Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Rangliste stævne I Helsinge 2019 (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordsjælland
Alle foreninger
Alsønderup S, G & I
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Dauglykke Skytteforening
Espergærde Skytteforening
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Ganløse Skytteforening
Helsinge S&i - Skytteafd.
Helsingør Salonskytte Forening
Kreds 57, Ferslev, Skibby
Melby Skytteforening
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
Skyttelauget Kgs. Lyngby
Søborg SG&I
Tikøb Skytteforening
Ølstykke Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
64725
Knud Børge Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE3
188.000
188.000
Mesterskab
64725
Knud Børge Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE3
196.000
196.000
Hovedskydning
130182
Ole Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE3
191.000
191.000
Hovedskydning
130182
Ole Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE3
188.000
188.000
Mesterskab
120024
Henrik Knudsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
120024
Henrik Knudsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
81975
Børge Verner Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE3
183.000
183.000
Hovedskydning
81975
Børge Verner Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE3
186.000
186.000
Mesterskab
64627
Ove Petersen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE3
180.000
180.000
Hovedskydning
64627
Ove Petersen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE3
181.000
181.000
Mesterskab
64634
Ole Østrup Rasmussen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
64634
Ole Østrup Rasmussen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
65008
Viggo Rasmussen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE3
182.000
182.000
Hovedskydning
65008
Viggo Rasmussen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE3
186.000
186.000
Mesterskab
137461
Matias Kian Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
137461
Matias Kian Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
BK4
185.000
185.000
Mesterskab
137302
Bethina Terne Sørensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
VÅ3
191.000
191.000
Hovedskydning
137302
Bethina Terne Sørensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
VÅ3
193.000
193.000
Mesterskab
81648
Anders Langhorn
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ2
198.000
198.000
Hovedskydning
81648
Anders Langhorn
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ2
197.000
197.000
Mesterskab
134487
Oliver B. Steffensen
Melby Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
134487
Oliver B. Steffensen
Melby Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
66329
Lars Krogstrup
Søborg SG&I
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
66329
Lars Krogstrup
Søborg SG&I
SE2
191.000
191.000
Mesterskab
64228
Tommy Benn
Melby Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
64228
Tommy Benn
Melby Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Mesterskab
126470
Allan K. Eriksen
Melby Skytteforening
VÅ3
193.000
193.000
Hovedskydning
126470
Allan K. Eriksen
Melby Skytteforening
VÅ3
189.000
189.000
Mesterskab
63950
Jørgen Simonsen
Melby Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
63950
Jørgen Simonsen
Melby Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
111899
Thomas Høvelskov
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
111899
Thomas Høvelskov
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
134486
Asger G. Kristensen
Melby Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
134486
Asger G. Kristensen
Melby Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
136189
Julius Krumhardt Christensen
Melby Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
136189
Julius Krumhardt Christensen
Melby Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
114761
Ida Rasmussen
Helsingør Salonskytte Forening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
114761
Ida Rasmussen
Helsingør Salonskytte Forening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
108766
Mikkel Bisgaard
Søborg SG&I
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
108766
Mikkel Bisgaard
Søborg SG&I
J2
191.000
191.000
Mesterskab
85137
Louise Skøtt
Søborg SG&I
VS3
173.000
173.000
Hovedskydning
85137
Louise Skøtt
Søborg SG&I
VS3
178.000
178.000
Mesterskab
137080
Birk Fischer
Søborg SG&I
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
137080
Birk Fischer
Søborg SG&I
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
64302
Jens Bengtson
Melby Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
64302
Jens Bengtson
Melby Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
137081
Vitus Narp
Søborg SG&I
BK4
196.000
196.000
Hovedskydning
137081
Vitus Narp
Søborg SG&I
BK4
197.000
197.000
Mesterskab
105028
Anton Ellegaard Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
VÅ3
