| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Foreningsholdfinale 15 m luft JUN (FHF)

1 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 200 200 400
1 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 199 200 399
2 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 200 198 398
2 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 200 199 399
2 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 200 199 399
2 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200 199 399
3 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 197 200 397
4 124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening 199 197 396
5 130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening 197 198 395
5 119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening 200 198 398
5 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 200 198 398
7 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 198 199 397
8 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 199 198 397
9 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening 197 199 396
9 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening 197 199 396
11 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 197 197 394

Luftriffel, 15m - Foreningsholdfinale 15 m luft BK (FHF)

1 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 200 198 398
1 133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening 200 198 398
1 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 400 200 600
2 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 400 198 598
3 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 397 200 597
4 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 398 198 596
5 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 200 200 400
5 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200 200 400
7 105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199 200 399
7 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 199 200 399
9 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200 199 399
9 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 200 199 399
9 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 200 199 399
12 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 199 199 398
13 120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening 200 198 398
14 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 198 199 397
14 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 198 199 397
14 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 198 199 397
17 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening 199 198 397
18 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 199 196 395

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/10 200/15 400/25
2 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11 200/13 400/24
3 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 200/09 200/13 400/22
4 128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening 200/09 200/11 400/20
5 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 200/10 200/10 400/20
6 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 200/11 200/09 400/20
7 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 200/07 200/12 400/19
7 128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening 200/07 200/12 400/19
9 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09 200/10 400/19
10 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/08 200/10 400/18
11 122788 Nadia Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/12 200/06 400/18
12 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 200/06 200/11 400/17
13 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening 200/08 200/09 400/17
13 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 200/08 200/09 400/17
15 126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne 200/10 200/07 400/17
16 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 200/08 200/08 400/16
17 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 200/05 200/10 400/15
17 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 200/05 200/10 400/15
19 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 200/06 200/09 400/15
20 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening 200/07 200/08 400/15
21 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening 200/09 200/06 400/15
22 112427 Louise Christensen Toftlund Skytteforening 200/07 200/07 400/14
23 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 200/08 200/06 400/14
24 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 200/06 200/07 400/13
25 105648 Andreas Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 200/04 200/07 400/11
26 130869 Sarah Jensen Jelling fS 199/10 200/11 399/21
27 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 199/05 200/14 399/19
28 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 199/08 200/10 399/18
29 126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening 199/07 200/09 399/16
30 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 199/08 200/08 399/16
31 128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening 199/09 200/06 399/15
32 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening 199/04 200/10 399/14
33 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 199/07 200/07 399/14
34 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 199/04 200/09 399/13
35 128708 Jakob Ganderup Ulfborg Bys Skytteforening 199/07 200/06 399/13
36 132694 Mille Silkjær Midtdjurs skytteforening 199/08 200/04 399/12
37 105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/04 200/04 399/08
38 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/15 199/08 399/23
39 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 200/14 199/08 399/22
40 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening 200/13 199/08 399/21
41 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 200/09 199/11 399/20
42 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/13 199/07 399/20
43 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 200/09 199/10 399/19
44 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 200/10 199/08 399/18
45 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 200/09 199/08 399/17
46 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 200/07 199/09 399/16
47 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 200/08 199/08 399/16
47 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 200/08 199/08 399/16
49 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/07 199/05 399/12
50 127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening 200/08 199/02 399/10
51 130317 Julie Koustrup Midtdjurs skytteforening 198/09 200/09 398/18
52 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 198/07 200/10 398/17
53 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening 198/04 200/11 398/15
54 136692 Anna Frandsen Skytteforening Kimbrerne 198/06 200/09 398/15
55 133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 198/06 200/06 398/12
56 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 198/05 200/04 398/09
57 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 199/09 199/09 398/18
57 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening 199/09 199/09 398/18
59 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 199/07 199/10 398/17
60 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds 199/10 199/07 398/17
61 131884 Frederikke Bach Svendsen Vester Hassing Skytteforening 199/12 199/05 398/17
62 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 199/08 199/07 398/15
62 129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/08 199/07 398/15
64 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/06 199/08 398/14
65 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 199/07 199/05 398/12
65 121887 Malene Nørgaard Brande Skytteforening 199/07 199/05 398/12
