Pulje 3 - C-rækken

Info

Turnering: DGI Nordjylland Petanque 2019
Turneringsansvarlige
Jan Pedersbæk Tlf: 21291875 / 21291875
Poul Erik Hansen Tlf: 23639760 / 23639760
Henrik Bilde Tlf: 20324239 / 20324239
Kurt Østbjerg Tlf: 98378621 / 29728621
Erling Færk Mikkelsen Tlf: 51930501 / 51930501
Christian Engen Tlf: 79404172 / 24964712
Dokumenter
Invitation Holdkort Turneringsinformation

Stilling DGI Nordjylland Petanque 2019
C-rækken
Pulje 3

Hold Kampe V U T Kampe i kampen Kugler + / - Point
1. Blære IF 2 10 4 3 3 35-25 627-538 89 35
2. Mou IF 2 10 4 4 2 33-27 621-564 57 33
3. Arden 3 10 4 4 2 33-27 610-580 30 33
4. LKB Gistrup 2 10 2 5 3 28-32 584-611 -27 28
5. Haverslev 2 10 2 4 4 26-34 555-597 -42 26
6. LKB Gistrup 6 10 2 4 4 25-35 528-635 -107 25

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

DGI Nordjylland Petanque 2019
C-rækken
Pulje 3

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

DGI Nordjylland Petanque 2019
C-rækken
Pulje 3

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

DGI Nordjylland Petanque 2019
C-rækken
Pulje 3

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
29-04-19 18:30 LKB Gistrup 6 - LKB Gistrup 2 4 - 2
(61 - 54)
01-05-19 18:30 Mou IF 2 - Blære IF 2 4 - 2
(74 - 49)
01-05-19 18:30 Arden 3 - Haverslev 2 - Petanquebaner 3 - 3
(61 - 65)
06-05-19 18:30 LKB Gistrup 2 - Arden 3 4 - 2
(74 - 52)
09-05-19 18:30 Haverslev 2 - Mou IF 2 - Petanquebaner 1 - 5
(38 - 71)
09-05-19 18:30 Blære IF 2 - LKB Gistrup 6 6 - 0
(78 - 30)
13-05-19 18:30 LKB Gistrup 2 - Blære IF 2 3 - 3
(60 - 63)
13-05-19 18:30 LKB Gistrup 6 - Haverslev 2 4 - 2
(61 - 50)
15-05-19 18:30 Mou IF 2 - Arden 3 2 - 4
(54 - 70)
20-05-19 18:30 LKB Gistrup 6 - Mou IF 2 3 - 3
(58 - 66)
22-05-19 18:30 Arden 3 - Blære IF 2 - Petanquebaner 2 - 4
(50 - 67)
23-05-19 18:30 Haverslev 2 - LKB Gistrup 2 - Petanquebaner 5 - 1
(73 - 52)
05-06-19 18:30 Mou IF 2 - LKB Gistrup 2 3 - 3
(59 - 54)
06-06-19 18:30 Blære IF 2 - Haverslev 2 5 - 1
(70 - 53)
17-06-19 18:30 LKB Gistrup 2 - LKB Gistrup 6 5 - 1
(74 - 45)
20-06-19 18:30 Haverslev 2 - Arden 3 - Petanquebaner 3 - 3
(67 - 47)
20-06-19 18:30 Blære IF 2 - Mou IF 2 2 - 4
(57 - 60)
26-06-19 18:30 Mou IF 2 - Haverslev 2 5 - 1
(71 - 44)
26-06-19 18:30 Arden 3 - LKB Gistrup 2 - Petanquebaner 3 - 3
(65 - 50)
26-06-19 18:30 LKB Gistrup 6 - Blære IF 2 3 - 3
(59 - 69)
02-07-19 18:00 Arden 3 - LKB Gistrup 6 - Petanquebaner 4 - 2
(62 - 52)
03-07-19 18:30 Arden 3 - Mou IF 2 - Petanquebaner 5 - 1
(74 - 46)
04-07-19 18:30 Haverslev 2 - LKB Gistrup 6 - Petanquebaner 4 - 2
(61 - 41)
04-07-19 18:30 Blære IF 2 - LKB Gistrup 2 5 - 1
(73 - 40)
29-07-19 18:30 LKB Gistrup 2 - Haverslev 2 3 - 3
(63 - 59)
31-07-19 18:30 Mou IF 2 - LKB Gistrup 6 3 - 3
(59 - 57)
01-08-19 18:30 Blære IF 2 - Arden 3 2 - 4
(41 - 67)
05-08-19 18:30 LKB Gistrup 2 - Mou IF 2 3 - 3
(63 - 61)
05-08-19 18:30 LKB Gistrup 6 - Arden 3 3 - 3
(64 - 62)
08-08-19 18:30 Haverslev 2 - Blære IF 2 - Petanquebaner 3 - 3
(45 - 60)

Til toppen