Pulje 4 - Damesenior +15/ C

Info

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=40607

Stilling 8-mands efterårsturnering for voksne
Damesenior +15/ C
Pulje 4

Hold Kampe V U T Score Point
1. Dianalund If 10 7 1 2 26-14 22
2. Vipperød 2 10 7 0 3 28-12 21
3. Kirke Helsinge IF 10 6 1 3 29-17 19
4. Hvidebæk Idrætsforening 10 3 1 6 14-24 10
5. Årby NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
10 3 0 7 17-29 9
6. Svinninge, 1 10 1 3 6 13-31 6

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

8-mands efterårsturnering for voksne
Damesenior +15/ C
Pulje 4

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

8-mands efterårsturnering for voksne
Damesenior +15/ C
Pulje 4

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=40607

Komplet kampprogram

8-mands efterårsturnering for voksne
Damesenior +15/ C
Pulje 4

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 12-08-19 18:30 Svinninge, 1 - Dianalund If 2 - 2
Torsdag 15-08-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Vipperød 2 5 - 0
Torsdag 15-08-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Årby 2 - 3
Mandag 19-08-19 18:30 Årby - Kirke Helsinge IF 3 - 6
Torsdag 22-08-19 19:00 Vipperød 2 - Svinninge, 1 5 - 1
Torsdag 22-08-19 19:00 Dianalund If - Hvidebæk Idrætsforening 4 - 0
Mandag 26-08-19 18:30 Svinninge, 1 - Kirke Helsinge IF 2 - 2
Mandag 26-08-19 18:30 Årby - Dianalund If 1 - 3
Torsdag 29-08-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Vipperød 2 1 - 4
Onsdag 04-09-19 18:30 Vipperød 2 - Årby 1 - 3
Torsdag 05-09-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Svinninge, 1 4 - 1
Torsdag 05-09-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Dianalund If 2 - 4
Mandag 09-09-19 18:30 Svinninge, 1 - Årby 4 - 3
NB!
Hjemmehold taberdømt
Mandag 16-09-19 18:30 Årby - Hvidebæk Idrætsforening 0 - 3
Mandag 16-09-19 19:00 Dianalund If - Svinninge, 1 4 - 1
Onsdag 18-09-19 18:00 Vipperød 2 - Kirke Helsinge IF 1 - 2
Mandag 23-09-19 18:30 Svinninge, 1 - Vipperød 2 0 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 26-09-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Årby 3 - 0
Torsdag 26-09-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Dianalund If 1 - 3
Mandag 30-09-19 19:00 Dianalund If - Årby 4 - 1
Tirsdag 01-10-19 17:45 Vipperød 2 - Hvidebæk Idrætsforening 6 - 0
Torsdag 03-10-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Svinninge, 1 5 - 2
Mandag 07-10-19 18:30 Svinninge, 1 - Hvidebæk Idrætsforening 0 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 07-10-19 18:30 Årby - Vipperød 2 0 - 3
Torsdag 10-10-19 19:00 Dianalund If - Kirke Helsinge IF 2 - 1
NB!
Kamp udsat
Mandag 14-10-19 18:30 Årby - Svinninge, 1 3 - 0
Onsdag 16-10-19 18:30 Vipperød 2 - Dianalund If 4 - 0
Torsdag 17-10-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Kirke Helsinge IF 2 - 1
Mandag 21-10-19 18:30 Kirke Helsinge IF - Hvidebæk Idrætsforening 2 - 1
Mandag 28-10-19 19:00 Dianalund If - Vipperød 2 0 - 1

Til toppen