| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Foreningsholdfinale 15 m JUN (FHF)

1 130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening 398 200 598
1 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 399 199 598
1 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 400 200 600
1 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 400 200 600
3 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening 399 200 599
3 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 398 199 597
4 124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening 397 198 595
4 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 399 200 599
5 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 399 199 598
5 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 391 197 588
6 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 398 199 597
7 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 396 199 595
8 124029 Kenni Høj Ravnsborg Skytteforening 395 198 593
8 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 395 198 593
10 119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening 393 197 590
11 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening 394 196 590

Riffel, 15m - Foreningsholdfinale 15 m BK (FHF)

1 131884 Frederikke Bach Svendsen Vester Hassing Skytteforening 398 198 596
1 126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening 400 200 600
1 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 400 200 600
1 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 400 200 600
1 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 400 200 600
5 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 399 200 599
5 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 399 200 599
7 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 398 200 598
8 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 399 199 598
9 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 397 200 597
10 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening 398 198 596
11 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 396 199 595

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 200/19 200/17 400/36
2 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14 200/17 400/31
3 128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening 200/17 200/14 400/31
4 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 200/17 200/13 400/30
5 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening 200/12 200/17 400/29
6 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/15 200/14 400/29
7 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 200/16 200/13 400/29
8 136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/12 200/15 400/27
9 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 200/14 200/13 400/27
10 130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 200/17 200/10 400/27
11 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10 200/16 400/26
12 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/12 200/14 400/26
13 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 200/12 200/13 400/25
14 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 200/13 200/12 400/25
15 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening 200/11 200/13 400/24
16 129723 Victor Bang Mullerup Skytteforening 200/11 200/12 400/23
16 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 200/11 200/12 400/23
18 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 200/12 200/10 400/22
19 126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening 200/08 200/12 400/20
20 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 200/07 200/12 400/19
21 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/10 200/09 400/19
22 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening 200/11 200/08 400/19
23 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 199/13 200/14 399/27
24 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening 199/11 200/15 399/26
25 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 199/12 200/13 399/25
26 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 199/10 200/14 399/24
27 117830 Casper Johansen Skive skytteforening 199/13 200/11 399/24
28 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening 199/13 200/10 399/23
29 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 199/10 200/12 399/22
30 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening 199/13 200/08 399/21
31 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 199/09 200/11 399/20
31 126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening 199/09 200/11 399/20
33 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds 199/11 200/09 399/20
34 127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening 199/09 200/10 399/19
35 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 199/09 200/09 399/18
36 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening 199/05 200/12 399/17
37 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening 199/07 200/10 399/17
38 120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening 199/08 200/09 399/17
39 131603 Theis Possekel Karup Skytteforening 199/06 200/09 399/15
40 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 199/07 200/08 399/15
41 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 200/14 199/12 399/26
42 120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening 200/12 199/12 399/24
43 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09 199/14 399/23
44 130869 Sarah Jensen Jelling fS 200/09 199/13 399/22
45 120802 Freya Kofod Svaneke Skytteforening 200/13 199/09 399/22
46 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 200/11 199/10 399/21
46 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 200/11 199/10 399/21
48 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/10 199/09 399/19
49 135373 Frida Bloch Heyns Skjern Skytteforening 200/08 199/09 399/17
50 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening 200/08 199/08 399/16
51 119881 Benjamin Ibsen VBF's Skyttelaug Hinnerup 198/09 200/15 398/24
52 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 198/09 200/12 398/21
53 120727 Magnus Sig Hovedgård Skytteforening 198/10 200/11 398/21
54 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 198/07 200/10 398/17
54 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/07 200/10 398/17
56 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 198/07 200/07 398/14
57 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 199/11 199/15 398/26
58 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening 199/11 199/13 398/24
59 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 199/12 199/11 398/23
60 129884 Mathilde Schlûnsen Særslev Skytteforening 199/09 199/13 398/22
61 132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening 199/10 199/12 398/22
62 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 199/11 199/11 398/22
63 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 199/12 199/10 398/22
64 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 199/10 199/11 398/21
65 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening 199/11 199/09 398/20
66 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 199/10 199/09 398/19
66 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening 199/10 199/09 398/19
68 99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening 199/07 199/11 398/18
69 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening 199/10 199/07 398/17
70 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 199/07 199/09 398/16
71 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 199/07 199/08 398/15
72 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 199/07 199/06 398/13
73 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening 200/13 198/12 398/25
74 130963 Emma Lund Bonde Them Skytteforening 200/10 198/08 398/18
75 124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening 200/07 198/09 398/16
76 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 200/10 198/06 398/16
77 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 197/09 200/08 397/17
78 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/11 199/13 397/24
79 121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 198/12 199/10 397/22
80 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 198/10 199/11 397/21
81 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 198/07 199/05 397/12
82 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening 199/11 198/08 397/19
83 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening 199/09 198/09 397/18
84 132396 Mikkeline vibe Christensen Helle Skytteforening 199/10 198/08 397/18
85 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 199/08 198/09 397/17
85 131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 199/08 198/09 397/17
87 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening 199/07 198/09 397/16
87 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 199/07 198/09 397/16
89 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 199/10 198/06 397/16
90 124155 Kristian Johansen Gimlinge Sg&i 199/07 198/07 397/14
91 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 197/08 199/14 396/22
92 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/07 199/09 396/16
93 131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening 197/07 199/07 396/14
94 110495 Victoria Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening 198/08 198/10 396/18
95 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 198/08 198/09 396/17
96 131940 Maja Kock-jensen Aakirkeby Skytteforening 198/10 198/07 396/17
97 130641 Agnethe Ringsing Øster Ulslev Skytteforening 198/05 198/10 396/15
98 127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/07 198/08 396/15
99 120225 Oscar P. Kristensen Øster Ulslev Skytteforening 198/08 198/07 396/15
100 123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening 198/07 198/07 396/14
101 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/03 198/10 396/13
102 126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne 198/07 198/06 396/13
103 123166 Rune Søgaard Ertmann Ulfborg Bys Skytteforening 199/10 197/08 396/18
104 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 199/13 197/05 396/18
105 111077 Lucas Højmark Aulum Skytteforening 199/05 197/10 396/15
106 132694 Mille Silkjær Midtdjurs skytteforening 199/08 197/07 396/15
107 129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/07 197/04 396/11
108 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 200/08 196/05 396/13
109 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/05 200/09 395/14
110 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 197/06 198/10 395/16
111 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 197/07 198/07 395/14
112 130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening 198/09 197/07 395/16
113 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 199/06 196/10 395/16
114 130317 Julie Koustrup Midtdjurs skytteforening 199/10 196/06 395/16
115 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 199/09 196/06 395/15
116 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 200/11 195/04 395/15
