| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 130503 Pauline Alling Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 200/14 200/14 400/28
2 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 198/14 200/11 398/25
3 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 196/07 200/11 396/18
4 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 197/07 198/12 395/19

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening 200/11 200/17 400/28
2 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 199/12 200/11 399/23
3 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 199/10 200/10 399/20
4 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 200/09 198/06 398/15
5 132445 Thore Frank Søborg SG&I 199/13 198/09 397/22
6 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 198/07 198/08 396/15
7 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening 200/09 196/09 396/18
8 131975 Oliver Schalburg Helsingør Salonskytte Forening 195/07 199/07 394/14
9 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/06 198/09 394/15
10 123405 Benjamin Dolmer Dauglykke Skytteforening 195/04 197/02 392/06
11 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/07 195/09 391/16
12 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/09 195/10 390/19
13 124262 Micky Melgård Helsingør Salonskytte Forening 195/05 191/05 386/10
14 134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/06 192/05 385/11
15 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 192/03 192/02 384/05

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 135798 Stefan Eriksen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 195/03 197/05 392/08
2 134486 Asger G. Kristensen Melby Skytteforening 196/07 194/05 390/12
3 136189 Julius Krumhardt Christensen Melby Skytteforening 194/06 192/03 386/09
4 134487 Oliver B. Steffensen Melby Skytteforening 191/02 190/03 381/05
5 134976 Noah Emil Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/02 190/01 381/03
6 135702 Jonathan Povelsen Dauglykke Skytteforening 186/02 189/03 375/05
7 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 185/02 189/02 374/04
8 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 181/03 185/01 366/04

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 137080 Birk Fischer Søborg SG&I 194/04 193/01 387/05
2 137336 Alexander Petersen Kreds 57, Ferslev, Skibby 189/05 195/04 384/09
3 137341 Jonas Kelding Kreds 57, Ferslev, Skibby 189/03 192/03 381/06
4 137078 Jonas Bruun Søborg SG&I 190/02 191/05 381/07
5 137186 Simon Bahn Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/05 188/03 381/08
6 137082 Anders Bjerrehus Søborg SG&I 186/02 193/02 379/04
7 137340 Victor Vitved Kreds 57, Ferslev, Skibby 187/01 191/04 378/05
8 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 188/03 188/04 376/07
9 137343 Stefan Gjalbæk Kreds 57, Ferslev, Skibby 192/01 183/01 375/02
10 137337 Signe Fritzen Kreds 57, Ferslev, Skibby 180/00 184/01 364/01

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 110415 Lærke Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/08 198/06 395/14
2 127152 Andreas Vaa Dauglykke Skytteforening 200/07 193/06 393/13
3 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 196/07 196/06 392/13

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 135701 Mathias Ingemann Povelsen Dauglykke Skytteforening 196/09 200/07 396/16
2 136316 Sofie Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/11 199/08 394/19
3 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/05 195/06 389/11
4 128005 Victoria Palbo IF Skjold Skævinge 194/08 194/05 388/13
5 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 192/01 194/03 386/04
6 128341 Caroline Strunge toft Helsingør Salonskytte Forening 191/05 194/06 385/11
7 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/02 193/02 384/04
8 99449 Puk Schnor Søborg SG&I 193/04 190/03 383/07
9 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 190/05 192/04 382/09
10 121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/05 191/02 382/07
11 108766 Mikkel Bisgaard Søborg SG&I 187/01 188/03 375/04
12 132446 August Gotfredsen Brekling Søborg SG&I 184/02 179/02 363/04

Riffel, 15m - Mesterskab VS1

1 62982 Thomas Kacirek Helsingør Salonskytte Forening 186/03 186/01 372/04

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 62534 Lennart Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/03 192/01 384/04
2 132341 Johanna Marchen Kacirek Helsingør Salonskytte Forening 193/04 184/02 377/06
3 65841 Jan Holm-Larsen Helsingør Salonskytte Forening 184/03 189/02 373/05

