| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 130503 Pauline Alling Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 200/15 200/15 400/30
2 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 200/12 200/15 400/27
3 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 198/10 200/11 398/21
4 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 198/07 199/11 397/18

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening 200/13 200/09 400/22
2 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 200/10 199/08 399/18
3 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 199/09 199/11 398/20
4 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 199/10 199/06 398/16
5 132445 Thore Frank Søborg SG&I 199/11 197/09 396/20
6 128016 Oliver Klavstrup Espergærde Skytteforening 198/06 197/09 395/15
7 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening 195/03 198/04 393/07
8 124262 Micky Melgård Helsingør Salonskytte Forening 197/09 189/06 386/15
9 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/04 193/08 385/12
10 134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/04 191/03 382/07

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 133061 Bertram Abild Laursen Espergærde Skytteforening 193/05 195/05 388/10
2 136189 Julius Krumhardt Christensen Melby Skytteforening 186/01 184/00 370/01

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 134486 Asger G. Kristensen Melby Skytteforening 193/03 196/09 389/12
2 137080 Birk Fischer Søborg SG&I 192/04 194/08 386/12
3 137078 Jonas Bruun Søborg SG&I 192/04 194/04 386/08
4 137081 Vitus Narp Søborg SG&I 191/01 194/05 385/06
5 137082 Anders Bjerrehus Søborg SG&I 193/02 191/05 384/07
6 137077 Tobias Olsen Helsingør Salonskytte Forening 190/01 191/03 381/04
7 137074 Philip Husby Helsingør Salonskytte Forening 189/02 189/01 378/03
8 134487 Oliver B. Steffensen Melby Skytteforening 189/01 189/01 378/02
9 137072 Marcus Nielsen Helsingør Salonskytte Forening 183/02 188/01 371/03
10 135702 Jonathan Povelsen Dauglykke Skytteforening 183/00 187/02 370/02
11 137073 Mathias Willadsen Helsingør Salonskytte Forening 184/01 180/01 364/02
12 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 181/02 181/01 362/03
13 137075 Alexander Jørgensen Helsingør Salonskytte Forening 182/00 178/01 360/01
14 137076 Villads Brandsborg Helsingør Salonskytte Forening 181/01 177/01 358/02

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 110415 Lærke Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 200/10 198/10 398/20
2 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 195/07 198/07 393/14
3 127152 Andreas Vaa Dauglykke Skytteforening 196/06 194/05 390/11
4 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse I.f., Hovedbestyrelse 192/05 194/07 386/12

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/11 198/11 396/22
2 135701 Mathias Ingemann Povelsen Dauglykke Skytteforening 198/07 198/05 396/12
3 106658 Emil Larsen Ramløse I.f., Hovedbestyrelse 195/05 198/02 393/07
4 118798 Maria Larsen Ramløse I.f., Hovedbestyrelse 195/02 196/05 391/07
5 128341 Caroline Strunge toft Helsingør Salonskytte Forening 197/00 192/04 389/04
6 114567 Nicolaj Lihme Ramløse I.f., Hovedbestyrelse 190/05 195/05 385/10
7 136316 Sofie Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 191/06 194/02 385/08
8 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 192/03 192/05 384/08
9 99449 Puk Schnor Søborg SG&I 194/03 190/03 384/06
10 114761 Ida Rasmussen Helsingør Salonskytte Forening 193/03 189/03 382/06
11 108766 Mikkel Bisgaard Søborg SG&I 192/05 188/01 380/06
12 112084 Dicte Christine Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/04 187/02 380/06

Riffel, 15m - Mesterskab VS1

1 62982 Thomas Kacirek Helsingør Salonskytte Forening 191/01 189/02 380/03

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 65841 Jan Holm-Larsen Helsingør Salonskytte Forening 187/04 188/00 375/04
2 63482 Niels Christensen Alsønderup S, G & I 188/04 183/00 371/04
3 62534 Lennart Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 186/01 183/02 369/03