117 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 194/04 200/12 394/16
118 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 195/03 199/12 394/15
119 128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening 196/08 198/08 394/16
120 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 196/03 198/11 394/14
121 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 196/07 198/07 394/14
122 126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening 196/05 198/06 394/11
123 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening 197/07 197/08 394/15
124 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/07 196/04 394/11
125 126906 Anton Sejersen Lyngby Skyttekreds 193/06 200/11 393/17
126 135849 Søren Jensen Sdr. Omme Skytteforening 195/06 198/11 393/17
127 122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening 195/05 198/07 393/12
128 126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening 195/06 198/05 393/11
129 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 196/08 197/04 393/12
130 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 198/11 195/07 393/18
131 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 194/06 198/07 392/13
132 128708 Jakob Ganderup Ulfborg Bys Skytteforening 194/08 198/03 392/11
133 121887 Malene Nørgaard Brande Skytteforening 196/07 196/06 392/13
134 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/06 195/06 392/12
135 121173 Jeppe Ejby Samsø Skytteforening 192/05 199/08 391/13
136 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 195/06 196/05 391/11
137 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening 196/04 195/04 391/08
138 119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland 192/05 198/06 390/11
139 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/09 192/03 390/12
140 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 195/08 194/03 389/11
141 128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 194/08 194/06 388/14
142 124304 Mathias L. Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening 194/04 193/05 387/09
143 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening 194/02 193/06 387/08
144 107633 Victor Agerskov Münster Them Skytteforening 198/09 189/12 387/21
145 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 190/01 192/02 382/03

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 134744 Anton Volmer Ravnsborg Skytteforening 200/15 200/11 400/26
2 131975 Oliver Schalburg Helsingør Salonskytte Forening 200/10 200/14 400/24
3 131379 Andreas Rytter Bengtsson Them Skytteforening 200/11 200/12 400/23
4 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 199/10 200/11 399/21
5 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 199/11 200/09 399/20
6 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 199/07 200/12 399/19
7 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 199/09 200/10 399/19
8 123115 Albert Frederik Woller Glumsøegnens Skytteforening 199/07 200/08 399/15
9 125344 Rasmus Nielsen-Borup Ravnsborg Skytteforening 199/03 200/11 399/14
10 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14 199/13 399/27
11 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro 200/10 199/11 399/21
12 130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 200/10 199/06 399/16
13 136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening 198/10 200/12 398/22
14 108870 Nikolaj K.E. Waldstrøm Postens Skytteforening 198/09 200/11 398/20
15 131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening 198/08 200/08 398/16
16 135920 Freya Poulsen Helle Skytteforening 199/06 199/14 398/20
17 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 199/11 199/09 398/20
18 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 199/09 199/10 398/19
19 126562 Mikkel Lage Otterup Skytteforening 199/10 199/08 398/18
20 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 199/08 199/08 398/16
21 131884 Frederikke Bach Svendsen Vester Hassing Skytteforening 200/15 198/06 398/21
22 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 200/07 198/06 398/13
23 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening 197/10 200/09 397/19
24 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/07 200/10 397/17
25 132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening 197/06 200/10 397/16
26 135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF 197/04 200/07 397/11
27 136494 Jonas Thagaard Thisted Skyttekreds 198/08 199/10 397/18
28 135468 Gustav Løkke Katborg VBF's Skyttelaug Hinnerup 198/07 199/10 397/17
29 123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening 198/06 199/08 397/14
30 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 199/12 198/09 397/21
31 128281 William Mogensen Kværndrup Idrætsforening 199/06 198/13 397/19
32 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 199/09 198/10 397/19
32 105648 Andreas Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 199/09 198/10 397/19
34 127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening 199/08 198/10 397/18
35 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 199/03 198/06 397/09
36 122070 Magnus Sundberg Lauridsen Skjern Skytteforening 200/08 197/04 397/12
37 114815 Gustav Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 196/08 200/12 396/20
38 128856 Jamie Ormstrup Hesselager Fore. Sportsklubber 197/07 199/05 396/12
39 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening 198/06 198/13 396/19
40 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening 198/10 198/08 396/18
41 129204 Ida S Knudsen Samsø Skytteforening 198/04 198/11 396/15
42 114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening 198/07 198/08 396/15
43 137321 Marius Aagaard Laursen Midtdjurs skytteforening 198/08 198/07 396/15
44 134385 Silas Rosenkvist Bladt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/05 198/08 396/13
45 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 198/07 198/06 396/13
46 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/05 198/06 396/11
47 133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 199/11 197/08 396/19
48 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 199/06 197/03 396/09
49 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds 200/06 196/11 396/17
50 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 200/07 196/06 396/13
51 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening 196/06 199/08 395/14
52 130416 Mie Møller Skals Skytteforening 196/05 199/07 395/12
53 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening 197/08 198/11 395/19
54 131979 Marcus Krogh Ulfborg Bys Skytteforening 197/09 198/10 395/19
55 133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening 197/06 198/10 395/16
56 126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening 197/06 198/07 395/13
57 130810 Savannah Busk Postens Skytteforening 197/07 198/06 395/13
58 124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening 197/07 198/03 395/10
59 119331 Axel Vind Hovedgård Skytteforening 198/09 197/08 395/17
60 126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening 198/08 197/08 395/16
61 129579 Caroline Baatrup Blok Beder-Malling Skytteforening 198/06 197/08 395/14
62 135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening 198/07 197/07 395/14
62 130812 Mathias Bjerring Lindegaard Postens Skytteforening 198/07 197/07 395/14
64 131395 Simon Walenowicz Samsø Skytteforening 199/07 196/05 395/12
65 132445 Thore Frank Søborg SG&I 195/09 199/08 394/17
66 135859 Line Mandrup Næstved Skytteforening 195/05 199/07 394/12
67 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 196/06 198/06 394/12
68 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening 196/04 198/06 394/10
69 132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub 196/03 198/05 394/08
70 136183 Asger Halfdan Buur Maier Ammitsbøl Sg&i 197/06 197/12 394/18
71 135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening 197/08 197/10 394/18
72 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 197/09 197/06 394/15
73 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening 197/05 197/08 394/13
73 131615 Alexanndra Boisen Damsholte Skytteforening 197/05 197/08 394/13
75 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 197/06 197/05 394/11
76 121082 Lucas D. Hansen Næstved Skytteforening 198/06 196/07 394/13
77 132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 198/07 196/06 394/13
78 137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening 198/06 196/06 394/12
79 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds 198/05 196/06 394/11
80 129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening 199/07 195/10 394/17
81 131015 Mikkel Nielsen Lumby Skytteforening 199/07 195/07 394/14
82 129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening 199/02 195/05 394/07
83 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 194/04 199/08 393/12
84 131844 Sebastian Nielsen Høng Skytteforening 195/03 198/04 393/07
85 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 196/08 197/08 393/16
86 129784 Annebell Chen Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/06 197/09 393/15
87 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening 196/07 197/08 393/15
88 135769 Freja Tolstrup Postens Skytteforening 196/05 197/08 393/13
89 134809 Taiz Bach Henriksen Mullerup Skytteforening 196/05 197/06 393/11
90 136677 Anders Enevold Bundgaard Ulsted Skytteforening 196/06 197/05 393/11
91 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/10 196/05 393/15
91 137266 Cille Uttrup Midtdjurs skytteforening 197/10 196/05 393/15
93 131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening 197/08 196/06 393/14
94 131607 Sofie Højgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds 197/04 196/06 393/10
95 132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening 198/08 195/09 393/17
96 125082 Oliver Overgaard Hoffmann VBF's Skyttelaug Hinnerup 198/07 195/06 393/13
97 131616 Freja Hoppe Damsholte Skytteforening 198/06 195/05 393/11
98 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/05 195/05 393/10
99 125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening 198/05 195/04 393/09
100 115936 Ida Jørgensen Østerild Skytteforening 199/07 194/03 393/10
101 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 194/04 198/08 392/12
102 135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening 194/06 198/03 392/09
103 130840 Lucia Højmark Aulum Skytteforening 195/08 197/07 392/15
104 132416 Anton Dollemeyer Damsholte Skytteforening 195/08 197/05 392/13
105 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 195/05 197/05 392/10
106 135802 Emilie Miltersen Skytteforening Kimbrerne 196/07 196/04 392/11
107 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 197/07 195/06 392/13
108 128689 Tobias Skytte Larsen Hobro Egnens Skytteforening 197/08 195/04 392/12
109 134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening 197/06 195/04 392/10
110 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 197/04 195/05 392/09
111 133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening 197/07 195/02 392/09
