Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Rangliste Skibby (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordsjælland
Alle foreninger
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Dauglykke Skytteforening
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Ganløse Skytteforening
Helsinge S&i - Skytteafd.
Helsingør Salonskytte Forening
Idrætsforeningen SKJOLD Skævinge
Kreds 57, Ferslev, Skibby
Melby Skytteforening
Skyttelauget Kgs. Lyngby
Søborg SG&I
Ølstykke Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
120429
Sandra Youden
Kreds 57, Ferslev, Skibby
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
120429
Sandra Youden
Kreds 57, Ferslev, Skibby
VÅ1
198.000
198.000
Mesterskab
105043
Flemming Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
VÅ3
190.000
190.000
Hovedskydning
105043
Flemming Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
VÅ3
184.000
184.000
Mesterskab
110415
Lærke Youden
Kreds 57, Ferslev, Skibby
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
110415
Lærke Youden
Kreds 57, Ferslev, Skibby
J1
198.000
198.000
Mesterskab
111899
Thomas Høvelskov
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
111899
Thomas Høvelskov
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
130945
Nicklas Binder
Ganløse Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
130945
Nicklas Binder
Ganløse Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
130515
Mads Falk Sjelle
Ølstykke Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
130515
Mads Falk Sjelle
Ølstykke Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
126084
Tobias Lund
Ølstykke Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
126084
Tobias Lund
Ølstykke Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
128745
Mikkel Thomsen
Ganløse Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
128745
Mikkel Thomsen
Ganløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
120517
Bjørn Raaby
Ølstykke Skytteforening
VÅ2
198.000
198.000
Hovedskydning
120517
Bjørn Raaby
Ølstykke Skytteforening
VÅ2
196.000
196.000
Mesterskab
101188
Nicolai Hougesen
Ølstykke Skytteforening
VÅ2
191.000
191.000
Hovedskydning
101188
Nicolai Hougesen
Ølstykke Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Mesterskab
115628
Mikkel Kannik
Ølstykke Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
115628
Mikkel Kannik
Ølstykke Skytteforening
J1
196.000
196.000
Mesterskab
132923
Anna Brøndmark
Ganløse Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
132923
Anna Brøndmark
Ganløse Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
130942
Gry Von Benzon
Ganløse Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
130942
Gry Von Benzon
Ganløse Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
134941
Siv Hegelund
Ganløse Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
134941
Siv Hegelund
Ganløse Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
135719
Frederik Otte
Ganløse Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
135719
Frederik Otte
Ganløse Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
62534
Lennart Qvist Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VS2
192.000
192.000
Hovedskydning
62534
Lennart Qvist Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VS2
192.000
192.000
Mesterskab
90319
Jeannette Frost
Skyttelauget Kgs. Lyngby
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
90319
Jeannette Frost
Skyttelauget Kgs. Lyngby
VÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
115847
Søren Juul Møller
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VS3
180.000
180.000
Hovedskydning
115847
Søren Juul Møller
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VS3
178.000
178.000
Mesterskab
131328
Sebastian Ebert Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
131328
Sebastian Ebert Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
111942
Kasper Hansen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
111942
Kasper Hansen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VÅ2
196.000
196.000
Mesterskab
63334
Henrik Andersen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VS3
172.000
172.000
Hovedskydning
63334
Henrik Andersen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VS3
177.000
177.000
Mesterskab
128348
Linas Zvirblis
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VS3
182.000
182.000
Hovedskydning
128348
Linas Zvirblis
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VS3
181.000
181.000
Mesterskab
130503
Pauline Alling Andreassen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
130503
Pauline Alling Andreassen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
135798
Stefan Eriksen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
135798
Stefan Eriksen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
120138
Claus Toxværd
Melby Skytteforening
VÅ2
190.000
190.000
Hovedskydning