Riffel, 15m - Mesterskab VS3

1 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. 182/00 181/01 363/01
2 65840 Jan Holmen Andersen Helsingør Salonskytte Forening 176/01 184/02 360/03
3 115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. 180/01 178/00 358/01
4 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 179/00 174/01 353/01
5 85137 Louise Skøtt Søborg SG&I 169/00 180/01 349/01
6 63334 Henrik Andersen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 172/00 177/00 349/00
7 117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I 173/01 173/02 346/03
8 62358 Hans Granholm Frederikssund Skytteforening, IF1864 160/00 174/00 334/00

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. 200/08 200/10 400/18
2 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 198/08 200/08 398/16
3 120429 Sandra Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 200/08 198/07 398/15
4 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/07 197/06 396/13
5 98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/09 197/06 394/15
6 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 195/08 196/09 391/17
7 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/07 194/09 390/16

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/05 199/04 395/09
2 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/09 196/04 395/13
3 120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening 198/09 196/04 394/13
4 122887 Gitte Appelquist Melby Skytteforening 198/06 195/07 393/13
5 111942 Kasper Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 196/05 196/03 392/08
6 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 194/06 197/04 391/10
7 63945 Mette Pedersen Melby Skytteforening 195/05 195/06 390/11
8 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 198/06 192/04 390/10
9 101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening 191/03 195/02 386/05
10 120138 Claus Toxværd Melby Skytteforening 190/02 194/04 384/06

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

1 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 191/02 192/02 383/04
2 126470 Allan K. Eriksen Melby Skytteforening 189/03 191/03 380/06
3 115464 Anni Bergmann Kreds 57, Ferslev, Skibby 190/02 189/02 379/04
4 126857 Johnny Van Hauen Melby Skytteforening 191/04 185/03 376/07
5 60518 Jesper Poulø Kreds 57, Ferslev, Skibby 188/00 187/04 375/04
6 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 190/05 184/02 374/07

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/11 198/07 396/18
2 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/08 198/08 394/16
3 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 196/06 195/02 391/08
4 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 193/04 197/05 390/09

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/03 196/05 394/08
2 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening 193/05 196/01 389/06
3 64295 Jørgen Nielsen Melby Skytteforening 192/05 193/02 385/07
4 84988 Benny Jensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 189/00 194/03 383/03
5 64228 Tommy Benn Melby Skytteforening 193/07 190/02 383/09
6 66329 Lars Krogstrup Søborg SG&I 188/03 193/03 381/06
7 101754 Svend Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 190/03 190/02 380/05

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/05 193/05 390/10
2 137349 Hans Henning Pedersen Kreds 57, Ferslev, Skibby 193/05 194/06 387/11
3 140214 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 189/02 192/01 381/03
4 60422 Svend Erik Jensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 185/02 188/05 373/07
5 81975 Børge Verner Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 184/02 183/00 367/02
6 94427 Gert Andersen Kreds 57, Ferslev, Skibby 182/00 184/01 366/01
7 65008 Viggo Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 184/01 179/00 363/01
8 118242 Anne-Lise Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 178/00 182/05 360/05
9 132486 Kim Munkholm Kreds 57, Ferslev, Skibby 175/00 177/01 352/01

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 130503 Pauline Alling Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 200/14
2 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 198/14
3 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 197/07
4 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 196/07

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening 200/11
2 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 200/09
2 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening 200/09
4 132445 Thore Frank Søborg SG&I 199/13
5 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 199/12
6 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 199/10
7 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 198/07
8 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/07
9 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/06
10 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/09
11 131975 Oliver Schalburg Helsingør Salonskytte Forening 195/07
12 124262 Micky Melgård Helsingør Salonskytte Forening 195/05
13 123405 Benjamin Dolmer Dauglykke Skytteforening 195/04
14 134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/06
15 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 192/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 134486 Asger G. Kristensen Melby Skytteforening 196/07
2 135798 Stefan Eriksen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 195/03
3 136189 Julius Krumhardt Christensen Melby Skytteforening 194/06
4 134976 Noah Emil Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/02
4 134487 Oliver B. Steffensen Melby Skytteforening 191/02
6 135702 Jonathan Povelsen Dauglykke Skytteforening 186/02
7 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 185/02
8 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 181/03