112 129887 Stephanie Kristensen Damsholte Skytteforening 199/07 193/03 392/10
113 134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening 194/05 197/06 391/11
114 131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds 194/02 197/05 391/07
115 134871 Benjamin Kronborg Karup Skytteforening 195/06 196/05 391/11
116 128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening 196/09 195/08 391/17
117 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 196/10 195/06 391/16
118 136184 Mads Kreutzer Rosager Ammitsbøl Sg&i 196/10 195/04 391/14
119 129787 Mike Stryhn Sørensen Randers Skyttekreds 196/05 195/05 391/10
120 137080 Birk Fischer Søborg SG&I 196/02 195/06 391/08
121 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 197/06 194/02 391/08
122 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds 198/06 193/02 391/08
123 133351 Andreas G. Larsen Damsholte Skytteforening 193/06 197/06 390/12
124 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 194/04 196/08 390/12
125 127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening 195/05 195/03 390/08
126 130811 Lucas Bjerring Lindegaard Postens Skytteforening 196/04 194/09 390/13
127 130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening 196/04 194/05 390/09
128 132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening 197/08 193/04 390/12
129 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening 192/05 197/09 389/14
130 105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/02 197/07 389/09
131 113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening 194/04 195/06 389/10
132 127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening 195/05 194/07 389/12
133 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening 195/06 194/05 389/11
134 136844 Kamille Margon Gade Nielsen Viborg Skytteforening 195/07 194/04 389/11
135 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub 195/01 194/04 389/05
136 131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening 196/07 193/07 389/14
137 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 196/04 193/05 389/09
138 123405 Benjamin Dolmer Dauglykke Skytteforening 197/09 192/03 389/12
139 132417 Herman Dollemeyer Damsholte Skytteforening 197/07 192/03 389/10
140 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 197/05 192/04 389/09
141 128926 Sander Klitsgaard Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/09 190/04 389/13
142 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 190/04 198/05 388/09
143 133218 Magnus Jensen Høng Skytteforening 192/04 196/08 388/12
144 136692 Anna Frandsen Skytteforening Kimbrerne 194/05 194/06 388/11
145 133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 194/07 194/04 388/11
146 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening 194/03 194/03 388/06
147 130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/06 193/06 388/12
148 135346 Maja Elise Germansen Held Knudstrup Skyttekreds 195/06 193/03 388/09
149 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/07 192/04 388/11
150 130636 Oliver Romme Øster Ulslev Skytteforening 196/04 192/05 388/09
151 136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne 194/05 193/05 387/10
152 135801 Victoria Thomsen Skytteforening Kimbrerne 195/06 192/04 387/10
153 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening 195/06 192/02 387/08
154 130411 Mikkel Hansen Ulsted Skytteforening 192/03 194/04 386/07
155 136905 Matilde Westergaard Maaløe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/11 191/05 386/16
156 135904 Sofus Graversen Skytteforening Kimbrerne 195/06 191/02 386/08
157 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 197/05 189/03 386/08
158 134633 Philip Stigaard Sørensen Ølstykke Skytteforening 188/02 197/01 385/03
159 127974 Lasse Vestergaard Skytteforening Kimbrerne 189/02 196/08 385/10
160 137078 Jonas Bruun Søborg SG&I 192/03 193/05 385/08
161 137081 Vitus Narp Søborg SG&I 192/04 193/03 385/07
162 119330 Christine Vind Hovedgård Skytteforening 192/00 193/03 385/03
163 129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening 194/04 191/06 385/10
164 113783 Bjarke Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening 188/00 196/04 384/04
165 119490 Freja Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 193/06 191/05 384/11
166 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 196/08 188/03 384/11
167 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/03 194/05 383/08
168 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/06 192/02 383/08
169 127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne 192/05 191/04 383/09
170 124262 Micky Melgård Helsingør Salonskytte Forening 194/05 188/03 382/08
171 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 190/03 191/06 381/09
172 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/02 189/03 380/05
173 129838 Danni Berthelsen Vejle Skytteforening 197/05 182/02 379/07

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 199/12 198/10 397/22
2 131012 Lauge Stengaard Lumby Skytteforening 198/08 198/04 396/12
3 131853 Oliver Englyst Hasager VBF's Skyttelaug Hinnerup 197/10 198/08 395/18
4 133058 Erica Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 197/05 198/06 395/11
5 130638 Gustav L. Hansen Øster Ulslev Skytteforening 196/06 198/09 394/15
6 137755 Nicolas Egedius Miller Søborg SG&I 198/08 196/09 394/17
7 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 195/06 198/08 393/14
8 137449 Silke Revall Klærke Viborg Skytteforening 196/06 197/12 393/18
9 131830 Laurist Quist Hesselager Fore. Sportsklubber 196/06 197/10 393/16
10 133383 Zilas Laursen Hovedgård Skytteforening 196/06 197/07 393/13
11 134327 Andreas Willumsen Skals Skytteforening 196/04 197/06 393/10
12 135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro 197/08 195/05 392/13
13 136616 Sarah H. Bødker Skyttekreds Bjerringbro 198/03 194/06 392/09
14 124881 Anton D. Holmelund Højby Skytteforening 194/04 197/06 391/10
15 136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening 194/04 197/05 391/09
16 135591 Edvin Smajic Skytteforening Kimbrerne 197/03 194/07 391/10
17 137336 Alexander Petersen Kreds 57, Ferslev, Skibby 193/03 197/10 390/13
18 134965 Daniel Serverinsen Bjergby SGI&U 194/08 196/10 390/18
19 134796 Villads Halkjær Sørensen Skjern Skytteforening 195/06 195/05 390/11
20 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne 193/03 196/08 389/11
21 136725 Kasper Sune Larsen Høng Skytteforening 194/03 195/04 389/07
22 132077 Benedikte Markvardsen Hesselager Fore. Sportsklubber 197/04 192/07 389/11
23 136024 Tobias Jensen Øster Ulslev Skytteforening 197/04 192/02 389/06
24 131828 Frederik Svanholm-Fisker Hesselager Fore. Sportsklubber 198/08 191/05 389/13
25 128616 Oliver Homann Larsen Postens Skytteforening 193/02 195/05 388/07
26 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/04 194/05 388/09
27 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 192/03 195/08 387/11
28 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds 193/08 194/08 387/16
29 136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening 194/07 193/03 387/10
30 131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i 194/05 193/03 387/08
31 136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening 194/03 193/01 387/04
32 129993 Tobias Hartung Holmboe Knabstrup Skytteforening 192/01 194/08 386/09
33 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening 193/03 193/07 386/10
34 131228 Viggo Anton Laursen Hem Skytteforening 193/07 193/02 386/09
35 133771 Victor Fiedler Larsen Ulsted Skytteforening 191/04 194/05 385/09
36 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub 192/07 193/07 385/14
37 135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening 193/05 192/05 385/10
38 137082 Anders Bjerrehus Søborg SG&I 193/03 192/03 385/06
39 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 192/06 192/06 384/12
40 131698 Katrine Hansen Tommerup Skytteforening 192/06 192/03 384/09
41 136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening 193/08 191/03 384/11
42 136519 Philip Haugaard Korsør Skytteforening 193/03 191/03 384/06
43 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 191/04 192/07 383/11
44 129906 Jonas Skoven Poulsen Hjørring Skytteforening 191/03 192/05 383/08
45 137341 Jonas Kelding Kreds 57, Ferslev, Skibby 192/06 191/08 383/14
46 134963 Jakob Bonde Vester Bjergby SGI&U 188/02 194/03 382/05
47 136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening 189/03 193/04 382/07
48 134828 Sara Manly Rottwitt Skals Skytteforening 189/03 193/02 382/05
49 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds 192/05 190/03 382/08
50 135533 Mike Hoffmann Christensen Bramming Skytteforening 193/05 189/01 382/06
51 131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening 188/03 193/06 381/09
52 135675 Mathias Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 188/03 193/02 381/05
53 134729 Magnus Bardurson Bech Esbjerg Skyttekreds 189/01 192/06 381/07
54 134313 Ruben Kramer Juulsgaard Randers Skyttekreds 189/03 192/02 381/05
55 130338 Thor Walther Gerlykke-Dohn Ramløse I.f. 190/04 190/01 380/05
56 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 192/04 188/04 380/08
57 136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening 189/02 190/03 379/05
58 137074 Phillip Husby Helsingør Salonskytte Forening 190/03 189/05 379/08
59 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds 187/05 191/04 378/09
60 119491 Gabriel Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 188/02 190/03 378/05
61 124712 Daniel Johan Damsgaard Hem Skytteforening 188/01 190/02 378/03
62 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 189/04 189/02 378/06
63 127244 Lærke lykke Jensen Trehøje Skytteforening 189/01 189/01 378/02
64 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 187/02 190/03 377/05
65 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 188/01 189/06 377/07
66 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds 188/02 189/02 377/04
67 132907 Søs Wilhemsen Schmuck Broagerlands Skytteforening 190/02 187/03 377/05
68 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening 186/01 190/03 376/04
69 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 190/04 186/01 376/05
70 136374 Sebastian Berth Randers Skyttekreds 187/01 188/02 375/03
71 136700 Andrea Hauggaard Vissenbjerg Skytteforening 187/01 188/01 375/02
72 133055 Valdemar Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 186/03 188/03 374/06
73 124711 Simon Laust Damsgaard Hem Skytteforening 187/02 187/02 374/04
74 133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening 191/03 183/01 374/04
75 134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening 181/01 191/04 372/05
76 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 183/02 189/04 372/06
77 137190 Furkan Guzel Frederikssund Skytteforening, IF1864 186/02 186/01 372/03
78 137937 Lucas Castor Grove Schmidt Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 186/02 185/02 371/04
79 134548 Markus Miland Karlsen Karup Skytteforening 191/09 180/01 371/10
80 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds 187/03 183/02 370/05
