) - Spilletid: 2x10 min.
Pulje 1
Mørkøv IF U10 Pige
-
Kr. Helsinge
-
Tuse IF
-
Skælskør B&I
U7 - 5-mands C/D - (lørdag den 30/3) - Spilletid: 2x10 min.
Pulje 1
Slagelse B&i
-
Sorø Freja
-
Mørkøv IF U7
-
Lynge-Broby If
U8 drenge - 5 mands A/B (lørdag den 30/3) - Spilletid: 2x10 min.
Pulje 1
Hg Fodbold
-
B 73, Slagelse
-
Sorø Freja
-
St. Merløse
U8 drenge - 5 mands C/D (lørdag den 30/3) - Spilletid: 2x10 min.
Pulje 1
Lynge-Broby If
-
Hg Fodbold 1
-
B 73, Slagelse 2
-
Mørkøv IF U8
Pulje 2
B 73, Slagelse 1
-
Sørbymagle If U8
-
Team AS Fodbold
-
Sorø Freja 2
Pulje 3
Tuse IF 1
-
B 73, Slagelse 3
-
Sorø Freja 1
-
Hg Fodbold 2
U9 drenge - 5 mands A/B (søndag den 31/3) - Spilletid: 2x10 min.
Pulje 1
B 73, Slagelse
-
Holbæk B&I 1
-
RB 1906
-
Vemmelev
Pulje 2
Slagelse B&i
-
Lynge-Broby If
-
Holbæk B&I 2
-
Tuse IF 1
U9 drenge - 5 mands C/D (søndag den 31/3) - Spilletid: 2x10 min.
Pulje 1
Vemmelev
-
Lynge-Broby If
-
Sørbymagle If U9
-
Tuse IF 2
-
Lynge-Broby If 2
-
Team AS Fodbold
U10 drenge - 8 mands A/B (søndag den 31/3) - Spilletid: 2x14 min.
Pulje 1
Sorø Freja
-
Hg Fodbold
-
Hørsholm Usserød 1
-
Hørsholm Usserød 2
-
Roskilde KFUM
-
Svebølle B&I 2016 (U11C)
U10 drenge - 8 mands C/D (søndag den 31/3) - Spilletid: 2x14 min.
Hørsholm Usserød 2
Pulje 1
Tuse IF
-
Roskilde KFUM 2
-
Hørsholm Usserød 1
-
Hg Fodbold 2
Pulje 2
Svebølle
-
Svinninge IF
-
Fuglebjerg If
-
Lynge-Broby If
U11 drenge - 8 mands A/B (lørdag den 30/3) - Spilletid: 2x14 min.
Pulje 1
Benløse IF
-
St. Merløse Fodbold
-
Sorø Freja
-
Kirke Hyllinge IF
U11 drenge - 8 mands C/D (lørdag den 30/3) - Spilletid: 2x14 min.
Pulje 1
Kirke Hyllinge IF
-
Tuse IF
-
Vipperød BK
-
Lynge-Broby If
U12 drenge - 8 mands C/D (søndag den 31/3) - Spilletid: 2x14 min.
Sørbymagle If
Pulje 1
Hg Fodbold
-
Svebølle B&I 2016
-
B 73, Slagelse
-
Sorø Freja
-
Raklev G&I
-
Slaglille Bjerne 1
Pulje 2
Slaglille Bjerne 2
-
Lynge-Broby If
-
Skælskør B&I
-
Lynge-Broby If (U13 begynder)
-
Stillinge If
-
B 73, Slagelse 2
U11/12 piger - 8 mands (lørdag den 30/3) - Spilletid: 2x14 min.
Pulje 1
Tuse IF
-
FC Storebælt
-
Skælskør B&I
-
Kr. Helsinge
-
Fuglebjerg If
-
Lynge-Broby If
Til toppen