| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Foreningsholdfinale 15 m Stilling (FHF)

1 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 381 191 572
1 39794 Line Petermann Ribe Skyttekreds 395 199 594
2 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 395 196 591
3 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 391 197 588
4 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening 391 197 588
5 116728 Caroline Marie Jacobi Aalborg Skyttekreds 391 196 587
6 94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening 392 195 587
7 81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening 389 194 583
8 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 390 193 583
9 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 386 195 581
10 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 386 194 580
11 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 385 190 575
12 45956 Laura Buch Særslev Skytteforening 384 190 574
13 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 383 190 573
14 16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 378 189 567
15 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds 378 188 566

Riffel, 15m - Foreningsholdfinale 15 m Senior (FHF)

1 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening 198 200 398
1 61310 Svend E. Pihl Nyvest Skytteforening 199 199 398
1 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 199 199 398
4 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening 200 197 397
5 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 197 199 396
6 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 199 197 396
6 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 199 197 396
6 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening 199 197 396
9 61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening 196 199 395
10 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening 198 197 395
11 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening 198 195 393
12 60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 196 195 391
13 69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening 194 196 390
14 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening 197 193 390
15 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 194 195 389
16 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 193 193 386

Riffel, 15m - Foreningsholdfinale 15 m Åben (FHF)

1 65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds 397 200 597
1 67824 Therese Gregersen Randers Skyttekreds 399 198 597
3 126770 Dennis Christiansen Randers Skyttekreds 397 199 596
4 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening 200 200 400
4 69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening 200 200 400
4 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening 200 200 400
7 104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening 200 199 399
8 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199 199 398
8 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening 199 199 398
8 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening 199 199 398
11 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198 199 397
11 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 198 199 397
11 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds 198 199 397
14 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200 197 397
15 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 198 197 395
16 100603 Jens Sten Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198 195 393

Riffel, 15m - Mesterskab VS1

1 61820 Natasja Emilie Buchholdt Ølstykke Skytteforening 196/05 199/13 395/18
2 39794 Line Petermann Ribe Skyttekreds 196/07 199/10 395/17
3 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 199/11 196/09 395/20
4 31260 Rikke Mæng Trehøje Skytteforening 196/06 198/08 394/14
5 30467 Niels H. Overgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/06 197/08 393/14
6 94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening 197/09 195/04 392/13
7 17480 Thomas Danielsen Århus Riffelskytte klub 197/06 195/05 392/11
8 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 192/05 199/06 391/11
9 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening 194/05 197/09 391/14
10 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 194/03 197/02 391/05
11 116728 Caroline Marie Jacobi Aalborg Skyttekreds 195/04 196/04 391/08
12 26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening 199/06 192/06 391/12
13 53091 Line N. With Maribo Skytteforening 195/08 195/08 390/16
14 84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds 195/05 195/04 390/09
15 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 197/08 193/03 390/11
16 81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening 195/08 194/08 389/16
17 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 193/05 194/06 387/11
18 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 194/03 193/04 387/07
19 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 191/04 195/05 386/09
20 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 191/01 195/07 386/08
21 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 192/03 194/06 386/09
22 63279 Sara Brix Sivertsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 191/04 194/04 385/08
23 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/03 194/04 385/07
24 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 193/02 192/06 385/08
25 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 195/04 190/02 385/06
26 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 191/02 193/01 384/03
27 24945 Kim Larsen Århus Riffelskytte klub 192/04 192/01 384/05
28 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 192/02 192/02 384/04
29 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 193/05 191/06 384/11
30 45956 Laura Buch Særslev Skytteforening 194/07 190/05 384/12
31 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 191/04 192/04 383/08
32 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 192/04 191/02 383/06
33 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 193/04 190/03 383/07
34 25247 Nanna Bissø Århus Riffelskytte klub 190/04 192/04 382/08
35 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 189/03 192/05 381/08
36 130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds 190/03 191/06 381/09
37 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 192/03 189/02 381/05
38 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 190/02 190/04 380/06
39 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 190/03 189/00 379/03
40 29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening 191/05 188/02 379/07
41 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening 188/00 190/02 378/02
42 16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 189/04 189/00 378/04
43 62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i 190/07 188/03 378/10
44 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds 190/04 188/00 378/04
45 25639 Carsten Hauge Beder-Malling Skytteforening 185/02 187/01 372/03
46 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 187/03 184/01 371/04
47 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne 183/03 187/03 370/06
48 97313 Niels Laustsen Skytteklubben DSB/ASF 185/02 185/04 370/06

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i 192/02 190/04 382/06
2 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 189/06 192/04 381/10
3 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 190/03 191/03 381/06
4 83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening 190/01 190/02 380/03
5 98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening 191/03 188/04 379/07
6 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 185/03 193/06 378/09
7 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/04 188/03 378/07
8 85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds 190/00 188/01 378/01
9 55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 186/03 191/03 377/06
10 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 187/02 190/02 377/04
11 59650 Allan Hansen Vemmelev Sg&i 188/03 189/05 377/08
12 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 188/04 189/01 377/05
13 100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening 189/07 188/05 377/12
14 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 189/03 188/02 377/05
15 84371 Laura Bukalo Aulum Skytteforening 191/03 186/01 377/04
16 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening 187/03 189/03 376/06
17 108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening 187/03 189/01 376/04
18 44303 Camilla Paulsen Vojens Skytteforening 188/04 188/02 376/06
19 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 190/02 186/02 376/04
20 102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U 188/02 187/00 375/02
21 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 187/00 187/01 374/01
22 25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening 188/03 186/01 374/04
23 25849 Helene Klejs Dam Sørensen Beder-Malling Skytteforening 185/00 188/01 373/01
24 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 186/01 187/02 373/03
25 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening 189/03 184/02 373/05
26 54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening 190/02 183/03 373/05
27 62534 Lennart Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 185/01 187/02 372/03
28 43374 Allan Clausen Skive skytteforening 186/04 186/03 372/07
29 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 186/02 186/01 372/03
30 55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening 185/02 186/05 371/07
31 43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening 185/01 186/01 371/02
32 60027 Martin Petersen Bramming Skytteforening 186/01 185/00 371/01
33 86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening 187/01 184/00 371/01
34 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 188/04 183/01 371/05
35 134571 Kim Kristensen Struer Skyttekreds 185/03 185/01 370/04
36 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening 187/03 183/01 370/04
37 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening 183/00 186/01 369/01
38 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/01 185/02 369/03
39 55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening 183/01 185/03 368/04
40 97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening 185/01 183/01 368/02
41 86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening 183/00 184/03 367/03
42 96896 Pia Jensen Grenå Skyttekreds 183/00 184/01 367/01
43 56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening 184/03 183/02 367/05
44 53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening 185/00 182/01 367/01
45 19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 186/01 181/01 367/02
46 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 188/01 179/00 367/01
47 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening 183/02 183/02 366/04
48 123944 Kenneth Bennett Grænseegnens Skytteforening 183/01 183/02 366/03
49 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds 185/01 181/00 366/01
50 27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening 181/04 184/01 365/05
51 35880 Martin Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening 183/02 182/00 365/02
52 53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening 183/01 182/00 365/01
53 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening 184/01 181/00 365/01
54 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 185/01 180/02 365/03
55 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 179/00 184/01 363/01
56 101878 Rene Møller Maciejewski Damsholte Skytteforening 180/00 183/02 363/02
57 111896 Mathias Juul Blovstrød SG&I - Skytteafd. 181/01 176/01 357/02
58 69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds 175/00 180/02 355/02
59 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 157/01 187/02 344/03