Riffel, 15m - Mesterskab VS3

1 132341 Johanna Marchen Kacirek Helsingør Salonskytte Forening 186/01 186/03 372/04
2 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. 181/01 183/01 364/02
3 115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. 179/01 183/02 362/03
4 65840 Jan Holmen Andersen Helsingør Salonskytte Forening 179/01 181/00 360/01
5 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 176/00 181/01 357/01
6 63334 Henrik Andersen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 177/00 176/00 353/00
7 89907 Mads Johansen Espergærde Skytteforening 176/00 176/00 352/00
8 117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I 168/00 176/00 344/00
9 85137 Louise Skøtt Søborg SG&I 172/01 170/02 342/03

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 200/10 200/14 400/24
2 111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/07 200/14 399/21
3 98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/05 199/12 398/17
4 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/06 200/13 397/19
5 120429 Sandra Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/12 199/12 396/24
6 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/11 198/09 396/20
7 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 198/07 198/06 396/13

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 111942 Kasper Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/05 197/08 396/13
2 120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening 199/04 196/09 395/13
3 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/07 197/10 394/17
4 120138 Claus Toxværd Melby Skytteforening 195/06 198/06 393/12
5 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 194/04 196/07 390/11
6 101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening 194/08 191/03 385/11
7 122887 Gitte Appelquist Melby Skytteforening 193/03 191/07 384/10
8 118192 Lars Lihme Ramløse I.f., Hovedbestyrelse 193/02 189/02 382/04
9 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 195/04 187/06 382/10

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

1 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 192/01 195/02 387/03
2 126857 Johnny Van Hauen Melby Skytteforening 184/00 194/07 378/07
3 126470 Allan K. Eriksen Melby Skytteforening 188/01 188/02 376/03
4 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 188/05 186/01 374/06

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 199/10 197/05 396/15
2 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/09 199/09 395/18
3 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 197/11 195/08 392/19
4 80326 Carsten Fries Melby Skytteforening 196/06 194/03 390/09
5 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 196/03 192/08 388/11

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 64295 Jørgen Nielsen Melby Skytteforening 198/04 195/09 393/13
2 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening 191/02 196/08 387/10
3 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 191/01 193/02 384/03
4 101754 Svend Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 183/00 190/04 373/04

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 189/02 194/03 383/05
2 130182 Ole Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 191/04 192/03 383/07
3 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 193/05 190/06 383/11
4 65888 Flemming Rasmussen Helsingør Salonskytte Forening 189/00 190/03 379/03
5 65327 Kurt Olsen Tikøb Skytteforening 189/01 189/00 378/01
6 118242 Anne-Lise Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 187/00 190/02 377/02
7 121957 Ellen Nielsen Helsingør Salonskytte Forening 185/01 184/01 369/02
8 63473 Ole H. Hansen Alsønderup S, G & I 185/02 181/02 366/04
9 65008 Viggo Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 183/01 182/00 365/01
10 63388 Willy Jensen Alsønderup S, G & I 175/02 181/02 356/04

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 130503 Pauline Alling Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 200/15
2 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 200/12
3 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 198/10
4 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 198/07

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening 200/13
2 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 200/10
3 132445 Thore Frank Søborg SG&I 199/11
4 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 199/10
5 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 199/09
6 128016 Oliver Klavstrup Espergærde Skytteforening 198/06
7 124262 Micky Melgård Helsingør Salonskytte Forening 197/09
8 123405 Benjamin Dolmer Dauglykke Skytteforening 197/03
9 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening 195/03
10 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/04
11 134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/04