67 126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening 199/02 199/07 398/09
67 99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening 199/02 199/07 398/09
69 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening 200/09 198/09 398/18
70 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/07 198/08 398/15
71 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09 198/06 398/15
72 120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening 200/06 198/08 398/14
73 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 200/03 198/06 398/09
74 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/10 200/05 397/15
75 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/06 200/04 397/10
76 131940 Maja Kock-jensen Aakirkeby Skytteforening 197/02 200/07 397/09
77 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 198/08 199/09 397/17
78 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 198/07 199/09 397/16
79 128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening 198/04 199/11 397/15
80 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/08 199/07 397/15
81 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/06 199/08 397/14
82 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 198/04 199/08 397/12
83 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 198/03 199/08 397/11
84 132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening 198/04 199/05 397/09
85 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 198/05 199/04 397/09
86 119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening 199/12 198/09 397/21
87 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening 199/06 198/07 397/13
88 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening 199/06 198/06 397/12
89 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening 199/06 198/05 397/11
90 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 200/05 197/06 397/11
91 127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/06 197/02 397/08
92 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 196/07 200/09 396/16
93 128926 Sander Klitsgaard Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/04 199/09 396/13
94 123166 Rune Søgaard Ertmann Ulfborg Bys Skytteforening 197/05 199/08 396/13
95 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/07 199/05 396/12
96 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 197/06 199/03 396/09
97 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 197/03 199/05 396/08
98 130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 198/03 198/06 396/09
99 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 199/04 197/07 396/11
100 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening 199/06 197/05 396/11
101 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 199/05 197/05 396/10
102 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening 200/06 196/06 396/12
103 126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening 200/08 196/04 396/12
104 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/06 199/06 395/12
105 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening 197/03 198/06 395/09
106 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 197/04 198/01 395/05
107 120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening 198/08 197/08 395/16
108 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 198/04 197/08 395/12
109 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 199/09 196/07 395/16
110 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening 199/09 196/04 395/13
111 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 199/07 196/04 395/11
112 132396 Mikkeline vibe Christensen Helle Skytteforening 196/04 198/04 394/08
113 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening 197/06 197/07 394/13
114 122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening 197/05 197/06 394/11
115 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening 197/03 197/03 394/06
116 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 197/04 197/02 394/06
117 113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/04 196/04 394/08
118 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 195/06 198/04 393/10
119 128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/04 196/06 393/10
120 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 193/02 199/05 392/07
121 121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 197/06 194/02 391/08
122 127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening 195/04 192/01 387/05
123 131789 Sebastian Henriksen Stege Ndr. Skytteforening 195/00 192/03 387/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 200/17 200/14 400/31
2 137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening 200/08 200/11 400/19
3 114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening 200/09 200/07 400/16
3 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening 200/09 200/07 400/16
5 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 200/08 200/06 400/14
6 137187 Felix Spangenberg Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/07 200/05 400/12
7 136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/08 199/09 399/17
8 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 198/06 200/09 398/15
9 129784 Annebell Chen Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/07 200/07 398/14
10 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/06 200/06 398/12
11 128198 Nicoline Sindberg Kjøbenhavns Skytteforening 199/07 199/10 398/17
12 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 199/07 199/08 398/15
13 131830 Laurist Quist Hesselager Fore. Sportsklubber 199/04 199/08 398/12
14 132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening 199/04 199/07 398/11
15 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 200/10 198/05 398/15
16 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 200/08 198/06 398/14
17 117830 Casper Johansen Skive skytteforening 200/06 198/07 398/13
18 127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening 200/02 198/08 398/10
19 133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening 200/04 198/04 398/08
20 135859 Line Mandrup Næstved Skytteforening 197/04 200/04 397/08
21 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 197/04 200/03 397/07
22 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening 198/07 199/08 397/15
23 137266 Cille Uttrup Midtdjurs skytteforening 198/05 199/07 397/12
24 119561 Anna Jacobi Hesselager Fore. Sportsklubber 198/04 199/06 397/10
25 137321 Marius Aagaard Laursen Midtdjurs skytteforening 198/03 199/06 397/09
26 129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening 199/08 198/07 397/15
27 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 199/03 198/08 397/11
28 133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening 199/08 198/03 397/11
29 131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening 197/05 199/07 396/12
30 133351 Andreas G. Larsen Damsholte Skytteforening 198/06 198/06 396/12
31 131979 Marcus Krogh Ulfborg Bys Skytteforening 198/07 198/05 396/12
32 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/09 198/03 396/12
33 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 198/03 198/08 396/11
34 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub 198/01 198/03 396/04
35 130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/04 197/03 396/07
36 137449 Silke Revall Klærke Viborg Skytteforening 199/04 197/02 396/06
37 134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening 197/06 198/06 395/12
38 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 197/04 198/07 395/11
39 135801 Victoria Thomsen Skytteforening Kimbrerne 198/06 197/07 395/13
40 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds 198/02 197/04 395/06
41 136616 Sarah H. Bødker Skyttekreds Bjerringbro 199/05 196/06 395/11