Riffel, 15m - Mesterskab VS3

1 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds 191/04 190/02 381/06
2 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 189/05 187/02 376/07
3 113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds 187/02 187/02 374/04
4 60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if 184/02 188/04 372/06
5 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 189/01 183/00 372/01
6 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. 180/00 189/05 369/05
7 99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening 181/00 188/04 369/04
8 24595 Anita Grove Koppeheel Skytteklubben DSB/ASF 183/01 186/01 369/02
9 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening 184/00 185/04 369/04
10 106868 Nicolaj Berg Lassen Randers Skyttekreds 186/02 183/00 369/02
11 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 185/02 183/02 368/04
12 90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening 185/00 182/00 367/00
13 109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening 187/02 180/00 367/02
14 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 181/03 185/02 366/05
15 46614 Peter Hansen Sødinge Skytteforening 182/00 184/01 366/01
16 114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening 185/02 180/00 365/02
17 15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 184/01 180/01 364/02
18 62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening 184/01 180/00 364/01
19 96716 Poul-Erik Kristensen Postens Skytteforening 180/00 182/02 362/02
20 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening 182/01 180/02 362/03
21 122536 Morten Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 177/00 183/00 360/00
22 70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds 176/01 183/02 359/03
23 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening 175/02 183/02 358/04
24 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 176/00 181/01 357/01
25 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 179/02 178/01 357/03
26 97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening 180/02 177/00 357/02
27 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 176/00 180/02 356/02
28 118715 Emilie Tingleff Rødekro Skytteforening 181/01 174/00 355/01
29 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds 182/01 173/01 355/02
30 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds 175/00 178/00 353/00
31 43120 Hebert Larsen Rødekro Skytteforening 176/01 177/01 353/02
32 134939 Peter Kiel Sundeved Skytteforening 179/00 174/00 353/00
33 Carsten Jakobsen Helsingør Salonskytte Forening 183/01 169/01 352/02
34 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 174/00 177/00 351/00
35 53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening 175/01 176/00 351/01
36 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening 174/00 176/00 350/00
37 63334 Henrik Andersen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 180/01 170/00 350/01
38 117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I 178/00 170/00 348/00
39 79881 Jesper Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 169/01 173/00 342/01
40 86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening 168/01 173/01 341/02
41 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening 169/00 170/00 339/00
42 114700 Ana Stojkovic Hvidovre Skyttekreds 158/01 157/00 315/01

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/15 200/14 400/29
2 69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening 200/15 200/10 400/25
3 111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. 200/10 200/13 400/23
4 35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening 200/13 200/10 400/23
5 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 200/11 200/10 400/21
6 47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening 200/09 200/11 400/20
7 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening 200/09 200/08 400/17
8 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening 200/08 200/08 400/16
9 53644 Miriam K. Nielsen Ravnsborg Skytteforening 200/09 200/06 400/15
10 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening 200/05 200/09 400/14
11 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 199/14 200/16 399/30
12 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening 199/13 200/15 399/28
13 49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 199/13 200/13 399/26
14 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds 199/10 200/15 399/25
15 67824 Therese Gregersen Randers Skyttekreds 199/09 200/14 399/23
16 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/11 200/11 399/22
17 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 199/12 200/10 399/22
18 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/07 200/13 399/20
19 120429 Sandra Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 199/08 200/12 399/20
20 104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening 199/09 200/06 399/15
21 104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening 200/10 199/12 399/22
22 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening 200/10 199/10 399/20
23 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening 200/06 199/08 399/14
24 64200 Louise Klitsgaard Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/02 199/09 399/11
25 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 198/12 200/11 398/23
26 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 198/09 200/10 398/19
27 132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening 198/08 200/07 398/15
28 56352 Line Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening 198/05 200/08 398/13
29 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening 199/13 199/10 398/23
30 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 199/11 199/10 398/21
31 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/09 199/10 398/19
32 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/10 199/09 398/19
32 112325 Dorthe Vanggaard Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/10 199/09 398/19
34 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening 199/07 199/11 398/18
35 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 199/08 199/09 398/17
36 120513 Michael Jens Gram Jakobsen Vejle Skytteforening 199/10 199/07 398/17
37 39981 Villy Fogh Gørding/Vejrup Skyttekreds 200/06 198/10 398/16
38 104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening 200/07 198/08 398/15
39 39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding/Vejrup Skyttekreds 197/10 200/09 397/19
40 104027 Nanna Lynggaard Ulfborg Bys Skytteforening 197/03 200/07 397/10
41 33621 Henrik Lund Jelling fS 198/09 199/11 397/20
41 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 198/09 199/11 397/20
43 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/11 199/09 397/20
44 126770 Dennis Christiansen Randers Skyttekreds 198/10 199/07 397/17
45 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 198/07 199/09 397/16
46 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening 198/08 199/08 397/16
46 108974 Kamilla Jakobsen Kongsted Skytteforening 198/08 199/08 397/16
48 69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/10 199/03 397/13
49 122389 Klaus Andersen Bjergby SGI&U 198/05 199/07 397/12
50 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds 198/06 199/06 397/12
51 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 199/12 198/11 397/23
52 65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds 199/11 198/09 397/20
53 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/08 198/11 397/19
54 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening 199/09 198/10 397/19
55 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 199/07 198/11 397/18
56 83824 Tone V. S. Larsen Ammitsbøl Sg&i 199/06 198/04 397/10
57 87580 Daniel Mørk Hobro Egnens Skytteforening 200/10 197/07 397/17
58 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/08 197/08 397/16
58 95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening 200/08 197/08 397/16
60 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening 200/11 197/03 397/14
61 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 196/09 200/09 396/18
62 41611 Bent P. Nielsen Gørding/Vejrup Skyttekreds 196/06 200/08 396/14
63 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 197/10 199/08 396/18
64 88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds 197/07 199/08 396/15
65 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 198/07 198/12 396/19
66 83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub 198/09 198/09 396/18
67 114967 Alexander Prip Hesselberg Korsør Skytteforening 198/07 198/07 396/14
68 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 198/04 198/08 396/12
69 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 199/10 197/07 396/17
70 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds 199/06 197/09 396/15
71 57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland 199/07 197/08 396/15
72 25221 Sanne Kristensen Samsø Skytteforening 196/07 199/12 395/19
73 126904 Steven V. Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 197/10 198/09 395/19
74 107950 Martin Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening 197/07 198/11 395/18
75 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/06 198/11 395/17
76 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening 197/07 198/07 395/14
77 98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/07 198/05 395/12
78 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 198/09 197/07 395/16
79 80548 Louise Bendix Ølstykke Skytteforening 198/08 197/07 395/15
80 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 198/09 197/02 395/11
81 116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening 198/05 197/04 395/09
82 11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening 199/09 196/10 395/19
83 87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening 199/06 196/08 395/14
84 127255 Elise Saxild Kristensen Helle Skytteforening 196/09 198/09 394/18
85 121230 Kim Aalund Kullerup/Refsvindinge If. 196/10 198/07 394/17
86 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening 196/04 198/09 394/13
87 115125 Emilie Holde Postens Skytteforening 196/06 198/07 394/13
88 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening 196/04 198/08 394/12
89 84055 Torben Kristiansen Holmegaard Skytteforening 196/05 198/06 394/11
90 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 197/11 197/06 394/17
91 93567 Sara Hansen Ravnsborg Skytteforening 197/05 197/06 394/11
92 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/09 196/06 394/15
93 101228 Philip Petersen Ravnsborg Skytteforening 199/09 195/09 394/18
94 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening 200/04 194/08 394/12
95 88274 Laila Mikkelsen Bjergby SGI&U 195/04 198/06 393/10
96 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening 195/02 198/07 393/09
97 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds 196/05 197/10 393/15
98 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds 197/07 196/08 393/15
99 43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening 197/04 196/06 393/10
100 100603 Jens Sten Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/05 195/06 393/11
101 120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening 198/03 195/05 393/08
102 39655 Connie Schmidt Sparta Idrætsforening 200/07 193/05 393/12
103 62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/06 198/12 392/18
104 87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening 194/05 198/07 392/12
105 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 195/08 197/07 392/15
106 113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 196/04 196/07 392/11
107 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening 196/04 196/06 392/10
108 55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening 197/06 195/08 392/14
109 121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds 197/05 195/04 392/09
110 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 198/05 194/06 392/11
111 40207 Ida Søby Fogh Gørding/Vejrup Skyttekreds 198/04 194/06 392/10
112 43916 Jan Jepsen Lund Sparta Idrætsforening 194/03 197/10 391/13
113 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds 194/03 197/05 391/08
114 32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 197/11 194/04 391/15
115 126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening 197/06 194/01 391/07
116 91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 198/08 193/08 391/16
117 39648 Ebbe Thyssen Sparta Idrætsforening 195/04 195/07 390/11
118 11779 Rasmus Møller Larsen Vilsted Skytteforening 197/07 193/04 390/11
119 130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening 198/07 192/05 390/12
120 108503 Evan Pedersen Vilsted Skytteforening 194/03 195/06 389/09
121 91811 Jørgen Eskildsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 193/05 195/05 388/10
122 35895 Lene F. Høegsberg Ulfborg Bys Skytteforening 195/03 193/03 388/06