199.000
199.000
Hovedskydning
105028
Anton Ellegaard Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
VÅ3
197.000
197.000
Mesterskab
121937
Rasmus Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VS3
182.000
182.000
Hovedskydning
121937
Rasmus Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VS3
181.000
181.000
Mesterskab
63972
Finn Jensen
Melby Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
63972
Finn Jensen
Melby Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Mesterskab
105043
Flemming Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
VÅ3
177.000
177.000
Hovedskydning
105043
Flemming Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
VÅ3
191.000
191.000
Mesterskab
117692
Lea Linda Bejning Andersen
Søborg SG&I
VS3
180.000
180.000
Hovedskydning
117692
Lea Linda Bejning Andersen
Søborg SG&I
VS3
177.000
177.000
Mesterskab
137078
Jonas Bruun
Søborg SG&I
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
137078
Jonas Bruun
Søborg SG&I
BK3
196.000
196.000
Mesterskab
137082
Anders Bjerrehus
Søborg SG&I
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
137082
Anders Bjerrehus
Søborg SG&I
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
132446
August Gotfredsen Brekling
Søborg SG&I
J2
182.000
182.000
Hovedskydning
132446
August Gotfredsen Brekling
Søborg SG&I
J2
187.000
187.000
Mesterskab
65841
Jan Holm-Larsen
Helsingør Salonskytte Forening
VS2
191.000
191.000
Hovedskydning
65841
Jan Holm-Larsen
Helsingør Salonskytte Forening
VS2
185.000
185.000
Mesterskab
65840
Jan Holmen Andersen
Helsingør Salonskytte Forening
VS3
176.000
176.000
Hovedskydning
65840
Jan Holmen Andersen
Helsingør Salonskytte Forening
VS3
177.000
177.000
Mesterskab
104700
Nicklas Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
VS3
170.000
170.000
Hovedskydning
104700
Nicklas Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
VS3
166.000
166.000
Mesterskab
104699
Henning Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
104699
Henning Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
VÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
137190
Furkan Guzel
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
137190
Furkan Guzel
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
120507
Lars Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
120507
Lars Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
134305
Mira Fjeldsted Hansen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
134305
Mira Fjeldsted Hansen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK3
196.000
196.000
Mesterskab
60633
Claus Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VS2
186.000
186.000
Hovedskydning
60633
Claus Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VS2
187.000
187.000
Mesterskab
121916
Morten Wulff Harslund
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
121916
Morten Wulff Harslund
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
189.000
189.000
Mesterskab
118779
Kasper Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
118779
Kasper Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
195.000
195.000
Mesterskab
126856
Andreas Zeeberg
Melby Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
126856
Andreas Zeeberg
Melby Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
120510
Mads Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
120510
Mads Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
122887
Gitte Appelquist
Melby Skytteforening
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
122887
Gitte Appelquist
Melby Skytteforening
VÅ2
196.000
196.000
Mesterskab
120138
Claus Toxværd
Melby Skytteforening
VÅ2
194.000
194.000
Hovedskydning
120138
Claus Toxværd
Melby Skytteforening
VÅ2
197.000
197.000
Mesterskab
65179
Bjørn Klaus Nath Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
65179
Bjørn Klaus Nath Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE2
195.000
195.000
Mesterskab
121936
Anne Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
121936
Anne Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ2
192.000
192.000
Mesterskab
126455
Andreas Skeldal Winther
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
126455
Andreas Skeldal Winther
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
136316
Sofie Ebert Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
136316
Sofie Ebert Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
J2
195.000
195.000
Mesterskab
134836
Otto Lykkeberg Kiil
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
134836
Otto Lykkeberg Kiil
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
189.000
189.000
Mesterskab
135026
Jakob Iwanouw Simonsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
135026
Jakob Iwanouw Simonsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
131328
Sebastian Ebert Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
131328
Sebastian Ebert Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
120429
Sandra Youden