42 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds 196/07 198/04 394/11
43 130576 Olivia Bekker Højby Skytteforening 197/06 197/09 394/15
44 122623 Sebastian Sørensen Hesselager Fore. Sportsklubber 197/06 197/05 394/11
45 130736 Silas Lund Jelling fS 197/04 197/04 394/08
46 135802 Emilie Miltersen Skytteforening Kimbrerne 198/05 196/08 394/13
47 134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening 198/06 196/07 394/13
48 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 198/06 196/05 394/11
49 135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro 198/05 196/05 394/10
50 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro 198/06 196/04 394/10
51 135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening 198/05 196/03 394/08
52 129204 Ida S Knudsen Samsø Skytteforening 199/08 195/05 394/13
53 128309 Valdemar Larsen Stege Ndr. Skytteforening 194/04 199/07 393/11
54 121173 Jeppe Ejby Samsø Skytteforening 195/02 198/05 393/07
55 132416 Anton Dollemeyer Damsholte Skytteforening 196/05 197/07 393/12
56 121288 Magnus Larsen Stege Ndr. Skytteforening 196/05 197/03 393/08
57 131395 Simon Walenowicz Samsø Skytteforening 197/03 196/02 393/05
58 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/09 194/03 393/12
59 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 194/08 198/04 392/12
60 129279 Tobias Klimek Højby Skytteforening 194/03 198/04 392/07
61 131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening 195/00 197/03 392/03
62 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 196/06 196/08 392/14
63 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 196/06 196/04 392/10
64 131615 Alexanndra Boisen Damsholte Skytteforening 196/01 196/06 392/07
65 133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 197/03 195/04 392/07
66 132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 199/03 193/03 392/06
67 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/02 196/05 391/07
68 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds 196/06 195/03 391/09
69 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 196/03 195/04 391/07
70 134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening 196/01 195/02 391/03
71 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening 194/03 196/02 390/05
72 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds 196/07 194/04 390/11
73 124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds 195/03 194/04 389/07
74 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening 191/02 197/06 388/08
75 131616 Freja Hoppe Damsholte Skytteforening 194/04 194/04 388/08
76 135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/05 194/00 388/05
77 125821 Buster R. Sindahl Stege Ndr. Skytteforening 192/05 195/03 387/08
78 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening 193/02 194/04 387/06
79 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 193/01 194/03 387/04
80 132417 Herman Dollemeyer Damsholte Skytteforening 192/02 194/01 386/03
81 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 193/03 191/02 384/05
82 121082 Lucas D. Hansen Næstved Skytteforening 191/02 192/04 383/06
83 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 195/03 187/01 382/04
84 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening 193/05 186/02 379/07
85 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 188/01 189/02 377/03
86 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 192/04 183/02 375/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening 200/11 200/07 400/18
2 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 200/05 199/07 399/12
3 135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF 198/02 200/03 398/05
4 136834 Lærke Bitsch Ribe Skyttekreds 199/04 199/07 398/11
5 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 197/07 199/07 396/14
6 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 197/04 199/09 396/13
7 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 197/04 199/08 396/12
8 136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening 197/01 198/03 395/04
9 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds 197/00 198/03 395/03
10 135630 Nikolaj Greve Hesselager Fore. Sportsklubber 196/05 198/07 394/12
11 137690 William Hesel Rasmussen Højby Skytteforening 199/07 195/05 394/12
12 128823 Svend Holmskov Hesselager Fore. Sportsklubber 197/05 196/04 393/09
13 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne 197/04 196/03 393/07
14 136693 Jeppe Virenfeldt Vilsted Skytteforening 198/08 195/03 393/11
15 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds 198/04 195/03 393/07
16 135631 Emil Rudbæk Borg Nielsen Hesselager Fore. Sportsklubber 194/03 198/05 392/08
17 133058 Erica Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 195/04 197/06 392/10
18 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 196/05 196/04 392/09
19 129887 Stephanie Kristensen Damsholte Skytteforening 197/05 195/03 392/08
20 119490 Freja Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 195/02 196/04 391/06
21 136508 Nikolaj Beck Pedersen Viborg Skytteforening 196/04 195/03 391/07
22 131828 Frederik Svanholm-Fisker Hesselager Fore. Sportsklubber 195/02 195/07 390/09
23 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 193/04 196/03 389/07
24 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening 193/01 196/06 389/07
25 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 194/02 195/05 389/07
26 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 195/05 194/00 389/05
27 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/03 192/04 389/07
28 135468 Gustav Løkke Katborg VBF's Skyttelaug Hinnerup 191/01 197/03 388/04
29 137433 Amalie Beyer Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen 192/02 196/03 388/05
30 137190 Furkan Guzel Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/06 195/02 388/08
31 135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening 195/07 193/04 388/11
32 134633 Philip Stigaard Sørensen Ølstykke Skytteforening 196/07 192/02 388/09
33 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 195/03 192/02 387/05
34 129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening 192/00 194/03 386/03
35 134634 Patrick Stigaard Sørensen Ølstykke Skytteforening 190/02 194/04 384/06
36 136374 Sebastian Berth Randers Skyttekreds 191/02 193/05 384/07
37 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds 193/02 191/02 384/04
38 128949 Jason Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening 189/01 194/03 383/04
39 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds 190/03 193/05 383/08
40 133055 Valdemar Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 191/02 192/03 383/05
41 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds 192/01 191/02 383/03
42 135870 Cecilia Stampe Johansen Alslev Skytteforening 184/01 187/03 371/04
43 136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening 185/00 184/01 369/01
44 128950 Summer Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening 173/00 191/04 364/04
45 129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening 137/00 148/00 285/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/07 200/10 400/17
2 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 200/10 200/07 400/17
2 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 200/10 200/07 400/17
4 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening 199/05 200/03 399/08
5 118127 Linda Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening 199/01 200/06 399/07
6 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 200/08 199/12 399/20
7 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 200/08 199/09 399/17
8 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/11 199/06 399/17
9 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 200/06 199/07 399/13