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds 198/06 200/15 398/21
2 116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening 198/09 200/07 398/16
3 94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening 197/06 200/08 397/14
4 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening 197/06 199/08 396/14
5 126102 Mads freiesleben Nyvest Skytteforening 199/06 197/08 396/14
6 134325 Brian Keis Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening 197/02 198/07 395/09
7 15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening 198/10 197/11 395/21
8 127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening 198/08 197/09 395/17
9 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/07 197/08 395/15
10 134341 Jonas Aagaard Gørding/Vejrup Skyttekreds 199/10 196/08 395/18
11 43382 Kristina Lykke Schnuchel Kolding-Bramdrup Skytteforening 196/04 198/13 394/17
12 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 196/05 198/08 394/13
13 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/08 198/04 394/12
14 43083 Renate Nielsen Rødekro Skytteforening 195/03 198/08 393/11
15 117036 charlotte frederiksen Østerlars Skytteforening 196/04 197/02 393/06
16 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening 197/08 196/09 393/17
17 51836 Annette Pedersen Højby Skytteforening 197/08 196/06 393/14
18 83162 Valentin Røjel Postens Skytteforening 197/08 196/05 393/13
19 115306 Nicolaj Christian Villadsen Højby Skytteforening 197/05 196/03 393/08
20 88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening 195/02 197/04 392/06
21 76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 196/09 196/06 392/15
22 103669 Emil Agergaard Søllested Højby Skytteforening 197/11 195/06 392/17
23 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 197/06 195/07 392/13
24 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 194/09 197/06 391/15
25 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 194/05 197/03 391/08
26 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening 195/05 196/03 391/08
26 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening 195/05 196/03 391/08
28 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 195/04 196/03 391/07
29 134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening 196/09 195/06 391/15
30 131180 Mogens Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 196/05 195/06 391/11
30 122887 Gitte Appelquist Melby Skytteforening 196/05 195/06 391/11
32 126337 Allan Juul Blovstrød SG&I - Skytteafd. 196/03 195/03 391/06
33 97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening 197/05 194/08 391/13
34 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening 193/05 197/04 390/09
35 116643 Søren Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/08 196/09 390/17
36 127810 Steen Juul Højby Skytteforening 195/04 195/05 390/09
37 63963 Mick Klitsgaard Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/05 194/05 390/10
38 126496 Jesper Borgquist Kullerup/Refsvindinge If. 198/07 192/04 390/11
39 133516 Lisbeth Helstrup Svinninge Skytteforening 194/07 195/05 389/12
40 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening 194/03 195/07 389/10
41 122932 Mikael H. Nielsen Høng Skytteforening 194/02 195/02 389/04
42 63945 Mette Pedersen Melby Skytteforening 196/07 193/08 389/15
43 107878 Katrine Kræsing Ornebjerg Skytteforening 197/08 192/02 389/10
44 106994 Casper Broge Odder Skytteforening 191/01 197/07 388/08
45 115681 Martin Frederiksen Østerlars Skytteforening 193/04 195/06 388/10
46 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening 195/03 193/06 388/09
47 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening 192/04 195/03 387/07
48 110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 193/05 194/03 387/08
49 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/07 193/05 387/12
50 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/05 193/04 387/09
51 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 195/07 192/05 387/12
52 61833 Mathias Rosengaard Sørensen Ølstykke Skytteforening 195/06 192/04 387/10
53 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening 197/06 190/06 387/12
54 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 198/08 189/00 387/08
55 113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening 192/05 194/06 386/11
56 42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds 193/04 193/05 386/09
57 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 193/06 192/04 385/10
58 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening 193/04 192/05 385/09
59 106503 Simon Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening 194/07 191/03 385/10
60 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening 190/03 194/02 384/05
61 129893 Lars Mortensen Vejle Skytteforening 191/04 193/04 384/08
62 138146 Jon Jansen Hvidovre Skyttekreds 189/02 194/06 383/08
63 130183 Kent Stoklund Frederikshavn Skyttekreds 190/01 193/04 383/05
64 127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 191/05 191/02 382/07
65 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/04 186/02 382/06
66 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 185/01 196/04 381/05
67 85340 Morten Stockflet Jørgensen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 189/01 192/03 381/04
68 127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening 192/04 189/04 381/08
69 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 188/00 188/04 376/04

