Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
U11D drenge (absolut begynder) | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Turnering:
8-mands efterårsturnering for børn og unge
Turneringsansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Indbydelse
Turneringsinfo
Turneringsinformation
Bemærkninger
D-niveau er absolut begynderniveau
Pulje oversigt
U11D drenge (absolut begynder)
Pulje 1
Vipperød Boldklub
-
Ruds-Vedby
-
Raklev
-
Gislinge Boldklub
-
Jernløse/Undløse
-
Slagelse IK
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=100230
Komplet kampprogram
U11D drenge (absolut begynder)
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
753082
Mandag
12-08-19
17:30
Vipperød Boldklub
-
Ruds-Vedby
Spillested
Vipperød Hallen
4 - 5
753083
Onsdag
14-08-19
18:00
Raklev
-
Gislinge Boldklub
Spillested
Røsnæshallen
2 - 9
753087
Mandag
19-08-19
17:30
Gislinge Boldklub
-
Vipperød Boldklub
Spillested
Gislinge Sportsplads
11 - 3
753086
Mandag
19-08-19
18:00
Slagelse IK
-
Raklev
3 - 4
753085
Tirsdag
20-08-19
18:00
Ruds-Vedby
-
Jernløse/Undløse
Spillested
Ruds Vedby Sportsplads
2 - 7
753090
Mandag
26-08-19
17:30
Vipperød Boldklub
-
Slagelse IK
Spillested
Vipperød Hallen
6 - 13
753089
Tirsdag
27-08-19
18:00
Ruds-Vedby
-
Gislinge Boldklub
Spillested
Ruds Vedby Sportsplads
3 - 3
753088
Onsdag
28-08-19
18:00
Raklev
-
Jernløse/Undløse
Spillested
Røsnæshallen
2 - 13
753093
Mandag
02-09-19
17:30
Vipperød Boldklub
-
Raklev
Spillested
Vipperød Hallen
2 - 5
753092
Mandag
02-09-19
18:00
Slagelse IK
-
Ruds-Vedby
4 - 7
753091
Tirsdag
03-09-19
18:00
Jernløse/Undløse
-
Gislinge Boldklub
Spillested
Jernløse Hallen
7 - 4
753095
NB!
Status
Udehold taberdømt
Tirsdag
10-09-19
18:00
Jernløse/Undløse
-
Vipperød Boldklub
Spillested
Undløse Hallen
3 - 0
753094
Onsdag
11-09-19
17:30
Gislinge Boldklub
-
Slagelse IK
Spillested
Gislinge Sportsplads
9 - 3
753096
Onsdag
11-09-19
18:00
Raklev
-
Ruds-Vedby
Spillested
Røsnæshallen
1 - 8
753098
Mandag
16-09-19
17:30
Gislinge Boldklub
-
Raklev
Spillested
Gislinge Sportsplads
6 - 2
753099
Tirsdag
17-09-19
18:00
Ruds-Vedby
-
Vipperød Boldklub
Spillested
Ruds Vedby Sportsplads
4 - 5
753097
Torsdag
19-09-19
18:00
Slagelse IK
-
Jernløse/Undløse
3 - 5
753102
Mandag
23-09-19
17:30
Vipperød Boldklub
-
Gislinge Boldklub
Spillested
Vipperød Hallen
4 - 10
753101
Tirsdag
24-09-19
18:00
Jernløse/Undløse
-
Ruds-Vedby
Spillested
Jernløse Hallen
5 - 5
753100
Onsdag
25-09-19
18:00
Raklev
-
Slagelse IK
Spillested
Røsnæshallen
2 - 10
753104
Mandag
30-09-19
18:00
Slagelse IK
-
Vipperød Boldklub
12 - 7
753103
Tirsdag
01-10-19
18:00
Jernløse/Undløse
-
Raklev
Spillested
Undløse Hallen
3 - 3
753105
Onsdag
02-10-19
17:30
Gislinge Boldklub
-
Ruds-Vedby
Spillested
Gislinge Sportsplads
0 - 4
753108
Mandag
07-10-19
17:30
Gislinge Boldklub
-
Jernløse/Undløse
Spillested
Gislinge Sportsplads
2 - 3
753107
Tirsdag
08-10-19
18:00
Ruds-Vedby
-
Slagelse IK
Spillested
Ruds Vedby Sportsplads
7 - 0
753106
NB!
Status
Udehold taberdømt
Onsdag
09-10-19
18:00
Raklev
-
Vipperød Boldklub
Spillested
Røsnæshallen
3 - 0
753111
NB!
Status
Hjemmehold taberdømt
Hj.tabsårsag
Udeblevet med afbud
Mandag
14-10-19
17:30
Vipperød Boldklub
-
Jernløse/Undløse
Spillested
Vipperød Hallen
0 - 3
753110
Mandag
14-10-19
18:00
Slagelse IK
-
Gislinge Boldklub
7 - 3
753109
Tirsdag
15-10-19
18:00
Ruds-Vedby
-
Raklev
Spillested
Ruds Vedby Sportsplads
3 - 0
753084
Tirsdag
22-10-19
17:45
Jernløse/Undløse
-
Slagelse IK
Spillested
Undløse Hallen
6 - 4
Til toppen