10 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening 198/07 200/04 398/11
11 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/12 199/10 398/22
12 107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening 199/09 199/08 398/17
12 118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening 199/09 199/08 398/17
14 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 199/06 199/10 398/16
15 111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening 199/05 199/05 398/10
16 108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening 200/09 198/10 398/19
17 119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening 200/09 198/06 398/15
18 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 200/08 198/05 398/13
19 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 200/04 198/02 398/06
20 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 198/06 199/08 397/14
21 119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/06 199/05 397/11
22 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 199/09 198/05 397/14
23 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 199/04 198/05 397/09
24 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 200/05 197/01 397/06
25 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 197/08 199/07 396/15
26 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening 197/06 199/08 396/14
27 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening 197/05 199/03 396/08
28 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/08 198/07 396/15
29 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/05 198/06 396/11
29 118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening 198/05 198/06 396/11
31 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 198/04 198/05 396/09
32 114363 Jacob Mortensen Samsø Skytteforening 199/09 197/05 396/14
33 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/07 197/05 396/12
34 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 199/05 197/06 396/11
35 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 196/07 199/05 395/12
36 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening 197/06 198/04 395/10
37 117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening 197/07 198/03 395/10
38 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 197/03 198/05 395/08
39 114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Midtdjurs skytteforening 198/02 197/01 395/03
40 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 199/07 196/05 395/12
41 108003 Eva Bundgaard Jacobsen Skive skytteforening 195/03 199/06 394/09
42 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 195/01 199/07 394/08
43 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds 196/05 198/08 394/13
44 123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening 197/06 197/04 394/10
45 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 197/04 197/05 394/09
46 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 197/05 197/04 394/09
47 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 197/05 197/03 394/08
48 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/06 196/04 393/10
49 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds 198/06 195/08 393/14
50 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds 200/06 193/07 393/13
51 118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 196/04 196/03 392/07
52 123206 Natasja Dahl Vojens Skytteforening 196/06 196/01 392/07
53 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 195/01 195/03 390/04
54 113058 Vivian Staal Samsø Skytteforening 195/07 194/01 389/08
55 117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup 189/03 199/05 388/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 200/10 200/05 400/15
2 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 199/04 200/10 399/14
3 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 199/05 200/05 399/10
4 126143 Kristian Scherphof Skive skytteforening 199/05 199/09 398/14
5 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 199/07 199/07 398/14
6 123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening 199/06 199/07 398/13
7 121077 Jonas D. Hansen Næstved Skytteforening 199/06 199/05 398/11
8 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 200/07 198/06 398/13
9 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 197/07 200/07 397/14
10 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening 197/05 200/05 397/10
11 132418 Kamma Dollemeyer Damsholte Skytteforening 198/05 199/07 397/12
12 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening 199/04 198/05 397/09
13 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/04 198/01 397/05
14 110415 Lærke Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 200/08 197/04 397/12
15 127775 Jonas Neergaard Randers Skyttekreds 196/05 200/05 396/10
16 120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/04 200/04 396/08
17 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 197/04 199/07 396/11
18 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 197/09 199/02 396/11
19 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 198/05 198/07 396/12
20 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 198/09 198/03 396/12
21 127578 Maja Jønck Jørlunde Skytteforening 199/07 197/04 396/11
22 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/02 197/08 396/10
23 124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening 199/05 197/04 396/09
24 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 196/02 199/08 395/10
25 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening 197/04 198/07 395/11
26 130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening 197/03 198/07 395/10
27 114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening 198/02 197/06 395/08
28 121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening 199/11 196/05 395/16
29 113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening 195/06 199/06 394/12
30 121871 Chris Olsen Stege Ndr. Skytteforening 197/07 197/06 394/13
31 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 198/04 196/04 394/08
32 135973 Tim Wohlert Ahlquist Vejle Skytteforening 198/02 196/03 394/05
32 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening 198/02 196/03 394/05
34 123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening 199/12 195/09 394/21
35 111324 William Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening 195/04 198/06 393/10
36 107021 Jeppe Ramus Samsø Skytteforening 195/01 198/07 393/08
37 106124 Mia Coermann Damsholte Skytteforening 196/02 197/08 393/10
38 107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening 196/04 197/05 393/09
39 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening 196/03 197/05 393/08
40 116736 Patrick Svane Næstved Skytteforening 197/07 196/08 393/15
41 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening 197/05 196/07 393/12
42 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 197/06 196/05 393/11
43 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/09 195/05 393/14
44 128686 Frederik Nørgaard Randers Skyttekreds 196/06 196/03 392/09
45 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/05 195/03 392/08
46 131709 Kasper Nielsen Toftlund Skytteforening 198/06 194/05 392/11
47 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/02 195/02 391/04
48 131121 Matthias Olsen Ornebjerg Skytteforening 196/03 195/01 391/04
49 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 197/06 194/00 391/06
50 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 197/03 194/00 391/03
51 93809 Viktor Popp Toftlund Skytteforening 194/06 196/03 390/09
51 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 194/06 196/03 390/09
53 129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening 195/02 195/07 390/09
54 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 192/02 197/02 389/04