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

1 87623 Daniel Filtenborg Binder Randers Skyttekreds 198/10 200/12 398/22
2 84370 Christina Bukalo Aulum Skytteforening 197/08 200/09 397/17
3 68206 Allan Holmbach Engelbrecht Ballerup Skytteforening 196/09 200/09 396/18
4 136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/07 196/07 392/14
5 124811 Christian Hvidbjerg Mikkelsen Bjergby SGI&U 195/06 196/08 391/14
6 116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 195/05 196/05 391/10
7 137043 Martin Strib Rahbek Aulum Skytteforening 192/02 195/04 387/06
8 136285 Michael Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 193/04 194/08 387/12
9 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening 193/06 193/03 386/09
10 133346 Martin Fahlen Jørgensen Højby Skytteforening 193/04 193/02 386/06
11 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening 190/03 195/02 385/05
12 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 193/05 192/03 385/08
13 128397 Michael Willert Holsted Skyttekreds 194/01 189/01 383/02
14 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening 191/05 191/04 382/09
15 138126 Anders Hesel Rasmussen Højby Skytteforening 191/06 191/03 382/09
16 130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening 193/06 189/01 382/07
17 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 194/01 188/02 382/03
18 137527 Ulrik Østergaard Jakobsen Bjergby SGI&U 189/04 192/06 381/10
19 129313 Stephan Johannsen Grænseegnens Skytteforening 191/04 189/02 380/06
20 136952 Daniel Wilson Mullerup Skytteforening 190/03 189/02 379/05
21 97660 Mathias L. Grove Skals Skytteforening 190/04 189/01 379/05
22 129252 Karsten Andersen Østerlars Skytteforening 186/02 191/03 377/05
23 127434 Martin B. Jensen Outrup Skytteforening 188/03 188/02 376/05
24 133354 Ruben Dollemeyer Damsholte Skytteforening 187/04 188/01 375/05
25 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening 189/01 186/01 375/02
26 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds 187/02 187/02 374/04
27 136954 Nigel Wilson Mullerup Skytteforening 189/02 185/01 374/03
28 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds 184/00 186/01 370/01
29 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 181/01 183/01 364/02

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening 200/12 200/14 400/26
2 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening 199/13 200/09 399/22
3 40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds 200/14 199/06 399/20
4 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/08 200/11 398/19
5 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening 198/11 200/07 398/18
6 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/07 200/09 398/16
7 134496 Arne Preus VBF Skyttelaug/Århus 199/11 199/10 398/21
8 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 199/11 199/08 398/19
9 61310 Svend E. Pihl Nyvest Skytteforening 199/06 199/12 398/18
10 58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening 199/08 199/10 398/18
11 18344 Finn Dollerup VBF Skyttelaug/Århus 199/13 198/14 397/27
12 33816 Knud Andersen Jelling fS 199/09 198/07 397/16
12 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 199/09 198/07 397/16
14 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 199/05 198/08 397/13
15 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening 200/07 197/10 397/17
16 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/10 199/12 396/22
17 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 197/10 199/11 396/21
18 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/10 198/05 396/15
19 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening 199/09 197/05 396/14
20 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/10 197/04 396/14
21 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/06 197/04 396/10
22 61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening 196/07 199/05 395/12
23 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 197/08 198/10 395/18
24 80544 Paul Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 197/04 198/12 395/16
25 53420 Johnny Johansson Maribo Skytteforening 197/08 198/05 395/13
26 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening 198/06 197/08 395/14
27 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening 199/08 196/06 395/14
28 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening 199/06 196/04 395/10
29 121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening 198/04 196/07 394/11
30 34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening 195/07 198/07 393/14
31 13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening 195/06 198/07 393/13
32 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/04 197/05 393/09
33 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening 198/09 195/06 393/15
34 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 194/02 198/06 392/08
35 39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening 196/04 196/06 392/10
36 18504 Anny Toft Randers Skyttekreds 197/06 195/08 392/14
37 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 195/06 196/09 391/15
38 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub 195/06 196/08 391/14
39 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds 195/07 196/05 391/12
40 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 195/02 196/06 391/08
41 60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/05 195/03 391/08
42 13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening 197/05 194/07 391/12
43 69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening 194/04 196/05 390/09
44 116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening 195/06 195/09 390/15
45 62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/08 195/03 390/11
46 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening 197/07 193/03 390/10
47 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 194/06 195/06 389/12
48 106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening 194/02 195/06 389/08
49 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening 194/03 195/04 389/07
50 54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening 196/07 193/03 389/10
51 54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening 197/07 192/04 389/11
52 62169 Steen Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/03 192/05 389/08
53 26012 Eva Nørgaard VBF Skyttelaug/Århus 194/07 193/05 387/12
54 41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening 192/06 194/04 386/10
55 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 193/07 193/09 386/16
56 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 193/03 192/07 385/10
57 97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening 194/06 191/07 385/13
58 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening 183/02 199/09 382/11

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening 195/06 198/06 393/12
2 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 195/04 198/07 393/11
3 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening 197/03 195/04 392/07
4 15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne 194/06 197/05 391/11
5 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 197/07 194/05 391/12
6 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening 194/04 196/05 390/09
7 22032 Preben Jensen Knudstrup Skyttekreds 193/04 196/05 389/09
8 54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening 196/04 193/03 389/07
9 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening 192/04 196/06 388/10
10 41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening 194/08 194/05 388/13
11 134497 Per Preus VBF Skyttelaug/Århus 195/11 193/04 388/15
12 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/06 193/07 388/13
13 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 193/07 194/01 387/08
14 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 196/02 190/05 386/07
15 58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 192/02 193/01 385/03
16 56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening 189/03 195/04 384/07
17 54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening 194/08 190/03 384/11
18 62442 Arne Pedersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/02 193/04 383/06
19 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 192/05 191/03 383/08
20 77569 Henning Dam Skytteklubben DSB/ASF 190/03 192/04 382/07
21 39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening 191/02 190/01 381/03
22 55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening 192/03 189/04 381/07
23 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 189/03 191/07 380/10
24 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds 190/02 190/03 380/05
25 54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening 190/03 189/04 379/07
26 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds 186/01 191/03 377/04
27 41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening 192/05 185/00 377/05
28 54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening 187/02 188/02 375/04
29 67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds 182/01 180/01 362/02
30 101754 Svend Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 176/02 185/01 361/03