81 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 187/00 183/01 370/01
82 136189 Julius Krumhardt Christensen Melby Skytteforening 188/00 182/00 370/00
83 134391 Axel Dahl Vad Hem Skytteforening 183/01 185/01 368/02
84 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 184/02 184/02 368/04
85 134671 Kasper Hansen Ringsted Skytteforening 181/00 184/02 365/02

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 134415 Jeppe Dalegaard Ammitsbøl Sg&i 199/09 199/06 398/15
2 119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening 199/10 198/06 397/16
3 137596 Nynne Phillipsen Sønderborg Skyttekreds 197/07 199/09 396/16
4 134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening 195/04 199/08 394/12
5 132080 Casper Christensen Hesselager Fore. Sportsklubber 195/02 199/01 394/03
6 137777 Karla Skou-Larsen Svaneke Skytteforening 196/06 198/07 394/13
7 130570 Morten O. Iversen Bjergby SGI&U 193/08 200/08 393/16
8 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 197/05 196/06 393/11
9 137187 Felix Spangenberg Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/07 197/08 392/15
10 137781 Viola Glerup Mortensen Svaneke Skytteforening 197/06 194/06 391/12
11 138132 Mai Simonsen Esbjerg Skyttekreds 192/03 198/07 390/10
12 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds 196/06 194/03 390/09
13 134634 Patrick Stigaard Sørensen Ølstykke Skytteforening 191/06 198/06 389/12
14 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds 196/06 193/06 389/12
15 137433 Amalie Beyer Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen 191/05 197/07 388/12
16 137780 Livia Mortensen Svaneke Skytteforening 191/02 197/04 388/06
17 134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening 192/04 196/05 388/09
18 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 188/02 196/05 384/07
19 138235 Dines Møller Kroman Vejle Skytteforening 191/02 193/03 384/05
20 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening 197/07 186/03 383/10
21 135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 188/01 191/05 379/06
22 138134 Jeppe Søe Nielsen Esbjerg Skyttekreds 190/02 187/01 377/03
23 137337 Signe Fritzen Kreds 57, Ferslev, Skibby 187/03 189/04 376/07
24 138133 Nicklas Simonsen Esbjerg Skyttekreds 189/02 187/01 376/03
25 134414 Rune Keiniche Hansen Knabstrup Skytteforening 185/01 188/02 373/03
26 136804 Rasmus Bitsch Ribe Skyttekreds 184/02 182/01 366/03
27 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 183/04 182/02 365/06
28 129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening 172/00 169/01 341/01
29 134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening 168/00 172/01 340/01

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13 200/14 400/27
2 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/10 200/16 400/26
3 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 200/11 200/15 400/26
4 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 200/11 200/12 400/23
5 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 200/09 200/10 400/19
6 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening 200/03 200/13 400/16
7 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 199/09 200/11 399/20
8 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 199/13 200/07 399/20
9 109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening 199/07 200/12 399/19
10 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 199/10 200/09 399/19
11 119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/08 200/08 399/16
11 86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening 199/08 200/08 399/16
13 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening 199/10 200/06 399/16
14 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 199/04 200/11 399/15
15 122281 Philip Peter Pedersen Kværndrup Idrætsforening 199/06 200/08 399/14
16 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/09 199/13 399/22
17 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/09 199/07 399/16
18 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/12 200/10 398/22
19 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening 198/08 200/11 398/19
20 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/07 200/10 398/17
21 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 198/09 200/07 398/16
22 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 198/07 200/08 398/15
23 123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening 199/10 199/13 398/23
24 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 199/12 199/09 398/21
25 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 199/11 199/09 398/20
26 118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening 199/08 199/06 398/14
27 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 200/11 198/11 398/22
28 128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening 200/07 198/06 398/13
29 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/07 199/14 397/21
30 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 198/10 199/11 397/21
31 109541 Mads Dupont Løsning-Hedensted Skytteforening 198/09 199/09 397/18
32 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/07 199/09 397/16
33 99922 Viola Røjel Postens Skytteforening 199/08 198/06 397/14
34 98079 Bjarke Schmidt Toftlund Skytteforening 199/08 198/05 397/13
35 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 197/10 199/06 396/16
36 113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening 197/06 199/07 396/13
37 117411 Josefine Woller Glumsøegnens Skytteforening 198/07 198/10 396/17
38 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 199/09 197/07 396/16
39 120765 Kathrine Solgaard Strø S&G 200/09 196/08 396/17
40 107245 Tobias Nørlund Hernvig Postens Skytteforening 200/08 196/04 396/12
41 113058 Vivian Staal Samsø Skytteforening 196/05 199/07 395/12
42 121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening 197/08 198/08 395/16
43 124029 Kenni Høj Ravnsborg Skytteforening 197/07 198/07 395/14
44 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 197/05 198/07 395/12
45 121077 Jonas D. Hansen Næstved Skytteforening 197/07 198/05 395/12
46 110415 Lærke Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/05 198/04 395/09
47 107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening 198/13 197/09 395/22
48 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/10 197/05 395/15
49 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 196/07 198/12 394/19
50 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 197/10 197/07 394/17
51 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 197/06 197/08 394/14
52 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening 197/07 197/06 394/13
53 121465 Camilla L. Ravnsbæk Ulsted Skytteforening 198/07 196/10 394/17
54 127775 Jonas Neergaard Randers Skyttekreds 198/05 196/03 394/08
55 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening 198/05 196/02 394/07
56 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 195/03 198/09 393/12
57 119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening 196/09 197/05 393/14
58 122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds 196/02 197/07 393/09
59 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds 197/07 196/09 393/16
60 114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Midtdjurs skytteforening 198/10 195/07 393/17
61 123206 Natasja Dahl Vojens Skytteforening 194/08 198/07 392/15
62 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/09 196/07 392/16
63 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/05 196/05 391/10
64 111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening 197/07 194/05 391/12
65 129396 Shighaf El-Atbi Skytteforeningen Krudttønden 194/07 196/08 390/15
66 120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening 196/05 193/05 389/10
67 108003 Eva Bundgaard Jacobsen Skive skytteforening 197/05 192/06 389/11
68 119958 Julie Sørensen Them Skytteforening 199/09 190/03 389/12
69 108103 Felix Buch Skytteforeningen Krudttønden 195/04 191/04 386/08
70 124790 Mikkel Bisgaard Hobro Egnens Skytteforening 187/02 198/05 385/07
71 114545 Mikkel Houmølle Høng Skytteforening 189/04 196/04 385/08
72 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse I.f. 191/02 190/04 381/06

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening 200/10 200/13 400/23
2 118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening 200/14 199/09 399/23
2 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 200/14 199/09 399/23
4 122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/05 199/09 399/14
5 130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening 198/09 200/05 398/14
6 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds 199/11 199/11 398/22
7 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 199/10 199/09 398/19
8 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 199/07 199/08 398/15
9 123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening 200/08 198/10 398/18
10 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 197/09 200/10 397/19
11 126143 Kristian Scherphof Skive skytteforening 198/06 199/07 397/13
12 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening 199/14 198/09 397/23
13 115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 199/11 198/07 397/18
14 124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening 199/08 198/07 397/15
15 132672 Andrea Lundsberg Sorø Skytteforening 200/08 197/10 397/18
16 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening 200/09 197/08 397/17
17 114363 Jacob Mortensen Samsø Skytteforening 196/05 200/10 396/15
18 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 197/07 199/07 396/14
19 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 198/10 198/06 396/16
20 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 198/08 198/07 396/15
21 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 198/05 198/05 396/10
22 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 199/11 197/08 396/19
23 123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening 199/07 197/10 396/17
24 123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening 200/09 196/09 396/18
25 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/07 199/04 395/11
26 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening 197/09 198/07 395/16
27 122880 Toby Giesmann Paarup Skytteforening 197/07 198/05 395/12
28 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 198/07 197/09 395/16
29 138043 Mikkel Hjelds Brandt Knabstrup Skytteforening 198/07 197/07 395/14
30 110010 Astrid Uglebjerg Dalum Skytteforening 198/10 197/04 395/14
31 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 199/07 196/07 395/14
32 118298 Mike Palm Lund Paarup Skytteforening 199/06 196/05 395/11
33 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 199/08 196/03 395/11
34 123833 Emma Baden Lindell Stadil-Vedersø Skytteforening 196/06 198/11 394/17
35 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 197/10 197/09 394/19
36 107021 Jeppe Ramus Samsø Skytteforening 197/09 197/07 394/16
37 107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening 197/05 197/05 394/10
38 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/06 197/03 394/09
