U11Flex | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Danmarksturneringen i Floorball
Turneringsansvarlige
Keld Andreassen Tlf: 43262591
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=99427

Komplet kampprogram


U11Flex

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Lørdag 14-09-19 12:30 Skanderborg RKB - Hørning IF Floorball 21 - 4
Søndag 15-09-19 10:00 Copenhagen FC - Allerød Floorball 2 - 8
Lørdag 21-09-19 09:30 Hørning IF Floorball - Sunds Seahawks FC 2 - 9
Lørdag 21-09-19 11:00 Rødovre FC - Lyngby FF 4 - 3
Lørdag 28-09-19 11:00 Mørke IF - Hørning IF Floorball 9 - 4
Lørdag 28-09-19 12:30 Rødovre FC - Allerød Floorball 2 - 3
Lørdag 05-10-19 12:30 Skanderborg RKB - Silkeborg Hurricanes 5 - 8
Søndag 06-10-19 10:00 Copenhagen FC - HG/Næstved Dragons 3 - 8
Søndag 06-10-19 11:00 Sunds Seahawks FC - Mørke IF 11 - 2
Lørdag 26-10-19 10:00 Skanderborg RKB - Sunds Seahawks FC 5 - 6
Søndag 27-10-19 12:30 HG/Næstved Dragons - Rødovre FC 12 - 9
Lørdag 02-11-19 10:00 Lyngby FF - Allerød Floorball 3 - 7
Lørdag 02-11-19 12:00 Mørke IF - Skanderborg RKB 4 - 14
Søndag 03-11-19 10:00 Hørning IF Floorball - Ry Floorball 4 - 18
Søndag 03-11-19 12:00 Sunds Seahawks FC - Silkeborg Hurricanes 3 - 2
Søndag 03-11-19 12:30 HG/Næstved Dragons - Copenhagen FC 4 - 3
Torsdag 07-11-19 18:00 Ry Floorball - Skanderborg RKB 5 - 7
Fredag 15-11-19 19:00 Silkeborg Hurricanes - Hørning IF Floorball 11 - 3
Lørdag 16-11-19 13:30 Skanderborg RKB - Sunds Seahawks FC 5 - 7
Søndag 17-11-19 10:00 Lyngby FF - HG/Næstved Dragons 3 - 6
Lørdag 23-11-19 12:00 Mørke IF - Silkeborg Hurricanes 1 - 10
Lørdag 23-11-19 15:45 HG/Næstved Dragons - Allerød Floorball 6 - 2
Søndag 24-11-19 10:00 Hørning IF Floorball - Skanderborg RKB 1 - 15
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 25-11-19 18:00 Copenhagen FC - Lyngby FF 5 - 0
Lørdag 30-11-19 10:00 Silkeborg Hurricanes - Sunds Seahawks FC 2 - 3
Søndag 01-12-19 10:00 Copenhagen FC - Rødovre FC 4 - 4
Søndag 01-12-19 10:00 Ry Floorball - Skanderborg RKB 5 - 5
Lørdag 07-12-19 10:30 Rødovre FC - Lyngby FF 7 - 4
Søndag 08-12-19 10:00 Hørning IF Floorball - Silkeborg Hurricanes 2 - 16
Søndag 08-12-19 10:00 Ry Floorball - Mørke IF 7 - 1
Søndag 05-01-20 10:00 Ry Floorball - Hørning IF Floorball 11 - 2
Søndag 05-01-20 11:00 Skanderborg RKB - Mørke IF 12 - 6
Søndag 05-01-20 11:00 Allerød Floorball - Copenhagen FC 4 - 9
Lørdag 11-01-20 13:30 Mørke IF - Ry Floorball 3 - 5
Søndag 12-01-20 10:00 Silkeborg Hurricanes - Skanderborg RKB 1 - 3
Søndag 12-01-20 10:30 Rødovre FC - Allerød Floorball 3 - 4