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening 199/08 193/02 392/10
2 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 194/02 190/05 384/07
3 137252 Peter Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening 190/06 191/05 381/11
4 131206 Steen Vindbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening 189/01 191/01 380/02
5 106366 Grethe Thomsen Ammitsbøl Sg&i 190/03 190/04 380/07
6 37613 Thomas Pagaard Skjern Skytteforening 191/03 188/00 379/03
7 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds 188/02 190/03 378/05
8 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 189/03 186/05 375/08
9 56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening 185/01 189/05 374/06
10 118242 Anne-Lise Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 184/02 186/03 370/05
11 135249 Jørgen Skott Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening 182/02 183/02 365/04

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening 199/07 200/09 399/16
2 115017 René Olsen Lyngby Skyttekreds 200/10 197/06 397/16
3 108492 Niclas Pedersen Vilsted Skytteforening 196/08 198/10 394/18
4 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 195/06 196/10 391/16
5 123424 Kirsten Jensen Sparta Idrætsforening 193/06 197/07 390/13
6 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening 172/00 180/02 352/02

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 199/11
2 26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening 199/06
3 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 198/10
4 94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening 197/09
5 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 197/08
6 17480 Thomas Danielsen Århus Riffelskytte klub 197/06
7 39794 Line Petermann Ribe Skyttekreds 196/07
8 30467 Niels H. Overgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/06
8 31260 Rikke Mæng Trehøje Skytteforening 196/06
10 61820 Natasja Emilie Buchholdt Ølstykke Skytteforening 196/05
11 53091 Line N. With Maribo Skytteforening 195/08
11 81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening 195/08
13 84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds 195/05
14 28245 Louise Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 195/04
14 116728 Caroline Marie Jacobi Aalborg Skyttekreds 195/04
14 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 195/04
17 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 194/07
17 45956 Laura Buch Særslev Skytteforening 194/07
19 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening 194/05
20 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 194/03
20 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 194/03
22 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 193/05
22 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 193/05
24 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 193/04
25 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 193/02
26 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 192/05
27 24945 Kim Larsen Århus Riffelskytte klub 192/04
27 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 192/04
29 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 192/03
29 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 192/03
31 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening 192/02
32 29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening 191/05
33 63279 Sara Brix Sivertsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 191/04
33 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 191/04
33 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 191/04
36 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/03
37 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 191/02
38 22154 Allan Aagaard Skive skytteforening 191/01
38 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 191/01
40 62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i 190/07
41 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds 190/04
41 25247 Nanna Bissø Århus Riffelskytte klub 190/04
43 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 190/03
43 130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds 190/03
45 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 190/02
46 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 189/05
47 16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 189/04
48 60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 189/03
48 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 189/03
50 42754 Torben Larsen Nordals Skyttekreds 188/03
51 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 188/01
51 27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening 188/01
51 70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds 188/01
54 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening 188/00
55 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 187/03
56 42652 Jørn Chr. Krogh Nordals Skyttekreds 186/02
57 25639 Carsten Hauge Beder-Malling Skytteforening 185/02
57 97313 Niels Laustsen Skytteklubben DSB/ASF 185/02
59 68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds 185/01
60 16969 Morten Larsen Aalborg Skyttekreds 185/00
61 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne 183/03
62 69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 181/03
62 17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 181/03
64 86200 Andreas Algren Pedersen Horne Skytteforening 169/02

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i 192/02
2 98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening 191/03
2 84371 Laura Bukalo Aulum Skytteforening 191/03
4 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/04
5 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 190/03
6 54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening 190/02
6 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 190/02
8 83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening 190/01
9 85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds 190/00
10 100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening 189/07
11 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 189/06
12 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 189/03
12 48025 Morten Laursen Horne Skytteforening 189/03
12 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening 189/03
15 17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds 188/06
16 44303 Camilla Paulsen Vojens Skytteforening 188/04
16 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 188/04
16 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 188/04
19 59650 Allan Hansen Vemmelev Sg&i 188/03
19 25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening 188/03
21 102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U 188/02
22 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 188/01
22 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening 188/01
24 108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening 187/03
24 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening 187/03
24 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening 187/03
24 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds 187/03
28 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 187/02
28 17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 187/02
30 86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening 187/01
31 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 187/00
32 43374 Allan Clausen Skive skytteforening 186/04
33 55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 186/03
34 60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Sg&i 186/02
34 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 186/02
36 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 186/01
36 19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 186/01
36 60027 Martin Petersen Bramming Skytteforening 186/01
39 42951 Jens Ernst Christiansen Sundeved Skytteforening 185/03
39 61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 185/03
39 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 185/03
39 134571 Kim Kristensen Struer Skyttekreds 185/03
43 55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening 185/02
44 43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening 185/01
44 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 185/01
44 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening 185/01
44 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds 185/01
44 62534 Lennart Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 185/01
44 97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening 185/01
50 53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening 185/00
50 25849 Helene Klejs Dam Sørensen Beder-Malling Skytteforening 185/00
52 56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening 184/03
53 28015 Hardy Larsen Skive skytteforening 184/02
53 126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds 184/02
55 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening 184/01
55 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/01
57 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening 183/02
57 73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening 183/02
57 35880 Martin Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening 183/02
60 123944 Kenneth Bennett Grænseegnens Skytteforening 183/01
60 55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening 183/01
60 53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening 183/01
63 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening 183/00
63 86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening 183/00
63 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 183/00
63 96896 Pia Jensen Grenå Skyttekreds 183/00
67 95349 Kristian Gyldenløv Århus Riffelskytte klub 182/00
68 27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening 181/04
69 70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds 181/01
69 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 181/01
69 111896 Mathias Juul Blovstrød SG&I - Skytteafd. 181/01
72 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 180/01
73 101878 Rene Møller Maciejewski Damsholte Skytteforening 180/00
74 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 179/00
75 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening 178/01
76 69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds 175/00
77 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 157/01

