Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
Mesterrække 1 / Krocketliga | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Turnering:
DGI Sydvest Krocket 2019 - Holdturnering
Turneringsansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Holdkort
Bemærkninger
Pulje oversigt
Mesterrække 1 / Krocketliga
Pulje 1
Vesterhede KK 1
-
Tistrup KK 1
-
Ølgod KK 1
-
Skovlund KK 1
-
Horne HIF 1
-
Ansager KK 3
Pulje 2
Tistrup KK 2
-
Bramming KK 1
-
Ølgod KK 2
-
Varde KK 1
-
Ansager KK 2
-
NRUI 1
Pulje 3
Sig/Thorstrup IF 1
-
Nordenskov UIF 1
-
Ansager KK 1
-
Grindsted FFI 1
-
NRUI 2
-
Ølgod KK 3
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=99593
Komplet kampprogram
Mesterrække 1 / Krocketliga
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
733061
Mandag
29-04-19
18:30
Vesterhede KK 1
-
Ansager KK 3
Spillested
Vesterhede Krocketbane
3 - 1
(72 - 32)
733062
Mandag
29-04-19
18:30
Tistrup KK 1
-
Ølgod KK 1
Spillested
Tistrup Krocketbane
1 - 3
(51 - 76)
733063
Mandag
29-04-19
18:30
Horne HIF 1
-
Skovlund KK 1
Spillested
Horne Hallen
1 - 3
(41 - 72)
733091
Mandag
29-04-19
18:30
Ansager KK 2
-
NRUI 1
Spillested
Ansager Krocketbane
4 - 0
(80 - 17)
733092
Mandag
29-04-19
18:30
Varde KK 1
-
Bramming KK 1
Spillested
Varde Krocketklub
4 - 0
(80 - 27)
733093
Mandag
29-04-19
18:30
Ølgod KK 2
-
Tistrup KK 2
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
3 - 1
(69 - 32)
733121
Mandag
29-04-19
18:30
NRUI 2
-
Nordenskov UIF 1
Spillested
Næsbjerg Idrætsanlæg
1 - 3
(37 - 67)
733122
Mandag
29-04-19
18:30
Ølgod KK 3
-
Grindsted FFI 1
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
2 - 2
(61 - 47)
733123
Mandag
29-04-19
18:30
Ansager KK 1
-
Sig/Thorstrup IF 1
Spillested
Ansager Krocketbane
2 - 2
(47 - 53)
733124
Mandag
06-05-19
18:30
Ansager KK 1
-
NRUI 2
Spillested
Ansager Krocketbane
3 - 1
(72 - 39)
733125
Mandag
06-05-19
18:30
Nordenskov UIF 1
-
Ølgod KK 3
Spillested
Nordenskov Krocketbane
3 - 1
(72 - 33)
733126
Mandag
06-05-19
18:30
Sig/Thorstrup IF 1
-
Grindsted FFI 1
Spillested
Thorstrup Skole
3 - 1
(76 - 45)
733094
Mandag
06-05-19
18:30
Ølgod KK 2
-
Ansager KK 2
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
1 - 3
(47 - 76)
733095
Mandag
06-05-19
18:30
NRUI 1
-
Varde KK 1
Spillested
Næsbjerg Idrætsanlæg
1 - 3
(45 - 67)
733096
Mandag
06-05-19
18:30
Tistrup KK 2
-
Bramming KK 1
Spillested
Tistrup Krocketbane
1 - 3
(36 - 67)
733064
Mandag
06-05-19
18:30
Horne HIF 1
-
Vesterhede KK 1
Spillested
Horne Hallen
1 - 3
(48 - 69)
733065
Mandag
06-05-19
18:30
Ansager KK 3
-
Tistrup KK 1
Spillested
Ansager Krocketbane
1 - 3
(35 - 64)
733066
Mandag
06-05-19