Kreds 57, Ferslev, Skibby
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
120429
Sandra Youden
Kreds 57, Ferslev, Skibby
VÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
90319
Jeannette Frost
Skyttelauget Kgs. Lyngby
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
90319
Jeannette Frost
Skyttelauget Kgs. Lyngby
VÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
63343
Flemming Walther
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
SE3
192.000
192.000
Hovedskydning
63343
Flemming Walther
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
SE3
193.000
193.000
Mesterskab
116643
Søren Terp
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ2
194.000
194.000
Hovedskydning
116643
Søren Terp
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ2
192.000
192.000
Mesterskab
63388
Willy Jensen
Alsønderup S, G & I
SE3
187.000
187.000
Hovedskydning
63388
Willy Jensen
Alsønderup S, G & I
SE3
185.000
185.000
Mesterskab
105024
Agnete Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
105024
Agnete Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
J2
198.000
198.000
Mesterskab
63473
Ole H. Hansen
Alsønderup S, G & I
SE3
182.000
182.000
Hovedskydning
63473
Ole H. Hansen
Alsønderup S, G & I
SE3
180.000
180.000
Mesterskab
63482
Niels Christensen
Alsønderup S, G & I
VS2
183.000
183.000
Hovedskydning
63482
Niels Christensen
Alsønderup S, G & I
VS2
185.000
185.000
Mesterskab
128348
Linas Zvirblis
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VS3
180.000
180.000
Hovedskydning
128348
Linas Zvirblis
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VS3
184.000
184.000
Mesterskab
135756
Emily Folkmann
Tikøb Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
135756
Emily Folkmann
Tikøb Skytteforening
BK4
190.000
190.000
Mesterskab
137336
Alexander Petersen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
137336
Alexander Petersen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
BK4
193.000
193.000
Mesterskab
137462
Mikkel Christiansen
Tikøb Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
137462
Mikkel Christiansen
Tikøb Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Mesterskab
115464
Anni Bergmann
Kreds 57, Ferslev, Skibby
VÅ3
190.000
190.000
Hovedskydning
115464
Anni Bergmann
Kreds 57, Ferslev, Skibby
VÅ3
190.000
190.000
Mesterskab
65327
Kurt Olsen
Tikøb Skytteforening
SE3
188.000
188.000
Hovedskydning
65327
Kurt Olsen
Tikøb Skytteforening
SE3
182.000
182.000
Mesterskab
123913
Mickey Juhl Folkmann
Tikøb Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
123913
Mickey Juhl Folkmann
Tikøb Skytteforening
J2
183.000
183.000
Mesterskab
129133
Rasmus Christiansen
Tikøb Skytteforening
J2
177.000
177.000
Hovedskydning
129133
Rasmus Christiansen
Tikøb Skytteforening
J2
183.000
183.000
Mesterskab
118242
Anne-Lise Qvist Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE3
183.000
183.000
Hovedskydning
118242
Anne-Lise Qvist Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE3
181.000
181.000
Mesterskab
110415
Lærke Youden
Kreds 57, Ferslev, Skibby
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
110415
Lærke Youden
Kreds 57, Ferslev, Skibby
J1
196.000
196.000
Mesterskab
60518
Jesper Poulø
Kreds 57, Ferslev, Skibby
VÅ3
182.000
182.000
Hovedskydning
60518
Jesper Poulø
Kreds 57, Ferslev, Skibby
VÅ3
185.000
185.000
Mesterskab
62534
Lennart Qvist Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VS2
189.000
189.000
Hovedskydning
62534
Lennart Qvist Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VS2
189.000
189.000
Mesterskab
135701
Mathias ingemann Povelsen
Dauglykke Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
135701
Mathias ingemann Povelsen
Dauglykke Skytteforening
J2
189.000
189.000
Mesterskab
135702
Jonathan Povelsen
Dauglykke Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
135702
Jonathan Povelsen
Dauglykke Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
130515
Mads Falk Sjelle
Ølstykke Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
130515
Mads Falk Sjelle
Ølstykke Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
120517
Bjørn Raaby
Ølstykke Skytteforening
VÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
120517
Bjørn Raaby
Ølstykke Skytteforening
VÅ2
194.000
194.000
Mesterskab
128745
Mikkel Thomsen
Ganløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
128745
Mikkel Thomsen
Ganløse Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
130794
Tobias Løve Petersen
Skyttelauget Kgs. Lyngby
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
130794
Tobias Løve Petersen
Skyttelauget Kgs. Lyngby
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
126084
Tobias Lund
Ølstykke Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
126084
Tobias Lund
Ølstykke Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
135719
Frederik Otte
Ganløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
135719
Frederik Otte
Ganløse Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
