Pulje 4 - C-rækken

Info

Turnering: DGI Nordjylland Petanque 2019
Turneringsansvarlige
Jan Pedersbæk Tlf: 21291875 / 21291875
Poul Erik Hansen Tlf: 23639760 / 23639760
Henrik Bilde Tlf: 20324239 / 20324239
Kurt Østbjerg Tlf: 98378621 / 29728621
Erling Færk Mikkelsen Tlf: 51930501 / 51930501
Christian Engen Tlf: 79404172 / 24964712
Dokumenter
Invitation Holdkort Turneringsinformation

Stilling DGI Nordjylland Petanque 2019
C-rækken
Pulje 4

Hold Kampe V U T Kampe i kampen Kugler + / - Point
1. Arentsminde IF 1 12 8 3 1 49-23 838-608 230 49
2. Farstrup BK 1 12 6 3 3 41-31 723-703 20 41
3. Tranum 3 12 5 4 3 38-34 722-704 18 38
4. Aggersund IF 12 4 3 5 35-37 729-744 -15 35
5. Brovst If. 12 4 3 5 33-39 741-715 26 33
6. Vedsted 5 12 3 5 4 32-40 690-758 -68 32
7. Løgstør If. 3 12 0 3 9 24-48 617-828 -211 24

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

DGI Nordjylland Petanque 2019
C-rækken
Pulje 4

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

DGI Nordjylland Petanque 2019
C-rækken
Pulje 4

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

DGI Nordjylland Petanque 2019
C-rækken
Pulje 4

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
30-04-19 18:30 Arentsminde IF 1 - Vedsted 5 5 - 1
(71 - 48)
01-05-19 18:30 Farstrup BK 1 - Aggersund IF 6 - 0
(78 - 40)
01-05-19 18:30 Tranum 3 - Brovst If. 3 - 3
(60 - 54)
07-05-19 18:30 Brovst If. - Arentsminde IF 1 0 - 6
(51 - 78)
07-05-19 18:30 Aggersund IF - Tranum 3 - Petanquebaner 3 - 3
(58 - 63)
08-05-19 18:30 Vedsted 5 - Løgstør If. 3 - Petanquebaner 3 - 3
(64 - 53)
13-05-19 18:30 Løgstør If. 3 - Brovst If. 2 - 4
(47 - 66)
15-05-19 18:30 Farstrup BK 1 - Vedsted 5 3 - 3
(61 - 65)
15-05-19 18:30 Tranum 3 - Arentsminde IF 1 1 - 5
(50 - 77)
21-05-19 18:30 Brovst If. - Farstrup BK 1 2 - 4
(60 - 64)
21-05-19 18:30 Arentsminde IF 1 - Løgstør If. 3 4 - 2
(73 - 52)
22-05-19 18:30 Vedsted 5 - Aggersund IF - Petanquebaner 3 - 3
(57 - 66)
28-05-19 18:30 Aggersund IF - Brovst If. - Petanquebaner 4 - 2
(65 - 64)
29-05-19 18:30 Farstrup BK 1 - Arentsminde IF 1 1 - 5
(33 - 75)
29-05-19 18:30 Tranum 3 - Løgstør If. 3 4 - 2
(71 - 44)
03-06-19 18:30 Løgstør If. 3 - Farstrup BK 1 1 - 5
(47 - 72)
04-06-19 18:30 Arentsminde IF 1 - Aggersund IF 1 - 5
(50 - 73)
05-06-19 18:30 Vedsted 5 - Tranum 3 - Petanquebaner 3 - 3
(59 - 62)
11-06-19 18:30 Aggersund IF - Løgstør If. 3 - Petanquebaner 3 - 3
(56 - 56)
12-06-19 18:30 Farstrup BK 1 - Tranum 3 4 - 2
(68 - 43)
12-06-19 18:30 Vedsted 5 - Brovst If. - Petanquebaner 3 - 3
(55 - 61)
18-06-19 18:30 Aggersund IF - Farstrup BK 1 - Petanquebaner 2 - 4
(58 - 74)
18-06-19 18:30 Brovst If. - Tranum 3 4 - 2
(72 - 44)
19-06-19 18:30 Vedsted 5 - Arentsminde IF 1 - Petanquebaner 1 - 5
(39 - 67)
25-06-19 18:30 Arentsminde IF 1 - Brovst If. 5 - 1
(75 - 46)
25-06-19 18:30 Løgstør If. 3 - Vedsted 5 2 - 4
(59 - 66)
26-06-19 18:30 Tranum 3 - Aggersund IF 4 - 2
(62 - 67)
27-06-19 18:30 Brovst If. - Vedsted 5 2 - 4
(62 - 72)
02-07-19 18:30 Arentsminde IF 1 - Tranum 3 3 - 3
(64 - 55)
02-07-19 18:30 Brovst If. - Løgstør If. 3 4 - 2
(76 - 47)
02-07-19 18:30 Aggersund IF - Vedsted 5 - Petanquebaner 5 - 1
(73 - 56)
03-07-19 18:30 Vedsted 5 - Farstrup BK 1 - Petanquebaner 5 - 1
(67 - 46)
08-07-19 18:30 Løgstør If. 3 - Arentsminde IF 1 3 - 3
(57 - 69)
10-07-19 18:30 Farstrup BK 1 - Brovst If. 3 - 3
(63 - 58)
15-07-19 18:30 Løgstør If. 3 - Tranum 3 2 - 4
(57 - 69)
16-07-19 18:30 Brovst If. - Aggersund IF 5 - 1
(71 - 45)
16-07-19 18:30 Arentsminde IF 1 - Farstrup BK 1 3 - 3
(70 - 49)
24-07-19 18:30 Tranum 3 - Farstrup BK 1 4 - 2
(66 - 42)
30-07-19 18:30 Aggersund IF - Arentsminde IF 1 - Petanquebaner 2 - 4
(55 - 69)
31-07-19 18:30 Farstrup BK 1 - Løgstør If. 3 5 - 1
(73 - 54)
31-07-19 18:30 Tranum 3 - Vedsted 5 5 - 1
(77 - 42)
05-08-19 18:30 Løgstør If. 3 - Aggersund IF 1 - 5
(44 - 73)

Til toppen