39 109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening 199/09 195/05 394/14
40 128341 Caroline Strunge toft Helsingør Salonskytte Forening 195/10 198/08 393/18
41 120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/06 198/07 393/13
42 109303 Albert Eppler Kolding-Bramdrup Skytteforening 196/08 197/08 393/16
43 102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening 196/07 197/07 393/14
44 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening 197/09 196/06 393/15
45 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening 197/07 196/07 393/14
46 118798 Maria Larsen Ramløse I.f. 197/05 196/08 393/13
47 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening 198/06 195/06 393/12
48 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/07 195/03 393/10
49 136316 Sofie Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 194/09 198/07 392/16
50 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 194/05 198/05 392/10
51 107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening 195/09 197/09 392/18
52 116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 195/07 197/06 392/13
53 132446 August Gotfredsen Brekling Søborg SG&I 195/06 197/06 392/12
54 129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening 196/06 196/06 392/12
55 114761 Ida Rasmussen Helsingør Salonskytte Forening 197/06 195/03 392/09
56 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 193/07 198/09 391/16
57 120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i 194/09 197/06 391/15
58 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 194/04 197/08 391/12
59 124850 Sebastian Elmendorf Strø S&G 195/06 196/04 391/10
60 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 195/04 196/05 391/09
61 111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening 196/05 195/04 391/09
62 119540 Rasmus Johansen Østerlars Skytteforening 196/05 195/02 391/07
63 124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening 197/08 194/05 391/13
64 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 197/08 194/04 391/12
65 124595 Laura Hansen Paarup Skytteforening 198/04 193/04 391/08
66 110494 Lucas Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 193/06 197/05 390/11
67 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 193/05 197/05 390/10
68 106658 Emil Larsen Ramløse I.f. 193/03 197/05 390/08
69 131709 Kasper Nielsen Toftlund Skytteforening 193/01 197/04 390/05
70 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 194/02 196/04 390/06
71 122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 195/07 195/07 390/14
72 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening 196/08 194/08 390/16
73 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds 191/01 198/07 389/08
74 137836 Jessica Sørensen Sparta Idrætsforening 193/05 196/08 389/13
75 130631 Alexander B. E. J. Andersen Kjellerup Skytteforening 193/02 196/06 389/08
76 99449 Puk Schnor Søborg SG&I 194/06 195/07 389/13
77 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening 194/05 195/04 389/09
78 99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 192/05 196/07 388/12
79 121000 Matthias W. Hansen Damsholte Skytteforening 193/07 195/07 388/14
80 117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup 193/04 195/05 388/09
81 128005 Victoria Palbo IF Skjold Skævinge 195/06 193/02 388/08
82 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 195/02 193/02 388/04
83 114844 Victor Farsinsen Strø S&G 191/02 196/04 387/06
84 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening 192/03 195/04 387/07
85 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 193/06 194/07 387/13
86 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 193/07 194/06 387/13
87 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 193/03 194/02 387/05
88 121779 Frederik Pinnerup Hem Skytteforening 194/06 193/02 387/08
89 132418 Kamma Dollemeyer Damsholte Skytteforening 194/03 193/03 387/06
90 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening 194/01 193/03 387/04
91 135973 Tim Wohlert Ahlquist Vejle Skytteforening 195/03 192/06 387/09
92 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 196/08 191/05 387/13
93 131682 Niklas Skallebæk Madsen VBF's Skyttelaug Hinnerup 190/03 196/06 386/09
94 106124 Mia Coermann Damsholte Skytteforening 193/03 193/04 386/07
95 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/03 193/03 386/06
96 132188 Malte Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/02 192/07 386/09
97 122995 Thomas Vesterager Aulum Skytteforening 194/04 192/04 386/08
98 134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 195/06 191/03 386/09
99 127578 Maja Jønck Jørlunde Skytteforening 195/03 191/05 386/08
100 111739 Josefine Amalie Hansen Høng Skytteforening 195/04 191/02 386/06
101 123834 Nanna Baden Lindell Stadil-Vedersø Skytteforening 195/03 191/01 386/04
102 133702 Rebacca Ejsing Toftlund Skytteforening 189/02 196/04 385/06
103 117913 Lloyd Nielsen Næstved Skytteforening 190/03 195/07 385/10
104 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 192/04 193/05 385/09
105 117148 Thor Fogde Skytteklubben DSB/ASF 192/04 193/01 385/05
106 128686 Frederik Nørgaard Randers Skyttekreds 193/03 192/07 385/10
107 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 193/03 192/05 385/08
108 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 190/02 194/01 384/03
109 136860 Asger Truong Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 191/05 193/06 384/11
110 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 193/02 191/04 384/06
111 119877 Sebastian Kjeldskov VBF's Skyttelaug Hinnerup 194/06 190/02 384/08
112 122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds 190/03 193/06 383/09
113 131121 Matthias Olsen Ornebjerg Skytteforening 191/04 192/04 383/08
114 107154 Bjarke Balters Hermann Beder-Malling Skytteforening 193/04 190/04 383/08
115 122793 Jonas Thykjær Schmidt Beder-Malling Skytteforening 193/05 190/02 383/07
116 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 189/00 193/06 382/06
117 123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening 193/03 189/03 382/06
118 131336 Jonas Harfeld Tommerup Skytteforening 193/02 189/03 382/05
119 122935 Jeppe Jensen Høng Skytteforening 194/05 188/03 382/08
120 122531 Tanja Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 191/00 190/05 381/05
121 128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening 195/07 186/01 381/08
122 135844 Lukas Holst Tommerup Skytteforening 189/04 191/06 380/10
123 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/02 187/02 380/04
124 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 188/01 191/03 379/04
125 128739 Sara Steenholdt Vojens Skytteforening 189/03 190/01 379/04
126 117386 Max Dahl Hem Skytteforening 190/03 189/00 379/03
127 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening 191/04 188/04 379/08
128 111494 Mads Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/03 188/02 379/05
129 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 194/06 185/01 379/07
130 125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening 186/01 192/04 378/05
131 125434 Sofie Thrane Nielsen Gesten Skytteforening 187/04 191/04 378/08
132 128835 Laurits Horne Hjørring Skytteforening 190/05 188/01 378/06
133 113001 Mikkel Jepsen Hem Skytteforening 187/02 190/02 377/04
134 136261 Jesper W. S. Hansen Randers Skyttekreds 189/04 188/05 377/09
135 119066 Niki Boisen Billund-Vorbasse Skytteforening 189/03 187/03 376/06
136 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening 186/03 188/02 374/05
137 130804 Line Haslund Strø S&G 189/03 185/00 374/03
138 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 186/03 187/01 373/04
139 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 187/03 186/02 373/05
140 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 186/04 183/01 369/05
141 129028 Patrick Schmidt Knabstrup Skytteforening 182/00 180/00 362/00
142 134528 Daniel Guldhammer Nedergaard Pandrup Skytteforening 172/01 171/01 343/02

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 200/19
2 128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening 200/17
2 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 200/17
2 130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 200/17
5 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 200/16
6 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/15
7 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 200/14
7 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14
7 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 200/14
10 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening 200/13
10 120802 Freya Kofod Svaneke Skytteforening 200/13
10 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 200/13
13 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/12
13 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening 200/12
13 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 200/12
13 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 200/12
13 136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/12
13 120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening 200/12
19 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening 200/11
19 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening 200/11
19 129723 Victor Bang Mullerup Skytteforening 200/11
19 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 200/11
19 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 200/11
19 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 200/11
19 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 200/11
26 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 200/10
26 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
26 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/10
26 130963 Emma Lund Bonde Them Skytteforening 200/10
26 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/10
31 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09
31 130869 Sarah Jensen Jelling fS 200/09
33 126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening 200/08
33 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 200/08
33 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening 200/08
33 135373 Frida Bloch Heyns Skjern Skytteforening 200/08
37 124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening 200/07
37 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 200/07
39 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening 199/13
39 117830 Casper Johansen Skive skytteforening 199/13
39 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 199/13
39 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 199/13
39 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening 199/13
44 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 199/12
44 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 199/12
44 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 199/12
47 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening 199/11
47 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 199/11
47 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening 199/11