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds 191/04
2 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 189/05
3 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 189/01
4 109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening 187/02
4 113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds 187/02
6 106868 Nicolaj Berg Lassen Randers Skyttekreds 186/02
7 114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening 185/02
7 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 185/02
9 90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening 185/00
10 60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if 184/02
11 62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening 184/01
11 15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 184/01
13 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening 184/00
14 Carsten Jakobsen Helsingør Salonskytte Forening 183/01
14 24595 Anita Grove Koppeheel Skytteklubben DSB/ASF 183/01
16 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds 182/01
16 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening 182/01
18 46614 Peter Hansen Sødinge Skytteforening 182/00
19 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 181/03
20 118715 Emilie Tingleff Rødekro Skytteforening 181/01
21 99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening 181/00
22 97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening 180/02
23 42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds 180/01
23 62229 Mette Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i 180/01
23 63334 Henrik Andersen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 180/01
26 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. 180/00
26 96716 Poul-Erik Kristensen Postens Skytteforening 180/00
28 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 179/02
28 15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 179/02
30 34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening 179/00
30 134939 Peter Kiel Sundeved Skytteforening 179/00
32 117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I 178/00
33 27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening 177/02
34 122536 Morten Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 177/00
35 43120 Hebert Larsen Rødekro Skytteforening 176/01
35 70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds 176/01
37 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 176/00
37 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening 176/00
37 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 176/00
40 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening 175/02
41 53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening 175/01
42 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds 175/00
43 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening 174/00
43 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 174/00
45 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds 173/01
46 94931 Trine Nielsen Tingsted Skytteforening 171/01
47 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening 171/00
47 106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds 171/00
47 63294 Ole Brix Larsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 171/00
50 93146 Rune Lauritsen Hvidovre Skyttekreds 170/01
51 79881 Jesper Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 169/01
52 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening 169/00
52 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 169/00
54 86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening 168/01
55 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 168/00
56 25565 Jens Jensen Odder Skytteforening 164/01
57 83255 Kristian Bak Pedersen Bjergby SGI&U 162/00
58 114700 Ana Stojkovic Hvidovre Skyttekreds 158/01

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/15
1 69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening 200/15
3 35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening 200/13
4 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 200/11
4 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening 200/11
6 87580 Daniel Mørk Hobro Egnens Skytteforening 200/10
6 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening 200/10
6 111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. 200/10
6 104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening 200/10
10 53644 Miriam K. Nielsen Ravnsborg Skytteforening 200/09
10 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening 200/09
10 47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening 200/09
13 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/08
13 95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening 200/08
13 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening 200/08
16 39655 Connie Schmidt Sparta Idrætsforening 200/07
16 104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening 200/07
18 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening 200/06
18 39981 Villy Fogh Gørding/Vejrup Skyttekreds 200/06
20 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening 200/05
21 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening 200/04
22 64200 Louise Klitsgaard Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/02
23 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 199/14
24 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening 199/13
24 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening 199/13
24 49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 199/13
27 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 199/12
27 52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening 199/12
27 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 199/12
30 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 199/11
30 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/11
30 65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds 199/11
33 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/10
33 120513 Michael Jens Gram Jakobsen Vejle Skytteforening 199/10
33 112325 Dorthe Vanggaard Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/10
33 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds 199/10
33 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 199/10
38 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening 199/09
38 101228 Philip Petersen Ravnsborg Skytteforening 199/09
38 104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening 199/09
38 11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening 199/09
38 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/09
38 67824 Therese Gregersen Randers Skyttekreds 199/09
44 120429 Sandra Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 199/08
44 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/08
44 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 199/08
47 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 199/07
47 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening 199/07
47 57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland 199/07
47 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening 199/07
47 19486 Allan T. Pedersen Viborg Skytteforening 199/07
47 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/07
53 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds 199/06
53 83824 Tone V. S. Larsen Ammitsbøl Sg&i 199/06
53 87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening 199/06
56 111560 Anders Røge Holmegaard Skytteforening 198/12
56 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 198/12
58 84054 Camilla Anna Kristiansen Holmegaard Skytteforening 198/11
58 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/11
60 69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/10
60 126770 Dennis Christiansen Randers Skyttekreds 198/10
62 33621 Henrik Lund Jelling fS 198/09
62 83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub 198/09
62 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/09
62 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 198/09
62 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 198/09
62 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 198/09
62 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 198/09
62 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds 198/09
70 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening 198/08
70 108974 Kamilla Jakobsen Kongsted Skytteforening 198/08
70 91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 198/08
70 80548 Louise Bendix Ølstykke Skytteforening 198/08
70 132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening 198/08
75 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 198/07
75 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 198/07
75 130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening 198/07
75 114967 Alexander Prip Hesselberg Korsør Skytteforening 198/07
75 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 198/07
80 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds 198/06
81 56352 Line Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening 198/05
81 122389 Klaus Andersen Bjergby SGI&U 198/05
81 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 198/05
81 57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland 198/05
81 116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening 198/05
81 100603 Jens Sten Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/05
87 40207 Ida Søby Fogh Gørding/Vejrup Skyttekreds 198/04
87 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 198/04
89 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening 198/03
89 120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening 198/03
91 32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 197/11
91 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 197/11
93 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 197/10
93 126904 Steven V. Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 197/10
93 39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding/Vejrup Skyttekreds 197/10
96 51506 Andreas Holgersen Paarup Skytteforening 197/09
97 107950 Martin Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening 197/07
97 111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening 197/07
97 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds 197/07
97 11779 Rasmus Møller Larsen Vilsted Skytteforening 197/07
97 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening 197/07
97 98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/07
97 88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds 197/07
104 55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening 197/06
104 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS 197/06
104 21700 Henrik Jensen Ousted Tåning Skytteforening 197/06
104 57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland 197/06
104 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening 197/06
104 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/06
104 126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening 197/06
111 93567 Sara Hansen Ravnsborg Skytteforening 197/05
111 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening 197/05
111 121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds 197/05
114 43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening 197/04
115 104027 Nanna Lynggaard Ulfborg Bys Skytteforening 197/03
116 121230 Kim Aalund Kullerup/Refsvindinge If. 196/10
117 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 196/09
117 127255 Elise Saxild Kristensen Helle Skytteforening 196/09
119 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 196/07
119 86901 Frederik Kay Jelling fS 196/07
119 25221 Sanne Kristensen Samsø Skytteforening 196/07
119 115252 Heinrich Sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening 196/07
123 115125 Emilie Holde Postens Skytteforening 196/06
123 41611 Bent P. Nielsen Gørding/Vejrup Skyttekreds 196/06
123 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 196/06
126 84055 Torben Kristiansen Holmegaard Skytteforening 196/05
126 52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening 196/05
126 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds 196/05
129 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening 196/04
129 113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 196/04
129 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds 196/04
129 52805 Steen Hansen Paarup Skytteforening 196/04
129 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening 196/04
129 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening 196/04
135 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 195/09
136 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 195/08
136 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 195/08
138 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 195/06
139 129390 Henrik Jensen Højby Skytteforening 195/05
140 39648 Ebbe Thyssen Sparta Idrætsforening 195/04
140 88274 Laila Mikkelsen Bjergby SGI&U 195/04
140 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/04
140 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 195/04
144 35895 Lene F. Høegsberg Ulfborg Bys Skytteforening 195/03
145 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening 195/02
146 101602 Jonna Grønbæk Aulum Skytteforening 194/06
146 62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/06
148 87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening 194/05
148 90533 Kaja Laursen Viborg Skytteforening 194/05
150 75975 Kira L. Andersen Skanderborg-Stilling Skytteforening 194/04
151 43916 Jan Jepsen Lund Sparta Idrætsforening 194/03
151 108503 Evan Pedersen Vilsted Skytteforening 194/03
151 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds 194/03
151 97524 Anders Byager Jelling fS 194/03
155 120106 Jesper Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening 193/08
156 91811 Jørgen Eskildsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 193/05
157 110047 Claus Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/04
158 103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening 192/05
159 11744 Søren Højgaard Andersen Vilsted Skytteforening 191/06
160 35073 Bo Laursen Vejle Skytteforening 188/08
161 111944 Fie Munk Hvidovre Skyttekreds 132/02