18:30
Skovlund KK 1
-
Ølgod KK 1
Spillested
Skovlund Krocketbane
3 - 1
(69 - 39)
733067
Mandag
13-05-19
18:30
Tistrup KK 1
-
Horne HIF 1
Spillested
Tistrup Krocketbane
1 - 3
(47 - 72)
733068
Mandag
13-05-19
18:30
Ølgod KK 1
-
Ansager KK 3
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
1 - 3
(46 - 66)
733069
Mandag
13-05-19
18:30
Vesterhede KK 1
-
Skovlund KK 1
Spillested
Vesterhede Krocketbane
2 - 2
(61 - 52)
733097
Mandag
13-05-19
18:30
Varde KK 1
-
Ølgod KK 2
Spillested
Varde Krocketklub
2 - 2
(59 - 56)
733098
Mandag
13-05-19
18:30
Bramming KK 1
-
NRUI 1
Spillested
Bramming Krocket Klub
1 - 3
(31 - 60)
733099
Mandag
13-05-19
18:30
Ansager KK 2
-
Tistrup KK 2
Spillested
Ansager Krocketbane
1 - 3
(33 - 76)
733127
Mandag
13-05-19
18:30
Ølgod KK 3
-
Ansager KK 1
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
1 - 3
(40 - 76)
733128
Mandag
13-05-19
18:30
Grindsted FFI 1
-
Nordenskov UIF 1
Spillested
Søndre skole SFO
0 - 4
(29 - 80)
733129
Mandag
13-05-19
18:30
NRUI 2
-
Sig/Thorstrup IF 1
Spillested
Næsbjerg Idrætsanlæg
1 - 3
(37 - 62)
733130
Mandag
20-05-19
18:30
Ansager KK 1
-
Grindsted FFI 1
Spillested
Ansager Krocketbane
2 - 2
(49 - 54)
733131
Mandag
20-05-19
18:30
NRUI 2
-
Ølgod KK 3
Spillested
Næsbjerg Idrætsanlæg
1 - 3
(45 - 72)
733100
Mandag
20-05-19
18:30
Ølgod KK 2
-
Bramming KK 1
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
3 - 1
(72 - 41)
733101
Mandag
20-05-19
18:30
Ansager KK 2
-
Varde KK 1
Spillested
Ansager Krocketbane
3 - 1
(63 - 43)
733102
Mandag
20-05-19
18:30
Tistrup KK 2
-
NRUI 1
Spillested
Tistrup Krocketbane
1 - 3
(28 - 64)
733070
Mandag
20-05-19
18:30
Horne HIF 1
-
Ølgod KK 1
Spillested
Horne Hallen
0 - 4
(26 - 80)
733071
Mandag
20-05-19
18:30
Vesterhede KK 1
-
Tistrup KK 1
Spillested
Vesterhede Krocketbane
3 - 1
(64 - 28)
733072
Mandag
20-05-19
18:30
Skovlund KK 1
-
Ansager KK 3
Spillested
Skovlund Krocketbane
3 - 1
(72 - 28)
733073
Mandag
27-05-19
18:30
Ølgod KK 1
-
Vesterhede KK 1
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
3 - 1
(66 - 50)
733074
Mandag
27-05-19
18:30
Ansager KK 3
-
Horne HIF 1
Spillested
Ansager Krocketbane
1 - 3
(42 - 69)
733075
Mandag
27-05-19
18:30
Tistrup KK 1
-
Skovlund KK 1
Spillested
Tistrup Krocketbane
1 - 3
(50 - 61)
733103
Mandag
27-05-19
18:30
Bramming KK 1
-
Ansager KK 2
Spillested
Bramming Krocket Klub
1 - 3
(48 - 67)
733104
Mandag
27-05-19
18:30
NRUI 1
-
Ølgod KK 2
Spillested
Næsbjerg Idrætsanlæg
2 - 2
(51 - 53)
733105
Mandag
27-05-19
18:30
Varde KK 1
-
Tistrup KK 2
Spillested
Varde Krocketklub
4 - 0
(80 - 20)
733133
Mandag
27-05-19
18:30
Grindsted FFI 1
-
NRUI 2
Spillested
