Nordsjællandsmesterskabet 2019 LUFTRIFFEL (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 196.0 196.0 Hovedskydning
118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 197.0 197.0 Mesterskab
120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.0 198.0 Mesterskab
62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening VS2 183.0 183.0 Hovedskydning
62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening VS2 182.0 182.0 Mesterskab
114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.0 198.0 Mesterskab
137190 Furkan Guzel Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
137190 Furkan Guzel Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 191.0 191.0 Mesterskab
120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 200.0 200.0 Mesterskab
135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 191.0 191.0 Mesterskab
134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 187.0 187.0 Mesterskab
117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I VS3 137.0 137.0 Hovedskydning
117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I VS3 109.0 109.0 Mesterskab
135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 196.0 196.0 Mesterskab
137187 Felix Spangenberg Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
137187 Felix Spangenberg Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 194.0 194.0 Mesterskab
121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 197.0 197.0 Mesterskab
112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 192.0 192.0 Hovedskydning
112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 191.0 191.0 Mesterskab
126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.0 198.0 Mesterskab
134977 Naja Eline Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
134977 Naja Eline Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 173.0 173.0 Mesterskab
134976 Noah Emil Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
134976 Noah Emil Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 197.0 197.0 Mesterskab
62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 199.0 199.0 Mesterskab
105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.0 199.0 Mesterskab
136989 Matthias Lisander Ølstykke Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
136989 Matthias Lisander Ølstykke Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
137565 Cecilie Christiansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
137565 Cecilie Christiansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 191.0 191.0 Mesterskab
123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
96259 Villiam Hansen Ølstykke Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
132475 Magne Gad Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
132475 Magne Gad Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 196.0 196.0 Mesterskab
113650 André Hougesen Ølstykke Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. SE2 188.0 188.0 Mesterskab
137186 Simon Bahn Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
137186 Simon Bahn Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 189.0 189.0 Mesterskab
123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
101813 Michael Føns Bendix Ølstykke Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening VÅ2 200.0 200.0 Mesterskab
137841 Storm Freck Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
137841 Storm Freck Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 184.0 184.0 Mesterskab
137842 Buller Emil Freck Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
137842 Buller Emil Freck Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 193.0 193.0 Mesterskab
101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening VS3 166.0 166.0 Hovedskydning
101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening VS3 172.0 172.0 Mesterskab
135027 Olivia Jarkov Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 200.0 200.0 Hovedskydning
135027 Olivia Jarkov Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 199.0 199.0 Mesterskab
80548 Louise Bendix Ølstykke Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 195.0 195.0 Hovedskydning
121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 194.0 194.0 Mesterskab
118555 Nikolaj Kannik Ølstykke Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
118555 Nikolaj Kannik Ølstykke Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Mesterskab
134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 194.0 194.0 Mesterskab
137567 Mathilde Jarlkov Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
137567 Mathilde Jarlkov Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 189.0 189.0 Mesterskab
130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. BK1 200.0 200.0 Mesterskab
65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. SE2 193.0 193.0 Mesterskab
116643 Søren Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 200.0 200.0 Hovedskydning
116643 Søren Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 198.0 198.0 Mesterskab
121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 196.0 196.0 Mesterskab
89588 Isabella Nissen Jørlunde Skytteforening VS3 167.0 167.0 Hovedskydning
89588 Isabella Nissen Jørlunde Skytteforening VS3 176.0 176.0 Mesterskab
134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 198.0 198.0 Hovedskydning
124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 198.0 198.0 Mesterskab
127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening VS3 181.0 181.0 Hovedskydning
127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening VS3 180.0 180.0 Mesterskab
134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
101366 Jannik Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
101366 Jannik Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
127578 Maja Jønck Jørlunde Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
127578 Maja Jønck Jørlunde Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
137698 Villads Klitsgaard Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
137698 Villads Klitsgaard Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 188.0 188.0 Mesterskab
126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
128926 Sander Klitsgaard Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
128926 Sander Klitsgaard Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.0 199.0 Mesterskab
61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 199.0 199.0 Mesterskab
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 197.0 197.0 Mesterskab
62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE2 198.0 198.0 Hovedskydning
62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE2 199.0 199.0 Mesterskab
62319 Jens Erik Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
62319 Jens Erik Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 198.0 198.0 Mesterskab
62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening VS3 180.0 180.0 Hovedskydning
62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening VS3 177.0 177.0 Mesterskab
132188 Malte Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 197.0 197.0 Hovedskydning
62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS3 168.0 168.0 Hovedskydning
96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Mesterskab
98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening VÅ2 186.0 186.0 Hovedskydning
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
63972 Finn Jensen Melby Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
63972 Finn Jensen Melby Skytteforening SE1 189.0 189.0 Mesterskab
129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening BK2 190.0 190.0 Mesterskab
130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Mesterskab
134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
Carsten Jakobsen Helsingør Salonskytte Forening VS3 174.0 174.0 Hovedskydning
Carsten Jakobsen Helsingør Salonskytte Forening VS3 169.0 169.0 Mesterskab
129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening VÅ2 185.0 185.0 Mesterskab
137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS3 172.0 172.0 Mesterskab
80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening VS2 190.0 190.0 Mesterskab
62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
132188 Malte Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 197.0 197.0 Mesterskab
137189 Morten Brian Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 199.0 199.0 Mesterskab
137189 Morten Brian Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 200.0 200.0 Hovedskydning
135670 Zenia Damgaard Stenløse Skytteforening VÅ2 187.0 187.0 Mesterskab
135670 Zenia Damgaard Stenløse Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
135671 Logan Mundeling Stenløse Skytteforening BK3 184.0 184.0 Mesterskab
135671 Logan Mundeling Stenløse Skytteforening BK3 175.0 175.0 Hovedskydning

Til toppen