123405
Benjamin Dolmer
Dauglykke Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
123405
Benjamin Dolmer
Dauglykke Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
118555
Nikolaj Kannik
Ølstykke Skytteforening
VÅ2
185.000
185.000
Hovedskydning
118555
Nikolaj Kannik
Ølstykke Skytteforening
VÅ2
193.000
193.000
Mesterskab
128343
Noah Thomsen
Helsingør Salonskytte Forening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
128343
Noah Thomsen
Helsingør Salonskytte Forening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
134941
Siv Hegelund
Ganløse Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
134941
Siv Hegelund
Ganløse Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
130942
Gry Von Benzon
Ganløse Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
130942
Gry Von Benzon
Ganløse Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
131975
Oliver Schalburg
Helsingør Salonskytte Forening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
131975
Oliver Schalburg
Helsingør Salonskytte Forening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
124262
Micky Melgård
Helsingør Salonskytte Forening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
124262
Micky Melgård
Helsingør Salonskytte Forening
BK2
190.000
190.000
Mesterskab
128341
Caroline Strunge toft
Helsingør Salonskytte Forening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
128341
Caroline Strunge toft
Helsingør Salonskytte Forening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
132923
Anna Brøndmark
Ganløse Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
132923
Anna Brøndmark
Ganløse Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
62982
Thomas Kacirek
Helsingør Salonskytte Forening
VS1
192.000
192.000
Hovedskydning
62982
Thomas Kacirek
Helsingør Salonskytte Forening
VS1
189.000
189.000
Mesterskab
132341
Johanna Marchen Kacirek
Helsingør Salonskytte Forening
VS2
191.000
191.000
Hovedskydning
132341
Johanna Marchen Kacirek
Helsingør Salonskytte Forening
VS2
193.000
193.000
Mesterskab
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
118798
Maria Larsen
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
118798
Maria Larsen
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
J2
196.000
196.000
Mesterskab
106658
Emil Larsen
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
106658
Emil Larsen
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
J2
196.000
196.000
Mesterskab
62781
Hans Lund Madsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
62781
Hans Lund Madsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
SE2
195.000
195.000
Mesterskab
106657
Bjørn Gerlykke Dohn
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
J1
192.000
192.000
Hovedskydning
106657
Bjørn Gerlykke Dohn
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
J1
196.000
196.000
Mesterskab
128988
Asbjørn Runge Rasmussen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
128988
Asbjørn Runge Rasmussen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
J2
196.000
196.000
Mesterskab
130503
Pauline Alling Andreassen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
130503
Pauline Alling Andreassen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
135798
Stefan Eriksen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
135798
Stefan Eriksen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
128016
Oliver Klavstrup
Espergærde Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
128016
Oliver Klavstrup
Espergærde Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
133061
Bertram Abild Laursen
Espergærde Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Hovedskydning
133061
Bertram Abild Laursen
Espergærde Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
126337
Allan Juul
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
126337
Allan Juul
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VÅ2
198.000
198.000
Mesterskab
111896
Mathias Juul
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VS2
184.000
184.000
Hovedskydning
111896
Mathias Juul
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VS2
188.000
188.000
Mesterskab
116328
Benedicte Bodilsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
116328
Benedicte Bodilsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VÅ2
197.000
197.000
Mesterskab
137528
Mikkel Vorbeck Petersen
Espergærde Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
137528
Mikkel Vorbeck Petersen
Espergærde Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Mesterskab
137529
Sebastian Sejer Juul Hansen
Espergærde Skytteforening
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
137529
Sebastian Sejer Juul Hansen
Espergærde Skytteforening
J2
178.000
178.000
Mesterskab
101754
Svend Bodilsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
SE2
188.000
188.000
Hovedskydning
101754
Svend Bodilsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
SE2
186.000
186.000
Mesterskab
Til toppen