Veteraner +45/ B | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=100260

Komplet kampprogram


Veteraner +45/ B

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 12-08-19 19:00 Hvidebæk IF - Føllenslev-S. 4 - 1
Mandag 12-08-19 20:00 B 73, Slagelse - Ørslev Bjerge If 3 - 4
Tirsdag 13-08-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Høng GF 1 - 4
Torsdag 15-08-19 19:00 Jystrup IF - Vetterslev Høm 2 - 2
Torsdag 15-08-19 19:00 Allindelille If - HG Fodbold (SOB) 1 - 4
Mandag 19-08-19 19:00 Føllenslev-S. - Niløse If 4 - 1
Tirsdag 20-08-19 18:30 Ørslev Bjerge If - Sørbymagle If 9 - 2
Onsdag 21-08-19 19:00 Høng GF - Hvidebæk IF 4 - 1
Torsdag 22-08-19 19:00 Suså IF - B 73, Slagelse 0 - 5
Torsdag 22-08-19 19:00 Vetterslev Høm - Allindelille If 4 - 1
Tirsdag 27-08-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Niløse If 4 - 1
Torsdag 29-08-19 19:00 Allindelille If - Jystrup IF 6 - 1
Mandag 02-09-19 19:00 HG Fodbold (SOB) - Vetterslev Høm 0 - 4
Mandag 02-09-19 19:00 Hvidebæk IF - Kirke Helsinge IF 0 - 6
Mandag 02-09-19 20:00 B 73, Slagelse - B 92 - Slagelse 0 - 4
NB!
Hjemmehold taberdømt
Sygdomsramt
Onsdag 04-09-19 19:00 Niløse If - Høng GF 0 - 3
Mandag 09-09-19 18:30 Sørbymagle If - B 73, Slagelse 1 - 5
Mandag 09-09-19 19:00 Ørslev Bjerge If - Suså IF 5 - 3
Tirsdag 10-09-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Føllenslev-S. 4 - 1
Onsdag 11-09-19 19:00 Niløse If - Hvidebæk IF 3 - 15
Torsdag 12-09-19 18:00 B 92 - Slagelse - Ørslev Bjerge If 3 - 0
Torsdag 12-09-19 19:00 Jystrup IF - HG Fodbold (SOB) 0 - 5
Mandag 16-09-19 18:00 Sørbymagle If - Suså IF 2 - 1
Mandag 16-09-19 18:30 Føllenslev-S. - Hvidebæk IF 3 - 0
Mandag 16-09-19 18:30 HG Fodbold (SOB) - Allindelille If 1 - 4
Tirsdag 17-09-19 19:00 Ørslev Bjerge If - B 73, Slagelse 4 - 4
Onsdag 18-09-19 19:00 Høng GF - Kirke Helsinge IF 2 - 3
Torsdag 19-09-19 19:00 Suså IF - B 92 - Slagelse 0 - 5
Torsdag 19-09-19 19:00 Vetterslev Høm - Jystrup IF 9 - 1
Mandag 23-09-19 18:00 Sørbymagle If - Ørslev Bjerge If 4 - 5
Mandag 23-09-19 19:00 Hvidebæk IF - Høng GF 1 - 2
Mandag 23-09-19 20:00 B 73, Slagelse - Suså IF 3 - 0
Onsdag 25-09-19 19:00 Niløse If - Føllenslev-S. 1 - 4
Torsdag 26-09-19 19:00 Allindelille If - Vetterslev Høm 1 - 1
Mandag 30-09-19 18:00 Sørbymagle If - B 92 - Slagelse 0 - 6
Onsdag 02-10-19 19:00 Niløse If - Kirke Helsinge IF 5 - 6
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
Onsdag 02-10-19 19:00 Høng GF - Føllenslev-S. 3 - 0
Torsdag 03-10-19 19:00 Suså IF - Ørslev Bjerge If 2 - 1
Torsdag 03-10-19 19:00 Jystrup IF - Allindelille If 4 - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Manglende spillere
Tirsdag 08-10-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Hvidebæk IF 0 - 3
Onsdag 09-10-19 19:00 Høng GF - Niløse If 11 - 1
Torsdag 10-10-19 19:00 Suså IF - Sørbymagle If 12 - 0
Torsdag 10-10-19 19:00 Vetterslev Høm - HG Fodbold (SOB) 3 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 14-10-19 18:00 HG Fodbold (SOB) - Jystrup IF 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 14-10-19 18:00 Føllenslev-S. - Kirke Helsinge IF 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
Mandag 14-10-19 19:00 Hvidebæk IF - Niløse If 3 - 0
Mandag 14-10-19 20:00 B 73, Slagelse - Sørbymagle If 1 - 1
Tirsdag 15-10-19 19:00 Ørslev Bjerge If - B 92 - Slagelse 1 - 2
Tirsdag 22-10-19 18:00 B 92 - Slagelse - Sørbymagle If 2 - 0
Torsdag 24-10-19 18:00 B 92 - Slagelse - B 73, Slagelse 1 - 5
Mandag 28-10-19 19:00 Føllenslev-S. - Høng GF 1 - 6
Tirsdag 29-10-19 18:00 B 92 - Slagelse - Suså IF 5 - 3

Til toppen