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 134341 Jonas Aagaard Gørding/Vejrup Skyttekreds 199/10
2 126102 Mads freiesleben Nyvest Skytteforening 199/06
3 15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening 198/10
4 116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening 198/09
5 127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening 198/08
5 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 198/08
7 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/07
7 126496 Jesper Borgquist Kullerup/Refsvindinge If. 198/07
9 126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds 198/06
10 103669 Emil Agergaard Søllested Højby Skytteforening 197/11
11 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening 197/08
11 107878 Katrine Kræsing Ornebjerg Skytteforening 197/08
11 51836 Annette Pedersen Højby Skytteforening 197/08
11 83162 Valentin Røjel Postens Skytteforening 197/08
15 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening 197/06
15 94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening 197/06
15 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 197/06
15 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening 197/06
15 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening 197/06
20 115306 Nicolaj Christian Villadsen Højby Skytteforening 197/05
20 97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening 197/05
22 134325 Brian Keis Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening 197/02
23 76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 196/09
23 134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening 196/09
25 20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds 196/08
25 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/08
27 111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening 196/07
27 63945 Mette Pedersen Melby Skytteforening 196/07
29 113871 Oliver Holm Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/06
30 131180 Mogens Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 196/05
30 122887 Gitte Appelquist Melby Skytteforening 196/05
30 63963 Mick Klitsgaard Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/05
30 132893 Arne Lægaard Skanderborg-Stilling Skytteforening 196/05
30 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 196/05
35 117036 charlotte frederiksen Østerlars Skytteforening 196/04
35 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/04
35 43382 Kristina Lykke Schnuchel Kolding-Bramdrup Skytteforening 196/04
38 126337 Allan Juul Blovstrød SG&I - Skytteafd. 196/03
39 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 195/07
40 61833 Mathias Rosengaard Sørensen Ølstykke Skytteforening 195/06
41 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening 195/05
41 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening 195/05
43 127810 Steen Juul Højby Skytteforening 195/04
43 98621 Jørgen Balzer Gørding/Vejrup Skyttekreds 195/04
43 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 195/04
46 43083 Renate Nielsen Rødekro Skytteforening 195/03
46 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening 195/03
48 88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening 195/02
49 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 194/09
50 116643 Søren Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/08
51 106503 Simon Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening 194/07
51 133516 Lisbeth Helstrup Svinninge Skytteforening 194/07
51 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/07
54 116986 Anja M. Johansen Nykøbing F. Skytteforening 194/05
54 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 194/05
54 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/05
54 110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/05
58 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening 194/03
59 122932 Mikael H. Nielsen Høng Skytteforening 194/02
60 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 193/06
61 110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 193/05
61 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening 193/05
63 42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds 193/04
63 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds 193/04
63 115681 Martin Frederiksen Østerlars Skytteforening 193/04
63 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening 193/04
67 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 193/03
68 51545 Steen Andersen Højby Skytteforening 193/02
69 113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening 192/05
70 127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening 192/04
70 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening 192/04
70 79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland 192/04
73 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening 192/03
74 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening 192/02
75 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening 192/01
76 127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 191/05
76 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 191/05
78 129893 Lars Mortensen Vejle Skytteforening 191/04
79 40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening 191/02
80 106994 Casper Broge Odder Skytteforening 191/01
81 94338 Ryan Mikkelsen Bjergby SGI&U 190/05
81 112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening 190/05
83 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening 190/03
84 130183 Kent Stoklund Frederikshavn Skyttekreds 190/01
85 132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening 189/04
86 19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 189/02
86 138146 Jon Jansen Hvidovre Skyttekreds 189/02
88 85340 Morten Stockflet Jørgensen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 189/01
89 104846 Dorte Dyregaard Blovstrød SG&I - Skytteafd. 188/04
90 83047 Pernille Buch Gesten Skytteforening 188/02
91 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 188/00
92 101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening 187/00
93 115307 Lars Christiansen Højby Skytteforening 186/02
94 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 185/01
95 79034 Brian Grønn Rauh Karup Skytteforening 184/02
96 109288 Lea Hansen Horne Skytteforening 170/03