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 133061 Bertram Abild Laursen Espergærde Skytteforening 193/05
2 136189 Julius Krumhardt Christensen Melby Skytteforening 186/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 134486 Asger G. Kristensen Melby Skytteforening 193/03
2 137082 Anders Bjerrehus Søborg SG&I 193/02
3 137078 Jonas Bruun Søborg SG&I 192/04
3 137080 Birk Fischer Søborg SG&I 192/04
5 137081 Vitus Narp Søborg SG&I 191/01
6 137077 Tobias Olsen Helsingør Salonskytte Forening 190/01
7 137074 Philip Husby Helsingør Salonskytte Forening 189/02
8 134487 Oliver B. Steffensen Melby Skytteforening 189/01
9 137073 Mathias Willadsen Helsingør Salonskytte Forening 184/01
10 137072 Marcus Nielsen Helsingør Salonskytte Forening 183/02
11 135702 Jonathan Povelsen Dauglykke Skytteforening 183/00
12 137075 Alexander Jørgensen Helsingør Salonskytte Forening 182/00
13 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 181/02
14 137076 Villads Brandsborg Helsingør Salonskytte Forening 181/01

Riffel, 15m - Klasse J1

1 110415 Lærke Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 200/10
2 127152 Andreas Vaa Dauglykke Skytteforening 196/06
3 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 195/07
4 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse I.f., Hovedbestyrelse 192/05

Riffel, 15m - Klasse J2

1 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/11
2 135701 Mathias Ingemann Povelsen Dauglykke Skytteforening 198/07
3 128341 Caroline Strunge toft Helsingør Salonskytte Forening 197/00
4 106658 Emil Larsen Ramløse I.f., Hovedbestyrelse 195/05
5 118798 Maria Larsen Ramløse I.f., Hovedbestyrelse 195/02
6 99449 Puk Schnor Søborg SG&I 194/03
7 112084 Dicte Christine Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/04
8 128005 Victoria Palbo IF Skjold Skævinge 193/03
8 114761 Ida Rasmussen Helsingør Salonskytte Forening 193/03
10 108766 Mikkel Bisgaard Søborg SG&I 192/05
11 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 192/03
12 136316 Sofie Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 191/06
13 114567 Nicolaj Lihme Ramløse I.f., Hovedbestyrelse 190/05

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 62982 Thomas Kacirek Helsingør Salonskytte Forening 191/01

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 63482 Niels Christensen Alsønderup S, G & I 188/04
2 65841 Jan Holm-Larsen Helsingør Salonskytte Forening 187/04
3 62534 Lennart Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 186/01

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 132341 Johanna Marchen Kacirek Helsingør Salonskytte Forening 186/01
2 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. 181/01
3 115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. 179/01
3 65840 Jan Holmen Andersen Helsingør Salonskytte Forening 179/01
5 63334 Henrik Andersen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 177/00
6 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 176/00
6 89907 Mads Johansen Espergærde Skytteforening 176/00
8 85137 Louise Skøtt Søborg SG&I 172/01
9 117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I 168/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 200/10
2 111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/07
3 98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/05
4 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/11
5 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 198/07
6 120429 Sandra Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/12
7 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/06

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 111942 Kasper Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/05
2 120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening 199/04
3 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/07
4 120138 Claus Toxværd Melby Skytteforening 195/06
5 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 195/04
6 101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening 194/08
7 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 194/04
8 122887 Gitte Appelquist Melby Skytteforening 193/03
9 118192 Lars Lihme Ramløse I.f., Hovedbestyrelse 193/02

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 192/01
2 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 188/05
3 126470 Allan K. Eriksen Melby Skytteforening 188/01
4 126857 Johnny Van Hauen Melby Skytteforening 184/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 199/10
2 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 197/11
3 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/09
4 80326 Carsten Fries Melby Skytteforening 196/06
5 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 196/03

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 64295 Jørgen Nielsen Melby Skytteforening 198/04
2 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening 191/02
3 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 191/01
4 101754 Svend Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 183/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 193/05
2 130182 Ole Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 191/04
3 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 189/02
4 65327 Kurt Olsen Tikøb Skytteforening 189/01
5 65888 Flemming Rasmussen Helsingør Salonskytte Forening 189/00
6 118242 Anne-Lise Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 187/00
7 63473 Ole H. Hansen Alsønderup S, G & I 185/02
8 121957 Ellen Nielsen Helsingør Salonskytte Forening 185/01
9 65008 Viggo Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 183/01
10 63388 Willy Jensen Alsønderup S, G & I 175/02

Til toppen