47 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening 199/11
47 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening 199/11
47 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 199/11
47 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds 199/11
54 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 199/10
54 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 199/10
54 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening 199/10
54 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 199/10
54 132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening 199/10
54 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 199/10
54 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening 199/10
54 123166 Rune Søgaard Ertmann Ulfborg Bys Skytteforening 199/10
54 132396 Mikkeline vibe Christensen Helle Skytteforening 199/10
54 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 199/10
54 130317 Julie Koustrup Midtdjurs skytteforening 199/10
65 127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening 199/09
65 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 199/09
65 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 199/09
65 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening 199/09
65 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 199/09
65 126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening 199/09
65 129884 Mathilde Schlûnsen Særslev Skytteforening 199/09
72 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 199/08
72 120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening 199/08
72 131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 199/08
72 132694 Mille Silkjær Midtdjurs skytteforening 199/08
76 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening 199/07
76 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 199/07
76 129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/07
76 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening 199/07
76 124155 Kristian Johansen Gimlinge Sg&i 199/07
76 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 199/07
76 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 199/07
76 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 199/07
76 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 199/07
76 99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening 199/07
86 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 199/06
86 131603 Theis Possekel Karup Skytteforening 199/06
88 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening 199/05
88 111077 Lucas Højmark Aulum Skytteforening 199/05
90 121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 198/12
91 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/11
91 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 198/11
91 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 198/11
94 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 198/10
94 131940 Maja Kock-jensen Aakirkeby Skytteforening 198/10
94 120727 Magnus Sig Hovedgård Skytteforening 198/10
94 135088 Alfred Bak Dutschke Århus Riffelskytte klub 198/10
98 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 198/09
98 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 198/09
98 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/09
98 107633 Victor Agerskov Münster Them Skytteforening 198/09
98 130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening 198/09
98 119881 Benjamin Ibsen VBF's Skyttelaug Hinnerup 198/09
104 120225 Oscar P. Kristensen Øster Ulslev Skytteforening 198/08
104 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 198/08
104 110495 Victoria Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening 198/08
107 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 198/07
107 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 198/07
107 126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne 198/07
107 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 198/07
107 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/07
107 128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening 198/07
107 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 198/07
107 123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening 198/07
107 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 198/07
107 127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/07
107 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/07
118 126249 Max B F Kristiansen Århus Riffelskytte klub 198/06
119 130641 Agnethe Ringsing Øster Ulslev Skytteforening 198/05
119 136508 Nikolaj Beck Pedersen Viborg Skytteforening 198/05
119 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 198/05
122 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/03
123 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 197/12
124 128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening 197/10
124 114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening 197/10
124 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening 197/10
127 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 197/09
128 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 197/08
128 111143 Mikkel Østergaard Andersen Haarby Skytteforening 197/08
130 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 197/07
130 131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening 197/07
130 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening 197/07
130 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/07
130 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 197/07
135 120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening 197/06
135 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/06
135 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 197/06
138 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 196/08
138 128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening 196/08
140 121887 Malene Nørgaard Brande Skytteforening 196/07
140 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 196/07
142 126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening 196/05
143 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening 196/04
143 124622 Jeppe Jensen Øster Ulslev Skytteforening 196/04
143 124154 Teis Jensen Gimlinge Sg&i 196/04
143 117934 Tobias Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening 196/04
147 104598 Niclas Aalborg Jepsen Øster Ulslev Skytteforening 196/03
147 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 196/03
149 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 195/08
150 126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening 195/06
150 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 195/06
150 135849 Søren Jensen Sdr. Omme Skytteforening 195/06
153 122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening 195/05
153 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/05
155 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 195/03
155 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 195/03
157 128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 194/08
157 128708 Jakob Ganderup Ulfborg Bys Skytteforening 194/08
159 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 194/06
160 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 194/05
161 124304 Mathias L. Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening 194/04
161 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/04
161 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 194/04
164 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening 194/02
165 126906 Anton Sejersen Lyngby Skyttekreds 193/06
166 119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland 192/05
166 121173 Jeppe Ejby Samsø Skytteforening 192/05
168 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If. 190/05
169 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 190/01

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 131884 Frederikke Bach Svendsen Vester Hassing Skytteforening 200/15
1 134744 Anton Volmer Ravnsborg Skytteforening 200/15
3 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14
4 131379 Andreas Rytter Bengtsson Them Skytteforening 200/11
5 131975 Oliver Schalburg Helsingør Salonskytte Forening 200/10
5 130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 200/10
5 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro 200/10
8 122070 Magnus Sundberg Lauridsen Skjern Skytteforening 200/08
9 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 200/07
9 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 200/07
11 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds 200/06
12 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 199/12
13 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 199/11
13 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 199/11
13 133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 199/11
16 126562 Mikkel Lage Otterup Skytteforening 199/10
16 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 199/10
18 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 199/09
18 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 199/09
18 128926 Sander Klitsgaard Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/09
18 105648 Andreas Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 199/09
18 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 199/09
23 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 199/08
23 127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening 199/08
25 129887 Stephanie Kristensen Damsholte Skytteforening 199/07
25 129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening 199/07
25 123115 Albert Frederik Woller Glumsøegnens Skytteforening 199/07
25 115936 Ida Jørgensen Østerild Skytteforening 199/07
25 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 199/07
25 131015 Mikkel Nielsen Lumby Skytteforening 199/07
25 131395 Simon Walenowicz Samsø Skytteforening 199/07
32 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 199/06
32 135920 Freya Poulsen Helle Skytteforening 199/06
32 128281 William Mogensen Kværndrup Idrætsforening 199/06
35 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 199/04
36 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 199/03
36 125344 Rasmus Nielsen-Borup Ravnsborg Skytteforening 199/03
38 129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening 199/02
39 136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening 198/10
39 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening 198/10
41 123101 Viktor Bæk Them Skytteforening 198/09
41 119331 Axel Vind Hovedgård Skytteforening 198/09
41 108870 Nikolaj K.E. Waldstrøm Postens Skytteforening 198/09
44 136494 Jonas Thagaard Thisted Skyttekreds 198/08
44 131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening 198/08
44 126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening 198/08
44 132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening 198/08
44 137321 Marius Aagaard Laursen Midtdjurs skytteforening 198/08
49 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 198/07
49 114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening 198/07
49 135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening 198/07