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 87623 Daniel Filtenborg Binder Randers Skyttekreds 198/10
2 84370 Christina Bukalo Aulum Skytteforening 197/08
3 68206 Allan Holmbach Engelbrecht Ballerup Skytteforening 196/09
4 136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/07
5 124811 Christian Hvidbjerg Mikkelsen Bjergby SGI&U 195/06
6 116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 195/05
7 129908 Charlotte V. Hansen Væggerløse Skytteforening 194/02
8 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 194/01
8 128397 Michael Willert Holsted Skyttekreds 194/01
10 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening 193/06
10 130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening 193/06
12 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 193/05
13 136285 Michael Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 193/04
13 133346 Martin Fahlen Jørgensen Højby Skytteforening 193/04
15 22128 Claus Pors Jensen Knudstrup Skyttekreds 192/05
16 137043 Martin Strib Rahbek Aulum Skytteforening 192/02
17 138126 Anders Hesel Rasmussen Højby Skytteforening 191/06
18 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening 191/05
19 129313 Stephan Johannsen Grænseegnens Skytteforening 191/04
20 104337 Pia Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 191/02
21 97660 Mathias L. Grove Skals Skytteforening 190/04
22 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening 190/03
22 136952 Daniel Wilson Mullerup Skytteforening 190/03
24 137527 Ulrik Østergaard Jakobsen Bjergby SGI&U 189/04
25 122125 Claus Nielsen Vodskov Skytteforening 189/03
25 135573 Henrik Rosager Pedersen Paarup Skytteforening 189/03
27 136954 Nigel Wilson Mullerup Skytteforening 189/02
28 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening 189/01
29 134266 Jesper Henriksen Ølgod Skytteforening 188/04
30 127434 Martin B. Jensen Outrup Skytteforening 188/03
31 127989 Heidi Nielsen Gørding/Vejrup Skyttekreds 188/01
32 133354 Ruben Dollemeyer Damsholte Skytteforening 187/04
33 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds 187/02
34 61692 Lasse Winther Jakobsen Jørlunde Skytteforening 186/04
35 129252 Karsten Andersen Østerlars Skytteforening 186/02
36 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds 184/00
37 122466 Mette Clausen Gørding/Vejrup Skyttekreds 183/00
38 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds 181/02
39 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 181/01
40 135501 Line Bech Jensen Hvidovre Skyttekreds 181/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds 200/14
2 87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening 200/12
3 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening 200/07
4 18344 Finn Dollerup VBF Skyttelaug/Århus 199/13
4 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening 199/13
6 25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub 199/12
7 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 199/11
7 134496 Arne Preus VBF Skyttelaug/Århus 199/11
9 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/10
10 33816 Knud Andersen Jelling fS 199/09
10 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening 199/09
10 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 199/09
10 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds 199/09
14 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08
14 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening 199/08
14 58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening 199/08
17 61310 Svend E. Pihl Nyvest Skytteforening 199/06
17 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/06
17 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening 199/06
20 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 199/05
21 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening 198/11
22 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/10
23 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening 198/09
23 101728 Jan Grûnberger Trehøje Skytteforening 198/09
25 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 198/08
25 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/08
27 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/07
27 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 198/07
29 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening 198/06
30 121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening 198/04
31 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 197/10
31 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/10
33 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 197/09
34 53420 Johnny Johansson Maribo Skytteforening 197/08
34 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 197/08
36 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening 197/07
36 54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening 197/07
36 33812 Lis Andersen Jelling fS 197/07
39 33790 Ove Laursen Jelling fS 197/06
39 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 197/06
39 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 197/06
39 18504 Anny Toft Randers Skyttekreds 197/06
43 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds 197/05
43 13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening 197/05
45 80544 Paul Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 197/04
46 62169 Steen Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/03
47 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 196/08
48 61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening 196/07
48 54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening 196/07
50 30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening 196/06
51 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening 196/05
51 60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/05
51 97562 Erik S. Rasmussen Sportsskydeklubben Odense 196/05
51 26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub 196/05
55 39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening 196/04
55 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/04
55 25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening 196/04
58 59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening 196/03
59 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 195/08
59 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening 195/08
59 62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/08
62 34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening 195/07
62 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds 195/07
62 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 195/07
65 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 195/06
65 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub 195/06
65 13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening 195/06
65 97318 Niels Olsen Kjellerup Skytteforening 195/06
65 116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening 195/06
65 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 195/06
71 18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds 195/05
72 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening 195/03
73 34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening 195/02
73 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 195/02
75 25326 Jan O Jørgensen Samsø Skytteforening 195/01
76 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/11
77 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 194/08
77 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 194/08
79 26012 Eva Nørgaard VBF Skyttelaug/Århus 194/07
80 97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening 194/06
80 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 194/06
80 30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening 194/06
83 29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening 194/05
84 56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening 194/04
84 69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening 194/04
84 22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds 194/04
87 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening 194/03
88 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 194/02
88 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening 194/02
88 106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening 194/02
91 44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds 194/01
92 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 193/07
93 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 193/06
94 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 193/05
94 104965 Regnar Nilsson Sportsskydeklubben Odense 193/05
94 33292 Jens ove Skjøth Brande Skytteforening 193/05
97 124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds 193/03
97 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 193/03
97 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 193/03
100 17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds 193/02
101 41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening 192/06
102 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening 192/05
103 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/03
104 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening 192/02
105 19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening 192/01
106 55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening 191/06
107 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/03
108 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening 190/02
108 27997 Ivan Hestehauge Skive skytteforening 190/02
110 59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening 190/01
111 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 189/04
112 80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS 188/01
113 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening 183/02

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 197/07
2 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening 197/03
3 54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening 196/04
4 50995 Jens Nørregaard Bullerup Skyttekreds 196/03
5 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 196/02
6 134497 Per Preus VBF Skyttelaug/Århus 195/11
7 39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening 195/06
7 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/06
9 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 195/04
10 31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening 195/02
10 52085 Yet Johansen Sportsskydeklubben Odense 195/02
12 54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening 194/08
12 41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening 194/08
14 15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne 194/06
15 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening 194/04
16 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 193/07
17 44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds 193/05
18 22032 Preben Jensen Knudstrup Skyttekreds 193/04
19 34700 Else Marie Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening 193/03
19 19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/03
21 54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening 192/06
22 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 192/05
22 41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening 192/05
24 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 192/04
24 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening 192/04
26 55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening 192/03
27 58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 192/02
28 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 191/04
29 39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening 191/02
29 52205 Bent Johansen Bullerup Skyttekreds 191/02
31 132483 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening 190/04
31 123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening 190/04
33 54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening 190/03
33 77569 Henning Dam Skytteklubben DSB/ASF 190/03
33 25240 Ole Truelsen Samsø Skytteforening 190/03
36 130316 Heine Christiansen Haderslev Skyttekreds 190/02
36 87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 190/02
36 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds 190/02
36 62442 Arne Pedersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/02
40 56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening 189/03
40 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 189/03
42 82877 Mogens Nielsen Sportsskydeklubben Odense 189/01
43 88831 Erik Olesen Helle Skytteforening 189/00
44 55844 Ove Hansen Næstved Skytteforening 187/05
45 54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening 187/02
45 91589 Ivan Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/02
45 25312 John Sander Petersen Samsø Skytteforening 187/02
48 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds 186/01
49 18164 Jørgen Overgaard Randers Skyttekreds 185/00
50 110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 184/03
51 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 184/02
52 67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds 182/01
52 132457 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds 182/01
54 68831 Kurt Nielsen Greve Skytteforening 180/00
55 101754 Svend Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 176/02

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening 199/08
2 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 194/02
3 37613 Thomas Pagaard Skjern Skytteforening 191/03
4 137252 Peter Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening 190/06
4 52829 Per Boysen Paarup Skytteforening 190/06
6 106366 Grethe Thomsen Ammitsbøl Sg&i 190/03
7 80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening 189/04
8 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 189/03
8 39410 Erik Hungeberg Helle Skytteforening 189/03
10 54180 Finn Munksbo Væggerløse Skytteforening 189/01
10 131206 Steen Vindbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening 189/01
12 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds 188/02
13 96636 Willy O. Jensen Korsør Skytteforening 187/02
13 19529 Steen Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/02
15 19132 Sigurd Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
16 22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 186/00
17 39934 Ingrid Hauge Mortensen Helle Skytteforening 185/02
18 56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening 185/01
18 22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening 185/01
20 43530 Ove Gisselbæk Østergaard Broagerlands Skytteforening 184/03
21 118242 Anne-Lise Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 184/02
22 23175 Walther Kristensen Rønde Skytteforening 184/01
23 135249 Jørgen Skott Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening 182/02
24 20897 Svend Vase Honum & Omegns Skytteforening 178/02
25 89824 Per Sørensen Århus Riffelskytte klub 172/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 115017 René Olsen Lyngby Skyttekreds 200/10
2 61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening 199/07
3 125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening 198/09
4 108492 Niclas Pedersen Vilsted Skytteforening 196/08
5 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 195/06
6 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 194/04
7 123424 Kirsten Jensen Sparta Idrætsforening 193/06
8 18341 Flemming Lauritsen Randers Skyttekreds 188/04
9 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening 172/00

Til toppen