Divisionsskydning vinter 4. runde - riffel (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 190.000 190.000 Hovedskydning
70084 Henrik D. S. Holme Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 186.000 186.000 Hovedskydning
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
135181 William Pedersen Ringsted Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
135181 William Pedersen Ringsted Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
134671 Kasper Hansen Ringsted Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
129403 Katrine Langkjær Ringsted Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
56834 Lone Kristiansen Ringsted Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
116742 Susanne Schrøder Ringsted Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
60211 Erik Jørgensen Ringsted Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
57582 Flemming Madsen Nr. Asmindrup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
57547 Kurt Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
57219 Kjeld Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
57218 Laila Sørensen Nr. Asmindrup Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
136684 Felix Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
135641 Frida Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
137483 Silje Reiter Kirk Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
135642 Rasmus Scheffmann Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
136849 Karoline Hyldahn Reerslev Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening VÅ3 190.000 190.000 Hovedskydning
127852 Maria Dahl Reerslev Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening SE3 182.000 182.000 Hovedskydning
102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening SE3 183.000 183.000 Hovedskydning
123818 Benjamin Larsen Slagelse Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
122025 Oliver Mathiesen Slagelse Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
135977 Mikkel Madsen Slagelse Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
135981 Freya Schou Slagelse Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
131819 Asger Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 200.000 200.000 Mesterskab
134385 Silas Rosenkvist Bladt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 198.000 198.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 199.000 199.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.000 200.000 Mesterskab
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 194.000 194.000 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.000 200.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
113106 Per Stigaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
122788 Nadia Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
133884 Carsten Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ3 185.000 185.000 Hovedskydning
133885 Sebastian Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ3 184.000 184.000 Hovedskydning
133886 Peter Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ3 193.000 193.000 Hovedskydning
133883 Mogens Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
95591 Johan Bohl Jensen Tuse Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
136307 Emil Sørensen Tuse Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
137215 Silas Nørregaard Johansen Tuse Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
136308 Tristan Hass Tuse Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
136871 Kasper Nielsen Tuse Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening VÅ3 196.000 196.000 Hovedskydning
108761 Steen Mejnert Olsen Tuse Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
136304 Daniel Kolind Tuse Skytteforening VÅ3 192.000 192.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening VS1 193.000 193.000 Hovedskydning
137212 Jacob Nielsen Tuse Skytteforening VÅ3 193.000 193.000 Hovedskydning
133299 Jan Lyngdorff Tuse Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
137216 Henrik Lomholt Hass Tuse Skytteforening VÅ3 191.000 191.000 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
105095 Frederik Christensen Tuse Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
114396 Nikolai Sandstød Larsen Høng Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
114545 Mikkel Houmølle Høng Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
137514 Nikolaj Petersen Reerslev Skytteforening VÅ3 180.000 180.000 Hovedskydning
137513 Flemming Jakobsen Reerslev Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
136519 Philip Haugaard Korsør Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
123336 Jeppe Neergaard Korsør Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
131052 Joshua Schønher Korsør Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening VÅ2 187.000 187.000 Hovedskydning
106793 Anna T. Pedersen Knabstrup Skytteforening VÅ2 189.000 189.000 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
120599 Signe Petersen Knabstrup Skytteforening VÅ3 174.000 174.000 Hovedskydning
128921 Maria Lesholt Greve Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
122511 Laura Pedersen Greve Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
134982 Noa Jepsen Greve Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
134409 Maja Kofoed Sloth Greve Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
128949 Jason Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
131952 Anton Alexander Laursen Nykøbing Sj. Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
131953 Wilmer Holmgaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
135525 Silas Nyjem Ejstrup Nykøbing Sj. Skytteforening BK4 161.000 161.000 Hovedskydning
122410 Anita Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ2 189.000 189.000 Hovedskydning
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ3 194.000 194.000 Hovedskydning
135202 Natasha Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ3 188.000 188.000 Hovedskydning
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
128950 Summer Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 192.000 192.000 Hovedskydning
121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
113297 Karin Ankergren Kalundborg Skytteforening SE3 182.000 182.000 Hovedskydning
135639 Kathrin Nielsen Kalundborg Skytteforening VÅ3 193.000 193.000 Hovedskydning
35970 Diana Henriksen Ballerup Skytteforening VS1 196.000 196.000 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening VS1 192.000 192.000 Hovedskydning
135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
134616 Lukas W. Mortensen Ballerup Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
135176 Mikkel Eldrup Ballerup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
110995 Jakob Sonnenberg Jarner Ballerup Skytteforening J1 193.000 193.000 Hovedskydning
111517 André Fisker Ballerup Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
136288 Rikke Møller Hørve Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
137581 Mikkel Ipsen Hørve Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
136289 Dinna Ibsen Hørve Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
136291 Magnus Mogensen Hørve Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
75546 Leif Møller Hørve Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
131196 Flemming Skifte Hørve Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
57380 Per Jensen Hørve Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
57379 Rasmus Nielsen Hørve Skytteforening VS3 190.000 190.000 Hovedskydning
58397 Erik Jensen Orø Skytteforening SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
132581 Leif Nielsen Orø Skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
58238 Tyge Larsen Orø Skytteforening SE3 193.000 193.000 Hovedskydning