120138
Claus Toxværd
Melby Skytteforening
VÅ2
194.000
194.000
Mesterskab
126856
Andreas Zeeberg
Melby Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
126856
Andreas Zeeberg
Melby Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
118242
Anne-Lise Qvist Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE3
178.000
178.000
Hovedskydning
118242
Anne-Lise Qvist Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE3
182.000
182.000
Mesterskab
116328
Benedicte Bodilsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VÅ2
198.000
198.000
Hovedskydning
116328
Benedicte Bodilsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VÅ2
192.000
192.000
Mesterskab
136189
Julius Krumhardt Christensen
Melby Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
136189
Julius Krumhardt Christensen
Melby Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
122887
Gitte Appelquist
Melby Skytteforening
VÅ2
198.000
198.000
Hovedskydning
122887
Gitte Appelquist
Melby Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Mesterskab
124262
Micky Melgård
Helsingør Salonskytte Forening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
124262
Micky Melgård
Helsingør Salonskytte Forening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
128343
Noah Thomsen
Helsingør Salonskytte Forening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
128343
Noah Thomsen
Helsingør Salonskytte Forening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
128341
Caroline Strunge toft
Helsingør Salonskytte Forening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
128341
Caroline Strunge toft
Helsingør Salonskytte Forening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
131975
Oliver Schalburg
Helsingør Salonskytte Forening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
131975
Oliver Schalburg
Helsingør Salonskytte Forening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
121916
Morten Wulff Harslund
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
121916
Morten Wulff Harslund
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
191.000
191.000
Mesterskab
62982
Thomas Kacirek
Helsingør Salonskytte Forening
VS1
186.000
186.000
Hovedskydning
62982
Thomas Kacirek
Helsingør Salonskytte Forening
VS1
186.000
186.000
Mesterskab
98509
Michael Linde Bentzen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
98509
Michael Linde Bentzen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ1
197.000
197.000
Mesterskab
132341
Johanna Marchen Kacirek
Helsingør Salonskytte Forening
VS2
193.000
193.000
Hovedskydning
132341
Johanna Marchen Kacirek
Helsingør Salonskytte Forening
VS2
184.000
184.000
Mesterskab
65841
Jan Holm-Larsen
Helsingør Salonskytte Forening
VS2
184.000
184.000
Hovedskydning
65841
Jan Holm-Larsen
Helsingør Salonskytte Forening
VS2
189.000
189.000
Mesterskab
101754
Svend Bodilsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
101754
Svend Bodilsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
SE2
190.000
190.000
Mesterskab
134305
Mira Fjeldsted Hansen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
134305
Mira Fjeldsted Hansen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
65840
Jan Holmen Andersen
Helsingør Salonskytte Forening
VS3
176.000
176.000
Hovedskydning
65840
Jan Holmen Andersen
Helsingør Salonskytte Forening
VS3
184.000
184.000
Mesterskab
126455
Andreas Skeldal Winther
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
126455
Andreas Skeldal Winther
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
137186
Simon Bahn Hansen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
137186
Simon Bahn Hansen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK4
188.000
188.000
Mesterskab
120507
Lars Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
120507
Lars Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
134836
Otto Lykkeberg Kiil
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
134836
Otto Lykkeberg Kiil
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
134104
Elias Hold Mørkenborg
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
134104
Elias Hold Mørkenborg
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK4
188.000
188.000
Mesterskab
120510
Mads Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
120510
Mads Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
135026
Jakob Iwanouw Simonsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
135026
Jakob Iwanouw Simonsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
128005
Victoria Palbo
Idrætsforeningen SKJOLD Skævinge
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
128005
Victoria Palbo
Idrætsforeningen SKJOLD Skævinge
J2
194.000
194.000
Mesterskab
118779
Kasper Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
118779
Kasper Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
195.000
195.000
Mesterskab
123405
Benjamin Dolmer