Søndag 12-01-20 12:30 HG/Næstved Dragons - Lyngby FF 8 - 0
Lørdag 18-01-20 10:00 Ry Floorball - Silkeborg Hurricanes 4 - 2
Søndag 19-01-20 10:30 Rødovre FC - Copenhagen FC 8 - 5
Søndag 19-01-20 11:30 Allerød Floorball - HG/Næstved Dragons 1 - 6
Søndag 19-01-20 13:30 Sunds Seahawks FC - Hørning IF Floorball 8 - 4
Lørdag 25-01-20 12:30 Skanderborg RKB - Ry Floorball 3 - 4
Søndag 26-01-20 10:00 Hørning IF Floorball - Mørke IF 8 - 9
Søndag 26-01-20 10:00 Copenhagen FC - Lyngby FF 8 - 4
Søndag 02-02-20 10:00 Sunds Seahawks FC - Ry Floorball 5 - 5
Søndag 23-02-20 09:30 Allerød Floorball - Lyngby FF 8 - 1
Søndag 23-02-20 12:30 HG/Næstved Dragons - Rødovre FC 4 - 4
Lørdag 29-02-20 10:00 Ry Floorball - Silkeborg Hurricanes 3 - 2
Lørdag 29-02-20 12:00 Mørke IF - Sunds Seahawks FC 4 - 10
Lørdag 29-02-20 12:30 Skanderborg RKB - Hørning IF Floorball 9 - 1
Søndag 01-03-20 10:00 Lyngby FF - HG/Næstved Dragons 5 - 11
Lørdag 07-03-20 10:00 Silkeborg Hurricanes - Skanderborg RKB 4 - 3
Lørdag 07-03-20 10:30 Rødovre FC - HG/Næstved Dragons 12 - 1
Lørdag 07-03-20 12:00 Mørke IF - Sunds Seahawks FC 6 - 3
Søndag 08-03-20 11:00 Allerød Floorball - Lyngby FF 7 - 5
NB!
Kamp aflyst
Søndag 15-03-20 10:00 Ry Floorball - Mørke IF
NB!
Kamp aflyst
Søndag 15-03-20 11:30 Sunds Seahawks FC - Skanderborg RKB
NB!
Kamp aflyst
Lørdag 21-03-20 09:45 HG/Næstved Dragons - Copenhagen FC
NB!
Kamp aflyst
Lørdag 21-03-20 11:45 Hørning IF Floorball - Mørke IF
NB!
Kamp aflyst
Søndag 22-03-20 10:00 Silkeborg Hurricanes - Ry Floorball
NB!
Kamp aflyst
Søndag 29-03-20 10:00 Lyngby FF - Copenhagen FC
NB!
Kamp aflyst
Søndag 29-03-20 10:30 Hørning IF Floorball - Ry Floorball
NB!
Kamp aflyst
Søndag 29-03-20 12:30 HG/Næstved Dragons - Allerød Floorball
NB!
Kamp aflyst
Lørdag 04-04-20 10:00 Ry Floorball - Sunds Seahawks FC
NB!
Kamp aflyst
Lørdag 04-04-20 10:00 Silkeborg Hurricanes - Hørning IF Floorball
NB!
Kamp aflyst
Lørdag 04-04-20 12:30 Skanderborg RKB - Mørke IF
NB!
Kamp aflyst
Søndag 05-04-20 10:00 Copenhagen FC - Allerød Floorball
NB!
Kamp aflyst
Søndag 05-04-20 10:00 Lyngby FF - Rødovre FC
NB!
Kamp aflyst
Lørdag 18-04-20 11:00 Sunds Seahawks FC - Ry Floorball
NB!
Kamp aflyst
Lørdag 18-04-20 13:30 Sunds Seahawks FC - Hørning IF Floorball
NB!
Kamp aflyst
Søndag 19-04-20 10:30 Silkeborg Hurricanes - Mørke IF
NB!
Kamp aflyst
Lørdag 02-05-20 12:00 Mørke IF - Silkeborg Hurricanes
NB!
Kamp aflyst
Søndag 03-05-20 13:00 Allerød Floorball - Rødovre FC
NB!
Kamp aflyst
Lørdag 09-05-20 11:00 Rødovre FC - Copenhagen FC
NB!
Kamp aflyst
Lørdag 16-05-20 11:00 Sunds Seahawks FC - Silkeborg Hurricanes

Til toppen