136899 Per Schmidt Orø Skytteforening SE3 178.000 178.000 Hovedskydning
124154 Teis Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
124154 Teis Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
124155 Kristian Johansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
136030 Anna Carlsson Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
136895 Isabella Schou Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
98276 Thomas Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening VÅ3 196.000 196.000 Hovedskydning
110577 Frederik Darré Gimlinge Skytte- og Idrætsforening VÅ3 194.000 194.000 Hovedskydning
124156 Mads Larsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
110579 Tobias Rohde Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
59509 Kurt Linhart Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
59504 Lena Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
136914 Tobias Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
57777 Kurt Jensen Jyderup Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
57781 John L. L. Cunliffe Jyderup Skytteforening VS1 186.000 186.000 Hovedskydning
76443 Kaj Hansen Jyderup Skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
137534 Magnus K Toft Jyderup Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
128353 Flicha Grum Jyderup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
103561 Brian Tiedt Jyderup Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening VÅ3 191.000 191.000 Hovedskydning
129319 Christian Grum Jyderup Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
58602 Henning B. Christensen Jyderup Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
80735 Vivi Nielsen Svinninge Skytteforening SE3 197.000 197.000 Hovedskydning
95552 Torben C. Larsen Svinninge Skytteforening VÅ3 193.000 193.000 Hovedskydning
95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 200.000 200.000 Mesterskab
121739 Nicklas Jedig Højby Skytteforening, Sjælland BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
136073 Magnus Lindegaard Davidsen Højby Skytteforening, Sjælland BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
137530 Emily Montt Larsen Højby Skytteforening, Sjælland BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland SE3 194.000 194.000 Hovedskydning
135960 Frank Folting Højby Skytteforening, Sjælland SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
57596 Bo Eget Højby Skytteforening, Sjælland SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ2 199.000 199.000 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ2 198.000 198.000 Mesterskab
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
136074 Rasmus Møller Højby Skytteforening, Sjælland J2 191.000 191.000 Hovedskydning
119003 Kim Christensen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
101526 Eddie Bonde Højby Skytteforening, Sjælland VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
136166 Aase Lind Højby Skytteforening, Sjælland VÅ3 193.000 193.000 Hovedskydning
137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
135616 Marc Redtz Juhl Højby Skytteforening, Sjælland BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
69621 Peter Mose Nielsen Holbæk Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
58422 Casper With Holbæk Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
116636 Tim Colbe Holbæk Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
112007 Preben Andersen Holbæk Skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
58028 Jan Vilhelmsen Holbæk Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
122015 Laurits H. Didriksen Holbæk Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
122014 Johannes H. Didriksen Holbæk Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
122521 Niklas Blindbæk Holbæk Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
73992 Nanna Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
82311 Joakim Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
129723 Victor Bang Mullerup Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
134809 Taiz Bach Henriksen Mullerup Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
137695 Lærke Nellager Holbæk Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
133340 John E Larsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
133341 Villy Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE3 171.000 171.000 Hovedskydning
89113 Aksel Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
135200 Helge Klingenberg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
59095 Allan Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
59023 Stig Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
59093 Anne-Grete Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
59382 Bent Andersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
123982 Bo Tommerup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 VS3 170.000 170.000 Hovedskydning
68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 VS3 180.000 180.000 Hovedskydning
77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 VS2 183.000 183.000 Hovedskydning
79010 Brian Pedersen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 VS3 179.000 179.000 Hovedskydning
65332 Jens Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 172.000 172.000 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 176.000 176.000 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if VS3 179.000 179.000 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if VS2 183.000 183.000 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if VS2 180.000 180.000 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if VS1 190.000 190.000 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 182.000 182.000 Hovedskydning
60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 174.000 174.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS2 182.000 182.000 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
108389 Otto Nielforss Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 SE3 182.000 182.000 Hovedskydning
108388 Jørgen Larsen-Ledet Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
119587 Birgit Frederiksen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
127907 Lars Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening VS1 193.000 193.000 Hovedskydning
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ2 199.000 199.000 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening VÅ2 199.000 199.000 Hovedskydning
130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
103828 John Pedersen Høng Skytteforening VÅ3 192.000 192.000 Hovedskydning
109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening VÅ3 194.000 194.000 Hovedskydning
119784 Tobias Astrop Paludan Høng Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 188.000 188.000 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 189.000 189.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 194.000 194.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 180.000 180.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 187.000 187.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 189.000 189.000 Hovedskydning
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 181.000 181.000 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS2 188.000 188.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS2 185.000 185.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 191.000 191.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS2 192.000 192.000 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening VS1 188.000 188.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening VS2 182.000 182.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 187.000 187.000 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening VS2 187.000 187.000 Hovedskydning

Til toppen