49 132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 198/07
49 130812 Mathias Bjerring Lindegaard Postens Skytteforening 198/07
49 135468 Gustav Løkke Katborg VBF's Skyttelaug Hinnerup 198/07
49 125082 Oliver Overgaard Hoffmann VBF's Skyttelaug Hinnerup 198/07
56 137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening 198/06
56 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening 198/06
56 121082 Lucas D. Hansen Næstved Skytteforening 198/06
56 131616 Freja Hoppe Damsholte Skytteforening 198/06
56 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds 198/06
56 123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening 198/06
56 129579 Caroline Baatrup Blok Beder-Malling Skytteforening 198/06
63 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/05
63 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds 198/05
63 134385 Silas Rosenkvist Bladt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/05
63 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/05
63 125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening 198/05
68 129204 Ida S Knudsen Samsø Skytteforening 198/04
69 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening 197/10
69 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/10
69 137266 Cille Uttrup Midtdjurs skytteforening 197/10
72 123405 Benjamin Dolmer Dauglykke Skytteforening 197/09
72 131979 Marcus Krogh Ulfborg Bys Skytteforening 197/09
72 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 197/09
75 128689 Tobias Skytte Larsen Hobro Egnens Skytteforening 197/08
75 135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening 197/08
75 131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening 197/08
75 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening 197/08
75 132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening 197/08
80 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 197/07
80 132417 Herman Dollemeyer Damsholte Skytteforening 197/07
80 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/07
80 133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening 197/07
80 124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening 197/07
80 128856 Jamie Ormstrup Hesselager Fore. Sportsklubber 197/07
80 130810 Savannah Busk Postens Skytteforening 197/07
87 134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening 197/06
87 136183 Asger Halfdan Buur Maier Ammitsbøl Sg&i 197/06
87 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 197/06
87 132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening 197/06
87 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 197/06
87 126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening 197/06
87 133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening 197/06
94 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 197/05
94 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening 197/05
94 131615 Alexanndra Boisen Damsholte Skytteforening 197/05
94 129838 Danni Berthelsen Vejle Skytteforening 197/05
94 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening 197/05
94 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 197/05
100 131607 Sofie Højgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds 197/04
100 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 197/04
100 135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF 197/04
103 136184 Mads Kreutzer Rosager Ammitsbøl Sg&i 196/10
103 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 196/10
105 128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening 196/09
106 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 196/08
106 130736 Silas Lund Jelling fS 196/08
106 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 196/08
106 114815 Gustav Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 196/08
110 135802 Emilie Miltersen Skytteforening Kimbrerne 196/07
110 131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening 196/07
110 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/07
110 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening 196/07
114 136677 Anders Enevold Bundgaard Ulsted Skytteforening 196/06
114 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 196/06
114 129784 Annebell Chen Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/06
114 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening 196/06
118 134809 Taiz Bach Henriksen Mullerup Skytteforening 196/05
118 136030 Anna Carlsson Gimlinge Sg&i 196/05
118 130416 Mie Møller Skals Skytteforening 196/05
118 135769 Freja Tolstrup Postens Skytteforening 196/05
118 129787 Mike Stryhn Sørensen Randers Skyttekreds 196/05
123 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 196/04
123 130636 Oliver Romme Øster Ulslev Skytteforening 196/04
123 131789 Sebastian Henriksen Stege Ndr. Skytteforening 196/04
123 130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening 196/04
123 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening 196/04
123 130811 Lucas Bjerring Lindegaard Postens Skytteforening 196/04
129 132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub 196/03
130 137080 Birk Fischer Søborg SG&I 196/02
131 136905 Matilde Westergaard Maaløe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/11
132 132445 Thore Frank Søborg SG&I 195/09
133 132416 Anton Dollemeyer Damsholte Skytteforening 195/08
133 130840 Lucia Højmark Aulum Skytteforening 195/08
135 127421 Christian Gudtman Holsted Skyttekreds 195/07
135 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 195/07
135 136844 Kamille Margon Gade Nielsen Viborg Skytteforening 195/07
138 135801 Victoria Thomsen Skytteforening Kimbrerne 195/06
138 135904 Sofus Graversen Skytteforening Kimbrerne 195/06
138 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening 195/06
138 130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/06
138 134871 Benjamin Kronborg Karup Skytteforening 195/06
138 135346 Maja Elise Germansen Held Knudstrup Skyttekreds 195/06
138 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening 195/06
145 135859 Line Mandrup Næstved Skytteforening 195/05
145 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 195/05
145 127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening 195/05
145 122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening 195/05
145 136834 Lærke Bitsch Ribe Skyttekreds 195/05
145 127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening 195/05
151 114125 Alberte Thøgersen Klitten Skytteforening 195/04
152 131844 Sebastian Nielsen Høng Skytteforening 195/03
153 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub 195/01
154 133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 194/07
155 136693 Jeppe Virenfeldt Vilsted Skytteforening 194/06
155 135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening 194/06
157 135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub 194/05
157 136692 Anna Frandsen Skytteforening Kimbrerne 194/05
157 136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne 194/05
157 124262 Micky Melgård Helsingør Salonskytte Forening 194/05
157 134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening 194/05
157 136891 Oliver Jørgensen Særslev Skytteforening 194/05
163 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 194/04
163 113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening 194/04
163 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub 194/04
163 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 194/04
163 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 194/04
163 120202 Rikke Steffensen Klitten Skytteforening 194/04
163 129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening 194/04
170 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening 194/03
170 122192 Josefine Friis Bugge Postens Skytteforening 194/03
172 131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds 194/02
173 128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds 193/09
174 133351 Andreas G. Larsen Damsholte Skytteforening 193/06
174 119490 Freja Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 193/06
176 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 193/04
177 127425 Daniel Nielsen Holsted Skyttekreds 193/03
178 124623 Johan Ringsing Øster Ulslev Skytteforening 193/02
178 131378 Emil Rytter Bengtsson Them Skytteforening 193/02
178 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening 193/02
181 127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne 192/05
181 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening 192/05
183 133218 Magnus Jensen Høng Skytteforening 192/04
183 137081 Vitus Narp Søborg SG&I 192/04
185 130411 Mikkel Hansen Ulsted Skytteforening 192/03
185 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 192/03
185 137078 Jonas Bruun Søborg SG&I 192/03
185 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening 192/03
189 105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/02
190 119330 Christine Vind Hovedgård Skytteforening 192/00
191 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/06
192 128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening 191/05
193 104130 Nicklas Møller Klitten Skytteforening 191/03
194 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/02
195 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 190/04
195 119959 Jens Husted Birk Them Skytteforening 190/04
197 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 190/03
198 125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds 189/03
198 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/03
200 127974 Lasse Vestergaard Skytteforening Kimbrerne 189/02
201 134633 Philip Stigaard Sørensen Ølstykke Skytteforening 188/02
202 136895 Isabella Schou Gimlinge Sg&i 188/01
203 113783 Bjarke Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening 188/00
204 128916 Siw Aalborg Jepsen Øster Ulslev Skytteforening 187/00
205 126726 Cecilie Østergaard Andersen Haarby Skytteforening 186/01

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 199/12
2 137755 Nicolas Egedius Miller Søborg SG&I 198/08
2 131012 Lauge Stengaard Lumby Skytteforening 198/08
2 131828 Frederik Svanholm-Fisker Hesselager Fore. Sportsklubber 198/08
5 136616 Sarah H. Bødker Skyttekreds Bjerringbro 198/03
6 131853 Oliver Englyst Hasager VBF's Skyttelaug Hinnerup 197/10
7 135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro 197/08
8 133058 Erica Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 197/05
9 136024 Tobias Jensen Øster Ulslev Skytteforening 197/04
9 135687 Niklas Pilegaard Eriksen Brørup Skyttekreds 197/04
9 132077 Benedikte Markvardsen Hesselager Fore. Sportsklubber 197/04
12 135591 Edvin Smajic Skytteforening Kimbrerne 197/03
13 130638 Gustav L. Hansen Øster Ulslev Skytteforening 196/06
13 137449 Silke Revall Klærke Viborg Skytteforening 196/06
13 131830 Laurist Quist Hesselager Fore. Sportsklubber 196/06
13 133383 Zilas Laursen Hovedgård Skytteforening 196/06
17 134327 Andreas Willumsen Skals Skytteforening 196/04
18 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 195/06
18 134796 Villads Halkjær Sørensen Skjern Skytteforening 195/06
20 134965 Daniel Serverinsen Bjergby SGI&U 194/08
21 136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening 194/07