55 117913 Lloyd Nielsen Næstved Skytteforening 193/02 196/06 389/08
56 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 193/03 196/04 389/07
57 123968 Katja S. Ottosen Stege Ndr. Skytteforening 191/02 197/05 388/07
58 106786 Christoffer Damgaard Larsen Samsø Skytteforening 193/04 195/02 388/06
59 133702 Rebacca Ejsing Toftlund Skytteforening 193/02 195/03 388/05
60 128739 Sara Steenholdt Vojens Skytteforening 194/04 194/03 388/07
61 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 192/05 195/04 387/09
62 132188 Malte Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/05 192/06 387/11
63 128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening 193/02 193/01 386/03
64 121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening 194/05 192/02 386/07
65 114761 Ida Rasmussen Helsingør Salonskytte Forening 192/04 193/00 385/04
66 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 192/00 193/04 385/04
67 119540 Rasmus Johansen Østerlars Skytteforening 189/03 195/05 384/08
68 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 187/03 195/05 382/08
69 111494 Mads Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/01 193/05 382/06
70 121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening 191/01 191/01 382/02
71 136261 Jesper W. S. Hansen Randers Skyttekreds 192/02 190/01 382/03
72 119877 Sebastian Kjeldskov VBF's Skyttelaug Hinnerup 190/00 189/02 379/02
73 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 183/04 191/03 374/07
74 125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening 182/04 186/03 368/07
75 135509 Victoria Krull Greve Sønderborg Skyttekreds 189/01 170/01 359/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/15
2 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 200/14
3 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening 200/13
3 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/13
5 122788 Nadia Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/12
6 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 200/11
6 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
8 126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne 200/10
8 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 200/10
8 123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/10
8 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 200/10
12 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening 200/09
12 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09
12 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09
12 128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening 200/09
12 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 200/09
12 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 200/09
12 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening 200/09
12 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 200/09
12 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 200/09
21 126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening 200/08
21 127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening 200/08
21 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 200/08
21 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 200/08
21 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening 200/08
21 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/08
21 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 200/08
21 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 200/08
21 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 200/08
30 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 200/07
30 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 200/07
30 128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening 200/07
30 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/07
30 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/07
30 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening 200/07
30 112427 Louise Christensen Toftlund Skytteforening 200/07
37 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening 200/06
37 127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/06
37 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 200/06
37 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 200/06
37 120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening 200/06
37 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 200/06
43 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 200/05
43 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 200/05
43 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 200/05
46 105648 Andreas Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 200/04
47 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 200/03
48 131884 Frederikke Bach Svendsen Vester Hassing Skytteforening 199/12
48 119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening 199/12
50 130869 Sarah Jensen Jelling fS 199/10
51 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds 199/10
52 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 199/09
53 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening 199/09
54 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening 199/09
55 128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening 199/09
55 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 199/09
57 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 199/08
58 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 199/08
59 129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/08
60 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 199/08
61 132694 Mille Silkjær Midtdjurs skytteforening 199/08
62 126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening 199/07
63 121887 Malene Nørgaard Brande Skytteforening 199/07
64 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 199/07
65 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 199/07
66 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 199/07
67 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 199/07
68 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 199/07
69 128708 Jakob Ganderup Ulfborg Bys Skytteforening 199/07
70 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening 199/06
71 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening 199/06
72 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening 199/06
73 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/06
74 126249 Max B F Kristiansen Århus Riffelskytte klub 199/06
75 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening 199/06
76 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 199/05
77 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 199/05
78 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 199/04
79 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening 199/04
79 105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/04
81 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 199/04
82 126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening 199/02
83 99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening 199/02
84 130317 Julie Koustrup Midtdjurs skytteforening 198/09
85 120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening 198/08
86 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 198/08
87 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/08
88 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 198/07
89 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 198/07
90 120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening 198/06
91 136692 Anna Frandsen Skytteforening Kimbrerne 198/06
92 133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 198/06
93 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/06
94 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 198/05
95 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 198/05