Søndre skole SFO
1 - 3
(47 - 60)
733134
Mandag
27-05-19
18:30
Nordenskov UIF 1
-
Ansager KK 1
Spillested
Nordenskov Krocketbane
1 - 3
(40 - 61)
733135
Mandag
27-05-19
18:30
Ølgod KK 3
-
Sig/Thorstrup IF 1
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
1 - 3
(42 - 62)
733132
Tirsdag
28-05-19
18:30
Sig/Thorstrup IF 1
-
Nordenskov UIF 1
Spillested
Thorstrup Skole
1 - 3
(37 - 72)
733136
Mandag
03-06-19
18:30
Nordenskov UIF 1
-
NRUI 2
Spillested
Nordenskov Krocketbane
4 - 0
(80 - 15)
733137
Mandag
03-06-19
18:30
Grindsted FFI 1
-
Ølgod KK 3
Spillested
Søndre skole SFO
3 - 1
(72 - 48)
733138
Mandag
03-06-19
18:30
Sig/Thorstrup IF 1
-
Ansager KK 1
Spillested
Thorstrup Skole
3 - 1
(69 - 26)
733106
Mandag
03-06-19
18:30
NRUI 1
-
Ansager KK 2
Spillested
Næsbjerg Idrætsanlæg
2 - 2
(55 - 47)
733107
Mandag
03-06-19
18:30
Bramming KK 1
-
Varde KK 1
Spillested
Bramming Krocket Klub
4 - 0
(80 - 33)
733108
Mandag
03-06-19
18:30
Tistrup KK 2
-
Ølgod KK 2
Spillested
Tistrup Krocketbane
1 - 3
(34 - 76)
733076
Mandag
03-06-19
18:30
Ansager KK 3
-
Vesterhede KK 1
Spillested
Ansager Krocketbane
1 - 3
(33 - 66)
733077
Mandag
03-06-19
18:30
Ølgod KK 1
-
Tistrup KK 1
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
4 - 0
(80 - 33)
733078
Mandag
03-06-19
18:30
Skovlund KK 1
-
Horne HIF 1
Spillested
Skovlund Krocketbane
3 - 1
(67 - 46)
733079
Mandag
10-06-19
18:30
Vesterhede KK 1
-
Horne HIF 1
Spillested
Vesterhede Krocketbane
4 - 0
(80 - 1)
733080
Onsdag
12-06-19
18:30
Tistrup KK 1
-
Ansager KK 3
Spillested
Tistrup Krocketbane
2 - 2
(60 - 43)
733081
Onsdag
12-06-19
18:30
Ølgod KK 1
-
Skovlund KK 1
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
2 - 2
(56 - 59)
733109
Onsdag
12-06-19
18:30
Ansager KK 2
-
Ølgod KK 2
Spillested
Ansager Krocketbane
0 - 4
(29 - 80)
733110
Onsdag
12-06-19
18:30
Varde KK 1
-
NRUI 1
Spillested
Varde Krocketklub
1 - 3
(39 - 66)
733111
Onsdag
12-06-19
18:30
Bramming KK 1
-
Tistrup KK 2
Spillested
Bramming Krocket Klub
2 - 2
(59 - 54)
733139
Onsdag
12-06-19
18:30
NRUI 2
-
Ansager KK 1
Spillested
Næsbjerg Idrætsanlæg
1 - 3
(50 - 67)
733140
Onsdag
12-06-19
18:30
Ølgod KK 3
-
Nordenskov UIF 1
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
1 - 3
(50 - 72)
733141
Onsdag
12-06-19
18:30
Grindsted FFI 1
-
Sig/Thorstrup IF 1
Spillested
Søndre skole SFO
1 - 3
(33 - 61)
733142
Mandag
17-06-19
18:30
Ansager KK 1
-
Ølgod KK 3
Spillested
Ansager Krocketbane
2 - 2
(44 - 53)
733143
Mandag
17-06-19
18:30
Nordenskov UIF 1
-
Grindsted FFI 1
Spillested
Nordenskov Krocketbane
1 - 3
(45 - 67)
733144
Mandag
17-06-19
18:30
Sig/Thorstrup IF 1
-
NRUI 2
Spillested