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 137080 Birk Fischer Søborg SG&I 194/04
2 137186 Simon Bahn Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/05
3 137343 Stefan Gjalbæk Kreds 57, Ferslev, Skibby 192/01
4 137078 Jonas Bruun Søborg SG&I 190/02
5 137336 Alexander Petersen Kreds 57, Ferslev, Skibby 189/05
6 137341 Jonas Kelding Kreds 57, Ferslev, Skibby 189/03
7 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 188/03
8 137340 Victor Vitved Kreds 57, Ferslev, Skibby 187/01
9 137082 Anders Bjerrehus Søborg SG&I 186/02
10 137337 Signe Fritzen Kreds 57, Ferslev, Skibby 180/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 127152 Andreas Vaa Dauglykke Skytteforening 200/07
2 110415 Lærke Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/08
3 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 196/07

Riffel, 15m - Klasse J2

1 135701 Mathias Ingemann Povelsen Dauglykke Skytteforening 196/09
2 136316 Sofie Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/11
3 128005 Victoria Palbo IF Skjold Skævinge 194/08
4 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/05
5 99449 Puk Schnor Søborg SG&I 193/04
6 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 192/01
7 128341 Caroline Strunge toft Helsingør Salonskytte Forening 191/05
7 121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/05
9 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/02
10 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 190/05
11 108766 Mikkel Bisgaard Søborg SG&I 187/01
12 132446 August Gotfredsen Brekling Søborg SG&I 184/02

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 62982 Thomas Kacirek Helsingør Salonskytte Forening 186/03

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 132341 Johanna Marchen Kacirek Helsingør Salonskytte Forening 193/04
2 62534 Lennart Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/03
3 65841 Jan Holm-Larsen Helsingør Salonskytte Forening 184/03

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. 182/00
2 115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. 180/01
3 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 179/00
4 65840 Jan Holmen Andersen Helsingør Salonskytte Forening 176/01
5 117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I 173/01
6 63334 Henrik Andersen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 172/00
7 85137 Louise Skøtt Søborg SG&I 169/00
8 62358 Hans Granholm Frederikssund Skytteforening, IF1864 160/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 120429 Sandra Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 200/08
1 111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. 200/08
3 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/07
4 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 198/08
5 98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/09
6 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/07
7 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 195/08

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/09
2 120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening 198/09
3 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 198/06
3 122887 Gitte Appelquist Melby Skytteforening 198/06
5 111942 Kasper Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 196/05
5 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/05
7 63945 Mette Pedersen Melby Skytteforening 195/05
8 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 194/06
9 101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening 191/03
10 120138 Claus Toxværd Melby Skytteforening 190/02

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 126857 Johnny Van Hauen Melby Skytteforening 191/04
2 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 191/02
3 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 190/05
4 115464 Anni Bergmann Kreds 57, Ferslev, Skibby 190/02
5 126470 Allan K. Eriksen Melby Skytteforening 189/03
6 60518 Jesper Poulø Kreds 57, Ferslev, Skibby 188/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/11
2 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/08
3 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 196/06
4 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 193/04
5 60550 Erik Stig Jacobsen Kreds 57, Ferslev, Skibby 175/03

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/03
2 64228 Tommy Benn Melby Skytteforening 193/07
3 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening 193/05
4 64295 Jørgen Nielsen Melby Skytteforening 192/05
5 101754 Svend Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 190/03
6 84988 Benny Jensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 189/00
7 66329 Lars Krogstrup Søborg SG&I 188/03

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/05
2 137349 Hans Henning Pedersen Kreds 57, Ferslev, Skibby 193/05
3 140214 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 189/02
4 60422 Svend Erik Jensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 185/02
5 81975 Børge Verner Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 184/02
6 65008 Viggo Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 184/01
7 94427 Gert Andersen Kreds 57, Ferslev, Skibby 182/00
8 60445 Ole Iversholt Kreds 57, Ferslev, Skibby 179/02
9 118242 Anne-Lise Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 178/00
10 60517 Jim Nielsen Kreds 57, Ferslev, Skibby 176/00
11 132486 Kim Munkholm Kreds 57, Ferslev, Skibby 175/00
12 88821 Erik Kongebo Kreds 57, Ferslev, Skibby 171/01

Til toppen