96 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 198/05
97 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 198/04
98 132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening 198/04
99 135088 Alfred Bak Dutschke Århus Riffelskytte klub 198/04
100 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening 198/04
101 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 198/04
102 128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening 198/04
103 113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/04
104 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 198/04
105 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening 198/04
106 130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 198/03
107 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 198/03
108 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/10
109 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening 197/07
110 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/07
111 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening 197/06
112 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 197/06
113 121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 197/06
114 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 197/06
115 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/06
116 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 197/06
117 123166 Rune Søgaard Ertmann Ulfborg Bys Skytteforening 197/05
118 129787 Mike Stryhn Sørensen Randers Skyttekreds 197/05
119 122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening 197/05
120 128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/04
121 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 197/04
122 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 197/04
123 128926 Sander Klitsgaard Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/04
124 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening 197/03
125 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening 197/03
126 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 197/03
127 131940 Maja Kock-jensen Aakirkeby Skytteforening 197/02
128 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 196/07
129 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/06
130 132396 Mikkeline vibe Christensen Helle Skytteforening 196/04
131 121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 196/04
132 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 195/06
133 114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening 195/05
134 127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening 195/04
135 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening 195/03
136 131789 Sebastian Henriksen Stege Ndr. Skytteforening 195/00
137 132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub 194/04
138 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 193/07
139 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 193/02
140 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 193/02
141 128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds 191/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 200/17
2 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 200/10
3 114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening 200/09
3 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening 200/09
5 137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening 200/08
5 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 200/08
5 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 200/08
5 136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/08
9 137187 Felix Spangenberg Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/07
10 117830 Casper Johansen Skive skytteforening 200/06
11 133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening 200/04
12 127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening 200/02
13 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/09
14 129204 Ida S Knudsen Samsø Skytteforening 199/08
15 129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening 199/08
16 133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening 199/08
17 128198 Nicoline Sindberg Kjøbenhavns Skytteforening 199/07
18 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 199/07
19 136616 Sarah H. Bødker Skyttekreds Bjerringbro 199/05
20 131830 Laurist Quist Hesselager Fore. Sportsklubber 199/04
21 137449 Silke Revall Klærke Viborg Skytteforening 199/04
22 132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening 199/04
23 130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/04
24 132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 199/03
25 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 199/03
26 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/09
27 129784 Annebell Chen Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/07
28 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening 198/07
29 131979 Marcus Krogh Ulfborg Bys Skytteforening 198/07
30 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 198/06
31 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 198/06
32 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/06
33 134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening 198/06
34 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro 198/06
35 135801 Victoria Thomsen Skytteforening Kimbrerne 198/06
36 133351 Andreas G. Larsen Damsholte Skytteforening 198/06
37 135802 Emilie Miltersen Skytteforening Kimbrerne 198/05
38 135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro 198/05
39 137266 Cille Uttrup Midtdjurs skytteforening 198/05
40 135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening 198/05
41 119561 Anna Jacobi Hesselager Fore. Sportsklubber 198/04
42 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 198/03
43 137321 Marius Aagaard Laursen Midtdjurs skytteforening 198/03
44 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds 198/02
45 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub 198/01
46 122623 Sebastian Sørensen Hesselager Fore. Sportsklubber 197/06
47 134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening 197/06
48 130576 Olivia Bekker Højby Skytteforening 197/06
49 131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening 197/05
50 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 197/04
51 135859 Line Mandrup Næstved Skytteforening 197/04
52 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 197/04
53 130736 Silas Lund Jelling fS 197/04
54 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening 197/04
55 131395 Simon Walenowicz Samsø Skytteforening 197/03
56 133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 197/03
57 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds 196/07
58 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds 196/07
59 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds 196/06
60 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 196/06
61 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 196/06
62 121288 Magnus Larsen Stege Ndr. Skytteforening 196/05
63 132416 Anton Dollemeyer Damsholte Skytteforening 196/05
64 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 196/03
65 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub 196/03
66 131615 Alexanndra Boisen Damsholte Skytteforening 196/01
67 134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening 196/01
68 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 195/04
69 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 195/03
70 124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds 195/03
71 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening 195/02
72 121173 Jeppe Ejby Samsø Skytteforening 195/02
73 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/02
74 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 195/02