Dauglykke Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
123405
Benjamin Dolmer
Dauglykke Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
134976
Noah Emil Mejer
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
134976
Noah Emil Mejer
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
135702
Jonathan Povelsen
Dauglykke Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
135702
Jonathan Povelsen
Dauglykke Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
127152
Andreas Vaa
Dauglykke Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
127152
Andreas Vaa
Dauglykke Skytteforening
J1
193.000
193.000
Mesterskab
135701
Mathias ingemann Povelsen
Dauglykke Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
135701
Mathias ingemann Povelsen
Dauglykke Skytteforening
J2
200.000
200.000
Mesterskab
132493
Bjarne Binder
Ganløse Skytteforening
VÅ2
194.000
194.000
Hovedskydning
132493
Bjarne Binder
Ganløse Skytteforening
VÅ2
197.000
197.000
Mesterskab
105024
Agnete Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
105024
Agnete Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
J2
194.000
194.000
Mesterskab
121936
Anne Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
121936
Anne Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ2
199.000
199.000
Mesterskab
115464
Anni Bergmann
Kreds 57, Ferslev, Skibby
VÅ3
190.000
190.000
Hovedskydning
115464
Anni Bergmann
Kreds 57, Ferslev, Skibby
VÅ3
189.000
189.000
Mesterskab
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
105028
Anton Ellegaard Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
VÅ3
191.000
191.000
Hovedskydning
105028
Anton Ellegaard Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
VÅ3
192.000
192.000
Mesterskab
64725
Knud Børge Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE3
197.000
197.000
Hovedskydning
64725
Knud Børge Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE3
193.000
193.000
Mesterskab
62358
Hans Granholm
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VS3
160.000
160.000
Hovedskydning
62358
Hans Granholm
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VS3
174.000
174.000
Mesterskab
65008
Viggo Rasmussen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE3
184.000
184.000
Hovedskydning
65008
Viggo Rasmussen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE3
179.000
179.000
Mesterskab
60518
Jesper Poulø
Kreds 57, Ferslev, Skibby
VÅ3
188.000
188.000
Hovedskydning
60518
Jesper Poulø
Kreds 57, Ferslev, Skibby
VÅ3
187.000
187.000
Mesterskab
65179
Bjørn Klaus Nath Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE2
198.000
198.000
Hovedskydning
65179
Bjørn Klaus Nath Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE2
196.000
196.000
Mesterskab
63343
Flemming Walther
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
SE3
189.000
189.000
Hovedskydning
63343
Flemming Walther
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
SE3
192.000
192.000
Mesterskab
137336
Alexander Petersen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
137336
Alexander Petersen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
BK4
195.000
195.000
Mesterskab
137337
Signe Fritzen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
137337
Signe Fritzen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
136316
Sofie Ebert Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
136316
Sofie Ebert Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
J2
199.000
199.000
Mesterskab
137340
Victor Vitved
Kreds 57, Ferslev, Skibby
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
137340
Victor Vitved
Kreds 57, Ferslev, Skibby
BK4
191.000
191.000
Mesterskab
137341
Jonas Keiding
Kreds 57, Ferslev, Skibby
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
137341
Jonas Keiding
Kreds 57, Ferslev, Skibby
BK4
192.000
192.000
Mesterskab
137343
Stefan Gjalbæk
Kreds 57, Ferslev, Skibby
BK4
192.000
192.000
Hovedskydning
137343
Stefan Gjalbæk
Kreds 57, Ferslev, Skibby
BK4
183.000
183.000
Mesterskab
137082
Anders Bjerrehus
Søborg SG&I
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
137082
Anders Bjerrehus
Søborg SG&I
BK4
193.000
193.000
Mesterskab
108766
Mikkel Bisgaard
Søborg SG&I
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
108766
Mikkel Bisgaard
Søborg SG&I
J2
188.000
188.000
Mesterskab
137080
Birk Fischer
Søborg SG&I
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
137080
Birk Fischer
Søborg SG&I
BK4
193.000
193.000
Mesterskab
81975
Børge Verner Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE3
184.000
184.000
Hovedskydning
81975
Børge Verner Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE3
183.000
183.000
Mesterskab
120024
Henrik Knudsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
120024
Henrik Knudsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
VÅ1
194.000
194.000
Mesterskab
85137
Louise Skøtt
Søborg SG&I
VS3
169.000
169.000