22 131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i 194/05
23 136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening 194/04
23 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/04
23 124881 Anton D. Holmelund Højby Skytteforening 194/04
26 136725 Kasper Sune Larsen Høng Skytteforening 194/03
26 136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening 194/03
28 136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening 193/08
28 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds 193/08
30 131228 Viggo Anton Laursen Hem Skytteforening 193/07
31 135533 Mike Hoffmann Christensen Bramming Skytteforening 193/05
31 135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening 193/05
33 125821 Buster R. Sindahl Stege Ndr. Skytteforening 193/04
34 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne 193/03
34 137336 Alexander Petersen Kreds 57, Ferslev, Skibby 193/03
34 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening 193/03
34 136519 Philip Haugaard Korsør Skytteforening 193/03
34 137082 Anders Bjerrehus Søborg SG&I 193/03
39 128616 Oliver Homann Larsen Postens Skytteforening 193/02
40 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub 192/07
41 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 192/06
41 137341 Jonas Kelding Kreds 57, Ferslev, Skibby 192/06
41 131698 Katrine Hansen Tommerup Skytteforening 192/06
44 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds 192/05
45 128309 Valdemar Larsen Stege Ndr. Skytteforening 192/04
45 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 192/04
45 127888 Freja Mose Klitten Skytteforening 192/04
48 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 192/03
49 129993 Tobias Hartung Holmboe Knabstrup Skytteforening 192/01
50 134548 Markus Miland Karlsen Karup Skytteforening 191/09
51 133771 Victor Fiedler Larsen Ulsted Skytteforening 191/04
51 136035 Tilde Pejter Kristensen Øster Ulslev Skytteforening 191/04
51 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 191/04
54 129906 Jonas Skoven Poulsen Hjørring Skytteforening 191/03
54 133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening 191/03
56 135234 Frida Heesgaard Østerild Skytteforening 191/02
57 137248 Bastian Pedersen Løgstør Sportsskytteklub 191/01
57 127807 Mads Juul Marcker Højby Skytteforening 191/01
59 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 190/04
59 130338 Thor Walther Gerlykke-Dohn Ramløse I.f. 190/04
61 137074 Phillip Husby Helsingør Salonskytte Forening 190/03
62 133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening 190/02
62 132907 Søs Wilhemsen Schmuck Broagerlands Skytteforening 190/02
64 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 189/04
65 136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening 189/03
65 128561 Thobias Gamborg Willert Holsted Skyttekreds 189/03
65 134828 Sara Manly Rottwitt Skals Skytteforening 189/03
65 134313 Ruben Kramer Juulsgaard Randers Skyttekreds 189/03
65 130927 Olivia Pacholczak Klitten Skytteforening 189/03
70 136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening 189/02
70 135903 Nikolai Tobiassen Vissenbjerg Skytteforening 189/02
72 134729 Magnus Bardurson Bech Esbjerg Skyttekreds 189/01
72 127244 Lærke lykke Jensen Trehøje Skytteforening 189/01
74 135675 Mathias Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 188/03
74 131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening 188/03
76 134963 Jakob Bonde Vester Bjergby SGI&U 188/02
76 130639 Theodor Brædder Øster Ulslev Skytteforening 188/02
76 119491 Gabriel Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 188/02
76 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds 188/02
80 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 188/01
80 124712 Daniel Johan Damsgaard Hem Skytteforening 188/01
82 136189 Julius Krumhardt Christensen Melby Skytteforening 188/00
83 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds 187/05
84 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds 187/03
85 124711 Simon Laust Damsgaard Hem Skytteforening 187/02
85 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 187/02
85 136239 Oskar Enni Skyttekreds Bjerringbro 187/02
88 136700 Andrea Hauggaard Vissenbjerg Skytteforening 187/01
88 136374 Sebastian Berth Randers Skyttekreds 187/01
90 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 187/00
91 135537 Malthe Rosenvinge Mathiasen Klitten Skytteforening 186/05
92 133055 Valdemar Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 186/03
93 135347 Victoria Troelsgaard Knudstrup Skyttekreds 186/02
93 137190 Furkan Guzel Frederikssund Skytteforening, IF1864 186/02
93 137937 Lucas Castor Grove Schmidt Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 186/02
96 136366 Jonas Verner Jelling fS 186/01
96 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening 186/01
96 133426 Yasmina Winther Gråsten Skytteforening 186/01
99 135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro 186/00
100 135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro 185/01
101 133967 Thea Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening 184/03
102 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 184/02
102 129497 Hjalte Ditlevsen Bramming Skytteforening 184/02
104 125993 Daniel Winkel Bramming Skytteforening 183/02
104 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 183/02
106 134391 Axel Dahl Vad Hem Skytteforening 183/01
107 134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening 181/01
108 134671 Kasper Hansen Ringsted Skytteforening 181/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening 199/10
2 134415 Jeppe Dalegaard Ammitsbøl Sg&i 199/09
3 137596 Nynne Phillipsen Sønderborg Skyttekreds 197/07
3 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening 197/07
5 137781 Viola Glerup Mortensen Svaneke Skytteforening 197/06
6 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 197/05
7 137777 Karla Skou-Larsen Svaneke Skytteforening 196/06
7 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds 196/06
7 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds 196/06
10 137187 Felix Spangenberg Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/07
11 134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening 195/04
12 132080 Casper Christensen Hesselager Fore. Sportsklubber 195/02
13 130570 Morten O. Iversen Bjergby SGI&U 193/08
14 134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening 192/04
15 138132 Mai Simonsen Esbjerg Skyttekreds 192/03
16 134634 Patrick Stigaard Sørensen Ølstykke Skytteforening 191/06
17 137433 Amalie Beyer Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen 191/05
18 137780 Livia Mortensen Svaneke Skytteforening 191/02
18 138235 Dines Møller Kroman Vejle Skytteforening 191/02
18 137884 Mads S Madsen Århus Riffelskytte klub 191/02
21 138134 Jeppe Søe Nielsen Esbjerg Skyttekreds 190/02
22 138133 Nicklas Simonsen Esbjerg Skyttekreds 189/02
22 137883 Mik Jønson Århus Riffelskytte klub 189/02
24 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 188/02
25 135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 188/01
26 137337 Signe Fritzen Kreds 57, Ferslev, Skibby 187/03
27 134815 Nicolas Larsen Dalum Skytteforening 187/02
28 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 186/03
29 134414 Rune Keiniche Hansen Knabstrup Skytteforening 185/01
30 136804 Rasmus Bitsch Ribe Skyttekreds 184/02
31 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 183/04
32 135414 Mads Nedergaard Jensen Skyttekreds Bjerringbro 182/02
33 137159 Jeppe Hummelshøj Ditlevsen Bramming Skytteforening 174/02
34 129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening 172/00
35 134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening 168/00
36 134816 Jonas Knudsen Dalum Skytteforening 162/01

Riffel, 15m - Klasse J1

1 101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13
2 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 200/11
2 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 200/11
2 105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening 200/11
2 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 200/11
6 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/10
6 90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening 200/10
8 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/09
8 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 200/09
8 120765 Kathrine Solgaard Strø S&G 200/09
8 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/09
12 107245 Tobias Nørlund Hernvig Postens Skytteforening 200/08
13 128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening 200/07
14 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening 200/03
15 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 199/13
16 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 199/12
17 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 199/11
18 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening 199/10
18 123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening 199/10
18 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 199/10
21 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 199/09
21 119958 Julie Sørensen Them Skytteforening 199/09
21 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 199/09
24 119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/08
24 98079 Bjarke Schmidt Toftlund Skytteforening 199/08
24 118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening 199/08
24 86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening 199/08
24 99922 Viola Røjel Postens Skytteforening 199/08
29 109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening 199/07
30 122281 Philip Peter Pedersen Kværndrup Idrætsforening 199/06
31 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 199/04
32 107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening 198/13
33 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/12
34 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 198/10
34 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 198/10
34 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/10
34 114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Midtdjurs skytteforening 198/10
38 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 198/09
38 109541 Mads Dupont Løsning-Hedensted Skytteforening 198/09
40 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening 198/08
41 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/07
41 121465 Camilla L. Ravnsbæk Ulsted Skytteforening 198/07
41 117411 Josefine Woller Glumsøegnens Skytteforening 198/07
41 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/07
41 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 198/07
41 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/07
47 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening 198/05
47 127775 Jonas Neergaard Randers Skyttekreds 198/05
49 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 198/04
50 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 197/10
50 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 197/10
52 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 197/09
53 121072 Emilie Hansen