75 131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening 195/00
76 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 194/08
77 135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/05
78 128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening 194/05
79 128309 Valdemar Larsen Stege Ndr. Skytteforening 194/04
80 135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub 194/04
81 131616 Freja Hoppe Damsholte Skytteforening 194/04
82 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening 194/03
83 129279 Tobias Klimek Højby Skytteforening 194/03
84 123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening 194/03
85 137078 Jonas Bruun Søborg SG&I 194/00
86 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening 193/05
87 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 193/03
88 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening 193/02
89 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 193/01
90 125821 Buster R. Sindahl Stege Ndr. Skytteforening 192/05
91 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening 192/04
92 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 192/04
93 137081 Vitus Narp Søborg SG&I 192/03
94 132417 Herman Dollemeyer Damsholte Skytteforening 192/02
95 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds 191/03
96 125082 Oliver Overgaard Hoffmann VBF's Skyttelaug Hinnerup 191/02
97 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening 191/02
98 121082 Lucas D. Hansen Næstved Skytteforening 191/02
99 136844 Kamille Margon Gade Nielsen Viborg Skytteforening 191/00
100 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 188/01
101 129838 Danni Berthelsen Vejle Skytteforening 188/01
102 137080 Birk Fischer Søborg SG&I 185/04

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening 200/11
2 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 200/05
3 137690 William Hesel Rasmussen Højby Skytteforening 199/07
4 136834 Lærke Bitsch Ribe Skyttekreds 199/04
5 136693 Jeppe Virenfeldt Vilsted Skytteforening 198/08
6 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds 198/04
7 135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF 198/02
8 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 197/07
9 129887 Stephanie Kristensen Damsholte Skytteforening 197/05
10 128823 Svend Holmskov Hesselager Fore. Sportsklubber 197/05
11 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 197/04
12 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 197/04
13 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne 197/04
14 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/03
15 136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening 197/01
16 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds 197/00
17 134633 Philip Stigaard Sørensen Ølstykke Skytteforening 196/07
18 137066 Tjalfe Offenbach Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/05
19 135630 Nikolaj Greve Hesselager Fore. Sportsklubber 196/05
20 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 196/05
21 136508 Nikolaj Beck Pedersen Viborg Skytteforening 196/04
22 135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening 195/07
23 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 195/05
24 133058 Erica Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 195/04
25 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 195/03
26 119490 Freja Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 195/02
27 131828 Frederik Svanholm-Fisker Hesselager Fore. Sportsklubber 195/02
28 135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening 194/03
29 135631 Emil Rudbæk Borg Nielsen Hesselager Fore. Sportsklubber 194/03
30 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 194/02
31 137190 Furkan Guzel Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/06
32 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 193/04
33 137883 Mik Jønson Århus Riffelskytte klub 193/03
34 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds 193/02
35 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening 193/01
36 127237 Sarah Sørensen Trehøje Skytteforening 192/03
37 137884 Mads S Madsen Århus Riffelskytte klub 192/02
38 137433 Amalie Beyer Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen 192/02
39 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds 192/01
40 129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening 192/00
41 137755 Nicolas Egedius Miller Søborg SG&I 191/06
42 133055 Valdemar Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 191/02
43 136374 Sebastian Berth Randers Skyttekreds 191/02
44 135468 Gustav Løkke Katborg VBF's Skyttelaug Hinnerup 191/01
45 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds 190/03
46 134634 Patrick Stigaard Sørensen Ølstykke Skytteforening 190/02
47 136625 Oscar Mikkelsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/01
48 127742 Jonathan Sørensen Hesselager Fore. Sportsklubber 189/04
49 128949 Jason Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening 189/01
50 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub 188/01
51 137248 Bastian Pedersen Løgstør Sportsskytteklub 186/02
52 137082 Anders Bjerrehus Søborg SG&I 186/01
53 136366 Jonas Verner Jelling fS 185/02
54 136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening 185/00
55 135870 Cecilia Stampe Johansen Alslev Skytteforening 184/01
56 138065 Mads Pilegaard Eriksen Brørup Skyttekreds 182/03
57 128950 Summer Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening 173/00
58 132445 Thore Frank Søborg SG&I 149/00
59 129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening 137/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/11
2 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 200/10
2 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 200/10
4 119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening 200/09
4 108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening 200/09
6 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 200/08
6 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 200/08
6 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 200/08
9 101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/07
10 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds 200/06
10 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 200/06
12 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 200/05
13 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 200/04
14 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/12
15 90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening 199/10
16 118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening 199/09
17 107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening 199/09
18 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 199/09
18 114363 Jacob Mortensen Samsø Skytteforening 199/09
20 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/07
21 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 199/07
22 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 199/06
23 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening 199/05
24 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 199/05
25 111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening 199/05
26 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 199/04
27 118127 Linda Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening 199/01
28 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/08
29 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening 198/07
30 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 198/06
31 119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/06
32 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds 198/06
33 118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening 198/05
34 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/05
35 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 198/05