Hovedskydning
85137
Louise Skøtt
Søborg SG&I
VS3
180.000
180.000
Mesterskab
137078
Jonas Bruun
Søborg SG&I
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
137078
Jonas Bruun
Søborg SG&I
BK4
191.000
191.000
Mesterskab
132445
Thore Frank
Søborg SG&I
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
132445
Thore Frank
Søborg SG&I
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
66329
Lars Krogstrup
Søborg SG&I
SE2
188.000
188.000
Hovedskydning
66329
Lars Krogstrup
Søborg SG&I
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
104699
Henning Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
VÅ1
195.000
195.000
Hovedskydning
104699
Henning Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
VÅ1
196.000
196.000
Mesterskab
64634
Ole Østrup Rasmussen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
64634
Ole Østrup Rasmussen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
99449
Puk Schnor
Søborg SG&I
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
99449
Puk Schnor
Søborg SG&I
J2
190.000
190.000
Mesterskab
117692
Lea Linda Bejning Andersen
Søborg SG&I
VS3
173.000
173.000
Hovedskydning
117692
Lea Linda Bejning Andersen
Søborg SG&I
VS3
173.000
173.000
Mesterskab
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ1
197.000
197.000
Mesterskab
132446
August Gotfredsen Brekling
Søborg SG&I
J2
184.000
184.000
Hovedskydning
132446
August Gotfredsen Brekling
Søborg SG&I
J2
179.000
179.000
Mesterskab
137349
Hans Henning Pedersen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
SE3
193.000
193.000
Hovedskydning
137349
Hans Henning Pedersen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
SE3
194.000
194.000
Mesterskab
60422
Svend Erik Jensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
SE3
185.000
185.000
Hovedskydning
60422
Svend Erik Jensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
SE3
188.000
188.000
Mesterskab
64302
Jens Bengtson
Melby Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
64302
Jens Bengtson
Melby Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
126470
Allan K. Eriksen
Melby Skytteforening
VÅ3
189.000
189.000
Hovedskydning
126470
Allan K. Eriksen
Melby Skytteforening
VÅ3
191.000
191.000
Mesterskab
134486
Asger G. Kristensen
Melby Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
134486
Asger G. Kristensen
Melby Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
81648
Anders Langhorn
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ2
199.000
199.000
Hovedskydning
81648
Anders Langhorn
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ2
196.000
196.000
Mesterskab
126857
Johnny Van Hauen
Melby Skytteforening
VÅ3
191.000
191.000
Hovedskydning
126857
Johnny Van Hauen
Melby Skytteforening
VÅ3
185.000
185.000
Mesterskab
64295
Jørgen Nielsen
Melby Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
64295
Jørgen Nielsen
Melby Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
63950
Jørgen Simonsen
Melby Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
63950
Jørgen Simonsen
Melby Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Mesterskab
134487
Oliver B. Steffensen
Melby Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
134487
Oliver B. Steffensen
Melby Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
121937
Rasmus Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VS3
179.000
179.000
Hovedskydning
121937
Rasmus Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VS3
174.000
174.000
Mesterskab
63945
Mette Pedersen
Melby Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
63945
Mette Pedersen
Melby Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Mesterskab
63972
Finn Jensen
Melby Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
63972
Finn Jensen
Melby Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
64228
Tommy Benn
Melby Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
64228
Tommy Benn
Melby Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Mesterskab
60550
Erik Stig Jacobsen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
SE1
175.000
175.000
Hovedskydning
84988
Benny Jensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
SE2
189.000
189.000
Hovedskydning
84988
Benny Jensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
94427
Gert Andersen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
SE3
182.000
182.000
Hovedskydning
94427
Gert Andersen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
SE3
184.000
184.000
Mesterskab
60445
Ole Iversholt
Kreds 57, Ferslev, Skibby
SE3
179.000
179.000
Hovedskydning
88821
Erik Kongebo
Kreds 57, Ferslev, Skibby
SE3
171.000
171.000
Hovedskydning
132486
Kim Munkholm
Kreds 57, Ferslev, Skibby
SE3
175.000
175.000
Hovedskydning
132486
Kim Munkholm
Kreds 57, Ferslev, Skibby
SE3
177.000
177.000
Mesterskab
60517
Jim Nielsen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
SE3
176.000
176.000
Hovedskydning
Til toppen