Thorstrup Skole
3 - 1
(66 - 31)
733112
Mandag
17-06-19
18:30
Ølgod KK 2
-
Varde KK 1
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
3 - 1
(72 - 51)
733113
Mandag
17-06-19
18:30
NRUI 1
-
Bramming KK 1
Spillested
Næsbjerg Idrætsanlæg
3 - 1
(72 - 40)
733114
Mandag
17-06-19
18:30
Tistrup KK 2
-
Ansager KK 2
Spillested
Tistrup Krocketbane
3 - 1
(67 - 50)
733082
Mandag
17-06-19
18:30
Horne HIF 1
-
Tistrup KK 1
Spillested
Horne Hallen
2 - 2
(51 - 53)
733083
Mandag
17-06-19
18:30
Ansager KK 3
-
Ølgod KK 1
Spillested
Ansager Krocketbane
0 - 4
(25 - 80)
733084
Mandag
17-06-19
18:30
Skovlund KK 1
-
Vesterhede KK 1
Spillested
Skovlund Krocketbane
1 - 3
(25 - 72)
733085
Mandag
24-06-19
18:30
Ølgod KK 1
-
Horne HIF 1
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
3 - 1
(72 - 28)
733086
Mandag
24-06-19
18:30
Tistrup KK 1
-
Vesterhede KK 1
Spillested
Tistrup Krocketbane
0 - 4
(13 - 80)
733087
Mandag
24-06-19
18:30
Ansager KK 3
-
Skovlund KK 1
Spillested
Ansager Krocketbane
0 - 4
(8 - 80)
733115
Mandag
24-06-19
18:30
Bramming KK 1
-
Ølgod KK 2
Spillested
Bramming Krocket Klub
0 - 4
(32 - 80)
733116
Mandag
24-06-19
18:30
Varde KK 1
-
Ansager KK 2
Spillested
Varde Krocketklub
2 - 2
(68 - 56)
733117
Mandag
24-06-19
18:30
NRUI 1
-
Tistrup KK 2
Spillested
Næsbjerg Idrætsanlæg
3 - 1
(67 - 31)
733145
Mandag
24-06-19
18:30
Grindsted FFI 1
-
Ansager KK 1
Spillested
Søndre skole SFO
2 - 2
(47 - 59)
733146
Mandag
24-06-19
18:30
Ølgod KK 3
-
NRUI 2
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
2 - 2
(68 - 72)
733147
Mandag
24-06-19
18:30
Nordenskov UIF 1
-
Sig/Thorstrup IF 1
Spillested
Nordenskov Krocketbane
1 - 3
(36 - 67)
733148
Mandag
01-07-19
18:30
NRUI 2
-
Grindsted FFI 1
Spillested
Næsbjerg Idrætsanlæg
0 - 4
(37 - 80)
733150
Mandag
01-07-19
18:30
Sig/Thorstrup IF 1
-
Ølgod KK 3
Spillested
Thorstrup Skole
3 - 1
(67 - 51)
733118
Mandag
01-07-19
18:30
Ansager KK 2
-
Bramming KK 1
Spillested
Ansager Krocketbane
3 - 1
(60 - 48)
733119
Mandag
01-07-19
18:30
Ølgod KK 2
-
NRUI 1
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
1 - 3
(31 - 66)
733120
Mandag
01-07-19
18:30
Tistrup KK 2
-
Varde KK 1
Spillested
Tistrup Krocketbane
1 - 3
(60 - 64)
733088
Mandag
01-07-19
18:30
Vesterhede KK 1
-
Ølgod KK 1
Spillested
Vesterhede Krocketbane
3 - 1
(60 - 26)
733089
Mandag
01-07-19
18:30
Horne HIF 1
-
Ansager KK 3
Spillested
Horne Hallen
2 - 2
(55 - 58)
733090
Mandag
01-07-19
18:30
Skovlund KK 1
-
Tistrup KK 1
Spillested
Skovlund Krocketbane
3 - 1
(72 - 46)
733149
Tirsdag
02-07-19
18:30
Ansager KK 1
-
Nordenskov UIF 1
Spillested
Ansager Krocketbane
3 - 1
(67 - 35)
Til toppen