36 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 198/04
37 114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Midtdjurs skytteforening 198/02
38 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 197/08
39 117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening 197/07
40 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening 197/06
41 110396 Frida Vangsgaard Tuse Skytteforening 197/06
42 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/06
43 123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening 197/06
44 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening 197/06
45 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening 197/05
46 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 197/05
47 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 197/05
48 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 197/04
49 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 197/03
50 105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening 196/10
51 128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening 196/08
52 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 196/07
53 118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening 196/07
54 123206 Natasja Dahl Vojens Skytteforening 196/06
55 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds 196/05
56 118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 196/04
57 113058 Vivian Staal Samsø Skytteforening 195/07
58 108003 Eva Bundgaard Jacobsen Skive skytteforening 195/03
59 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 195/01
60 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 195/01
61 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 194/05
62 109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening 194/02
63 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 190/02
64 117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup 189/03

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 200/10
2 110415 Lærke Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 200/08
3 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 200/07
4 123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening 199/12
5 121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening 199/11
6 127578 Maja Jønck Jørlunde Skytteforening 199/07
7 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 199/07
8 123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening 199/06
9 121077 Jonas D. Hansen Næstved Skytteforening 199/06
10 126143 Kristian Scherphof Skive skytteforening 199/05
11 124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening 199/05
12 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 199/05
13 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 199/04
14 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/04
15 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening 199/04
16 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/02
17 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/09
18 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 198/09
19 131709 Kasper Nielsen Toftlund Skytteforening 198/06
20 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 198/05
21 132418 Kamma Dollemeyer Damsholte Skytteforening 198/05
22 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 198/04
23 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening 198/02
24 114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening 198/02
25 135973 Tim Wohlert Ahlquist Vejle Skytteforening 198/02
26 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 197/09
27 116736 Patrick Svane Næstved Skytteforening 197/07
28 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 197/07
29 121871 Chris Olsen Stege Ndr. Skytteforening 197/07
30 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 197/06
31 98104 Sofus Løbner Gørding/Vejrup Skyttekreds 197/06
32 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 197/06
33 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening 197/05
34 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening 197/05
35 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/05
36 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 197/04
37 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening 197/04
38 126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening 197/04
39 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 197/03
40 130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening 197/03
41 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 197/02
42 128686 Frederik Nørgaard Randers Skyttekreds 196/06
43 127775 Jonas Neergaard Randers Skyttekreds 196/05
44 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 196/05
45 120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/04
46 107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening 196/04
47 131121 Matthias Olsen Ornebjerg Skytteforening 196/03
48 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening 196/03
49 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 196/02
50 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/02
51 106124 Mia Coermann Damsholte Skytteforening 196/02
52 113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening 195/06
53 132188 Malte Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/05
54 112897 Simon Jæger Gørding/Vejrup Skyttekreds 195/04
55 111324 William Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening 195/04
56 129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening 195/02
57 107021 Jeppe Ramus Samsø Skytteforening 195/01
58 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening 194/07
59 93809 Viktor Popp Toftlund Skytteforening 194/06
60 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 194/06
61 121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening 194/05
62 117148 Thor Fogde Skytteklubben DSB/ASF 194/04
63 128739 Sara Steenholdt Vojens Skytteforening 194/04
64 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 193/04
65 106786 Christoffer Damgaard Larsen Samsø Skytteforening 193/04
66 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 193/03
67 118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening 193/03
68 133702 Rebacca Ejsing Toftlund Skytteforening 193/02
69 117913 Lloyd Nielsen Næstved Skytteforening 193/02
70 128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening 193/02
71 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 192/05
72 114761 Ida Rasmussen Helsingør Salonskytte Forening 192/04
73 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 192/02
74 136261 Jesper W. S. Hansen Randers Skyttekreds 192/02
75 88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening 192/02
76 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 192/02
77 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 192/00
78 123968 Katja S. Ottosen Stege Ndr. Skytteforening 191/02
79 121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening 191/01
80 126785 Mads Fravsbøl Århus Riffelskytte klub 190/03
81 119877 Sebastian Kjeldskov VBF's Skyttelaug Hinnerup 190/00
82 119540 Rasmus Johansen Østerlars Skytteforening 189/03
83 122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 189/02
84 111494 Mads Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/01
85 135509 Victoria Krull Greve Sønderborg Skyttekreds 189/01
86 99449 Puk Schnor Søborg SG&I 189/01
87 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 187/03
88 128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub 187/02
89 132446 August Gotfredsen Brekling Søborg SG&I 185/00
90 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 183/04
91 125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening 182/04
92 130671 Silas Karbing Aalborg Skyttekreds 180/03
93 108766 Mikkel Bisgaard Søborg SG&I 176/00

Til toppen